Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15901) Kekebatta válasza arnikusz (#15899) üzenetére


Kekebatta
tag

Nekem a Carabine 7 pont 3k-val többet sebez mint Honey Badger, tehát nem vmi nagy eresztés blueprint nélkül.. :F
És nem tűnik halványabbnak semmiben sem! :DD

[ Szerkesztve ]

(#15902) GAbre


GAbre
veterán


Tudja valaki,hogy mi ez a fehér házban.Vagy hol találom?
Elvileg lenn van,de hiába megyek a lőtérre le,és járom körbe nem találom.

Illetve csak nálam kezdett el szarakodni a gunslinger talentje?
Átváltok pisztolyra meg vissza,és nem tárazza be a fegyvert,csak ha nem rögtön váltok vissza.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#15903) dvd24


dvd24
senior tag

Ezt az EB eshet open worldön is dolgot hol láttátok? Nem találok róla semmi infot.

[ Szerkesztve ]

(#15904) Lifer092 válasza dvd24 (#15903) üzenetére


Lifer092
senior tag

Én sem, ezért is kérdeztem fentebb hogy erről van -e valami konkrét infó, mert csak egy hsz-t olvastam itt erről.

(#15905) Anonymus23 válasza sith7 (#15900) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem, nem erről volt szó. Konkrétan ezt írtam (#15765)
"Nem veszem meg előre, az biztos, csak ha valami nagyon ütős ajánlat lesz."

Egyelőre még nem volt ütős ajánlat, így nem is vettem még meg. :P
Meg fogom-e venni? 99% igen, mert tetszik ez a játék, minden hibájával együtt, de nem előre...
A 8990 Ft még mindig több, mint a 30 EUR -20%, azaz 24 EUR. De mindig szokott lenni pár EUR-al kevesebb valahol.

;) - The Power of the Light Side

(#15906) sith7 válasza Anonymus23 (#15905) üzenetére


sith7
nagyúr

De meg fogod az 100 % :C :K

Tegnap én is megvettem az alap game - t Xbox one - ra, mivel tudod nálam pc - n rendesen akadt, a raid az néha diavetítés volt
Szóval tegnap feltettem, elindítottam, és ... hihetetlen ... 0 lagg, 0 akadás, mintha pc - n valami 10 évvel régebbi játékkal játszanék, olyan simán ment
Nagyon durva :C

és mindez 42k + 3 USD - ért ... egy normális VGA - t nem kaptam volna belőle, nem beszélve a ram/alaplap/proci kombóról

Azt sajnálom csak az egészben, hogy többet nem tudunk együtt játszani :(((

De majd azért biztos zaklatlak majd a hülye kérdéseimmel :D
Főleg ha én is megveszem a DLC - t. :)

(#15907) VágniValó


VágniValó
addikt

Urak, miért nem látom hol/hogy tudok Coney Island-re menni?

Year One Pass-em van, és a frissítést is letöltötte tegnap az Uplay, a mapon lószart se látok mégse, elmentem a White House-nál a helikopterhez is, de az továbbra is csak Kenly College-be akar vinni. Keresgéltem Redditten, jutubin, de semmi.

Agent in need of info. :(

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#15908) #75376384 válasza VágniValó (#15907) üzenetére


#75376384
törölt tag

terkepen a jobb felso reszen jelenik meg egy uj "folt", kenliii mellett.

(#15906) sith7: majd az iranyitast is oszd meg, hogy milyen erzes valtani. en is egyre jobban kacsintgatok egy ps fele. persze hianyozna a klan, de ez a pc elott gornyedes es a gep ujitas is. illetve az EB is hianyozna azert. :D

(#15909) dvd24 válasza VágniValó (#15907) üzenetére


dvd24
senior tag

Az előző epizódok missionjeit megcsináltad WT5-ben vagy?

(#15910) VágniValó válasza dvd24 (#15909) üzenetére


VágniValó
addikt

Itt lesz a kutya elásva; nem...

Még Roosevelt Islandet se csináltam meg csak egyet (nem emlékszema nevére) + 1 Dark Zone area missiont. De köszi neked és vzarmo-nak is, ezek szerint a content csak később nyílik meg ahogy folytatom a küldetéseket. Azt hittem, akárcsak a Classified Assignmentek, ez is egyből látszani fog a térképen.

:R

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#15911) sith7 válasza #75376384 (#15908) üzenetére


sith7
nagyúr

+40 vagyok, és dec. 24. óta van Xbox a családban, az első napokban egy Assassin's Creed Odyssey is nagy kihívás volt, furcsa volt az irányítás nagyon, +20 év pc után

Aztán ma már ott tartunk, hogy SW BF 2, BF5, Titanfall 2, Gears 5, GTA 5 , Halo 5 is ment/megy a gépen, napi szinten, persze nem mindegyik, nem minden nap.

Gyakorolni kell, meg kell szokni, van akinek ez 1 hét, van akinek 1 hónap
BF1 még ment pc - n, ott is átlagos játékos voltam, most tolom konzolon a BF5 - t, a statisztika ugyanazt mutatja.

Esetleg ismerősnek, havernak ha van, ki lehet próbálni.

Szóval szerintem ahogy pc - n ment az fps game, az úgy fog a konzolon is menni, persze nem az első napon, de meg lehet szokni. Láttam olyat, aki kontrollerrel lealázta az egeres ellenfeleket crossplay gameben. :K

Ugye a Division - nak van egy nagy előnya a "sima" fps - ekkel szemben, hogy fedezékharc van bőven, így mielőtt ténylegesen célzol /bal "ravasz"/, majd lősz /jobb "ravasz"/, ki tudsz nézni, és kb. - ra be tudod célozni az ellenfelet.

Meg ugye van konzolon ez a célzásrásegítés, na ebben azért annyira ne bízz, mert vagy én vagyok nokedli, vagy nem tudom mi van, de néha nagyon látványos, néha meg 1 mm - t nem bírja rátenni a célra.

Én ha ezt korábban tudom, hogy ez a konzolozás ilyen, akkor már régen váltottam volna.
Nincs állítgatás, na vajon megy - e, akad - e stb.
Még néha a mai napon is meglepődök, hogy mondom na ez azért tuti akadni fog, és nem ...
Töredék áron van egy pc fejlesztéshez képest

Mi fekete péntek + alza kupon akcióval vettük 42k - ért, ha belegondolsz ezért egy normális vga - t nem kapsz.

Egész nap monitort nézek a munkahelyemen, sokszor volt már, hogy esti játék alatt/közben/után égett a szemem, meg persze fájt a hátam is, na most már ilyen nincsen. :N

Az igaz, hogy a multiért úgymond fizetni kell konzolon, - xbox live - de ki lehet azt hozni okosan is, illetve a játékok is töredék áron vannak, ha akció van, és sokszor van
Csak egy példa a fenti Assassin's Creed Odyssey nekem 15 usd - be került karácsonyi leárazás alatt. :)

Ha csak az anyagi részét nézed, és mindkét oldalon mindent összeadsz akkor is jobban jössz ki egy konzollal hosszútávon, mint egy pc - vel, az 100 % :)

Meg valahogy az egész konzolnak, konzolon való játéknak van egy atmoszférája, amit nem tudok neked most leírni, de be tud szippantani ... steam, origin, uplay, battlenet, wot, wows, ha mindent összeadok, van jó pár pc játékom a gépen, de akár hiszed, akár nem dec.25 volt az utolsó nap , amikor pc - n játszottam utoljára. :B

(#15912) arnikusz


arnikusz
veterán

Episode 3 Coney Island secret room nem kell itt ám lövöldözni. :D
https://www.youtube.com/watch?v=liUmxAX_Klo

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15913) Pferi


Pferi
senior tag

Nem tudom hogy másnál előjött-e de a tegnapi patch óta 2 különböző számítógépen, totál más alkatrészekkel is sikeresen csonttá fagyott a játék, a gépeket újra kellett indítanom, mert még bezárni sem tudtam a játékot...
Előtte nem volt ilyen gond.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#15914) Lifer092 válasza sith7 (#15911) üzenetére


Lifer092
senior tag

Ezt én is megtudom erősíteni. :) Nekem lassan 2 éve van meg a One X, előtte végig csak PC. El sem tudtam képzelni hogy kontrollerrel toljak FPS játékot, azt meg végképp nem hogy ezt online mások ellen tegyem. De 1-2 hónap leforgása alatt eljutottam olyan szintre hogy már nem okoz gondot. Jó nyilván nem vagyok világrekorder kontrolleres, de azért szépen megy. Azóta már BF5, COD-al is kibékültem. Teljesen természetes már a kontroller használata, igazából fel sem tűnik. :D Az első időszakban olyan aimem volt mint egy vak légynek kb. rossz volt nézni. :DDD De hát ez ezzel jár... Tanulható dolog.

Viszont az velejáró "gond", hogy ha az ember játszik mellette gépen valami kompetitív FPS-t de konzolon is megy, akkor a kettő üti egymást. Értem ez alatt, hogy esetemben pl gépen csak az R6-al játszom, konzolon pedig minden más egyébbel. Huzamosabb csak konzolozás után (pl. BF5, DIV2), ha megyek R6-el, akkor kell bemelegítés mert az egeres aim bizony elmegy szabadságra. De ez igaz fordítva is, hosszabb R6 időszak után szintén vissza kell állni a kontrollerre. De ha ez másnál nincs meg, akkor ilyen gond nem lesz. :)

(#15915) sith7 válasza Lifer092 (#15914) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :R

ha az ember játszik mellette gépen valami kompetitív FPS-t de konzolon is megy, akkor a kettő üti egymást

Ez így van !!! :K
fiamnak megvan pc - n a SW BF 1., valami gond volt vele, nem indult, lefagyott, újra kellett telepíteni. Megtörtént, már este volt, aludt, mondom kipróbálom, elindul - e, játék közben kidobja - e stb.
Elindul a pálya, 2 perc után 0/3 K/D, azt se tudtam hol vagyok ??? :Y
Mondom miért van ez az egér ilyen lassú mozgásra állítva ???
Totál el lehet tőle szokni :K

meg nekem konzolon valahogy sokkal gyorsabbnak tűnnek ezek a game - k, de lehet csak azért , mert a pc - m már nem egy mai darab, és megszoktam azon, hogy éppen csak élvezhető ? :F

s4hu|SyD^
ezt én is próbáltam a konzol vétel előtt, és állítom, így már utólag 100% - ban, hogy a kettő nem ugyanaz !

pc és kontroller vs konzol és saját kontrollere

[ Szerkesztve ]

(#15916) s4hu|SyD^ válasza Lifer092 (#15914) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én úgy vagyok, hogy a kontrollert PCnre kötöttem, de pár perc utám feladom a szenvedést mindig. Lehet megpróbálom ismét.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15917) #75376384 válasza s4hu|SyD^ (#15916) üzenetére


#75376384
törölt tag

hat te par percet irtal, o meg 1-2 honapot. :D valoszinuleg azert.

koszi a valaszokat, csak jobban megerositettetek, hogy ebbol valtas lesz. bar en inkabb a ps4 fele huzok, de ez mar csak reszletkerdes.

[ Szerkesztve ]

(#15918) Lifer092 válasza sith7 (#15915) üzenetére


Lifer092
senior tag

Ismerős helyzet.... :DDD :DDD

Nekem sincs egy erőmű gépem, az újabb játékok már csak döcögve mennének rajta. R6 esetében hozza a 144Hz monitorhoz a teljesítményt, nekem ahhoz pont elég. Viszont most vettem 1 hónapja egy 4K HDR Tv-t a konzolhoz, hát, egy külön világ, meg külön élmény. A legtöbb játékban a 30 fps lock ide vagy oda, annyira belemerül az ember hogy egyáltalán nem észrevehető. Nem is egy olyan játék volt már ami annyira beszippantott hogy simán 60fps-nek látszott, csak utána döbbentem rá hogy ja, ez 30. :DDD Előtte egy HD tv-n játszottam, de kb minden játék újnak tűnt az új TV-vel. Kegyetlenül szép.

Nyilván nincs egy komoly gamer PC teljesítménye, meg nyilván sok az okos grafikai megoldás hogy 4K-n 60fps-t ki tudjon magából tolni pl egy BF5 esetében, mert a One X-ben is 4-5 éves technika dolgozik. De amit Te is mondtál, hogy ha úgy vesszük egy One X 160 ezer (amikor én vettem), és tud 4K 60FPS-t, még ha alapjaiban véve butított grafika is, sokkal (fényévekkel) költséghatékonyabb mint egy ugyanilyen teljesítményű PC-t összetenni. Persze akinek hardcore gamer igényei vannak, meg nincs élet 4K 120FPS ultra alatt annak egy konzol számológép lesz. De nem is ilyen játékosoknak készülnek ezek a gépek. Persze akinek ilyen igényei vannak, azzal sincs semmi gond, csak felesleges összehasonlítani egy 170 ezres konzolt egy közel milliós gamer PC-vel, aminek csak a VGA árából kijönne 4 One X.

[ Szerkesztve ]

(#15919) sith7 válasza Lifer092 (#15918) üzenetére


sith7
nagyúr

em is egy olyan játék volt már ami annyira beszippantott hogy simán 60fps-nek látszott, csak utána döbbentem rá hogy ja, ez 30

ez az !!! az az !!!
De valahogy más, mint a pc 30 fps, nem tudom miért, nem belemagyarázás, a fiam felváltva játszik mindkettővel, és azt mondja ő is , hogy konzolon olyan gyorsan lelőnek , mozognak stb.

vzarmo
Nekem anno , amikor megkérdeztem melyiket vegyem PS4 vagy Xbox, azt kérdezte az eladó:
1. melyik exkluzív game - k tetszenek, ugye mindkét tábornak van ilyen
2. single, vagy inkább multi játékokkal akarok játszani, ha utóbbi, akkor egyértelműen Xbox
Állítólag annak sokkal jobb a multi játék támogatottsága, pont tegnap mondta itt egy srác, neki is Xbox van, haverjának PS4, és utóbbi szentségel, mert állíndóan kidobja a játék, néha laggol, nem talál ellenfelet stb. Fifa 20 - ról van szó. A srác meg mobilnettel tolja Xbox - n.

De a döntés a tied, csak járd körbe rendesen, nehogy később gond/csalódás legyen a vége :R

(#15920) Nagus


Nagus
senior tag

Az új spec első szintjén lévő "kill enemy scorchers" mi akar lenni? A baseball ütős figurákat hiába lövöm nem számolja... más mobot takarna?

(#15921) Pferi válasza #75376384 (#15802) üzenetére


Pferi
senior tag

"Kapsz egy egyszeri boostot, amennyiben nincs lvl30-as karaktered, de el akarsz utazni New Yorkba. Ugyanis ez a feltétele az új kiegnek."
Akkor is kapunk boost-ot ha már van lvl30-as karakterünk :)
Mindig szerettem volna csajjal rohangálni, de két férfi karakter felhúzása után már nem volt energiám egy harmadik karakterrel is újrakezdeni. Most próbaképp indítottam egy új női karaktert, és miután bejutottam kezdéskor a White House-ba, máris fel lehetett boost-olni lvl1-ről lvl30-ra :D

Nagus: a lángszórós ellenségeket nyírd ki.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#15922) s4hu|SyD^ válasza Pferi (#15921) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Szóval akkor az alacsony szinteknek kuka? Én nem rég csináltam másik 2 karaktert csak a cuccok tárolása végett. Talán 2-es szintűek.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15923) Nagus válasza Pferi (#15921) üzenetére


Nagus
senior tag

Azokat sem számolja, a második új küldiben van pár lángszórós, most toltam végig másodjára de nullán áll a számláló még mindig.

(#15924) Anonymus23 válasza Nagus (#15923) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az Outcast lángszórósa konkrétan, Outcast ellenfeleket (küldetés, patrol, DZ landmark, CP, Bounty) kellene kinyírni.
Kiváló erre a Manning Zoo, 4 fős csapatban Challangen volt legalább 20 belőlük.

;) - The Power of the Light Side

(#15925) FireKeeper válasza Anonymus23 (#15924) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

vagy outcastos CP-ket farmolni

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15926) pottyoske197


pottyoske197
tag

Kerdesem lenne, a 2 honapja reklamozott modositasok az szettelemekre azok nem jottek azaz kesobb jonnek..
mind irtatok hogy teljesen atirjak a talentek, atributumok modositok kiosztasait stb valamint elmenti a max itemet amit kifarmoltal oltozetenkent a recalibrationhoz, azok majd csak kesobb jonnek vagy ????

Azaz Az Episode 3 al jott 2 fokuldi a Kamp Oak mellett 1 specializatio par uj fegyver exo es egyebek na meg 2 assigment kuldi. A ruhazatok azok amugy nem erdekelnek. de mas modositas semmi

A lenyegi valtozas akkor kesobb vagy csak a Year pass 2 ben ????

[ Szerkesztve ]

pottyoske

(#15927) regener válasza pottyoske197 (#15926) üzenetére


regener
veterán

Lényegi változtatás Március 3.
Year 2 Pass nincs, ez egy külön kiegészítő lesz, amin belül lesznek váltakozó szezonok ahoz megbehető Battle Passal ami csak kozmetikát hoz mint minden játékban.

(#15928) Pferi válasza s4hu|SyD^ (#15922) üzenetére


Pferi
senior tag

Akkor az egyiket szerintem felboostolhatod (de szép magyar szó... :D) lvl30-ra.
Egyszer használatos szerintem a boost.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#15929) s4hu|SyD^ válasza Pferi (#15928) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Majd megnézem ma este. Hol van ez a boost?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15930) Pferi válasza s4hu|SyD^ (#15929) üzenetére


Pferi
senior tag

Ha már előrendelted New York-ot, akkor játékon belül a Store részen van a Boost menüpont.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#15931) GAbre válasza GAbre (#15902) üzenetére


GAbre
veterán

Erre vki?

Más:
Jut eszembe a Stinger Hunter Outfit outfites offer amiben,ha meghívsz 3 embert és játszol vele,hogy működik? 3 bármilyen küldetést kell letolni?
[link] Invite link

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#15932) noxon válasza Nagus (#15923) üzenetére


noxon
őstag

Egy videóban mintha az öngyilkos merénylőkre számolná.

We live in a simulated world...

(#15933) Hublot válasza Anonymus23 (#15893) üzenetére


Hublot
senior tag

:DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#15934) dvd24


dvd24
senior tag

Na ide vajon, hogy parkolt be? :F ;]

(#15935) GAbre válasza dvd24 (#15934) üzenetére


GAbre
veterán

Beállt a kőműves és korbefalazta.
Aztán az ott baxa meg a jó qva @nyjat szöveggel letudta a munkafolyamatot. :)))
Vagy jött közben a járvány.

Avatar

(#15936) duvi


duvi
nagyúr

Sziasztok!
Warlordsra működik most a 20%-os kupon? Ugye tavaly bevezették a fél éves moratóriumot az új címekre/kiegekre.

(#15937) s4hu|SyD^ válasza duvi (#15936) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Működik.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15938) duvi válasza s4hu|SyD^ (#15937) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi!

(#15939) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

PVP hírek

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15940) i@lex válasza GAbre (#15931) üzenetére


i@lex
őstag

Én 3 story küldetést toltam le, azokat számolta. Egy logout - login és oda is adta.

Nem kell 3 embert meghívni, elég eggyel megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#15941) GAbre válasza i@lex (#15940) üzenetére


GAbre
veterán

De elvileg 1 héten belül kellett megvennie.Vagy,hogy működik?
Pl tieddel vagy bárkivel meg lehet?

Avatar

(#15942) i@lex válasza GAbre (#15941) üzenetére


i@lex
őstag

Annyi a lényeg, hogy te veterán legyél, ő meg recruit. A recruit azt hiszem annyi, hogy az illető 10 óránál többet nem játszott a játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#15943) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Sziasztok.

Az új AR -nek, a Chameleon -nak fix a sebzése, vagy változo és érdemes khm "farmolni"?

[ Szerkesztve ]

(#15944) GAbre válasza i@lex (#15942) üzenetére


GAbre
veterán

Köszi.
A franc.
Ismerősnek megvettem decemberben,és már több,mint 10 órát nyomott :S
Amúgy ő is megkapja,vagy csak én?- Köszönöm infót.
Remélem másik ismerősőm,akinek több,mint fél éve vettem meg,azzal beadja majd.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#15945) i@lex válasza Airedhyal (#15943) üzenetére


i@lex
őstag

Teljesen felesleges most bármilyen fegyvert farmolni, 3 hét múlva kezdhetnéd elölről a level 40 miatt.

@GAbre Akivel csináltam egy cache-t kapott, amibe volt 3 kék item...

[ Szerkesztve ]

(#15946) Bird válasza Airedhyal (#15943) üzenetére


Bird
addikt

Boxon gs500-al esett mindhárom fixen, szóval a válasz nem.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#15947) regener válasza Airedhyal (#15943) üzenetére


regener
veterán

Csak csináld a megszokott dolgokat és bármikor dobhatja, nem veszítesz vele semmit ha nincs meg.
Ha elváltasz akár egy skillre is róla rögtön nulláznak a talentek és addig nem sebez túl jól amíg az nem kapcsol vissza.

Bird:
GS500-on is változó az értéke, max a vectorral egyezően 14320 körüli ami eshet (mármint alap sebzése a bónuszaid nélkül).

[ Szerkesztve ]

(#15948) GAbre válasza regener (#15947) üzenetére


GAbre
veterán

Nem tudom kérdeztem-e már.
Eagle bear eshet bossoktól,ha már van vkinek,és így megosztható teammatel?

Avatar

(#15949) Bird válasza GAbre (#15948) üzenetére


Bird
addikt

Egyelőre még csak raid, de tervben van az open world chance is.... Állítólag.....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#15950) arnikusz


arnikusz
veterán

Jól jön az új speckó ezen passzív tulajdonsága Clutch kedvelőknek ajánlott én ebben használom. 3 Fenrissel is kipróbálom délután az +50 ad majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.