Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2001) Satellite válasza Jodanovich (#1999) üzenetére


Satellite
tag

Miből gondolod, hogy egy más típusú noteszgép Xp-s Recovery-jének másolata gond nélkül fog futni a gépeden...? :F

(#2002) Jodanovich válasza Satellite (#2001) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

nem tom de kétsége vagyok esve h nem igaz h 1 szaros notesz gép kifog rajta :B

Life is Short... Ride Hard!!!

(#2003) wienattwo


wienattwo
tag

M100-164 (core duo, 14 wxga, 512ram, gma950) akku paraméter a hirdetésekben: lítium-ion, akár 4 óra 10 perc (Mobile Mark™). Első feltöltés után 2h45min-t bírt úgy, hogy fényerő félig volt, fele időben neteztem, fele időben hozzá se értem a géphez. Akku 4000mah-s, cellaszám nincs rajta. Még fogom próbálgatni, de azért ez nem kevés egy picit? Másfél óra hiány azért soknak tűnik.

(#2004) Isu Taki


Isu Taki
csendes tag

Sziasztok!
Van 1 nagy problémám. Ellopták a notebook táskámat, a gép nem volt benne, csak a hálózati adapter (Toshiba U200-182). Valaki tudna segíteni, hol tudnám megvenni emberi áron? Előrre is THX!

(#2005) ufonauta válasza Satellite (#2001) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Hozzáértőt kérdeném, hogy ez hogy is van? :F

[link]

[Szerkesztve]

(#2006) Kbali válasza wienattwo (#2003) üzenetére


Kbali
nagyúr

Wlan-t használsz: Nekem azzal használva bír ennyit közel egy év után. A hirdetésben adott üzemidő laboratóriumi körülményeket idéz, mint az autók fogyasztása. A teljes kapacitást ezek az akksik csak néhány lemerítés/feltöltés után érik el. Nem kértél bele plusz ram-ot?

(#2007) sigsauer


sigsauer
csendes tag

Tisztelt Urak/Hölgyek!


Sajnos családi okok miatt sürgősen eladósorba került az L30-134-es(Celeron M 1460 Mhz-es) gépem.
A notebook pont fél éve lett vásárolva.(így még fél év garancia van rá )Azóta persze jóval csökkentek az árak! ...éppen ezért az ajánlatom a következő(és remélem kedvező ;) ):
Amennyiben valaki egy reális árat mond a gépre magával viheti a következőket gratiszba:

1. a géppel együtt vásárolt D-Link DI-524 airplus router
2. egy kifogástalan, karcmentes állapotú védőfóliás HP IPAQ h2210(összes tartozékával: töltő,bölcső, CF-SD m.kártya, tok)

A notebookról még annyit csak otthon volt használva átlagban napi egy-két órát(fénykép-videóalbummak,netezésre) és csak hálózatról. Az aksiját azért lelkiismeretesen lemerítettem és feltöltöttem havonta.
Egy kis szépséghiba: egy vörös alpixel hiba(ha jól tudom a gyártó szerint ebből 7 a megengedett) fedezhető fel a kijelző aljától 2mm-re ami már a vásárláskor feltűnt de bármennyire is maximalista voltam és vagyok ez mégsem befolyásolt elhozatalában.( előtte két originál lett kicsomagolva, mindkettőn a képernyő közepén mosolygott rám egy-egy hibás pixel - na ezt azért mégsem! :(
Ez alatt a fél év alatt maximálisan meg voltam elégedve hibátlan,megbízható működésével. A hozzá fűzött reményeket beváltotta.Ha újból gépet veszek csak Toshibát!!!
Köszi a figyelmet! További jó napot Mindenkinek!

(#2008) wienattwo válasza Kbali (#2006) üzenetére


wienattwo
tag

Nem kértem ramot, mert nem az enyém lesz a gép, az illető pedig csak office+filmek szinten használná. Gondolkoztam, hogy 512-t még bele kéne tenni aztán duálban hajtani, de úgyis majd még esnek a ram árak. Ha pedig vmikor felkerülne a Vista, akkor pedig az 1 giga már kevés lenne. Szóval majd egyszer bele kell nyomni 2x1gigát duálba. Amúgy jópofa ez az M100-as, csak sajnos van egy pixelhibája; fehér, de csak fekete háttérnél, többi sz;nnél működik.

(#2009) Satellite válasza ufonauta (#2005) üzenetére


Satellite
tag

''Pedig frissíteném én is. (hogy minek azt nem tudom).''

Igen, találkoztam a ''problémával''.
De mivel a 2.80-as BIOS-ú gépre csont nélkül fölmegy a 2,60-as BIOS, (downgrade? :U ) úgy tűnik a gyári BIOS verziószáma hibás.
(jobb ötletem nincs, ugyanis rendes esetben a TOSHIBA ellenőrző rutinja a meglévőnél csak magasabb verziót enged feltelepíteni, régebbit nem... Viszont ezen a gépen Phoenix-BIOS van, és az más tészta...)

(#2010) BluEyes válasza sigsauer (#2007) üzenetére


BluEyes
őstag

Privát üzenet megyen.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#2011) 1010


1010
őstag

érdeklődnék
egy stallite l30 ba lehet kapni lightsribe dvd írót?

és ha igen hol?

és hogy énis betudom szerelni :U

mert a hp laptopot ugy szétkaptam mint a sz....

(#2012) KisApám


KisApám
addikt

USA - TOSHIBA X205 8700M GT - 2000$ koruli :C
EUROPA, MAGYARORSZAG - TOSHIBA X200 8700M GT - 3500$ (650 000 ft) :W

Megint alkottunk valami jot... de kinek???
Az eg szakadna ilyenkor arra aki megerdemli...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#2013) KisApám


KisApám
addikt

NEMETORSZAG - TOSHIBA X200 - 2100 Euro - 530 000 ft

Emberek!
Irany Germany!!! 120 000 ft-al olcsobb ott! :(((

[Szerkesztve]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#2014) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

sziasztok

Valaki tudna abban segíteni,hogy az L30-as notihoz, milyen progit tudnék feltenni, amelyikkel be tudnám állítani,hogy milyen akku töltöttségnél kezdjen el tölteni?

Tehát,hogy ha hálózatról használom, akkor a 99%-nál ne töltsön rá mindig, hanem mondjuk én ezt be tudnám állítani 50%-ra. :U :F

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2015) V.Stryker válasza V.Stryker (#2014) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Jah, találtam a honlapon egy Power Saver progit, direkt ehhez a notihoz. Felrakom, a telepítés végén kiírja,hogy fatális hiba történt és leáll....újraindításkor ugyanez, gondolom,hogy magától indulna.
Bemegyek a Vezérlőpultba, ott van az ikonja. Rákattintok, erre pofátlankodik, hogy nincs hozzá jogosultságom. Nekem,mint rendszergazdának. :F Mindjárt szétverem az egészet. Uninstallálni sem tudom,mert ahhoz sincs jogosultságom, szerinte. :F Beléptem csökkentett módban,mint rendszergazda és ugyanezzel szivat a rohadék. :F :U

Mi a bánatos jó anyja van? Egyébként XP SP2.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2016) 1010


1010
őstag

túlsokat nem kell várni az l30 szériától
annak való aki nemigazán használ gépet
és akkor se nagyon ért hozzá

(#2017) ufonauta válasza 1010 (#2016) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Oszt áruld már el mi a bibi vele.

(#2018) V.Stryker válasza 1010 (#2016) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Fika helyett inkább valami értelmeset várnék. :(((

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2019) StoneBridge válasza KisApám (#2012) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Hol találtad a magyar árat?
Rettentően sok.. :( Ennyire még én sem számítottam.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#2020) KisApám válasza StoneBridge (#2019) üzenetére


KisApám
addikt

[link]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#2021) Satellite válasza V.Stryker (#2014) üzenetére


Satellite
tag

V.Stryker:

Nincs ilyen program.
A töltést nem egy ''program'' szabályozza, (hiszen tökéletesen működik kikapcsolt gép esetében is), hanem a belső tápegység igen intelligens akkutöltő áramköre.
A gépben lévő Li-Ion akku különben sem érzékeny a rátöltésre, tehát teljesen mindegy, honnan kezdődik a töltése.
Lemeríteni (mélykisütni) sem lehet, mert ezt meg maga az akku képes meggátolni.

A PowerSaver kissé ''bonyolultabb'' annál, hogy csak úgy egyszerűen installálgatni lehessen.
A gépeden lévő Xp (Prof.?) SP2 gondolom nem gyári, - tehát ne csodálkozz, hogy nincs ''jogosultságod'', stb...

[Szerkesztve]

(#2022) Kbali


Kbali
nagyúr

Tesztelem a Technotrade notebook szervízét: 20-án írtam nekik egy e-mailt, amiben megkérdeztem, hogy ők mit tudnak erről a "nem működik akku nélkül hálózatról" esetről. Még nem válaszoltak...

(#2023) bandus


bandus
veterán

Sziasztok!
nagyon szimpi nekem a toshiba új notija, az l40. mint tulajoknak mi a véleményetek a márkáról? mennyire minőségi anyagokat használnak? szervízháttér? support?megbántátok-e egyáltalán, hogy toshibát vettetek? persze nem szabad csodákat várni egy ~170k-s notitól, de szeretném, ha kiszolgálna legalább 3 évig. csak egyetemre kell netezni+office, és néha heroes 3 vagy 5 :D
köszi a válaszokat :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2024) Kbali válasza bandus (#2023) üzenetére


Kbali
nagyúr

A szervízről csak annyit, hogy már 3 importőre van a Toshibának, a legrégebbi a Technotrade, nekik vannak vidéki kirendeltségeik is, sok hiba nincs ezekkel a gépekkel. A választottad egy viszonylag új masina, nem biztos, hogy van már ilyenje itt valakinek, de olvass vissza bátran.

(#2025) V.Stryker válasza Satellite (#2021) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszönöm a segítséget. :R

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2026) lúúúzer válasza bandus (#2023) üzenetére


lúúúzer
tag

Ha jól láttam az összes l40-ben intel GMA900 a videó. Az kevés lesz a H5-höz. Az l30-ban lévő X200 sem viszi, pedig már mindent megpróbáltam... A H3 viszont nem kérdés, az mindenen elfut ami újabb 6 évesnél:-)))!
Egyébként a toshiba elég megbízható, de a H5-höz lealább egy X1400 vagy nvidia 7400 fog kelleni, azt meg toshibában elég drágán adják...:-((((
Nézd meg a DELL gépeket!

(#2027) lúúúzer válasza lúúúzer (#2026) üzenetére


lúúúzer
tag

Most látom, hogy van GMA950-nel is, de az is kevés az új hírózhoz.. :O
Valahol volt egy laptopos vidkari eredmények teljesítmény szerint növekvő sorban. Nem tudtok dobni egy linket róla?
Az biztosan segítene a választásban.

(#2028) KisApám válasza lúúúzer (#2027) üzenetére


KisApám
addikt

http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html

Ime itt van...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#2029) lúúúzer válasza KisApám (#2028) üzenetére


lúúúzer
tag

Köszi szépen! Éppen erre gondoltam... :K

(#2030) KisApám


KisApám
addikt

Amugy en 8600M GT GDDR3 memorias notit szeretnek venni.
Eddig egyrol tudom biztosan, hogy ilyen, az az ASUS G1S, de iszonyatos aron van, 450 000 ft felett...
Valaki tud meg masik laptopot GDDR3 memoval???

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#2031) szatocs


szatocs
őstag

Hello Mindenki!

Tesómnak kellene egy gép, office menne csak rajta, meg zene (de tényleg - csak szakdoga miatt kell enki a gép, és sokat kéne hurcolászni).
L30 - asakat, és L40 - eseket nézegetem. Mediamarkt - ban meg tudtam lesni az L30 - as egyik példányát, külső érdekelt leginkább, hogy mennyire lehet strapabíró. Nem mondom, hogy elájultam, de árkategórián belül nem is rossz, sőt. Az L40 -eseket még nem láttam külsőre, nem tudtam megtapizni, hogy mennyire tér el az L30 - tól, mennyivel lehet jobb, rosszabb. A nagyobb gond viszont az, hogy szinte mindet Vista - val adják, az meg kellene a bánatnak. XP menne rá, csak arra meg nem tudom, hogy honnan varázsolnám rá a drivereket, mert ami nekem van noti, ahhoz egy cd van, az pedig kompletten felnyom wint, drivert, mindent, beavatkozás nélkül.
Vagy esetleg xp - s office rámegy vista - ra?

=== Szatocs ===

(#2032) Satellite válasza szatocs (#2031) üzenetére


Satellite
tag

Az L40-es szebb, mint az L30-as, (az A200-as dizájnterve és legalább 1 USB-vel több van rajta), de csak Vistával kapható.
XP: Mivel nincs hozzá gyári XP-s Recovery, szerintem felesleges kínlódni vele.
(Felrakható persze egy mezei XP, csak nem biztos, hogy minden drivert megtalálsz hozzá, és ha visszaolvasol, gyorsan kiderül, hogy az eredmény még ebben az esetben sem 100%-os).
Az viszont jó hír, hogy a Vista alatt nem csak az Office 2007 fut...

(viszont aki még szeretne eredeti Xp-s L30-ast, nagyon(!) akciós áron, annak azt tanácsolom, várjon még egy kicsit...
Ugyan a mondás szerint csak egyszer volt Budán kutyavásár, (tavaszi MediaMarkt-os akció, 99,990-ért), de azért vannak vetélytársai is az említett multinak, akik alig várják a lehetőséget, hogy visszavághassanak... :Y

(#2033) wienattwo válasza szatocs (#2031) üzenetére


wienattwo
tag

Sztem az L40-es gyönyörű, csak azért belerakhattak volna egy gma950-et a 900-as helyett. Sebességben nem lehet vmi nagy a különbség, bár ki tudja. Hiába vesz vki notit munkához, egyre inkább terjednek a 3D-s alkalmazások. Pl a Google Earth core duo-s gépen gma950-el működött, de nem olyan simán, mint egy nem integrált vga kártyával. Állítólag az x3100 nagyon jó (elfogadható 3D és kis fogyasztás). De ha vki tud vmit a gma900-ról, írjon, mert én is be akarok szerezni egy gma900-as gépet, ha nem vészes.

(#2034) szatocs


szatocs
őstag

Hát nem tudom már :( Lehet, hogy L40 lesz ebből... A másik topicban olyan hangzott el, hogy az L30 - asnál a CeleronM-440 (Yonah-1.86GHz) - t nem tudom visszavenni? Vagy pedig csak azt nem tudja eldönteni, hogy kell-e a teljesítmény, vagy nem, és magának nem állítgatja vissza?

Az L40 ilyennel van szerelve: Intel Pentium 2080(1.73GHz)kétmagos processzor
Az már tudja magának is szabályozni?

=== Szatocs ===

(#2035) szatocs


szatocs
őstag

Na, akkor kinek van itt L40 - ese? Medig atrt az a 2000-es akkumulátor benne? Meg ha lesz valaki, akinek van, akkor még lenne pár kérdésem:)

=== Szatocs ===

(#2036) Satellite válasza szatocs (#2034) üzenetére


Satellite
tag

szatocs:

Ha visszaolvastál volna, akkor láthattad volna, hogy már többször is részletesen ki lett tárgyalva a CeleronM és a PentiumM (CoreDuo, Core2Duo, stb.) közötti összes különbség, amik közül talán a leglényegesebb az, hogy a SpeedStep technológiát nem tudja alkalmazni az olcsóbb CPU, tehát nem szabályozható az órajele, és ezáltal a fogyasztása sem.
A hűtést tudod állítgatni bizonyos keretek között, de ez a felület a Vistá-ban már nem annyira rugalmas, mint az XP alatt volt.

Tehát CeleronM-es L40-es: állandó órajel, DualCore-os L40-es: némileg szabályozható órajel.

Az akku egyébként ebben a gépben is ugyanúgy 2,000 mAh-s, mint az L30-asban volt.
(De abban volt egy nem is olyan rosz Ati X200-as, ami - ha kibővítetted a géped memóriáját legalább 1 GB-ra - már 256 MB-os keretpufferrel gazdálkodhatott...)

(#2037) szatocs válasza Satellite (#2036) üzenetére


szatocs
őstag

Néztem volna én magamtól, de hát gyorskereső eltűnt, keresgetni meg most nem nagyon akartam:)
L40 - Ezek szerint ami ebben van proci, azt lehet állítgatni? Nekem a tecra - ban a dothan procit 7 fokozatban lehet állítani, 400 MHz - től 2000 - ig. Ennél a procinál is lenne lehetőség valamilyen módú visszavételre, hogy tovább bírja az akksi?

=== Szatocs ===

(#2038) szatocs válasza szatocs (#2037) üzenetére


szatocs
őstag

(#2039) bandus válasza szatocs (#2035) üzenetére


bandus
veterán

én szerda óta avgyok egy l40-es tulajdonosa. sajna sokmindent nem tudok még róla elmondani, mivel idáig az albiban nemvolt net, és semmi programom nem volt a géphez. mostmeg az albiban hagytam a töltőjét, szóval holnap reggel el kell ugranom érte... utána tudok bővebb infot mondani. az akksiról nem tudok nyilatkozni, talán olyan 80-90 perc lehet amit kibír. elég ovány sajna, be kell majd ruházni másikra. külsőleg szerintem szép, a bill felülete kicsit puritán, meg nincsenek extra gombok sem. minőségile szerintem teljesen korrekt ebben a kategriában, a tapipad is kellemes. így hirtelen ennyi :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2040) kavarc


kavarc
aktív tag

Sziasztok!

BIOS frissítéssel kapcsolatos kérdésem lenne.
Vásárlás után gyári Vista alól frissítettem a BIOS-t. Most ismét van új BIOS a notimhoz, de kétfélét is felajánl: 1.8-ast és 5.2-es verziót, amik eléggé különböznek egymástól a verziószámot tekintve. A különbség abban rejlik, hogy az egyik Vistára való a másik XP-re.
Közben az én gépem is xp-s lett, de az 1.5-ös Vistás BIOS-szal fut.
Sajnos számomra nem egyértelmű az egyes BIOS-ok leírása, mert az én értelmezésemben azt írják, hogy az egyik nem kompatibilis XP-s gépekkel a másik pedig Vistás gépekkel. Nem igazán értem, hogy most nekem melyiket is kellene feltennem...
please help!

(#2041) bandus


bandus
veterán

Nos leteszteltem az akksit. Msn-ezéssel, netezéssel, zenéléssel másfél ótánál tovább bírja egy-két perccel. egy 2000mAh-s akksitól ez szerintem nem rossz. bár amit megspóroltam a lenovo garihosszabításán, azt itt költhetem majd akksira :D de megérte, má most nagyon megszerettem a notit :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2042) BluEyes válasza kavarc (#2040) üzenetére


BluEyes
őstag

Erős a gyanúm, hogy ugyanahhoz a bioshoz van xp-s és vistás flash-elő progi. Nem tudok egyéb xp-s, vistás, linuxos, freedosos, solarisos megkülönböztetésről.
Merthogy egy multibootos rendszerben nehogy már minden OS-váltáskor biost kelljen cserélni :D

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#2043) kavarc válasza BluEyes (#2042) üzenetére


kavarc
aktív tag

Szia BlueEyes!
Igen én is valami ilyesmire gondoltam először.
Viszont indításkor 1.5-ös BIOS verziót jelez a gép (amit még vista alatt tettem fel); a kisördög viszont nem alszik: vajon miért 1.8-as a vistás és miért 5.2-es az xp-s? Mármint a rom file maga is ilyen néven fut, nemcsak a flashelő progi.
Szal nem tudom igazából, hogy megkíséreljem-e... Viszont csak azért nem szeretném visszatenni a vistát, hogy upgrade-eljem a bios-t. :W

(#2044) atos30 válasza Satellite (#2036) üzenetére


atos30
aktív tag

Cpu fogyasztásról: A síma celeronos procimmal működő gép XP-vel kb:20 W-ot emészt fel.A T2300-as duplamagos Vistával (a duplamag miatt sztem csak vista a jó, bár a fene tudja) 25-30 W-ot a speedstep szorzojától függően.
Tehát az én tapasztalatom, hogy az olcsóbb CPU-val szerelt gép tovább bírja ,mint a modernebb.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#2045) BluEyes válasza kavarc (#2043) üzenetére


BluEyes
őstag

Érdekes mindenesetre...
Linkeld már be légyszíves a biosokat, hátha meg lehet fejteni, hogy mi micsoda. Amúgy biost egy hibátlanul működő gépen általában nincs miért frissíteni, legtöbbször csak néhány nem túl gyakori hw működését javítják a frissítésben, és ha neked nincs olyan, akkor nem leszel előrébb az újjal.

Pl. tegnap egy Asust installáltam, a friss biosban egy usb-s hangszórószett hibáját javították, nem is raktam fel (mert nincs ilyen hsz a környéken se), maradt a gyári. :)

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#2046) kavarc válasza BluEyes (#2045) üzenetére


kavarc
aktív tag

Szia!

Ezen a linken vannak a BIOS-ok:
XP [link]
Vista [link]

Viszont itt [link] van egy srác aki szerint XP-re és Vistára is más BIOS kell.
Bocs mindenkitől, de már végképp nem értem... (jelenleg egy "Vistás" BIOS-szal megy az XP-m :Y )

(#2047) szatocs válasza bandus (#2041) üzenetére


szatocs
őstag

Hát úgy tűnik már, hogy L40 lesz:)
Pontosan milyen típusú van Neked, és milyen procija van?

=== Szatocs ===

(#2048) BluEyes válasza kavarc (#2046) üzenetére


BluEyes
őstag

És tényleg!

5.20-WIN
This Bios is NOT compatible for Notebooks with Windows Vista!!!

1.80-WIN
This Bios is only compatible for Notebooks with Windows Vista!!!

:DDD :DDD :DDD

Eszerint döntsd el, hogy viszta, vagy az összes többi kell neked. Az én olvasatomban a bios az bios, oszt működik bármelyik OS-sel jól. Amelyik OS-hez (nem hw, hanem sw!!) külön bios köll, az egy szar szoftver. De ez csak szvsz. :))

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#2049) bandus válasza szatocs (#2047) üzenetére


bandus
veterán

Nekem egy L40-12X van. a procija pedig core duo T2080, 1,73 ghz. Nagyon jó vétel szerintem, én megszerettem :) vistával kell még barátkozni, de lassan megszokom aztis.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2050) wienattwo válasza bandus (#2049) üzenetére


wienattwo
tag

Az L40-esedben gma950 vagy gma900 van? Csak mert itthon 900-assal, külföldi oldalakon meg 950-nel hirdetik.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.