Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16551) Gubu0101 válasza Anonymus23 (#16548) üzenetére


Gubu0101
veterán

Na csak behúztam én is 20% kedvezménnyel a NY-ot :B Akkor 2.-án már lehet csapatni? (ha jól látom ) :DD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#16552) arnikusz válasza pzstm (#16547) üzenetére


arnikusz
veterán

Megy is a háborgás.
Semmi gond 5. és 6. a két utolsó tavalyi szabim töltöm. :C

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16553) pzstm válasza arnikusz (#16552) üzenetére


pzstm
titán

konzolnál hátha él az a trükk, hogy a régiót New-Zealandra állítva jó lesz :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16554) regener válasza s4hu|SyD^ (#16550) üzenetére


regener
veterán

Ha a pajzsosra gondolsz akkor sebezd le, előkapod a pajzsot és leütöd :D

(#16555) Bird válasza pzstm (#16553) üzenetére


Bird
addikt

Felve kerdem... Mi mulik azon az egy napon?

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#16556) Anonymus23 válasza s4hu|SyD^ (#16550) üzenetére


Anonymus23
veterán

Neutralize " The Corpulent" in the Potomac Event Center after destroying his ammo pack on Normal or higher difficulty
Ezen nincs mit szépíteni szétlövöd az ammo packjét mielőtt megölöd, érdemes egyedül csinálni a küldetést, vagy ismerősökkel, hogy ne lőjék le előtte.

Eleminate enemies with melee attacks using the ballistic shield (x5)
Lelövöd szinte nullára a mobot, előkapod a shieldet és leütöd.

Salute a burning enemy before killing them (x3)
Először is érdemes valamelyik gyorsbillentyűre tenni a szalutálást, lángszóróval meggyújtod a mobot, ha még nincs meg, mivel csak most unlockolod, akkor a Potomac pont jó erre, a Molotovos tatyóját kilőve meggyullad, mehet a szalutálás és utána a kill.

Kill named enemies using skills (x5)
Küldetések alatt (Potomac, DARPA) skillel kinyírod a bossokat, ha jól tudom neked van hive+seeker, arra mindre beadja. Ha nem adná mindre, vagy nem sikerül, akkor egy vagy több gyors bounty.

Complete the DARPA Research Labs mission at the Pentagon on Normal or higher difficulty
Ezt végig kell tolni, vagy MM, és ha szerencséd van, akkor a végére dob be valakihez ;]

;) - The Power of the Light Side

(#16557) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#16556) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

A salute-ra már is adtál jó tippet, nem tudtam, hogy be lehet gyorsbillentyűzni. 2x próbáltam vagy 3x miután felgyújtottam őket és nem adta be.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#16558) Gubu0101 válasza arnikusz (#16544) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ez kicsivel több infó :D Full-ra 75-80 Gb-ot ír :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#16559) Maxxy10 válasza pzstm (#16553) üzenetére


Maxxy10
addikt

"Players from Australia and New Zealand will therefore have access to Warlords of New York immediately after our maintenance to deploy the Title Update."

(#16560) pzstm válasza Bird (#16555) üzenetére


pzstm
titán

kedden nem lesz időm szerintem, hétfő este lenne, szerda kiesik, csütörtökig nem várnék :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16561) i@lex válasza arnikusz (#16544) üzenetére


i@lex
őstag

Striker szett és lady deathre fel.
#RunandGun

(#16562) arnikusz válasza i@lex (#16561) üzenetére


arnikusz
veterán

Csak nyugtával dícsérjük a napot.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16563) marky1970


marky1970
tag

Azé nehogy valaki szívinfarktust kapjon ebben a felfokozott várakozási időszakban!
Úgy lesz mint tavaly is volt március 1. után jön 2.-a aztán 3.-a és így tovább! ;]

Omamil

(#16564) Hublot válasza marky1970 (#16563) üzenetére


Hublot
senior tag

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#16565) Hublot válasza Anonymus23 (#16546) üzenetére


Hublot
senior tag

Visszanéztem pár régi videót ez a Raptor-pc tényleg nomad runner volt. :K
Elment a nomad és kifutott a világból. :D

[ Szerkesztve ]

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#16566) marky1970 válasza Hublot (#16564) üzenetére


marky1970
tag

Remélem ez az IQ 100+ Ti italotokkal nem tud bánni csak,mert én szomjas vagyok!!

Omamil

(#16567) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Ezt nem értem :DD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#16568) Micsurin válasza Gubu0101 (#16567) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Találatokat mutatja nem a fejlövéses killeket. Vagy mi nem tiszta? :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#16569) need válasza s4hu|SyD^ (#16550) üzenetére


need
addikt

[itt] már írtam korábban a skilleskedés meg legegyszerűbb normál Bonty

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#16570) persil válasza Gubu0101 (#16567) üzenetére


persil
nagyúr

Ahogy micsurin is irja, 110 ezerszer talaltad el valamelyik csorinak a fejet, de abba nem feltetlenul halnak bele, foleg ilyen milliardos hp-ju bossok.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16571) Gubu0101 válasza persil (#16570) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hja erre nem gondoltam,csak meglepődtem,hogy több a fejlövés mint a kill.Az eszembe se volt,hogy több lövés kell ott a fejbe,hogy feküdjön :W :D :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#16572) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Üdv!

Mivel ilyen jó árban van jelenleg én is behúztam a játékot. Eleinte nem akaródzott, ahogy az első rész se, de 1-2 óra játék után totál magába cuppantott. Sry a noob kérdésekért, de a skill modokat hogyan használom? Nem jövök rá. :DDD Másik, meg hogy reswapnolnak a ládák/táskák amiket 1x már lootolt az ember? Vagy csak behalucináltam... Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#16573) #75376384 válasza BoneDragon (#16572) üzenetére


#75376384
törölt tag

Inventory és ott a skillre viszed a kijelölést majd f gomb.

A ládák pedig naponta respawnolnak. Hogy pontosan mikor az passz.

(#16574) arnikusz


arnikusz
veterán

A holstered fegyver talentek mennek. Az exotic fegyverek 2 talenttel fognak rendelkezni mint azt láthatjuk a Chameleon esetében. A high end fegyverek 1 talenttel fognak bírni. Jön egy új marksman rifle The Darkness perfekt eyeless talenttel.Core attributomok lesznek az eddigi 1 helyett 3 pl.a fent említett fegyvernél fejlövés sebzés, accuracy, marksmanrifle sebzés.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16575) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Az anticheat mennyire agresszív? Hajlamos ugatni a grafikai config fájl buzerálásáért + read onlyba tételéért?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#16576) Anonymus23 válasza Micsurin (#16575) üzenetére


Anonymus23
veterán

Próbáld kis és majd beszámolsz :DDD ;]

;) - The Power of the Light Side

(#16577) BoneDragon válasza #75376384 (#16573) üzenetére


BoneDragon
veterán

Köszi. :R

(#16578) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Nincs valami blind spot/cheese way a Roosevelt Island Stronghold / Destroy the Fuel Tanks pályarészhez? Tudom egy kicsit gyenge vagyok hozzá de 23-as szinten elszenvedtem magam de a végén nem tudom túlélni a 4 mob hullámot. Egyszer sikerült a 3.-ig eljutnom de ott jött vmi kalapácsos óriás a haverjaival. De legtöbbször a második megfektet. Tudom, szintezzem fel magam, de hátha van vmi tipp. Kár h nem lehet fennmaradni az emelvényen. :)

(#16579) Micsurin válasza Anonymus23 (#16576) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem okoz neki gondot a módosítás.

Ellenben hiába teszem írás védetté belenyúl a játék. És össze is omlik ha észleli ütközik a menü és a configban szereplő érték... érdekes. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#16580) arnikusz


arnikusz
veterán

Köszönöm a mai Raidet AVA teamnek. :R

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16581) -=Jam=- válasza arnikusz (#16580) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Meg lett végre a fekvés nélküli? :)

(#16582) arnikusz válasza -=Jam=- (#16581) üzenetére


arnikusz
veterán

Majd holnap .

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16583) Anonymus23 válasza arnikusz (#16580) üzenetére


Anonymus23
veterán

Remélem sikerült, amennyi időt belefeccöltél. :K
Vagy ma csak teszteltétek a módszert?

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#16584) Gigant20 válasza Anonymus23 (#16583) üzenetére


Gigant20
tag

Ma csak egy E-BASE material begyűjtős Raid ment!
Holnap majd megyünk egy teszt RAID-et az éles HC előtt.
Ha holnap nem lesz meg neki a fekvés nélküli RAID akkor a HC se! ;]

Mondjuk anno mi véletlenül mentünk fekvés nélkül, amikor rágyúrtunk mindig wipe volt a vége valahol! ;] ;]

uplay: jul3s4ty_HUN

(#16585) soo277


soo277
őstag

Hy srácok 1 láma kérdésem lenne,Az új rendszer mindenkinek elérhető lesz ,vagy csak a Dlc seknek?

BT: wersoo#21211

(#16586) i@lex válasza soo277 (#16585) üzenetére


i@lex
őstag

A legfontosabb részei csak dlc-seknek.

(#16587) soo277 válasza i@lex (#16586) üzenetére


soo277
őstag

és az mit takar?(nem olvastam viszza bocsi),skinek stb....
vagy érdemes beruházni rá?

BT: wersoo#21211

(#16588) arnikusz válasza Anonymus23 (#16583) üzenetére


arnikusz
veterán

Ahogy Gigant20 írja.
Ma a Snipert átrakom a 2 Alt.-ra véglegesen és a teszt kör után lassan fontolva megpróbálom elérni a célt, bár tegnap jót röhögtem mikor Widdz HC Altját kilötték a mobok a DZ-ben ott nem müködött az okosság. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16589) xigris


xigris
őstag

Sziasztok! Segítségek kérnék ,megvettük a fiammal a játékot neki is külön s nekem is.(standard verzió 3 euros)
sajnos valamiért nem tudunk együtt játszani.
Csoportot hoztunk létre benne vagyunk elküldjük a meghívást de semmi.Mi lehet a gond? :R

(#16590) arnikusz


arnikusz
veterán

Akkor este ne feledjék lecsupaszítani az Altot én ezzel mennék New York hadi utu reá.
A HC Sniper meg a Raidre Gigant20- tól ellestem másodlagosnak a Perstilenc-et.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16591) arnikusz válasza xigris (#16589) üzenetére


arnikusz
veterán

Láma kérdés barátlistára felvettétek egymást?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16592) Joccc07 válasza xigris (#16589) üzenetére


Joccc07
addikt

Valószínűleg még túl az elején jártok. Játszatok még egy kicsit külön-külön utána elérhető lesz.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#16593) xigris válasza arnikusz (#16591) üzenetére


xigris
őstag

Szia! igen az megvan.
Jocc07: Köszi még most csináltuk meg a tutorialt

(#16594) regener válasza xigris (#16589) üzenetére


regener
veterán

Bugos a social menü, Shift+F2 majd a barátlistáról 3 pötty a neve mellett és Csatlakozás a játékhoz.

(#16595) Anonymus23 válasza Gigant20 (#16584) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az első fekvés nélküli (igazából halál nélküli) raidet mi is "véletlenül" csináltuk meg, a végén kiírt egy commendation-t, mondom ez meg mi lehet? Akkor konstatáltuk, hogy nem halt meg senki közben.
Utána már csináltunk több fekvés nélkülit is, Ghionak is majdnem meglett, de az egyik játékost kb az utolsó drón lefektette XD

;) - The Power of the Light Side

(#16596) Anonymus23 válasza soo277 (#16587) üzenetére


Anonymus23
veterán

Maga a Gear 2.0 elérhető, de nem lehetsz lvl40 és egy halom fejlesztési lehetőségtől is elesel, ami csak a NY kieggel elérhető.
Gyakorlatilag átemelték a Destinyből a rendszert, hogy tudsz tovább is játszani lvl30-asként is, de NY teljesen kimarad.
Kb "szerencsésen" lőtték be az árat, mert ez a 30 EUR (100 ponttal "csak" 24 EUR) még éppen az elfogadható kockázat :DDD
24 EUR ~8100 Ft votl nekem, gyakorlatilag csak ezzel a játékkal játszom új játékként, nagyon sok egyéb játék elmaradásom van, így mostanság csak erre költök, néha 1-1 Humble Monthly befigyel, vagy pár hónap X-Box előfizu, de ennyi, szóval ha komolyan játszik valaki ezzel, akkor feltétlenül kell a kieg, és hogy megéri-e, az ugye szubjektív :K

;) - The Power of the Light Side

(#16597) arnikusz válasza soo277 (#16587) üzenetére


arnikusz
veterán

Ahogy Anonymus is írta meg kell fizetni a 40 szintet meg az újdonságokat. Azelőbb néztem Epic slayers videot mondta, hogy 1 Altján meghagyja a 30-as jó cuccokat és kíváncsian várja mivé lesznek a Gear 2.0 után. Nekem a 2. Alt szintén így lesz az 1 Alt megy New Yorkba a másik marad. Amúgy is az engedélyezett játékidőben egy Alttal tudok foglalkozni, törölni nem fogom a 2.at Raid miatt, meg ott lesza HC is ha délután nem fogok megfeküdni.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16598) Garsza válasza Anonymus23 (#16595) üzenetére


Garsza
veterán

Vanekem konkréten az volt az 1. Raid -em. :))

(#16599) soo277 válasza Anonymus23 (#16596) üzenetére


soo277
őstag

Köszi, megvéve :K

BT: wersoo#21211

(#16600) arnikusz válasza Garsza (#16598) üzenetére


arnikusz
veterán

No problem, akkor ha látlak DZSbe lelölek :D amúgy is otthagytál minket :P . Semmi gond délután meglesz, még arra kéne rávennem 3 Agentet, hogy 3 főküldit csináljunk meg és vissza a bázisra és akkor 5500 commendation ponton állnék. Viszont a Pásztor25 szintjét nem csinálom.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.