Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9726) bartucc válasza Rabbitf_24 (#9714) üzenetére


bartucc
addikt

Első karakterrel, kétkezes kardos, minimális varázslás a móka kedvéért, nem igen tudtak megállítani. A kétkezes kard hosszabb bárminél, általában nem tudtak megérinteni a gyengébb ellenfelek, az erősebbeket meg lecsaptam. :D

Most kezdtem újat, ha már fél év kihagyásom volt. Szintén high elf, hogy a mágia része a karakternek ne legyen túl gyenge, ijjász, varázsló. 30-as szint után már majdnem max.-on volt az ijjászat, hát elkezdtem kardot használni, ismét. Max kovácsolással, echnant smithing cuccokkal, nem volt nagy nehézség, felhúzni, képzettség nélkül se 200 fölé az alap sebzést. Most már 50-es kétkezes skillel elég durván lehet nyomulni, 3-4 ellenféllel is elbánok, ha ügyes vagyok. Mágust lecsapni először, aztán az ijjászokat, vagy a harcost, úgy, hogy ijjászokat akadályozza közben. :D

Egyébként, ijjász sneak-el, vagy kétkezes kardos jó armor-al igazából bármit lenyom, egy kis szerencsével. Csak varázslóként van kihívás, de akkor rendesen. ;]

Ja, kezdetektől legnehezebb szinten mentem mindkettővel. Ijjásszal kicsit rohangászós az elején, de aztán már inkább állsz, és lősz.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.