Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) Léc


Léc
tag

Megvárom én is a megjelenés utáni videókat és teszteket hogy tényleg jó lett-e aztán utána eldöntöm hogy megveszem-e. Nekem a Division 1 Underground és Survival az ami hosszútávon kitart még mai napig is. Kár hogy ezeket nem sikerült belerakni ebbe a részbe kicsit feltúrbózva plusz dologgal.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7900X3D, ARCTIC Liquid Freezer II 360, MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G, Corsair 32GB KIT DDR5 6200MHz CL36 Vengeance Black, ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI , iPhone XR 64GB, Playstation 5 Digital Edition (https://www.twitch.tv/hangyapajesz)

(#15802) #75376384 válasza Pferi (#15800) üzenetére


#75376384
törölt tag

Kapsz egy egyszeri boostot, amennyiben nincs lvl30-as karaktered, de el akarsz utazni New Yorkba. Ugyanis ez a feltétele az új kiegnek.

(#15803) Hublot


Hublot
senior tag

Tegnap megvettem az új DLC-t. :B
Irány New York! :D

Ui: Nemzetközileg IS elismert Pixinek üzenném, hogy aki később veszi meg a DLC-t az a....... :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#15804) s4hu|SyD^ válasza i@lex (#15794) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Sajnálom, de nem érdekel a DZ, a PvE része meg elég jó lesz. Én végignéztem azt a 2,5 órás beszélgetést utána és kérem amit nyújtanak.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15805) 5150head


5150head
senior tag

Amennyire én látom, meg a prezentációból kiderült, hogy ez egy story alapú bounty rendszer lesz, kb 0 újrajátszhatósággal.
Ami érdekes, h leszenek legendaryk meg incursionok amit lehet prögetni.
Én azt sajnálom, hogy nem vitték tovább az underground vonalat, mégpedig a random generált pályákat. Annál jobban szerintem semmi se növeli az újrajátszhatóságot és változatossá teszi a farmolást. Nem véletlen hogy sokan visszaszivárogtak a Div1 PVE-be. Az undergorund és a survival elég fasza dlc-k. ...A WoNY majd meglátjuk milyen lesz...
Megértem a felháborodást is, h az Ultisok nem kapták meg ingyen... a twich chat is eléggé ki volt akadva emiatt. Nekem gold van mielőtt beszólnátok :P

(#15806) pzstm


pzstm
titán

14.2 GB töltődik Xbox One X konzolon. Episode 3 frissítés

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15807) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Most tölt lefelé egy 14,36 GB patchet....
Szerver leállás elvileg 12:30-ig, utána meg Delta/Mike/Echo kombók, és kivárnmi a sorodat, mire a krumplit kisütik :)

;) - The Power of the Light Side

(#15808) #75376384 válasza 5150head (#15805) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ugyan már. Az egész “jaj de jó volt az UG” dolgot a nosztalgia élteti. Én emlékszem mennyire nem volt játékos a legtöbb esetben ott sem. Akkor szaporodtak meg valamennyire, amikor bejött a heti ug cache és az is adhatott exot. Előtte pangás volt.

Survival dettó. Ott is volt hogy 10-15 percet kellett várni mire talált elég játékost. Aztán jött a patch hogy mehetsz egyedül. Meg volt a hangulata, de jó lenne elhessegetni a rózsaszín felhőket. Nem ez a két dlc vitte el a hátán az első részt.

Akik pedig megvették anno az ultimate pakkot tudták mit vállalnak. Mégis mi a bánatért járna nekik ez ingyen? Röhej.

Ezek a légvárak, amiket a játékosok a fejükben felépítenek, majd ha nem azt kapják amit elképzeltek akkor megy a hiszti. Ennek tetejébe igazából nem is tudják mit akarnak, mert kb minden újítást élből elutasítanak. Ha anno úgy adták volna ki ezt a játékot, hogy nesztek Washington de lesz ug meg survival, akkor az lett volna a gond, hogy ugyanazt adják mint első részben. Így is volt belőle hiszti, hogy ez tulajdonképpen nem a második rész csak 1.5.

[ Szerkesztve ]

(#15809) TommyS_27 válasza #75376384 (#15808) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Egyet értek! Megújuló map meg minden chhh, de mégis ugyanazt a repetitiv fost kellett csinálni végig. Keresd meg a lőszeres dobozt etc...

Viszont a Survi az jó volt.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#15810) mg1992mg válasza Anonymus23 (#15807) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Itt is jön le, este meló után mehet is a gamelési :)

(#15811) regener válasza RichieTri (#15792) üzenetére


regener
veterán

YR1 pass visszamenőleg is érvényes, YR2 pedig (még) nincs, egy fizetős kiegészítőt kapunk most epizód helyett március 3-án.

(#15812) Hublot válasza TommyS_27 (#15809) üzenetére


Hublot
senior tag

Az elején a PVP Survival milyen röhögés ment. Mondtad G ott egy játékos mire én "megfagyok b+" :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#15813) TommyS_27 válasza Hublot (#15812) üzenetére


TommyS_27
senior tag

hahaha igen

Bombi? Shúlyos szhepszisz :D

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#15814) dvd24 válasza regener (#15811) üzenetére


dvd24
senior tag

azt is mondták tegnap, hogy year 2 pass nem lesz, lesznek viszont season passok, de ezt még nem részletezték, hogy pontosan mit takar

más: a ma esti SotG-ben a DZ-ről fognak bővebben beszélni

(#15815) 5150head válasza #75376384 (#15808) üzenetére


5150head
senior tag

Nosztalgia? ... lehet. De nekem az UG meg a Survi az volt, h a csapattársakkal mentünk együtt, nem randomokkal. Az h nem volt játékos totál nem izgatott, mert nekem megvoltak (és vannak) a társaim akikkel mentem, szval csak azért fikázni a két játékmódot, mert nem volt benne játékos... Ha éppen nem értek rá a pajtik akkor egyedül mentem UG-t is meg Survit is. Egyedül a PVP Surviban volt gond, ha nem volt játékos és ahogy mondtad, nem indult el vagy sokat kellett várni de végül azt is megoldották. Ezt a két játékmódot én a hangulat miatt toltam és nem azért h van-e benne player vagy nincs...
Az UG-s dologra meg nem azt mondtam, hogy az UG-t hozzák vissza, hanem azt, h nekem tetszett a random generált map és szerintem növelte az újrajátszhatóságot. Ha abból lett volna legendary akkor az világbajnok lett volna. Div2-be is áthozhatták volna ezt a random mechanikát. (és nem az UG-t)
Hiszti az meg mindig lesz, mert olyan nem lesz, h mindenkinek jó legyen. Én csak azt írtam, h megértem az Ultisok csalódottságát, és az h most ez jogos vagy sem, az más kérdés...

(#15816) regener válasza dvd24 (#15814) üzenetére


regener
veterán

Csak szezonok, pass nélkül.
A levadászható Warlordok fognak váltakozni 3 hetente, ez 1 héttel az EP3 megjelenése után kezdődik.
Ezen felül 12 hétig váltakozó feladatok lesznek (lvl 40-től) amik 5 kategóriába esnek:
- Seasonal Manhunt Targets
- Reimagined Global Events
- Leagues
- Apparel Events
- Season Events

Többi részlet: [link]

Túl sok lenne mindent is leírni :D

[ Szerkesztve ]

(#15817) dvd24 válasza regener (#15816) üzenetére


dvd24
senior tag

Ezt a képet mutogatták a stream alatt.

Itt bizony látható valami season pass is, amiért extra cuccokat kapunk.

(#15818) LucentTwo válasza dvd24 (#15817) üzenetére


LucentTwo
tag

Az valószínűleg a premium pass, mint R6S.

(#15819) s4hu|SyD^ válasza dvd24 (#15817) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az akkor van szerintem ha megvan az Year 1, akkor kapsz extra dolgokat.

Egyébként szólok, hogy egy 40-es karakter erősebb lesz még akkor is ha a 30-as meg a 40-es is GS515-ben lesz. Most akkor lehet sírni, hogy pay to win. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15820) arnikusz


arnikusz
veterán

Season Passosok közül van valaki játékban, ha igen napi misszió a Darpa?
Csak azért kérdezem, mert az új Exo AR dropját arra asszociálják.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15821) 5150head válasza s4hu|SyD^ (#15819) üzenetére


5150head
senior tag

Nem lesz erősebb, csak NY-ban, de ott mindenki 40es lesz szval... E-Penis lesz max.
"To minimize the division of playerbase, any level 40 player will be able to join level 30 activities with level scaling." Forrás: [link]
Az a kérdés, h a WoNY-os exok mennyire lesznek OP-k.

(#15822) regener válasza dvd24 (#15817) üzenetére


regener
veterán

Szerintem itt már a raidet tultuk így nem tudom mi ez :D

(#15820) arnikusz
Nem, mellette a Pentagon a napi Hard, a Challange a Roosevelt és a VIP napi pedig a Viewpoint.

(#15823) woker válasza FireKeeper (#15729) üzenetére


woker
aktív tag

A probléma alapvetően nem azzal lenne, hogy fizetős hanem azzal, hogy a Ubisoftnak volt pofája kiadni az ultimate verziót (de ez igazából igaz bármelyik verzióra ami tartalmazta a y1 pass-t) ami 40€-val került "csak" többe mint az alapjáték ellenben az a plusz amit nyújtott azt egy jobb érzésű fejlesztő/kiadó odaadta volna mint pre-order bónusz mint sem legyen pofája több tíz eurót elkérni gyakorlatilag a semmire (és ez nem kevés customer goodwill-be került nekik)...

Egy ilyen fizetős DLC időzítése azért visszás mert a játék mechanikailag rosszabb állapotban van közel 1 évvel a megjelenés után mint ahol az első rész tartott 7 hónappal (2016 októberében jött ki ugye az 1.4 amivel elkezdték javítani az olyan dolgokat amik rengeteg játékos életét keserítették meg) és eddig csak az ígérgetés ment a javításra, gear 2.0 még sehol, de 3 héten belül már érkezik egy DLC amiért elkérnek további 30€-t? Előbb javítsák ki a játékot és utána _esetleg_ beszélhetünk arról, hogy kaphatnak pénzt, amennyiben jól sikerül.
Ráadásul sokan elfelejtkeznek arról (vagy olyan megbocsájtóak, hogy azt még Jézus is megirigyelhetné), hogy az Ubinak nem is olyan régen volt egy botránya a Breakpointtal (aka The Division Breakpoint -but now with even more microtransaction-) kapcsolatban ahol a kapzsiságuk látszólag nem ismert határokat mivel telepakolták mikrotranzakciókkal az amúgy teljes áron kínált játékot ami még a média szerint is legfeljebb középszer lett és mindezek után továbbra is lelkesen adnak/adnának nekik még több pénzt...

p.s.: Szóval ha nem gond akkor nem siratom meg szegény deveket, hogy jaj miből kell megélniük szegényeknek. A fejlesztést és a következő x év supportját te és mindenki más aki megvette megjelenéskor (vagy előtte) kifizette _előre_ nekik, pontosabban a Ubisoftnak. Ha nem így volt a költségvetés elkészítve és jóváhagyva akkor ott komoly gondok vannak és a felelősöket ki kell rúgni a fenébe.

p.p.s: Ami különösen ironikus, hogy jelenleg a US storeban … $3+adó míg az EU-ban 10€-ért kínálják leakciózva a játékot ami egy AAA címnél szűk 1 évvel a megjelenés után sok jót nem jelent (azaz mindenáron megpróbálnak bepalizni még több embert akik esetleg nem elég tájékozottak és le lehet húzni őket további összegekkel).

(#15824) i@lex válasza woker (#15823) üzenetére


i@lex
őstag

Ohh édes istenem végre valaki!

+1

(#15825) sith7 válasza woker (#15823) üzenetére


sith7
nagyúr

azaz mindenáron megpróbálnak bepalizni még több embert akik esetleg nem elég tájékozottak és le lehet húzni őket további összegekkel).

+ potenciális vásárlók táborát bővítik, akik így lehet , hogy megveszik a DLC - t, mivel a játék "csak" 3 USD

(#15826) Garsza


Garsza
veterán

Helló! Vannak itt olyanok akik előrendelték a WoNY -ot?

(#15827) arnikusz válasza Garsza (#15826) üzenetére


arnikusz
veterán

Vannak és lesz.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15828) #75376384 válasza woker (#15823) üzenetére


#75376384
törölt tag

az ugye megvan, hogy anno mindenki, aki kifizette a plusz penzt tudta mit vallal? ott volt leirva/lerajzolva a map. ne az ubisoft legyen mar a szemet mocsok, mert van akinek ez eleg volt es megis kiadott erte plusz 40 Eurot. az elvileg tudatos vasarlos (haha) tudhatta miert fizet. az, hogy ez valakinek keves az egyeni szoc problema. donthetsz a penztarcaddal ugy is, hogy nem veszed meg. ugyanugy igaz ez abban az esetben, ha csak az alapjatekot vetted meg. sehol nem volt leirva, hogy azon tul barkinek barmi plusz jarna es ez alatt ertsd a plusz x evnyi supportot. ilyenrol szo se volt.

egyebkent new york kivetelevel mindent ugyanugy megkapnak a jatekosok most is es koztuk van a gear 2.0 is.

az ara pedig viszonyitas kerdese. nekem pl, aki evente ha egy jatekot veszek es beleteszek mondjuk 40 orat a kiegbe mar megerte, akarhogy nezem.

[ Szerkesztve ]

(#15829) i@lex válasza #75376384 (#15828) üzenetére


i@lex
őstag

Sajnos a szemközti sávban haladsz.

(#15830) sith7


sith7
nagyúr

Szerintem engedjétek el mind a ketten, a saját szemszögetekből igaza van mindkettőtöknek

És igen, akinek megvan a Div2, az meg fogja venni a DLC - t is, ha nem is első nap, de az első tesztek/Youtube videók után szinte 100 %

(#15831) 5150head válasza #75376384 (#15828) üzenetére


5150head
senior tag

Nem értem, miért vagy azon annyira kiakadva, hogy valaki leírja, h csalódott. Minden joguk megvan ahhoz h csalódottnak érezzék magukat függetlenül attól, h ez jogos-e vagy sem.
Megvették/Előrendelték jó drágán az Ultit? - Igen
Azt kapták amit beígért az Ubi? - Hááát ez már viszonyítás kérdése, van akinek bőven elég van akinek nem.
Mindazonáltal látva, mennyire siralmasan teljesített a játék simán megtehette volna az Ubi, hogy előzékeny gesztusként, a vásárlói bizalmat növelendő, odaadja ezt az updatet az Ultisoknak. Bár nem volt leírva sehol, és korábban szó se volt ilyesmiről, ez rajtuk múlt, h megteszik-e vagy sem. És nem csak a pénz a lényeg, igazán szimpatikus gesztus lett volna.
Én a Goldot karácsonykor vettem meg 16euroért (pedig csak 9 hónap telt el a megjelenéstől számítva) Nem volt sürgős, hogy day1 játszak a game-el, nekem ennyit megért, jó mulatság, így a div1 után. Valszeg a kieget is majd később fogom megvenni és akkor már olcsóbb is lesz.
Közben én is olvastam, h a Gear2.0-t megkapja mindenki, ez mindenképpen örvendetes.

(#15832) atyca válasza Hublot (#15803) üzenetére


atyca
senior tag

Szia!
Látszik az új tartalom valahol?(Ubi app,játékon belül..)
Mert nekem - bár megvettem - nyoma sincs.
(Tudom, hogy még nem játszható.)

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#15833) FireKeeper válasza atyca (#15832) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kétlem hogy a release előtt bármit látni, azon kívül hogy benn van a libraryd-ben uplayen.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15834) arnikusz válasza atyca (#15832) üzenetére


arnikusz
veterán

Ahogy Firekeeper írja szépen ott tudod nézegetni és kiírja hamarosan

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15835) Bird válasza woker (#15823) üzenetére


Bird
addikt

Nem muszáj, megvenni... Szerintem senki nem nyom M4-et a homlokodhoz, hogy vedd meg.... :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#15836) ÍzÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ válasza Hublot (#15803) üzenetére


ÍzÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
csendes tag

jól van de akár késöbb akár elöbb veszem meg akkor is kurva jó vagyok :D

Az állatok szeretete az egyetlen szeretet, amelyben az ember sohasem csalódik.

(#15837) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

engem az érdekelne még, hogy hogy fogják kezelni ha mondjuk megy partiban valaki akinek megvan a WoNY, meg akinek nincs. akinek megvan a kieg, az lvl40-es cuccokat kap majd, akinek nincs meg, az meg lvl30-asat?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15838) arnikusz válasza ÍzÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ (#15836) üzenetére


arnikusz
veterán

Akkor ki leszel utálva a, mert gyengus Geared van. :P :P

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15839) 5150head válasza FireKeeper (#15837) üzenetére


5150head
senior tag

GearScore kifejezés ismerős? :D
Az új játékosok Endgame-ig lehetnek partiban, utána választanak, h DC vagy NY. Aki NY-ba megy az addig nem mehet vissza DC-be amíg végig nem tolja azt.
Utána mindenki GS515-be lesz és balanced lesz a lvl30 meg a lvl40 ha együtt játszanak DC-ben, ergo mindenki egyforma gs itemeket fog kapni.

(#15840) FireKeeper válasza 5150head (#15839) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de nem arról volt szó hogy a lvl40 cuccok jobb statrollokat fognak kapni?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15841) dvd24 válasza s4hu|SyD^ (#15819) üzenetére


dvd24
senior tag

"an optional purchase will be available in the in-game store, that increases the overall rewards gained per season"

ezt már a hivatalos oldalról szedtem, szóval az nem a year 1 passosok bónusza

(#15842) 5150head válasza FireKeeper (#15840) üzenetére


5150head
senior tag

Az előbb a #15837 -ben nem ezt kérdezted :U

(#15843) Bird


Bird
addikt

Chameleon exo ar-t tudjuk már, hogy kaphatjuk meg? Erre vonatkozóan nincs sok infó.
Köszönöm!

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#15844) arnikusz válasza Bird (#15843) üzenetére


arnikusz
veterán

Nincs pontos info, este kipróbálom a teóriámat (DARPA).
Azt láttam youtube videon, hogy a G28-as fegyver esik Coney Island küldetés közben.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15845) FireKeeper válasza arnikusz (#15844) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

engem a Honey Badger érdekel, kíváncsi vagyok ha open worldben nekiállok AR targeted loot területen farmolni, fog-e dobni, vagy csak az új missziók alatt eshet, amíg nem lesz elérhető mindenkinek.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15846) dvd24 válasza Bird (#15843) üzenetére


dvd24
senior tag

Redditen azt írják sima drop, van már akinek esett, a mai Camp White Oakban AR-a targeted és ott.

Btw, tegnap azt is mondták, h felesleges az exotic matokat farmolni, nem lehet majd maxra fejleszteni a mostani exokat, újra kell farmolni őket 40-en, ha az erősebb változatot akarjuk.

(#15847) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Esik ez mint a nyári zápor :D

;) - The Power of the Light Side

(#15848) arnikusz válasza FireKeeper (#15845) üzenetére


arnikusz
veterán

Mondjuk a Honey Badgerre néhol írták, hogy SMG, bár minden egyéb játékban AR.
Én a speckó építéssel indulok Invaded missziók. Meg kipróbálom a targeted lootba az AR-t.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15849) FireKeeper válasza arnikusz (#15848) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

tudtommal itt AR, bár valóban elég kicsi fegyver a többi AR-el összehasonlítva :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15850) Anonymus23 válasza Anonymus23 (#15847) üzenetére


Anonymus23
veterán

És itt is a második:

Ami érdekes, hogy a GS500-as sebzése kisebb mint a GS498-asé, azaz ebből nem maxos akkor a GS500?

Ja, BT bounty-kból, bossból esett mindkettő.

;) - The Power of the Light Side

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.