Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16851) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Jött ma valami patch ami az NPC hibákat javítja?

(#16852) wjbhbdux válasza Snike (#16846) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ha csalást észlel akkor feltehetően nem a játékkal van a gond, hanem valami mással ami mellette fut vagy a gépen van. Friss windows telepítés lehet nem ártana ha fogalmad sincs hogy mi okozza.

/s

(#16853) velizare válasza Maxxy10 (#16851) üzenetére


velizare
nagyúr

igen.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16854) simonl


simonl
tag

Sziasztok Srácok, gyors segítség kellene: tud nekem valaki egy kódot a "Warlords of New York" DLC hez
Természetesen a fizetési részleteket privátban beszéljük meg.
Köszi

A nők félelmetesek. Semmit nem mondasz, mégis mindent értenek. Ők mindent elmondanak, mégse értesz semmit sem.

(#16855) dvd24


dvd24
senior tag

És mi a véleményetek az átdolgozott exoticokról?

Jah, amúgy holstered fegyver talenteket szerintem megtarthatták volna, szerintem azok az elejétől fogva jók voltak, nem kellett volna bolygatni.

(#16856) persil válasza simonl (#16854) üzenetére


persil
nagyúr

Mar kuldjuk is: [link]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16857) TommyS_27 válasza simonl (#16854) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Ubi storeon annyi van, hogy árulják is! :K

https://www.twitch.tv/ltommys

(#16858) sittes79 válasza simonl (#16854) üzenetére


sittes79
addikt

Én tudok de csak személyes átvétellel, posta, utalás nem játszik. :DD

(#16859) pilipi válasza NagyonTitok (#16837) üzenetére


pilipi
aktív tag

Azt hiszem éppen most fogalmaztad meg a választ a saját kérdésedre.
Igen lehetséges, hogy mis is másképpen állnánk a kérdéses játékhoz, ha 2,4 euroért (807 forintért ) jutottunk volna hozzá, de mi sajnos voltunk olyan hiszékeny barmok, hogy 18-25 ezer forintért vettük meg.
Visszatérve az elejére, nem véletlen, hogy még 1 éves sincs és 800 forintért hozzá lehet jutni.
Szerencsére látszik, hogy New York nem húzza ki a mocsárból ezt a hulladékot, megérdemli a Massive, hogy belebukjon ebbe az undorító szemétségbe.

(#16860) Hublot válasza pilipi (#16859) üzenetére


Hublot
senior tag

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#16861) Nagus


Nagus
senior tag

Valaki tudja hogy lehet megölni Keedert? Négyen kezdtük de már a foglalós résznél kilépkedtek, egyedül leküzdöttem elsőre, de Keener nem megy. Biztosan van valami trükk amit nem vettem észre.

[ Szerkesztve ]

(#16862) i@lex válasza Nagus (#16861) üzenetére


i@lex
őstag

Én az assault drónnal együtt rárusholtam, és azonnal ledaráltam, elfutni sem tudott.

(#16863) Lifer092


Lifer092
senior tag

Offba rakom, akit érdekel elolvassa, akit nem az átlép rajta.
Konzolon játszom, jó ideje lekötött már a játék, mással nem is játszottam már hetek óta. 2-3 hét alatt összetettem egy ütős PVE szettet, sárga moboknak esélye sem volt, nevesített fél tárból megvolt. Erre jött ez a varázslatos "patch", amivel olyan szépen sikerült szétszarni az egészet hogy arra nincsenek szavak. Az ütős PVE szettemből egy olyan szett lett, amivel open world nem állom meg a helyem, nem hogy challenge nehézségű küldiken. Heroic-ra rá sem merek gondolni. Jelenleg olyan harcértékem van mint a Debreceni Asszonykórusnak. Közel 3 heti folyamatos farmolás, kalibrálás, módosító kukázás, nyersanyag szerzés stb. ment a levesbe úgy ahogy van. Azért az számomra rohadt kiábrándító hogy ezt az egészet így elbaszták. Értem, módosították a szetteket, fegyvereket, mindent. De nem arról volt szó, hogy hé, hülyére nerfelünk mindent aztán főzzél belőle hülyegyerek'. Meg még adtak mellé egy pofont, aztán megfordítottak és még seggbe is rúgtak. A loot minősége a nehézségi szinttel együtt "javul", cukik, csak kérdezem én, hogy a f.szomba menjek végig egy challenge küldit a 10.0k sebzésű fegyveremmel (ami előtte 19k volt), 0% DTE nélkül (80-ról), ja meg úgy, hogy minden módosítómból lett HS damage, meg cserébe mindenen lett skill haste, meg shotgun damage, mert hát az ugye k.rva fontos. Mindenki puskával megy, és fejrelő.

Hát bocsánat, de nekem nincs napi 8 órám megint konkrétan újra farmolni egy megint értelmes szettet, amibe, ne adj isten fél év múlva megint beleszarnak, mert jön a GS 985 meg a gear 5.1.

Irány vissza a BF5 ahogy tettem ezt előtte is. Ez meg marad bohóckodni néhanapján ha elkap a "vágy".

(#16864) persil válasza Lifer092 (#16863) üzenetére


persil
nagyúr

Nezd, valahol benneteket is meg lehet erteni, nyilvan bosszanto es benne van az emberben a szar, hogy "ezert fizettem?".
De egy "live service" jateknal ez egyszeruen benne van, barmikor. Ha holnap kitalaljak, hogy a pusztakez a meta, akkor az lesz, ez ilyen.

Ilyenkor probald ugy felfogni, hogy hetekig remekul szorakoztal x ezer forintbol(nem tudom mennyiert vetted), ami meg mindig fenyevekkel olcsobb, mint egy mozi peldaul.

De, ha mar valaki a beleolt idejerol beszel, akkor az nem jatek es kikapcsolodas, hanem "munka", marpedig azert jatszik az ember, hogy szorakozzon, kikapcsolodjon mondjuk pont munka utan.

Akinek ez nem fer bele a felfogasaba, az egyszeruen ne kezdjen bele, mert utana csak az agyergorcs van. Ha szar, tovabb kell allni(akar BF5, mint irtad is) es ennyi.

Mondom ezt ugy, hogy a kedvenc mufajom az mmo(rpg) es n+1 jatek elszarasat/bezarasat "megeltem" mar. A div 1 is tele van olyan dolgokkal, amiket utalok, pedig a jo eg tudja hany oram van benne, a diablo 3 is egy anyatlan gyerek a fejlesztok reszerol, stb. stb. Megsem ugy elem meg, hogy elbasztam az idomet, mert amig jo volt, addig nagyon jo volt.

Egy folyamatosan frissulo jateknal ennek tudataban kell elkezdeni. Barmikor elkurhatjak a build-ed, kikerulhet a kedvenc modod, bejohet egy uj mechanika, ami igazi szar es igy tovabb.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16865) pzstm válasza Madoc (#16834) üzenetére


pzstm
titán

ismerősnek meg kellett vennie :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16866) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Csodálom, hogy még egy új Huntert nem találtak meg a dataminerek. Lvl37 vagyok, van egy sanda gyanúm, hogy 40 után lehet kezdeni keresni a hunter puzzle-öket. De egy két csatornában megint vannak vicces dolgok :D

(#16867) arnikusz


arnikusz
veterán

Akkor most ezt tényleg Godzilla csinálta. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16868) Nagus válasza D4M13N (#16866) üzenetére


Nagus
senior tag

Láttam egy új ládát amit 8 fehér kulcs nyit! A tippem az, hogy van valahol 8 új hunter. :DD

Amúgy az elfoglalt CP-ken nem tudok adakozni nyersanyagot így a napit esélyem sincs megcsinálni az 5 zöld upgrade cuccért.

[ Szerkesztve ]

(#16869) Bird válasza Madoc (#16834) üzenetére


Bird
addikt

Nalunk lockolta a fiam karijat homeolva... Pedig a dlc resznel owned... Azert ez igy erdekes....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#16870) D4M13N válasza Nagus (#16868) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Erre gondoltam én is. Mondjuk jelenleg messzire futnék ezzel a builddel azt hiszem :)

(#16871) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Masnal is crashel a jatek? Patch ota most probaltam eloszor es 3x is kivagott 1 oran belul.

(#16872) Maxxy10 válasza BoneDragon (#16871) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nálam ma jó volt kb másfél óráig amíg nyomtam.

[ Szerkesztve ]

(#16873) velizare válasza BoneDragon (#16871) üzenetére


velizare
nagyúr

patch óta fut nekem a játék, kb egy órás szünettel, gond nélkül.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16874) NagyonTitok


NagyonTitok
tag

Engem is a leárazás vonzott be, de már belepakoltam 27 órát. :D
Ettől eltekintve még újoncnak számítok???
A Friend Referral Program hivatalos leírásában ennyi szerepel:
"How do I become a Recruit?
Be invited by a Veteran before you start to play Tom Clancy’s The Division 2, or within seven days of your first login to the game."
Van esetleg itt olyan bátor, veterán vállalkozó, aki a skinek és a bosst reményében letesztelné velem? :DDD

A "vagy" szócskába kapaszkodva kérdem. :)

Never ever drink and drive!

(#16875) arnikusz válasza BoneDragon (#16871) üzenetére


arnikusz
veterán

Kb 3 óra semmi gond, még a 30-as altra is átmentem.
Viszont nem tudtam 515-re upgradelni a craft brenchet, ill megvettem az 515 Chameleon és exo tok blueprintet. Chameleont gyártottam 515- st. Az 500-as Aces gyengus és a dead mens hand se olyan mint volt. Tank Gunner kell. A Clan boltban a Badger mellény ajánlott hozzá meg 3Gila.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16876) velizare


velizare
nagyúr

loptam a képet

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16877) maross válasza pilipi (#16859) üzenetére


maross
veterán

En valahol 15-20 euroert vettem, beletoltam cirka 30 orat, szerintem hibatlan vetel volt :). A hulladek es undorito szemetseg-et nem tudom hova tenni. El lehet vele jatszogatni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#16878) pzstm válasza velizare (#16876) üzenetére


pzstm
titán

Ilyet eszleltem mar es kerestem a talentet, de akkor ezek szerint ez az exo mellenye :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16879) elder troll


elder troll
senior tag

A napokban maxoltam ki a karaktert (a magam noob szintjén) nagyjából 90 órányi játék után. Aztán ma teljesen nullázták a karaktert (szándékosan rontva a játékélményt nemfizetés esetén), és mindenhol kéretlen insert coin feliratokat "látok", mindezt még a régi ablock nélküli időket idéző popup ablakban is megteszik kilépés után.
Felgyújtották már a székházukat és szerverparkjaikat a lázadók?

;]

[ Szerkesztve ]

(#16880) holczy válasza elder troll (#16879) üzenetére


holczy
aktív tag

Szerintem ezzel a rendszerrel hamarabb tudsz normális gear-t csinálni. Nem veszel el a részletekben. Az első fél órában furcsa volt. Ha viszont tudod milyen fegyverrel akarsz menni, hamar használható geart lehet összelegózni. Annyi előnyöd van, hogy nem kell 0-30-ig karaktert húzni.

(#16881) elder troll válasza holczy (#16880) üzenetére


elder troll
senior tag

December végén vettük meg ismerőssel epic kuponnal 10€-ért a gold verziót, 20. szint körül ismerős visszament seige-ezni, én meg folytattam singleplayer játékként.
Nem néztem utána, nem youtube-oztam spoiler miatt, csak játszogattam saját tempómban és stílusomban. Végre eljutok odáig, hogy saját kis szintemen lecraftoltam minden általam használt fegyvert max közeli sebzéssel, a "sorokat" kicserélgettem, örültem a jó kis elit sebzésnek, buksi sebzésnek és a karakteremnél sokkal erősebb turret-nek. Akkor most már neki lehet állni játszani címszóval esnék neki, de a játék egy halamas fákkot mutatott egy még nagyobb insert coin felirat mellé, és utóbbit nagyon gusztustalanul tolja a képembe minden létező módon.
Félreértés ne essék, 10€-ért bőven jó single playert kaptam, még azt is elfogadnám, hogy rosszkor "végeztem" a játékkal (vagyis kezdeném el). Csak ez a fejlesztői/kiadói hozzáállás nálam kivágta a biztosítékot, amiért szándékosan rontja a játékélményt "némi" aprópénz reményében (az eredeti ár közel háromszorosa).
Ezért is kérdeztem, hogy milyen lázadások voltak, ddos, székház gyújtogatás, stb, mert ilyennel még nem találkoztam 20 évnyi pc-s pályafutásom alatt.
Tudom skipelni a témát, nem dőlök a kardomba, és azért ránézek még pár alkalommal, de első benyomás nálam az instant del volt.

[ Szerkesztve ]

(#16882) Habugi válasza elder troll (#16881) üzenetére


Habugi
addikt

Pech, semmi több.

A loot rendszer egy kalap sz@r volt, sőt, egy perverz vicc.
Nyilván 90óra után ez nem biztos hogy átlátható.

A nehézség szintén egy rossz vicc volt, nemcsak a fillért nem érő lootpool miatt nem érte meg geart fejleszteni de semmi más miatt sem.

Októberben bő 600 óra után leraktam a játékot, értelme nem volt, látszólag szartak mindenre és mindenkire, a saját játékukra is. A társaságot sajnáltam itt hagyni de ez minden.

Elkezdtek jönni a hírek.., őszintén, engem semmi nem érdekelt csak a lootrendszer rendberakása kb., plusz bugok & nehézség.
Fájlaljátok a geareteket, oké ez érthető de nekem 4 karakterem van/volt a RAID kedvéért, mindegyiken több gearset, el lehet hinni h nekem sem esett jól h minden ment tegnap a kukába..

DE..!

Lett nehézségre is skálázódó loot, átdolgozott gear/attrib/talent/recalibration rendszer, végre kihívást jelentő nehézségi fokozatok, új pályarész, global eventek és kutyafüle.

Az első karakterem meglett 40es, world tiert felcsaptam challengre/heroicra és mentünk tesztelni.., mit, nehézséget és hogy tényleg különb loot esik-e?! IGEN!!!
Egyszerűen baromira élvezetes lett, iszonyat messze vagyok még egy HC geartől de nem zavar. A recalibration pool is jópofa lett. Bárcsak így jelent volna meg a játék egy éve! :C

Azt a részét a témának.., miszerint miért a hétvégi játékos 3euros emberek heteken át tartó felszivattyúzását követően került sor a Gear 2.0 behozatalára és miért az egyébként 30euros DLC-vel együtt.. (egy ingyenes hétvége után ;]), nos ezt már "párszor kitárgyaltuk".

Kettő típusú ember nem értheti, a vak és az aki nem akarja, harmadik pedig nincs.

Még egyszer.., peched volt de elnézést.., ha egy pillanatra is azt hiszed neked/nektek rossz, kérdezz meg valakit aki Gold editiont vett tavaly 50+ ért milyen feeling volt végignéznie ahogy 10-ig majd 3-ra csökken miközben még szét is esik a játék.(Vagyunk egy páran..)
Komolyan.., kérdezd meg pl tőlem milyen volt most megvenni a DLC-t olyasmi miatt ami tök alap kellett vna legyen már a megjelenéskor, azzal szimultán h "mindössze" 4 karakter fullos inventoryja megy a kukába.. :D ;]

Nyilván mindenkinek a saját problémája a legnagyobb de na, lazuljatok már le egy kicsit pls, fogalmatok nincs, elhiszed nekem?
Sem arról h milyen volt a játék, sem arról h mit jelentett jelen esetben az igazi szívás..

Nem csak neked szól.., csak már kikívánkozott..
Tudd, nem a Massiveot védem, szó nincs róla, sőt.. ;) :N

Most szerintem rohadt jó lett, nyilván teljesen szubjektív de elégedett vagyok, sőt megleptek és ez hatalmas szó mert nagyon a bögyömben voltak. A tavalyi évet úgy hazudták végig h gyakorlatilag akkor sem mondtak igazat amikor kérdeztek.^^

Engedjétek el azt a qrva 30as pre-geart & belefektetett időt és játszatok inkább, most olyan a játék ahogyan az első rész után helyből jönnie kellett volna.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#16883) arnikusz válasza Habugi (#16882) üzenetére


arnikusz
veterán

Ez mind szép és jó.
Nekem is tetszik és 1 Alton megcsinálom a 40 ch/hero szintet, mert ennyire van időm.
Azt viszont ne feledjük megjegyezni, hogy te HC Gamer vagy, míg többség nem.
Ja remember a bealudtam a kanapén míg a többiek Raidre vártak. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16884) Hublot válasza Habugi (#16882) üzenetére


Hublot
senior tag

Figyi Jégcsapretek!
Pár kör gatyám leszakad fokozatú pve küldire jönnék ám majd ha elérem a 40-es szintet. :D

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#16885) velizare válasza Hublot (#16884) üzenetére


velizare
nagyúr

nem kell küldi, elég ha nekimegyünk heroic world tierben egy cpnek... :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16886) Hublot válasza velizare (#16885) üzenetére


Hublot
senior tag

Az IS jó csak előtte felkötöm a pelust. :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#16887) arnikusz válasza Hublot (#16886) üzenetére


arnikusz
veterán

Építs egy tankot Gunner specko 3 Gila legyen benne 1.4 milló armor AR, meg LMG.
Aztán majd ha esik Striker átalakítod.
Én úgy tervezem, hogy holnap elérem a 40-et csak bóklászással felfedezéssel utána felgearelődök és hétvégére visszamegyek DC-be.

New York map: [link]

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16888) Hublot válasza arnikusz (#16887) üzenetére


Hublot
senior tag

Dobálok mindent magamra ami esik és jobb. Már úgy néz ki a karakterem mit egy elb@szott karácsonyfa. :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#16889) Bird


Bird
addikt

Felvettem a kapcsolatot a supporttal, xboxon a dlc nem homeolható! Eddig ilyet nem láttam, kapnak is hideget melege érte, de úgy néz ki pont lesz@rják vastagon.... :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#16890) szucstom válasza Csoffadalom (#16850) üzenetére


szucstom
őstag

Hali!
Ez a topik sajnos főképp pécés társaság. Teljesen kezdő vagy?
Hétvégére megleszek 40, utána ha kell, szívesen segítek. Psn ID az aláírásomban.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#16891) Snike válasza persil (#16848) üzenetére


Snike
aktív tag

Kikapcsoltam a vsync-et mindenhol (videokártya és játékon belül).
Most 4 játék, majd újraindítás után úgy látszik megoldódott a problémám.
Nem jött elő a hiba.
Azt esetleg tudod, hogy mire jó a vsync?
Köszönöm a tippeket!

PS5, mert az jó! :)

(#16892) persil válasza Snike (#16891) üzenetére


persil
nagyúr

Vertikalis szinkronizacio.

A kepfrissitest es kepkockaszamot igyekszik szinkronizalni. Ugye az optimalis eset, hogy (mondjuk) 60 hz-es monitoron 60 fps-sel megy a jatek.
Ha tul gyorsan megy a jatek(magas fps) a kepfrissiteshez kepest, akkor "szakad" a kep. Szal egy reszet kesobb latod, mint kene.(a kep mondjuk also resze mar egy kov kepkockat mutat, mig a felso meg az elozot)
Na, ezt hivatott a vsync javitani. De, ha eleve nem megy ehhez megfelelo sebesseggel a jatekod, akkor csak ront a helyzeten, nem is keveset.

Kapcsold ki es, ha nincs zavaro kepszakadas, akkor hagyd ugy. Ha meg eromuved van es megy, mint az istennyila, akkor nezd meg bekapcsolva, folyamatosabb kepet ad(hat).

A szuperintelligens megmondoembereknek: igen tudom, szandekosan probaltam laikus szamara is erthetobb modon leirni.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16893) Snike válasza persil (#16892) üzenetére


Snike
aktív tag

Köszönöm a gyors segítségedet!

PS5, mert az jó! :)

(#16894) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Gyanítom reszelve lesz még ez rendesen. A gear leírásokat sem mutatja a menüben néha. Bár még csak tegnap fejeztem be az Ep3-at, de eddig még nem volt gondom. Kicsit nehezebb szedett vedett cuccokkal, igaz megpróbáltam AR-re menni, de majd később jobban belemerülök a talent-ekbe. Végre a piros meg a lila hullik normálisan az elite meg named meg lassabban ahogy kell.

Jó lesz ez ha már benne leszünk pár hónapot. Nem tudom mi ez a háborgás 1-2 nap után. Tiszta gyerekes.

Majd 40-en normális cuccal kell megnézni a nehézségeket.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#16895) persil válasza Snike (#16893) üzenetére


persil
nagyúr

Alap, orulok, hogy megoldodott.
Az ilyen pc-s szarok mindig bosszantoak, 50%-ban szerencse, 50%-ban meg kitarto tesztelgetes szokott lenni a megoldas. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16896) i@lex


i@lex
őstag

Mondom megnézek egy CP-t heroicon soloba, mekkora kihívás. Hát nem kicsit, 30 perc volt.

Fasza, van benne kihívás, a loot kiábrándító volt. De hát nyilván nem egyből szórja a jó cuccot.

Tetszik, hogy soloban sem lehetetlen a cucc.

(#16897) Mr.Franczy válasza i@lex (#16896) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy felvitted 4-es szintre a CP. vagy alapon csináltad?

Gazember

(#16898) velizare válasza Mr.Franczy (#16897) üzenetére


velizare
nagyúr

nem lehet felvinni, heroicon minden cp lvl4.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16899) Mr.Franczy válasza velizare (#16898) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Köszönöm. Jó ezt is tudni. :)

Gazember

(#16900) D4M13N


D4M13N
aktív tag

The Division 2 Exotic fegyver és gear lista. (Google docs) [link]
The Bighorn elég érdekesnek tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.