Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1701) SIPISL


SIPISL
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Uborka 222-őt kérdezném,sikerült össze hozni VGA átalakítótót? Mert engem is érdekelne egy ilyen.

(#1702) lúúúzer válasza uborka222 (#1700) üzenetére


lúúúzer
tag

ÉN csak egy mPCI-s csatolót láttam. Ha jól értettem házilag csak a vinyó, a RAM és az 1 darab mPCI feletti lemezeket lehet piszkálni garivesztés nélkül. De valszeg bent kell lennie valaminek. Kérdezd meg technotrade.hu-n. Ált. 1 napon belül válaszolnak és szívesen segítenek. Na és persze eredeti toshit hoznak. És nem is túl drágák általában.

(#1703) uborka222 válasza SIPISL (#1701) üzenetére


uborka222
csendes tag

nem találtam még 1 et láttam használtan neten és azon volt s video és rca rész is
de nem tudom hogy jo-e vagy nem, mer könnyen megtörhet.

lehet külföldröl kell rendelni ha más megoldás nincs
de nagyon nem aarom bonyolitani

www.ingyenwifi.atw.hu

(#1704) Satellite válasza uborka222 (#1700) üzenetére


Satellite
tag

Az L30-as szériában nincs se belső aljzat, se beépített antenna, ami Bluetooth bővítést fogadhatna.
(A felirat, amit a dobozon látsz, egy általános szöveg a BT-szal kapcsolatban, ami rajta van az összes típus dobozán, és nem a konkrét gépre vonatkozik.)
A legolcsóbb egy külső USB-s Kékfog. (2-3e Ft.)

(#1705) smarty


smarty
csendes tag

Sziasztok!

Egy sokat emlegetett témában szeretnék segítséget kérni!
Power saver-rel van gondom , nem engyedélyezi a megnyitást , szinte mindent kipróbáltam újratelepítés új szoftver , de semmi nem használ neki!
Amúgy le se tudom törölni a programot mert valami hibakódot küld rögtön!
Hogy tudnám működésre bírni?
Amúgy egy L30-114 notim van!
Előre is kössz!

(#1706) ABE válasza smarty (#1705) üzenetére


ABE
őstag

Véletlenül nem Vistára raktad fel? Ott produkálja ugyanezeket a hibákat, ugyanis a Power Saver csak XP alatt megy. Ha nem ez a gond, akkor viszont tippem sincs.

(#1707) smarty válasza ABE (#1706) üzenetére


smarty
csendes tag

Az eredeti dvd-ről telepítettem , már harmadszor a rendszert (xp)!

Bár ,nem tudom milyen előnye van ha meg tudom nyitni ezt az alkalmazást , de idegesít kicsit mert nem ezt várnám el a toshibától!
Azért thx

(#1708) cyryus válasza smarty (#1707) üzenetére


cyryus
csendes tag

Szia! Nekem l30 134 van és nekem is ezt csinálja minden bekapcsoláskor és ha megnyitod a Powert és nem a toshibat hanem valami másra klikk majd ok, ezután már menni fog a power is!! :Y

toshiba L30 134

(#1709) smarty válasza cyryus (#1708) üzenetére


smarty
csendes tag

Cyryus !
Kicsit nehéz felfogású vagyok , leírnád még 1* hogyan csinálod?
thx

(#1710) cyryus válasza smarty (#1709) üzenetére


cyryus
csendes tag

Az energiagazdálkodásban mondjuk a maximális telepet választod majd alkalmaz-ok és rá is kérdez mégeccer hogy ezt akarod-e használni itt is ok.Ezután ismét indítsd el az energiagazd. és itt most már a toshibat választod alkalmaz- ok stb...
A tálcán nekem mindig ekkor jelenik meg ''jobb oldalon alul'' a power ikonja, arra klikk és minden ok már. Érdekes hogy nálam hiába állítok be bármit itt a legközelebbi bekapcsoláskor csak akkor áll rá erre ha ugyanezekt eljátszom!! :W

toshiba L30 134

(#1711) smarty válasza cyryus (#1710) üzenetére


smarty
csendes tag

Nem jött be! Nálam nincs az energiagazdálkodási lehetőségek között toshiba ,lehet ez lenne a hiba?????

(#1712) cyryus válasza smarty (#1711) üzenetére


cyryus
csendes tag

Hát nekem ott van sztem igen ez lesz a hiba hogy nincs is feltelepítve, habár nem nagyon értem ha eredeti cd-ről telepítesz miért nem megy fel!
De azért majd hozzászólnak a guruk is talán és meglesz a megoldás is!

toshiba L30 134

(#1713) Beya


Beya
tag

Sziasztok

Kinéztem a Toshibát, de nem nagyon találtam róla felhasználói infókat. Véletlenül nincs valakinek ilyen gépe.? Az érdekelne, hogy milyen minőség, érdemes-e megvenni használtan.
A gép: TOSHIBA SATELLIT P105-S9312
[link]

Ha jól tudom a gép az amerikai piacra készült, európában nem tudom, hogy árulták-e. Ha esetleg van vele valami gubanc, akkor a garanciát vajon lehet érvényesíteni? Nem tudom, hány év garancia volt rá. Állítólag tavaly szeptemberben lett véve az USA-ban. Ha van még rá nemzetközi garancia, akkor azt itthon, hogyan lehet érvényesíteni, és hol?

Ps.:
Kinéztem egy másik gépet. Melyiket érdemes venni a kettő közül?
ACER ASPIRE 5920
[link]

Előre is köszi a segítséget.

http://www.youtube.com/user/dobbea

(#1714) Satellite válasza Beya (#1713) üzenetére


Satellite
tag

Ha meg tudod adni a TOSHIBA gyári számát, megnézem Neked a garanciális státuszát.

(#1715) Beya válasza Satellite (#1714) üzenetére


Beya
tag

Hello!

Sajnos nem tudom a gyári számát, de megnézettem a tulajjal, és még aug. 29. van rá gari. Most azt volna jó kideríteni, hogy még ilyenkor is lehet-e garanciát hosszabítani, és kb mennyi lenne.

http://www.youtube.com/user/dobbea

(#1716) Kbali válasza Beya (#1715) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szia!

Itt [link] esetleg kaphatsz választ.

(#1717) Satellite válasza Beya (#1715) üzenetére


Satellite
tag

A vásárlástól számított 1 éven belül lehet garanciakiterjesztést venni a gépekhez. (Elvileg 12 hónapon belül lehet csak sikeres a regisztrációja).
Az 1 éves garanciájú gépekhez kapható 1-ről 2-évre és 1-ről 3-évre szóló kiterjesztés.
Azoknál a gépeknél, ahol eleve 2 év a garancia, (Pl. P100-as széria, vagy egyes Satellite Pro gépek), csak a 2-ről 3 évre jó kiterjesztés érhető el.
Végül: néhány Tecra gépnél az alap 3 év garancia bővíthető 3-ról 5 (!) évre! :R

(#1718) Beya válasza Satellite (#1717) üzenetére


Beya
tag

Köszi a segítséget.

Sikerült beszélni a pesti márkaszervízzel. Tényleg van lehetőség hosszabításra, de csak az USA-ban. Vagy telefonon, mert egyéb módot nem találtam.

Most, az van hogy a tulaj a nem akarja meghosszabítani a garit. Én pedig nem vagyok olyan penge angolból, hogy egy ilyet be merjek vállalni.
A gépre aug. végéig van gari. Megéri igy 330e. ért?
Toshiba Satellit P105-S9312

http://www.youtube.com/user/dobbea

(#1719) Satellite válasza Beya (#1718) üzenetére


Satellite
tag

Nem.

(A TOSHIBA gépek mindig is megbízhatóságukról, hosszú élettartamukról voltak híresek, (azért egy cégnek sincs ezen a téren 21 év tapasztalata), - de az amerikai összeszerelésű szériák jóval gyakrabban hibásodtak/hibásodnak meg, mint a korábbi európai, vagy a mostani kínai gyártmányú gépek, - ezt az ezen a téren az elmúlt 17 évben szerzett tapasztalat mondatja velem.)

(#1720) Satellite válasza Satellite (#1717) üzenetére


Satellite
tag

És a lentebb vázolt szolgáltatások még ezután fognak bővülni igazán.
Lásd: [link]

Ui: Pár nap múlva nyílik a legújabb MM-áruház a Viharsarok legnagyobb városában. Aki lemaradt a 99,990.- Ft-os Satellite L30-asról, a nyitás napján még biztos kapni fog belőle..! ;)

(#1721) Raymond


Raymond
félisten

Beszereztem egy Satellite A135-S2386 gepet. Le kell rola szedni a telepitett Vista Home Basic-et es egy XP-t felrakni. Mielott nekiallnek: van valahol egy XP-s driver csomag ami letoltheto vagy vadaszhatom oket egyenkent? Az Fn gombokat iranyito program jo ami a CD-n van vagy kell egy masik valtozat? Ha kell akkor honnan? Koszonom.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#1722) Satellite válasza Raymond (#1721) üzenetére


Satellite
tag

Amerikai géphez amerikai honlap: [link]

Viszont XP alá nem nagyon fogsz rá találni drivert, a Vistá-s változatokra nem fognak utólag (lefelé) fejleszteni semmit.
Esetleg meg kell keresni a géped európai megfelelőjét, és meg kell próbálni szerezni egy ahhoz adott XP-s Recovery DVD-t.
Legvégső esetben (a típus ismeretében) letölthető a ToolsCD 80%-a (a legfontosabb driverek) az európai gyár honlapjáról is, de több fontos rész (pl. ChipsetDriver, CommonModule, stb) még onnan sem.

(#1723) Beya válasza Satellite (#1719) üzenetére


Beya
tag

Szia Satellite!
Köszi a választ. Nem tudom még biztosan, de lehet, hogy 13-ért 1 év garit tudok venni hozzá. (Még nem kérdeztem rá, csak neten láttam.) Ha ez összejönne, úgy megérné a gép szerinted?
Mármint azért nem éri meg, mert amerikai vagy mert már csak 3 hónap rá a gari?

[Szerkesztve]

http://www.youtube.com/user/dobbea

(#1724) Raymond válasza Satellite (#1722) üzenetére


Raymond
félisten

''Amerikai géphez amerikai honlap!''

Heh, ennyit tudok :)

''Esetleg meg kell keresni a géped európai megfelelőjét, és meg kell próbálni szerezni egy ahhoz adott XP-s Recovery DVD-t.''

Valami ilyesmire gondoltam. Igazabol abban biztam te tudod es beirod hogy ''nem kell keresgelni, XY gepnek a cuccait szedd le innnen'' :D

''Vistá-s változatokra nem fognak utólag (lefelé) fejleszteni semmit.''

Ezt megertem, csak a szomoru az egeszben az, hogy nem kene fejleszteni semmit. Ha megnezed a gep specifikacioit akkor lathatod hogy semmi uj nincs benne es ugyanezt vagy nagyon hasonlot mas neven arultak XP-vel is (igaz nem neztem utana tuzetesen).

Amugy koszi a segitseget :)



[Szerkesztve]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#1725) ufonauta válasza Satellite (#1717) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Hááá....t szerettem volna megnézni ezt a garancia hosszabbítást. A Toshiba oldalán két viszonteladót említ az egyik a Technotrade, aminek van egy használhatatlan honlapja, a másik a Ramiris, ami nem forgalmaz Toshiba notit.
Bár a Technotrade oldalán találtam egy oldalt, ahol el lehet indítani (gondolom) a garancia hosszabbítást, de a legördülő menüben, ahol az eladók vannak feltüntetve nem találom a Saturn-t, mint eladót, pedig én ott vettem a notit. De magát a Technotrade-t sem, aki garanciális szervizként igazán árulhatná a hosszabítást. Noh mindegy, majd egyszer csak meghosszabbítom, mielőtt lejár a gyári garancia.

[Szerkesztve]

(#1726) csabika0001 válasza Satellite (#1717) üzenetére


csabika0001
senior tag

''A vásárlástól számított 1 éven belül lehet garanciakiterjesztést venni a gépekhez.'' :F

Nem tudom, hogy minden típusra vonatkozik e, de az biztos hogy a Tecra gépeknél a vásárlástól számított 30 napon belül regisztrálni kell a bővítést.
A Toshiba oldaláról:

''Ez a jótállásbővítés csak akkor érvényes, ha megvásárlása a Toshiba hordozható számítógép vásárlásától számított harminc napon belül történik. A szolgáltatás használatához a bővítés megvásárlásától kezdve harminc napon belül aktiválni kell a bővítést.''

link: [link]

(#1727) lúúúzer válasza Raymond (#1721) üzenetére


lúúúzer
tag

Én sajnos csak annyit tudok segíteni, hogy az l30-ban:
-Északi híd: ATI RC410M
-X200M videó van, ez csak a Toshibásat engedi fel a driverből, az meg 5.17-es catalist, az atisat nem :O
-Déli híd: ATI SB450 (hang:Realtek ALC862,azaz ATI SB450 ezt a realtek honlapjáról jobb szedni(high definition audio néven))
-viszont a proci itt cerka, ez lehet, hogy valaminél gáz lesz, ha más nem a power saver proci beállítások...

Kb ezeket írja ki everesttel.

Szerintem te is nézd meg everesttel, hogy mi van a gépedben, hátha stimmel. Azt láttam, hogy az is x200-as.

Sok sikert, hátha más fel tud világosítani!

(#1728) adnoctum18


adnoctum18
senior tag

Ez a noti érdekelne abbol a szempontbol föleg,hogy mennyire megbizható?
Hosszu távon megéri e az árát?
[link]
köszi a segitséget!

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#1729) Kbali válasza adnoctum18 (#1728) üzenetére


Kbali
nagyúr

Bárcsak lehetett volna 7 hónappal ezelőtt kapni... Akkor az ennél gyengébb verzió 300 felett volt.
Szerintem némi memóriabővítést követően tökéletes lehet.

Egyedül a kijelzője lehet problémás, ha nem próbáltál még csillogós kijelzőt. A képe szép, de pl.: napsütésben vagy hátulról jövő fényben nem sokat fogsz rajta látni.

A 2 év garancia bővíthető.

Én szó nélkül elfogadnám!

(#1730) Beya


Beya
tag

Hello!

Gondoltam megosztom veletek, hogy mit sikerült intézni a garanciahoszabítással.

A hivatalos nagyker a Technotrade szerint lehet bővíteni a garanciát 1 éven belül. De csak ott ahol vetted a gépet. (ez nálam USA) A hivatalos angol honlap szerint is lehet bővíteni, de csak egy amerikai telefonszám van megadva, semmi más elérhetőség.

Találtam egy másik számtek boltot aki árul garancia hosszabítást Toshiba gépekhez. Szerintük, csak a gép vásárlásától számított 30 napon belül lehet hosszabítani a garanciát, legalább is ők csak így vállalják.

Tehát vagy lemondok róla, vagy megveszem a külföldi garanciahosszabítást, és kínlódok vele egy sort (banki átutalás, mert dollárba kell fizetni, telefonálgatás, stb.)

Miért nem egységesek a feltételek a gépekre? Miért nem lehet nálunk is azonos feltételek melett árulni a szolgáltatásokat?

Valakinek sikerült már külföldön vett gépre garanciát hosszabbítani?

http://www.youtube.com/user/dobbea

(#1731) csabika0001 válasza Beya (#1730) üzenetére


csabika0001
senior tag

Kedves Beya!

Ennyi pénzért - 330e Ft- lehet Magyarországon is venni gépet akár még 3 év garanciával is. Sztem nézd meg ezeket is mielőtt döntenél! A Dell Latitude kivételével mindegyikben erős videókártya van, és ezek nagyon masszív, minőségi, megbízható típusok! Egyetlen hátrányuk a Satellite P sorozattal szemben, hogy ''csak'' 14 vagy 15,4 collos kijelzőjük van. Csak segíteni szeretnék, de természetesen a Te kezedben a döntés!

Toshiba Tecra A7-232 --> [link]
Toshiba Satellite Pro A100-196 --> [link]
Dell Inspiron 6400 -31 --> [link]
Dell Latitude D620 -55 --> [link]

Érdemes még szétnézni az ASUS-ok között is!...bár azokra csak 2év gari van.

(#1732) Beya válasza csabika0001 (#1731) üzenetére


Beya
tag

Szia!

Köszi a segítséget. A laptopot én az asztali gép helyett szántam. Két kritériumom volt vele kapcsolatban.
17'' kijelző, erős videókártya.
Nagyon tetszik ez a Toshiba,csak nagyon kár, hogy nincs rá több gari és nem tudok intézni rá. Azért még rágódok rajta egy sort. Hátha megálmodok valamit. :D

http://www.youtube.com/user/dobbea

(#1733) Atis18


Atis18
csendes tag

Hali!
Az lenne a kérdésem, hogy mennyire normális az, hogy 64-77 fokos a proci egy toshiba A100-847-esben (core 2 duo 7200), mert amikor megvedtem 65 fok volt a max ameddig felment(ez év januárjában vettem)?

(#1734) csabika0001 válasza Atis18 (#1733) üzenetére


csabika0001
senior tag

Itt minden !hivatalos! információt megtalálsz:

[link]

(#1735) csabika0001 válasza Beya (#1732) üzenetére


csabika0001
senior tag

Akkor esetleg őket érdemes szemügyre venni:
(nVidia GeForce GO7600 256MB van mindegyikben, 17''kijelző, 2év garancia)

ASUS A7TC 7S015 --> [link]
kép --> [link]
MSI L745X-074HU 2GB --> [link]
kép --> [link]
MSI L745X-075HU --> [link]
kép --> ua. mint az előző

De a Toshiba 17'' gépei ettől sokkal drágábbak, és azokra is 2év garanciát adnak! Nem lebeszélni akarlak a Toshibáról, de ez nagyon sok pénz, és inkább új gépet vegyél érte. Az ASUS is nagyon jó notebookokat csinál, bátran ajánlanám bármelyiket! Az MSI-vel kapcsolatban sajnos nem tudok tanácsot adni, de a 2 év garancia itt is biztosíték lehet a megbízhatóságra.

[Szerkesztve]

(#1736) othyem


othyem
csendes tag

Hali!
Ismerősöm kapott egy l30m010 típúsú laptopot (vagyis ez áll a matricán a matrica alatti modell név: l30-11n), kézikönyv sajnos nincs hozzá, de úgy gondolom van benne beépített wi-fi (van a laptopon wi-fihez kapcsoló, a gép hátulján van a wi-finek mac címe). A problémám az hogy nem tudom a wifi drivert telepíteni. Akárhányszor próbálom telepíteni azt írja ki a telepítés sikertelen. Találkozott valaki hasonló problémával?

(#1737) Foxi válasza othyem (#1736) üzenetére


Foxi
senior tag

Valószínűleg ez az ominózus Mediamarktos gép, amiben nincsen wifi kártya, mivel az ár érdekében eltávolították utólag. A Technotrade-nél lehet talán megvásárolni a gyárilag belevaló kártyákat talán 6-7k körül, korábban volt már róla szó olvass vissza egy kicsit.

Meg is van: [link]

[Szerkesztve]

(#1738) uborka222


uborka222
csendes tag

vegyél bele egy siima picimaci wifi kártyát 4-5 ezr forint
és te is betudod tenni

nekem olyan van benne és remeküll müxik

www.ingyenwifi.atw.hu

(#1739) lúúúzer válasza othyem (#1736) üzenetére


lúúúzer
tag

Ubi ötlete sem rossz és a legolcsóbb, de szerintem meg éri azt mérlegelni, hogy az mPCI-s kártyával nem fog kilógni semmi a gépből (ami szerintem elég zavaró, ha sokat viszed) és a beépített kapcsoló is értelmet nyer... :D
Bár ez utóbbi csak akkor, ha a technotrédest választod. Bár lehet én vagyok hülye, de nekem az Aheros 5006-ost, amit sajnos nem nem technotrédéknél vettem, nem sikerült megbarátkoztatni a kapcsolóval :O . Valakinek nincs ötlete?!? :W
Egyébként te magad is bármikor könnyen be tudod tenni, 2 perc és a garit nem veszélyezteti!

(#1740) lúúúzer


lúúúzer
tag

Ja, és picimaci kontra mpici!!!
Szerintem csak ez utóbbi használja a keretbe épített antennát. Nem tom tényleg jobb-e igy a jelerő, de megérné összehasonlítani a két megoldást!

[Szerkesztve]

(#1741) Satellite válasza lúúúzer (#1740) üzenetére


Satellite
tag

Erről már többször is volt szó itt, miért nem veszitek a fáradságot, és olvastok vissza?? :F

A két megoldás nincs egy súlycsoportban: a PCMCIA lényegesen gyengébb, mint a beépített kártya, ami a kijelző tetejébe beépített 2 db. antennát használja.

(#1742) uborka222


uborka222
csendes tag

:O akkor msot vehetek egy ien karit ezt dahtom el
remélem tényleg jobb a vétele a beépitettnek

www.ingyenwifi.atw.hu

(#1743) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Toshiba A200-as szériát mikortól lehet kapni majd kishazánkban? Ramiris listáján látom, de nincs raktáron egyik sem. Egy A200-14D felizgatta a fantáziámat:)

(#1744) Satellite válasza Alvin_ti4200 (#1743) üzenetére


Satellite
tag

A MediaMarkt-ban már egy hónapja van A200-as.
A Technotrade is kapott a 10W-ből, az 1CR-ből és a 13O-ból.

(#1745) peti85


peti85
senior tag

December óta van egy Satellite A100-as notebookom. Most, hogy nagy meleg van észre vettem, hogy a tapipad mellett, ahol a kezemet támasztom, elkezdett ''mattulni'' a festett műanyag. :O Hallottam én már régebben is, hogy kopnak a laptopok, de érdekelne, hogy mennyire? Most még nem olyan vészes, de ha úgy esik rá a fény, akkor azért elég csúnya. Van valakinek tapasztalata? Gondolom garancia erre nem vonatkozik...

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#1746) Pepe19820813


Pepe19820813
csendes tag

Hy!

Keresek Toshiba Tecra 8100-as laptopomba 2*256Mb-os memóriát. Ez a gép még SD 100Mhz-es memóriát ismeri fel, sajnos a 133Mhz-t nem.
Ha tudsz segíteni irj: vegh_peter@freemail.hu -ra

(#1747) Vaanhool válasza uborka222 (#1742) üzenetére


Vaanhool
tag

Én is szándékozok vásárolni egyet a közeljövőben, ajánlom a következő boltokat:

Wireless Bolt => [link]
WLAN-OK =>[link]

Olyan karit válasz, hogy a kimenő teljesítménye ne nagyon haladja meg a 100mW (20dbm)-ot, mert elvileg a miniPCI csatlakozó max. 0.5W-ot tud leadni.

(#1748) Cypher7


Cypher7
tag

Szevasztok!

Lenne egy kis problémám. Van egy Satellite L30-115 típusú notim amiben Radeon x200m chipkészlet van. Viszont amikor letöltöm a hivatalos oldalon lévő drivert amit ehhez kínál és megpróbálom telepíteni azt mondja a program, hogy nincs kompatibilis hardver a gépben. Kipróbáltam a korábbi verziókkal is, és ugyan ez volt a helyzet. Egyedül a gyárilag kapott drivert tudom feltenni rá, viszont az 2005-ös kiadású. Mit lehetne tenni az úgyben? Előre is köszönöm!

[Szerkesztve]

''Ovatosan járj, és mindíg legyen veled egy tankhadosztály. Én ezt javaslom.''

(#1749) ABE válasza Cypher7 (#1748) üzenetére


ABE
őstag

Szia

A következő linken található drivert elvileg fel tudod rakni a gépedre, kiadásának dátuma 2007.01.10, én az L30-134-emhez ezt használom, mert tudtommal ez a legutóbbi VGA driver az L30-as sorozathoz:

http://ce.computers.toshiba-europe.com/cgi-bin/ToshibaCSG/download_drivers_bios.jsp?LNG=23&service=CE

Elvileg csak a Toshiba driverek mennek fel a gépre, gyakorlatilag egy kis trükközéssel a legújabb hivatalos ATI driverek is feltehetők (a trükk linkje az #1012-es hozzászólásban olvasható). Ugyanakkor ez utóbbit nem ajánlom, mert egyrészt nem fog javulni a teljesítmény, másrészt kevésbbé lesz stabil a rendszer.

[Szerkesztve]

(#1750) Cypher7 válasza ABE (#1749) üzenetére


Cypher7
tag

Köszönöm a választ!
Letöltöttem és felraktam, viszont ugyan zet a drivert kaptam a noti mellé is, mert hiába van a letöltési oldalra az írva, hogy 2007.01.10 a kiadás dátuma ha belemész az eszközkezelőbe, és megnézed az illesztőprogram információkat akkor látni fogok, hogy a VGA driver dátuma 2005.x.x.

''Ovatosan járj, és mindíg legyen veled egy tankhadosztály. Én ezt javaslom.''

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.