Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15201) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Valaki elmagyarázná, hogy pontosan melyik mit takar (bekarikázott részek) ?
Előre is köszi. :K

Redmi Note 9

(#15202) #75376384 válasza felixo (#15201) üzenetére


#75376384
törölt tag

a felszereleseden levo egyes attributumok darabszamat. ezek az egyes talentek aktivalasahoz (is) kellenek.

ha arra vagy kivancsi, hogy melyik szin mogott mi lehet, akkor nezd at a felszerelesed. jellemzoen amugy:
- piros: fegyver sebzes, kritikus esely/sebzes
- kek: armor, hp, heal, hazard
- sarga: skill power, skill haste

(#15203) Gigant20 válasza arnikusz (#15192) üzenetére


Gigant20
tag

60/60 on volt, és 437 apparel láda! ;]
Hamar meglesz a a wt5, utána gyors SVS build és go a HC RAID!

uplay: jul3s4ty_HUN

(#15204) regener


regener
veterán

(#15205) arnikusz válasza Gigant20 (#15203) üzenetére


arnikusz
veterán

Tegnap a napi 90 percbe belefért 2 szint 23 szintén járok. Nekem csak 30 ládám volt. Survivalist lesz kimaxolva, AR és LMG ilyen szettelemek vannak módokkal a mailboxban. A HC Raid nálam így várat még magára majd szép lassan felépítem az Altot szerintem az eljövendő változásokkal. Ha bebuknám akkor őszig nem kezdem el újra.
A Seat 2 Passzt pedig biztos megveszem, így hogy a Cyberpunk öszre csúszott. Még annyi pízt simán emberek egyéb dologra.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15206) Janusz001 válasza #75376384 (#15199) üzenetére


Janusz001
őstag

Ma volt időm kicsit belekóstolni a tier1 -be, hát izzadtam rendesen. Robot,drón, lila és arany ellen hegyek, ennyiszer a főküldi alatt nem csuklottam meg, van még mit tanulnom, bár nekem a div1 kimaradt teljesen. Cp -ket mindig visszafoglalják? Mondjuk ez jó, mert akkor a nagy láda is resetelődik. Illetve egyáltalán érdemes ezeket visszafoglalni vagy csak csináljam a küldetéseket a következő tierhez. Lassan megvan a 300 -as gs, bár valami elitből és a szintlépésből kapott ládából esett magasabb cucc is.

(#15207) Anonymus23 válasza Janusz001 (#15206) üzenetére


Anonymus23
veterán

Lvl4 CP-k adnak tervrajzokat, szóval egy ideig "kötelező" csinálni őket.
A nagy ládák is naponta 1x resetelődnek.
Azaz ha 2x csinálod meg ugyanazt a CP-t egy napon belül akkor a supply roomban nem lesz semmi már másodjára.

;) - The Power of the Light Side

(#15208) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#15207) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Meg szépen csinálgatni kell a project-eket is. Azok is adnak szép számmal blueprint-eket, meg az árus. Legalábbis az elején.

Jó cucckkal elég könnyű a level 4 cp meg a legendary-k is. Próbálom faggatni a Dev-et, hogy milyen nehéz lesz később, mert ugye elveszik a DtE-t. Holnap SOTG.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15209) snecy20


snecy20
veterán

Az alapjáték mellé megvettem a Year 1 Pass-t is, de játékon belül hol találom a DLC-ket?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#15210) 5150head válasza s4hu|SyD^ (#15208) üzenetére


5150head
senior tag

HA esik jó cucc. Nekem jó ideje csak az 5e-6e armoros/életes cuccok, 5%-6%-os módosítókkal potyognak. DZ-ben kiröhögött a random csapattárs h miben vagyok :( perfect berserket farmoltam volna... A normálisabb motyókat a csapattagok dobálták ki... mondjuk csak 150 órám van a game-ben de 1200 óra div1 után kezdem unni az az igazság... - az újrajátszhatósága elég szar a 2-nek - Cimbinek kevesebb órája van a 2-ben és már egy épkézláb elektros szettet össze tudott rakni. Nekem most berserk/spark/fhamas van de kb hiányzik 100e élet róla mert egyszerűen nem estek ki a jó motyók. Kb azért nem esek kelek vele a heroicon mert kb rutinból játszok. Tegnap mérgemben már begyalultam a ládámban meg a zsákomban lévő itemek nagy részét... Kezdenék én a 0-ról bármilyen más szettet, de baszhatom ha legalább az alap cucc nem esik ki hozzá...
Alig várom, h végre változzon a loottable ahogy azt ígérik, meg a gear2.0, bár az h csak a chesten meg a bagen lesz talent eléggé uncsinak hangzik...

[ Szerkesztve ]

(#15211) regener válasza snecy20 (#15209) üzenetére


regener
veterán

Kozmetikai cuccokat nézd át, térképen pedig a kék küldetések.

(#15212) snecy20 válasza regener (#15211) üzenetére


snecy20
veterán

Nincsenek kék küldetések. :N
Itt a teljes térkép, felülnézetből. Tulajdonképpen az alapjátékot is csak most kezdtem el, vagy 1.5 - 2 óra van benne.

[link]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#15213) regener válasza snecy20 (#15212) üzenetére


regener
veterán

Oh akkor majd később megjelennek vagy nagobb szinten vagy ha majd kioldod a területek térképét :D

(#15214) snecy20 válasza regener (#15213) üzenetére


snecy20
veterán

Ja, hogy erről van szó...sejtettem valahol. :))

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#15215) Komplikato válasza snecy20 (#15214) üzenetére


Komplikato
veterán

Szerintem azokat a küldetéseket akkor is látod ha nincs yearpass, pont azért, hogy szivasson, hiszen akkor nem tudsz bemenni. ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#15216) s4hu|SyD^ válasza 5150head (#15210) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hát nekem az sárga skill build gyorsan meglett, utána az Aces&Eights 3 illetve 4 darabos majd a HW + BTSU később, Merciless, Nemesis, kiszedtem a pisztolyt és az övtáskát is. 140 órám van.
Clutch build-et a legnehezebb összerakni a magas élet és CHC miatt. Onnan nekem is hiányzik vagy 100k élet. De már letettem róla, hogy vadászok rá, elég erős úgy is és ha esik jobb akkor örülök ha nem meg úgy marad.
Elég nagy értékekkel esett nekem most pár cucc, de ugye csak arra jó, hogy rátegyem őket másra, ha mondjuk legalább a talent-ek jók lennének, de nem...
Én ha megunom akkor csinálok Exo vadászatot vagy blueprint meg közben húzom a hiányzó specializációkat. Napi 1-1,5 órával azért elvagyok sokáig még.
Azért ha csak a chest-en meg a backpack-on lesznek talentek a named gear-ek meg az Exo-k jó sokat fognak majd érni. Ugye a named cuccokon lehetnek magasabb értékek, mint a megengedett, Exo-k meg 3 talent és ha a zöld szettből megvan a táska meg a mellény is akkor kapsz extra talent-et. Nem lesz az olyan rossz.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15217) s4hu|SyD^ válasza s4hu|SyD^ (#15216) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Valamint majd húzok másik 2 karaktert, hogy ellegyenek különítve a build-ek.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15218) UFO1 válasza regener (#15204) üzenetére


UFO1
senior tag

Sziasztok!

A Year 1-ben csak a 8 titkos küldetés és a heti egy plusz vérdíj, ill. egy projekttel van több és ezért érdemes beszerezni? Nem régóta van meg a játék és nem is vagyok egy nagy gémer de ennyiért talán megérné megvenni! Az akciós gold-nál külön kód van a year 1-hez hogy hozzá lehessen tenni a már telepített játékhoz? :R

(#15219) felixo


felixo
őstag

Ezek az episode-ok a Standard verzióban is benne vannak ?
Ha igen, hol találom őket ?
Válaszokat előre is köszönöm. :K

Redmi Note 9

(#15220) Bird válasza felixo (#15219) üzenetére


Bird
addikt

Episode 3 még sehol, a többi megjelent már...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#15221) dvd24 válasza felixo (#15219) üzenetére


dvd24
senior tag

elérhetők csak akkor lesznek, ha már 30-as vagy és world tier 5ben leszel

(#15222) snecy20 válasza dvd24 (#15221) üzenetére


snecy20
veterán

Én mondjuk nem nagyon értem, hogy egy DLC-t miért kell ilyen feltételekhez kötni. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#15223) #75376384 válasza snecy20 (#15222) üzenetére


#75376384
törölt tag

mert a tortenetet viszi tovabb.

(#15224) felixo válasza dvd24 (#15221) üzenetére


felixo
őstag

Köszi a válaszokat. :R

Redmi Note 9

(#15225) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Nekem ennek a játéknak valamiért annyira homályos a története.... Mintha nem is lenne még a Destiny 2 is jobban van vezetve... :DDD

Van ehhez valami leírás melyik mission alatt mit kellett volna értsek? :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#15226) Janusz001 válasza Anonymus23 (#15207) üzenetére


Janusz001
őstag

Ahogy nézem, az lvl4 cp -k farmolásának veszélye nem fenyeget.

(#15227) arnikusz


arnikusz
veterán

Van jelenleg Játékban Season Passal bíró Agent?
Vagy egyáltalán van valami változás?
Köszönöm.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15228) s4hu|SyD^ válasza arnikusz (#15227) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Dehogy van. Már mindenki a Gear 2.0-ra és a Year 2-re készül. Ha rettentő olcsó vedd meg, te is szereted a játékot annyira. Az küldetések meg szerintem jók.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15229) arnikusz válasza s4hu|SyD^ (#15228) üzenetére


arnikusz
veterán

Én előrendeltem alapból a season passos változatot.
Csak azért kérdeztem, mert akkor tolom tovább a HC- módot -tegnap is 2 szint volt így 25-nél tartok.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15230) felixo


felixo
őstag

[link]

Redmi Note 9

(#15231) regener válasza felixo (#15230) üzenetére


regener
veterán

Jó drága :D

Alapjáték 9€
https://store.ubi.com/ie/tom-clancy-s-the-division-2-tm-/5b06a3984e0165fa45ffdcc5.html
Gold (Alap + Year 1 Pass) 15€
https://store.ubi.com/ie/game?dwvar_5b06a3994e0165fa45ffdce1_Platform=pcdl&pid=5b06a3994e0165fa45ffdce1
Ultimate (Gold + Egyéb Kinézetek) 18€
https://store.ubi.com/ie/game?dwvar_5b06a39a4e0165fa45ffdcfb_Platform=pcdl&pid=5b06a39a4e0165fa45ffdcfb

(#15232) s4hu|SyD^ válasza regener (#15231) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Még azokból le is szedhetsz 20%-ot.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15233) felixo válasza regener (#15231) üzenetére


felixo
őstag

De az csak PC-re van, nem PS4-re. :K

Redmi Note 9

(#15234) dvd24


dvd24
senior tag

Egy-két érdekesség SotG-ből:

"Once you store a stat, it can be reused as many time as you want"
"You can extract stats from gear, destroying the gear"
"With new recal you can recal talent, stats (even core stats), and mod slots"

"TL;DR: Skill tier replace skill power and it scales with skill damage"
"Skill tier only appears on core stat on gear"
"Any gear will only add 1 skill tier, and max skill tier is 6"
So max skill build need to equip full skill gears.

"New state: "Overcharge", available from talent and stuff and lets your skill goes crazy"
"Example: Energize talent, give Overcharge when using armor kit if your skill tier is 6"
"During Overcharge, Ballistic Shield becomes invulnerable"

"20 available talents on backpack and 20 available talents on vest"
"It's not about complexity, it's about how many viable talent combos"

[ Szerkesztve ]

(#15235) arnikusz válasza dvd24 (#15234) üzenetére


arnikusz
veterán

Újra kezdjük és újra tanuljuk a játékot.
Amivel nekem nem is lenne gondom, ha a másik oldalt nem lenne ott a mérlegen a halom új bug és egyebek.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15236) UFO1 válasza felixo (#15230) üzenetére


UFO1
senior tag

De jó kb 2 hete még 6800-ért vettem ugyan itt! Mi ez a nagy ár zuhanás kevés a játékos?

(#15231) regener
Ha most megveszem az Ultimate-et azt be lehet valahogy aktiválni a jelenleg meglévő játékba vagy egyszerűbb a year 1-et külön megvenni?

(#15237) Anonymus23 válasza UFO1 (#15236) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ultimate totál felesleges, elég a Y1pass. Az Ultimate csak pár kozmetikai cuccal több mint a Gold, ebben is hazudtak Ubiék.

;) - The Power of the Light Side

(#15238) Anonymus23 válasza dvd24 (#15234) üzenetére


Anonymus23
veterán

"Once you store a stat, it can be reused as many time as you want"
És vajon mennyi statot tudunk eltárolni? Nekem kb 200-230 cuccos van elrakva csak a jó statok miatt, akkor lesz hely bőven innentől kezdve.

"With new recal you can recal talent, stats (even core stats), and mod slots"
Majdnem azt írtam, hogy nincs olyan cuccos, amire ne kellene pörgetni, de végül is az új rendszerben eshet majd akár fullos cuccos is ha jól rémlik a múltkori infó.

Szép lassan visszajutunk a Div1-hez...

;) - The Power of the Light Side

(#15239) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#15238) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Azért van sok jó változás. Nekem eddig tetszik mind. Hely biztos lesz elég. Nézd meg a SOTG-et vagy Twitter-en rakott fel az egyik Division 2 hírekkel foglalkozó oldal screenshot-okat.

Azért gondolom mindenki tűkön ül, hogy milyen DZ változások és milyen Year 2 tartalmak lesznek. Mire ezek kiderülnek eltelik 1 hónap...

ITT vannak képek.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15240) Warzoz válasza s4hu|SyD^ (#15239) üzenetére


Warzoz
senior tag

Heló! Többször említetted már a year 2-t. Van erről valami forrás, hogy lesz ilyen, tervben van, vagy csak reménykedsz benne?

(#15241) Jimbo75 válasza Janusz001 (#15226) üzenetére


Jimbo75
tag

Nyugi, ahogy 30-s leszel és esik egy-két normális cucc, simán farmolhatóak egyedül is a 4-es CP-k.

(#15242) Janusz001 válasza Jimbo75 (#15241) üzenetére


Janusz001
őstag

Akkor valamit könnyítettek rajtuk? Mert én majd 1 éves yt videókat és leírásokat olvastam és nem tűntek sima libának.
Ha ezt a rendszert áttennék(napi,heti küldik, projectek,bounty,bázis foglalás stb) a Horizon: Zero Down -ba, könnybe lábadna a szemem.

(#15243) Airedhyal válasza Jimbo75 (#15241) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Üdv.

CP -t hogy lehet 4 -s szintre vinni?
Az összefoglalóban pont a cp farmolás leírása nem él.

(#15244) dvd24 válasza Anonymus23 (#15238) üzenetére


dvd24
senior tag

Valahogy így fog kinézni

Gyűjtögethetjük majd adott item slotokra a maxos rollokat és mindet el lehet tárolni. Természetesen egy idő után már minden lehetséges rollból meglesz majd a max.

(#15245) Janusz001 válasza Airedhyal (#15243) üzenetére


Janusz001
őstag

Azt hiszem, hogy csak world tier 5 ben lehet feltornázni.

(#15246) #75376384 válasza Airedhyal (#15243) üzenetére


#75376384
törölt tag

world tier 4 es 5 eseten a pontokbol piros vonalak fognak mutatni open world kuldetesekhez. ezeket kell megcsinalni. latni fogsz mellettuk egy szamot, ez annyit jelent, hogy akkora szintet fog leptetni rajta, ha azt megcsinalod.

amit tarts szem elott, hogy ha valamelyik frakcio eppen tamadja az adott pontot (ezt egy kis mozgo, odatarto fegyver ikon jeloli), akkor annak a szintje addig nem no, amig azzal az alakulattal nem tortenik valami.

sajnalatos modon ha eppen huzol egy cp-t es teszem azt harmas szinten van, azt is megtamadhatjak es addig nem tudod tovabb fejleszteni. persze nagy esellyel visszaverik a tamadast, viszont egy, a varos masik vegebol indulo jaror krva soka fog odaerni es addig azt a cp-t lenyegeben blokkolja.

(#15244) dvd24: ez igy szimpatikusnak tunik. sokkal jobb, mint anno a div tech-es megoldas.

(#15247) Jimbo75 válasza Janusz001 (#15242) üzenetére


Jimbo75
tag

Nem tudom, hogy könnyítettek-e, nyilván vannak nehezebbek, Én utálom a Sinkhole, Crash site kettőst, azokon mindig vannak melegebb pillanatok, de például az MLK Library, vagy Taxi Graveyard meg gond nélkül megvan.

(#15248) Airedhyal válasza #75376384 (#15246) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Értem, köszönöm.

(#15249) Anonymus23 válasza dvd24 (#15244) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ahonnan te is vetted a képet és amit Syd linkelt, ott írják, hogy spaceholder minde stat, szóval ezeknek is van helyigénye, és gondolom max száma, vagy lehet beleszámít a 300-ba amit a stashben lehet tárolni.
Illetve ha jól látom ahhoz, hogy fel tudd tornázni a maxra a kiválasztott értéket donorok kellenek, és gondolom a max érték az az érték, amit statként elraktározol.
Ha jól értelmeztem a módszert, akkor ez nekem tetszik, mert bár nem tudjuk, hogy milyen is lesz a loot (valaki írta, hogy a budget rendszert kiírtják végre, hurrá), akkor azért eshet olyan cuccos, amit érdemes lesz kimaxolni (mármint az adott értéket rajta, mert a többi érték is jó lehet.

Csak, hogy jól értem-e:
Pl esik egy maszk, és én a fegyver sebzést szeretném kimaxolni, akkor ahhoz donorokat használva szépen ki tudom maxolni arra az értékre ami nálam statként el van raktározva, azaz ha játszik az ember és esik a loot, akkor lehet fejlődni, és akkor nem teljesen a jelenlegi katasztrófális RNG-re lesz hagyatva az ember.

;) - The Power of the Light Side

(#15250) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#15249) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ha esik egy maszk és 1 god roll másik szar. Lépésenként fel tudod tornázni a másik értéket és el tudod tárolni a könyvtárban, mert ki tudod nyerni az értékeket a cuccokból és bármennyiszer felhasználni. A cucc amiről leszeded az decon. Szóval ha most kapsz egy 55% DtE-t azt ki tudnád nyerni és felrakni bármelyik maszkra bármikor akármennyiszer. Nehezebb content jobb loot-it fog adni nagyobb eséllyel.

Nem számít a stash-ba. Csak gyűjtögetheted, tornázgatod fel őket szépen ahogy esnek.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.