Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15601) s4hu|SyD^ válasza #75376384 (#15598) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Thylander azt írta, hogy a DZ feldarabolásának technikai okai is voltak. A konzolok nem tudnak megjeleníteni elég karaktert egyszerre, ami talán jogos.

Szerintem nagyon jó, hogy ilyen sok a küldetés, csak még mindig értelmetlen őket csinálni ha nem napik vagy targeted. Mivel 99.9% drop úgyis az árusnál köt ki.

Challenging-en ugye több az Elit mob így több is a sárga meg GS500-as drop, meg nekem tegnap jött Named rendesen challenging-en. Míg ugyanaz a küldetés Hard fokozaton alig dobott valamit és minimálisan volt gyorsabb. Mivel ott a sok DTE így hullik az összes sárga gyorsan.

Tegnap volt jó kis mókám csináltam Bounty-t és hát özönlöttek a mob-ok oda. Volt elit járőr, elit resource bande, sima resource meg mittudomén mi. Kutya minden. Meg is haltam, hívtam segítséget és az is csak esett kelt amíg fel nem tudott szedni aztán nagy nehezen megöltünk mindenkit. Jó móka volt. Legalább kimaxoltam a Survivalist-ot végre. Mehet a Gunner.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15602) Gigant20 válasza FireKeeper (#15588) üzenetére


Gigant20
tag

A gera 2.0-nál csak az a kérdés, hogy pl. Tip of Spear mellényen amin alapból van mondjuk 1000 skill power pont és tekertem rá 15.5% wd azt hogy fogják átkonvertálni.

De sorolhatnám a példákat.

Sok itt még a kérdés. A bevezetés dátuma is. Még az EP3.nak sincs meg.
Azt, hogy ekkora változtatást PTS nélkül bevezessenek el sem tudom képzelni.
Egy twitch streamerenél tegnap azt láttam kiírva, hogy gear 2.0 csak júniusban jön de lehet július eleje is?! Nem tudom honnan szedte az infót. De ha addig elhúzzák akkor nem értem miért kellett ezt január elején már megszellőztetni?

[ Szerkesztve ]

uplay: jul3s4ty_HUN

(#15603) arnikusz válasza Gigant20 (#15602) üzenetére


arnikusz
veterán

Azért kell megszellőztetni, hogyha bejelentik márciusban a Year 2 Passt vegyék, mert milyen jó kis dolgok jönnek.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15604) dvd24 válasza Gigant20 (#15602) üzenetére


dvd24
senior tag

Szerintem tökmindegy hogy fogják átkonvertálni. Jön egy új world tier és emelik a GS szintet is. Aki most maximum közeli cuccokban rohangál, annak lesz az elején egy minimális előnye, aztán szép lassan mindenki lecserél mindent amit jelenleg hord.

(#15605) s4hu|SyD^ válasza Gigant20 (#15602) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nem tudom elképzelni, hogy addig húzzák. Azt sem tudom elképzelni, hogy ne készülnének valami nagy dobással. Div1-nél is ott volt a sok kihagyott ziccer, itt jó lenne ha valamerre vinnék az egészet, mert végtelenségig lehetne bővíteni a Division univerzumot.

Február Ep3 aztán május szerintem 2. szezon a Gear 2.0-val. A június nagyon rizikós már, de lehetséges. Legtöbb ember amúgy is belepakolt több 100 órát vagy 1000+. Year 2 meglesz véve mindenkinél. Nincs másik hasonló játék. Én imádom a fegyverharcokat itt. Az egész környezetet, AI stb. Néha unalmas igaz, kicsit le kell lassulni.

Azt sosem mondták szerintem, hogy bukott a játék csak, hogy nem hozta a vártat. Thylander szerint a PvP az endgame úgyhogy gyanítom nagy DZ átakakítások lesznek.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15606) FireKeeper válasza s4hu|SyD^ (#15605) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azt mondták hogy a gear 2.0 az episode 3 után "Soon™" jön. na most azt nem tudom ezt hogy kell értelmezni játékfejlesztői viszonylatban, de nem hinném hogy a rákövetkező héten.

én arra tippelek, hogy az EP3 február közepén rajtol, a gear2.0 pedig 3-6 héttel utána, de én már azt sem gondolnám hogy májusig elhúznák.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15607) 5150head válasza FireKeeper (#15606) üzenetére


5150head
senior tag

Mivel náluk a pénz az elsődleges és utána jön kb minden más, erős a gyanúm, h a Gear2.0 a year2-vel fog csak jönni, Gear emeléssel meg minden nagyobb újítással...

(#15608) s4hu|SyD^ válasza 5150head (#15607) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mindenhol a pénz az elsődleges, de mellette lehet jó user experience ha jó dolgokat tesznek ke az asztalra és látsz fejlődést.

Amúgy SOTG végén mondták, hogy meglepetés lesz a jövőheti SOTG?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15609) 5150head válasza s4hu|SyD^ (#15608) üzenetére


5150head
senior tag

Erre pl jó ellenpélda a Warframe. Kb fényesre van nyalva a játékosok segge és mivel free ezért nem kötelező senkinek se pénzt beleölnie. Ennek ellenére megélnek a fejlesztők évek óta, rengeteg tartalom van benne és értsd ezt úgy, h pl nekem van 1100 órám a warframe-ben de van rengeteg dolog amivel még alig játszottam, vagy nem sikerült kiszedni és folyamatosan jönnek az új contentek, játékmódok, fegyverek, framek, modok stb és nemsokára egy bazi nagy story frissítés is. Odafigyelnek a játékosokra, nerfelnek/buffolnak ott ahol kell és nem ész nélkül... Egy ilyen gárdának az ember örömmel ad pénzt még ha nem is kötelező. Lassan hét éves játék, de bárhova mész mindig lesz játékos aki becsatlakozik melléd kb másodpercek alatt... nah ez hogy lehet? :) hol lesz a div1 vagy a div2 5 év múlva? :)

(#15610) tiger10 válasza 5150head (#15607) üzenetére


tiger10
tag

Elég csúnya lenne!

(#15611) s4hu|SyD^ válasza 5150head (#15609) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nem pay to win véletlen?

De ott is volt sok probléma egyébként ha jól tudom meg van is. Massive is gatyába tudná rázni a Div2-őt, de ha az Ubi azt mondja nem, meg elvesznek tőlük embereket meg támogatást akkor nem sokat tehetnek 20 emberrel. Ez megy manapság. Csinálják százakkal majd kiadják, addigra talán a DLC-k is elkészülnek és csak csiszolják őket. Marad egy marék ember elvinni a balhét.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15612) Gigant20 válasza s4hu|SyD^ (#15605) üzenetére


Gigant20
tag

Nálam azért nem kötelező vétel a YP2 mert amit idén műveltek az nevetséges! :W

Hiába lesz wt6 és gear score emelés ha nincs új tartalom. Ebben a tartalomban nem hiszem hogy újra farmolok mindent, ahhoz nagyon jónak kell lennie az új GEAR 2.0-nak, de még akkor sem látom nagyon értelmét. Erősebbek nem lehetnek a buildek ennyi talent minuszban, még ha csapat buff-ok lesznek is akkor sem. Tehát nem tudom a Pve rész mitől lenne ettől jobb. Nehezebb lesz letolni a Tidal-t Heroicon 1000x-re, és? Akkor is meglesz max 20 percel később még randomokkal is.
De legalább igérnének valami baszó tartalmat(kat) a YP2-be, de még azt sem teszik. A RAID 2-t is húzzák már fél éve.
A YP2-ről sincs semmi hír pedig itt a YP1 vége.

Imádom ezt a játékot, de lassan nincs kedvem elindítani.

Ha a Gear 2.0 legelább a PvP-t rendberakja akkor legalább az jó írány lenne, de csak az nem menti meg ezt a játékot.

uplay: jul3s4ty_HUN

(#15613) arnikusz válasza Gigant20 (#15612) üzenetére


arnikusz
veterán

Hiába fogja esetleg a Gear 2.0 rendberakni a PVP-t ha egyre több csaló lesz. Ahogy Clantárs mondta tegnap helyesen a normál játékosokat a DZ-be betévedőket elriasztják így.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15614) marky1970


marky1970
tag

Ennyi armort még nem láttam eddig! :U

Omamil

(#15615) Gigant20 válasza arnikusz (#15613) üzenetére


Gigant20
tag

Ebben is van valami! :(

Nem baj a HC RAID-et még letoljuk aztán lehet pihiztetjük a game-et.

uplay: jul3s4ty_HUN

(#15616) arnikusz válasza marky1970 (#15614) üzenetére


arnikusz
veterán

Van 700.000-es is. :K

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15617) s4hu|SyD^ válasza Gigant20 (#15615) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Azért még szervezz nekem raid-et. Szedjük ki mindenkinek azt a nyavalyás EB-t meg a tervrajzokat.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15618) 5150head válasza s4hu|SyD^ (#15611) üzenetére


5150head
senior tag

Egyáltalán nem pay to win. A pénzért vehető dolgokkal max időt tudsz spórolni, meg lehet fizetős skineket venni és kész. Minden kifarmolható aztán eladható platért ami a pénzért vehető fizetőeszköz. Ez kb olyan mintha lenne div-ben egy mellény ami nagyon fasza, és azt premium creditért eladnád más playernek és abból a creditből tudnál venni magadnak skint amit amúgy csak rendes pénzért tudnál megvenni.
Amúgy meg voltak/vannak gondok de nagyon gyorsan reagálnak/javítják a hibákat. És ezek is inkább kis kellemetlenségek. Bár van a játékban PvP, teljesen halott (gondolom a csalók miatt) és nem is akarták a fejlesztők h nagy hangsúly legyen rajta. Egyébként tudnék most nagyon sok dolgot írni h miért kellene a nagy fejlesztőknek meg kiadóknak tanulni tőlük. Pl ahogy a frissítések jönnek, az is zseniális. Látszik h szerelem gyerek az a játék és a devstreameken a fejlesztőkön is látszik, h szeretik csinálni, szeretik a közösséget és időről időre kedveskednek is valamivel a playereknek. (ingyen skin, vicces tartalmak, játékmódok stbstb) Nah de befejezem, a többit privben ha érdekel, mert kiraknak innen :D

(#15619) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Az érzés, amikor leszólózod heroicon a Jeffersont, és a bossnak már csak kb 1mm élete van és kivág Deltával a játék, hát az kb megfizethetetlen :o

Igen, ebben a történetben én vagyok a vadász, és a medve az Ubi :W

;) - The Power of the Light Side

(#15620) arnikusz


arnikusz
veterán

Próbálgatom a kezdő Clutch szettemet Railsplitterrel jobban adja mint a Famas a Perfect Measured talent miatt.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15621) TommyS_27 válasza arnikusz (#15620) üzenetére


TommyS_27
senior tag

És hol a clutch? :U

https://www.twitch.tv/ltommys

(#15622) arnikusz válasza TommyS_27 (#15621) üzenetére


arnikusz
veterán

Maga nyerte a year pass 2 első példányát ez volt a beugratás. :)

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15623) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

3. sikeres raid-en vagyok túl és se EB se Aces backpack. Mi ez kéremszépen?

Exo sem esik egyébként akárhogy is farmolom, utál a térdvédő meg a sörétes is...

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15624) Hublot


Hublot
senior tag

Vicces volt tegnap este, hogy a Lengyel Div1 herokat összecsuktuk. :))
Ui: Neshuke vagy kicsodát nem látni már egy ideje. Lehet, hogy kirakta az EAC? :D

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#15625) tiger10 válasza s4hu|SyD^ (#15623) üzenetére


tiger10
tag

Nekem a 30. raid dobott EB-t valakinek csak a 40-ik, valamelyik társadtól hamarabb megkaphatod. A tervrajzok egymás után jönnek, minden héten más.

(#15626) arnikusz válasza Hublot (#15624) üzenetére


arnikusz
veterán

2 hete pontosan, ja az egyik lengyel tényleg idegállapotba került. :D
Estére összerakok egy Negotiators Dilemma szettet ha már úgyis robbangatunk Clutchban ti vagytok a Professionalisták azzal nem tudok lépést tartani.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15627) holczy


holczy
aktív tag

Sziasztok. 2 lelkes amatőrnek van valahol hely? Esti órákban szoktunk aktívak lenni, és inkább magyarul kommunikálnánk mint angolul, vagy klingoniul.

(#15628) Gigant20 válasza s4hu|SyD^ (#15623) üzenetére


Gigant20
tag

Én a 126. Raid-em -én nyitottam magamnak EB-t kb. a 19. ládanyitásra! Igaz akkor még heti 1 ládát nyithattál!

Szóval most csak menni kell 5 raidet és nyithatod!

őszinte leszek, én már nem nagyon szeretem a nyögvenyelős raideket. De ha nem vagytok meg beugrok. Láttam, hogy tegnap is meglettetek 8-an így nem ugrottam át! :) De ha kellek segîtek! :)

Most a hardcore Raid felkészűlés miatt farmolunk, jövőhéten letoljuk azt is!
Utána ha lesz rá igény majd szervezzük a HC Raideket is. Persze ott build követelmény lesz, mert ugye a wipe az nem jöhet szóba! :)

uplay: jul3s4ty_HUN

(#15629) s4hu|SyD^ válasza Gigant20 (#15628) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Elég jó volt tegnap, volt pár ziccer, de élvezetes volt. Mindig tanul az ember.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15630) ImpersonatoR

A capitolium visszafoglalása után átrajzolta a térképet nekem. Igazából visszafoglaltak mindent piros lett hiába takarítottam ki előtte.
Ez szezonális dolog vagy csak megnyújtja a single részét ?
Ha megint elkezdem visszafoglalni őket meddig marad így ?

(#15631) s4hu|SyD^ válasza ImpersonatoR (#15630) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Invaded küldetések hetente váltakoznak. Tidal Basin az mindig köztük lesz. De ha kipucolod az Invaded részét akkor újrajátszhatod őket normálisan is. Kellenek az Invaded küldetések pl. a Nemesis kiszedéséhez.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15632) velizare válasza ImpersonatoR (#15630) üzenetére


velizare
nagyúr

van, amikor 15 percig se, van, amikor másnap is zöld a cp.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15633) arnikusz válasza Gigant20 (#15628) üzenetére


arnikusz
veterán

HC Raid érdekelne engem is Sniperem van majd osszátok meg a követelményt.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15634) arnikusz


arnikusz
veterán

Akkor Negotiators D, egy murakami zsák kell szívecskével és 42.000 heallel és meg is van a 400.000 heal.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15635) persil válasza s4hu|SyD^ (#15611) üzenetére


persil
nagyúr

"Nem pay to win véletlen?"

Ha annyira lenne minden jatek p2w, mint a warframe, akkor boldogabbak nem is lehetnenek a jatekosok.
Toronymagasan a legjobb free jatek.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15636) Hublot válasza arnikusz (#15634) üzenetére


Hublot
senior tag

Ez így mi ez?

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#15637) s4hu|SyD^ válasza persil (#15635) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Néztem videót pár hónapja, de nekem nem tűnt érdemlegesnek. Lehet majd kilróbálom. Tudom, hogy szépen csiszolják meg bővítik.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15638) Aciduzzu válasza persil (#15635) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Régóta szemezgetek vele. Érdemes abba meg belekezdeni?

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#15639) arnikusz válasza Hublot (#15636) üzenetére


arnikusz
veterán

Egy kis szórakozás a robbangató Agentnek, bár késleltetett a 4-es bónusz gránátja, de okoz meglepetést. Ehhez társul a mortar és a gránátvető 1249K-val este kipróbálnám a DZ-ben, így a Murakami zsák nélkül.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15640) s4hu|SyD^ válasza persil (#15635) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én a Div1-ről az Elder Scrolls Online-ra váltottam. Kemény £5 sokszor, DLC-ket meg mindent megtudsz jelenleg venni akár játékbeli pénzért is ha azt eladod játékosnak vagy cseréled valami gift-telhető cuccért. 3000 órám van benne. Hatalmas, rengeteg terület, sok raid, sok dungeon, küldetések több 100 órányi, legtöbbje izgalmas fordulatokkal stb. stb. Rengeteg dolgot meg sem csináltam vagy nem is jártam ott.
De mégsem egy Division féle looter shooter. És ugyanúgy kiégsz ha sok órát tolsz bele meg a rossz dolgok is jobban szúrják az ember szemét. Mindent próbáltam ott pedig még a PvP-t is. De ott is sokszor ötlettelenek, rossz balance meg össze-vissza kapkodás.

De ahogy mondtam élvezem a nyitott világokat meg az MMO/RPG-ket. Persze azért nem játszottam mindennel, de párat kipróbáltam.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15641) arnikusz


arnikusz
veterán

Újabb hétvégi kísérlet ez jobban adja mint a Negotiators D, még egy jobb Ghila zsák ami felviszi 500K armorra és jó lesz.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15642) persil válasza Aciduzzu (#15638) üzenetére


persil
nagyúr

En kezdeskor probaltam bele, akkor hamar letettem, mert keves volt a kontent, de olyan szinten bovul "naprol-napra" hogy az valami elkepeszto.
Egy par honapja ujrakezdtem es alig tudtam letenni.(nem azert, mert eluntam, hanem massal is akartam jatszani)

Elkepeszto mennyisegu tartalom van benne, free jatekok kozt nem igen van a mufajban hasonloan osszetett/igenyes alkotas.

Mindenkepp erdemes belekezdeni, ha a mufaj tetszik, mindenre masodpercek alatt van jatekos, a gunplay meg kb semmi masban nincs ilyen szorakoztato. Az anthem ehhez kepest egy indie fercmu.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15643) persil válasza s4hu|SyD^ (#15640) üzenetére


persil
nagyúr

Mar pc-n is szarra jatszottam a teso-t, es most boxon is fent van, szoval nekem nem kell bemutatni. :)

(Meg mondjuk nincs is olyan mmorpg szerintem, amit ne ismernek... :D )

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15644) arnikusz


arnikusz
veterán

Deffensive mód slotos holster a Negotiators D- kívül melyik Brand?
Köszönöm :R

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15645) dvd24 válasza arnikusz (#15644) üzenetére


dvd24
senior tag

5.11 és Overlord

(#15646) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Volt ma jó kis raid, srácnak 2. raid-en kiesett az EB és egy másik játékosnak meglett az első raid.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15647) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Tegnap próbálgattam tovább a "skilles" szettet, tényleg túl lett tolva.
Heroic szóló:

Itt voltak olyan részek a pályán ahol a hive és a seeker beesett a pálya alá, régen találkoztam már ilyen bugokkal..

Ez megy egy Capitolium, a második játékos nevét személyiségi jogok miatt ki kellett törölnöm :DDD ;]

;) - The Power of the Light Side

(#15648) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#15647) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

A skill-les build-em sosem tudta senki lenyomni ölés, sebzés téren. Talán csapatban nem fer viszont egyedül nagyon szórakoztató.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15649) Anonymus23 válasza s4hu|SyD^ (#15648) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nálam a Div1-es elektronikás buildet idézi, csak itt nincs ulti :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#15650) FireKeeper válasza Anonymus23 (#15649) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de div1-ben ez igazán csak Tactician settel működött, itt kb bármilyen szemétből úgy össze tudod rakni, hogy darál. és minimal effort.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.