Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15101) dvd24 válasza Anonymus23 (#15099) üzenetére


dvd24
senior tag

Nagybalta az tény, de a mostani poolrendszer az ugrik. Redditen már van normálisabb részletes összefoglaló.

(#15102) #75376384


#75376384
törölt tag

Hat kiváncsi leszek. Ez alapján a dte nerf azért érezhető lesz, de a skill build-nek nem úgy tűnik hogy alá vágnának. Ha azon nem változtatnak akkor nekem ennyi volt a játék.

(#15103) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#15099) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Pont mondták, hogy a pool teljesen meg fog változni, kevesebb drop, de jobbak. Ami teljesen logikus. Részemről az összes változás várós. DTE - sosem értettem minek, az egész játék egyszerűbb lesz, követhetőbb végre. Meg ha minden lehet god roll-lal akkor végre lesz értelme farmolni nem az van, hogy farmolsz a sok hulladékért amire kapsz egy magas értéket olyanon ami amúgy sem kell, a másik kicsi és még a talent is rossz és egyből kuka.

PTS gondolom majd Ep3 után lesz.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15104) xyvalaki válasza #75376384 (#15102) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Nálam most érkezett el a vége. 1800 óra elég volt.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#15105) Gigant20 válasza s4hu|SyD^ (#15103) üzenetére


Gigant20
tag

Ezzel csak az a gond, hogy 4 havonta kukázhatsz mindent és ugyanabban a tartalomban kezdhetsz el megint mindent farmolni.
Persze ha most kezded a game-et akkor ezt észre sem veszed, de így.
Számomra ez így végtelenül nagy csalódás, de igazából nem nagyon vártam mást. Ez a játék lassan tényleg halott lesz teljesen. Sajnos...

uplay: jul3s4ty_HUN

(#15106) Gigant20 válasza xyvalaki (#15104) üzenetére


Gigant20
tag

Teljesen egyet kell értsek ezzel , mondom ezt 2000 óra után...
A bevezetésig tolom még a RAID-et aztán delete.

Ezt az új rendszert kihagyom aztán ha kijön az új RAID majd visszatérek, mert a mostani logika szerint addigra megint kukázhatod majd ezeket az új buildeket! :D

uplay: jul3s4ty_HUN

(#15107) s4hu|SyD^ válasza Gigant20 (#15105) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ez szinte minden játéknál így van. Ha Tier lesz emelve akkor így is úgy is farmolnod kell úgyhogy teljesen lényegtelen az, hogy minden megváltozik. Valamint mondva lett, hogy új tartalmakkal együtt jön be a Gear 2.0. Nem kell ugyanazt játszanod.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15108) regener válasza s4hu|SyD^ (#15107) üzenetére


regener
veterán

Épp ezaz, hogy nem emelnek Tiert, legalábbis eddig szó sem volt róla.
Bejön az EP3 a két küldetéssel majd azután jön egy patchben ez a sok változtatás, addig a monstani rendszer van. Utána megint a mostani +2 küldetésre mehetsz, plusz játékmódokról semmi szó, pedig lehetne sokmindent. Megannyi lehetőség van a játékban, csak nem használják ki.

(#15109) #75376384 válasza regener (#15108) üzenetére


#75376384
törölt tag

lesz tier emeles. olvasd el redditen. semmi ertelme nem lenne ennyi uj tartalomnak, ha kozben nem emelnek a tiert. a gond az, hogy minden mas marad. en szeretem ezt a jatekot (bar mostansag idom es lehetosegem se sok), viszont hianyzik valami ismetelheto tartalom, ami megis valtozatos. anno ezert volt jo UG meg survival. mindegyik kirangatott egy picit a jatekbol ugymond.

plusz jo lenne miert farmolni. a mostani nehezseg mellett semmi ertelme annak a plusz 2% fegyversebzesnek pl.

(#15110) s4hu|SyD^ válasza #75376384 (#15109) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hát még az Year 2-ről nem volt még szó és ahogy mondták tisztában vannak mindennel. A kérdés az, hogy mit fognak majd villantani.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15111) #75376384 válasza s4hu|SyD^ (#15110) üzenetére


#75376384
törölt tag

korabban mar volt rola szo, hogy nem akarjak visszahozni ug, survival parost mert uj otleteik vannak. ezt meg is ertem.

azonban ott a masik oldal, a jatekosok. akik sirnak ezekert, de kozben meg ez a csoport lenne az elso, aki amiatt is pampogna, hogy ugyanazt kapta mint, ami elso reszben is volt es semmi ujitas. ugye mar korabban is jottek az ilyen "ez csak division 1.5" es hasonlo szovegekkel.

ezert nem kellene hallgatniuk a jatekosokra, hanem a statisztikaik es elkepzeleseik alapjan alakitani a jatekot. persze balansz kerdesben azert nem art kikerdezni a velemenyt, de azt se szabad keszpenznek venni. eleg felmenni redditre, ha valaki le meri irni, hogy a seeker build op egybol kapja az osztast... holott csak a vak nem latja (vagy nem akarja eszrevenni) es valoban az.

(#15112) Garsza


Garsza
veterán

(#15113) pottyoske197 válasza Garsza (#15112) üzenetére


pottyoske197
tag

hol ? DZ be, latom

[ Szerkesztve ]

pottyoske

(#15114) Garsza válasza pottyoske197 (#15113) üzenetére


Garsza
veterán

Annyit hogy csak 12% ARD megy rá. Nem megy rá a 13% ha meghagyod a 3,5 CHC -t.

(#15115) s4hu|SyD^ válasza #75376384 (#15111) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Persze mindig van sírás. Meg is értem azt akinek 1000+ óra van benne. Nekik már nagyon viszket, hogy legyen valami. Hozzáállás kérdése, néha nekem sem sok kedvem van ugyanazt csinálni, de nekem csak 130 órám van. Azért elég hosszú a listám, hogy mit lehet még csinálnom. Pl. kimaxolni a soecializációkat, esetleg 2 új karakter. Meg mivel nem sok időm van amúgy sem nekem bőven kitart évekig és tárt karokkal várom az új tartalmakat.

Last stand-nál is ment a sírás, hogy milyen szar egy időben. Most meg jajj de jó. Meg ott van a Classified gear Div1-ben, újra kellett azokat is farmolni.

Alfából kb. Div 1.5 jött le de többet játszva már nem.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15116) Jimbo75 válasza #75376384 (#15111) üzenetére


Jimbo75
tag

Ezért nem kellett volna a 2. rész. semmi értelme, az elsőt kellett volna szépe toldozni-foldozni, aztán jól van.

(#15117) RazoR válasza Jimbo75 (#15116) üzenetére


RazoR
veterán

Az 1 zsákutca volt a csalók miatt!
A szarul megírt szerver/kliens dolgok miatt esélytelen volt, hogy kijavítsák!
Ezért lett a 2, ami meg...

(#15118) Jimbo75


Jimbo75
tag

Akkor adtak volna ki egy külön pvp-s Divisiont, és maradt volna a Division 1 pve-re :DD

(#15119) s4hu|SyD^ válasza Jimbo75 (#15118) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Még mindig ott a Div1. :U

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15120) Hublot válasza s4hu|SyD^ (#15119) üzenetére


Hublot
senior tag

Ja ott van de nem pvp-re.
Rpm, aimbot, no recoil script hegyek stb....

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#15121) RazoR válasza Hublot (#15120) üzenetére


RazoR
veterán

Most mé mondod? Ott mindenki tisztán játszik! :U

(#15122) persil válasza Hublot (#15120) üzenetére


persil
nagyúr

Xbox. :)
Nulla csalo.

Mondjuk erdekes, hogy pl diablo-ban meg pont forditva, boxon van tele csalokkal, pc-n meg full tiszta.(marmint hagyomanyos ertelemben vett csalas)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15123) Hublot válasza persil (#15122) üzenetére


Hublot
senior tag

Konzolra ott a CronusMax millió script-el. Ott is sokan csalnak. :K

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#15124) #75376384 válasza Jimbo75 (#15116) üzenetére


#75376384
törölt tag

akkor menj aztan jatsz azzal. :)

szerintem az elso reszt is tonkre vagtak azzal, hogy a jatekosokra hallgattak. ahogy bejott az optimalizacio (ami nem lenne rossz otlet) elkezdodott a hiszti a div tech miatt. a vegen pedig eljutottak oda, hogy gyorsabban jott mint barmelyik nyersanyag es egy ido utan nem volt cel a jatekban. talan annyi, hogy jo attrikkal vagy talentekkel essen egy exo, de nekem nem dereng, hogy a vege fele annyi jo exo lett volna, amiert megerte kuzdeni.

(#15125) Aciduzzu válasza Jimbo75 (#15116) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Nem kozelezo jatszani vele.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#15126) Jimbo75 válasza #75376384 (#15124) üzenetére


Jimbo75
tag

Én elvagyok a 2-vel is, kurvára nem érdekel a pvp :DD

(#15127) Jimbo75 válasza Aciduzzu (#15125) üzenetére


Jimbo75
tag

Azt majd én eldöntöm :U

(#15128) marky1970


marky1970
tag

Thieves Den-ben van donornak a kesztyű mellé!

Omamil

(#15129) persil válasza Hublot (#15123) üzenetére


persil
nagyúr

Akkor is kijelenthetjuk, hogy a pc-s div 1 pvp botrany a csalok miatt, mig konzolon ilyen szempontbol fenyevekkel jobb a helyzet.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15130) TommyS_27 válasza persil (#15129) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Ott meg ment a rívás a cronusmax miatt. :D

Sajnos ez a játék így sikerült, most meg próbálják reszelni a fingot nem túl nagy sikerrel.
Nem az a baj, hogy újra farmolni kell mert erről szól a játék csak akik már 1000+ órákat beletoltak azok megint az unalomig játszott missionökön menjenek végig? Tartalom nem jön (2 main mission nem tartalom) a 2. Raid elhalasztva ki tudja meddig. A pvp kezdetek óta olyan amilyen. Nem beszélve arról, hogy az ultimate editiont már egy mozijegy áráért megkapod a sok bizakodó meg kiadott 120€ a semmiért... 1000 óra elég volt az első minden hibájával ott tudott tartani 3000+ órára. Talán fél év múlva elő lehet megint szedni addig meg szvsz felesleges.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#15131) Janusz001 válasza TommyS_27 (#15130) üzenetére


Janusz001
őstag

Bocs, nem válasz akart lenni, csak sima hozzászólás.

Cp -n 30 as szint után is naponta resetelődnek a ládák? Ha igen, érdemes őket nyitogatni, eshet belőlük normális cucc?, raid kizárt hogy lesz nálam, de azért valami közepes gear majd elférne rajtam. Egyáltalán szólóban milyen lehetőségek vannak? Dz -ban gondolom egyből levadásznak, az nem nagy móka lenne számomra. Egyelőre nagyon élvezem így is a város felfedezését, mindenhova bekukkantok, random eseményeket is sűrűn letolom, csatornákban vadászom a kulcsokat stb. ,emiatt persze a fő cselekményszálból is van bőven.

[ Szerkesztve ]

(#15132) Anonymus23 válasza Janusz001 (#15131) üzenetére


Anonymus23
veterán

Igen, azok is resetelődnek, onnan is eshet, mint bárhonnan, azaz 99,
99999%-ban semmirevaló, de ki tudja mikor dob ki egy normálisabb cuccot.

;) - The Power of the Light Side

(#15133) need válasza Garsza (#15112) üzenetére


need
addikt

bezony bezony voltunk delelőt DZ pénz költeni :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#15134) s4hu|SyD^ válasza Janusz001 (#15131) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én 99%-ban egyedül tolom meló meg család miatt. Teljesen jó úgy is és simán összeraksz jó build-et. DZ az felejtős bár lehet néha éjszaka majd benézek.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15135) Janusz001 válasza s4hu|SyD^ (#15134) üzenetére


Janusz001
őstag

Akkor majd kérek tanácsot, hogy mi merre 30 után, mert nálam is hasonló okok játszanak.

(#15136) arnikusz válasza s4hu|SyD^ (#15134) üzenetére


arnikusz
veterán

Nyugodtan be lehet menni a DZ-e többségével farmolók vannak. Én egyedül eddig mindent ki tudtam menteni amit akartam, valamint a Tolvajveremből is megvettem ami kellett pl.tegnap a Railslpitter. Ha látjátok, hogy megy a Banzáj szerver váltás. Tapasztalat hétvégén délelőtti 8-10 között nyugis.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15137) s4hu|SyD^ válasza arnikusz (#15136) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem a késő éjszaka játszik mindig. Hétvégén is ha a gyerek már aludt. Hétköznap meló miatt 11 után, hétvégén meg 10 után kb. De még van egy csomó PVE teendőm így is.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15138) regener


regener
veterán

Két koncept kép a második raidről: [imgur]
A posztjukban is bennevan, a megerősített mid 2020 raiddel együtt.

(#15139) marky1970


marky1970
tag

Thieves Den:
[kép] [kép]

Omamil

(#15140) Tommysan83


Tommysan83
friss újonc

A Division 2 is rogyásig van csalókkal, nem csak az 1.Itt van egy video a sok közül.https://www.youtube.com/watch?v=mRqPeUMKXbo&t=1s.De, ha rákerestek you tubeon nem keveset találtok.

(#15141) arnikusz válasza marky1970 (#15139) üzenetére


arnikusz
veterán

16-tól leszek mehet van 300 pízem, ha nektek nincs 1 óra alatt megvan OC DZ.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15142) Hublot válasza Tommysan83 (#15140) üzenetére


Hublot
senior tag

Játszottam rengeteget Div1-el és jelenleg Div2 megy. TAPASZTALATBÓL mondom fényévnyi különbség van Div1 és 2 között csalók tekintetében. Div2-ben vannak néha hero játékosok de Div1-ben mindenki használt valamit ismétlem MINDENKI! D1-ben lelőtted a palit és jött vissza rpm, aim, teleport kombóval. Az okosan csaló no recoil mouse scriptről nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#15143) persil válasza Hublot (#15142) üzenetére


persil
nagyúr

Az a mindenki eros tulzas, te is tudod.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15144) regener válasza Tommysan83 (#15140) üzenetére


regener
veterán

Dehogy van tele, ha rákeresel persze hogy találsz, de az 1200 órám alatt jó ha 1-el találkoztam aki előre lőve csak fejet adott. Legtöbbször meg azért halok DZ-ben mert csak PVE szettem van, bár ígyis szokott nekik meglepetést okozni mikor lerakom a hiveot az meg a közepén nyomja be a rugót ;]

(#15145) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Thieves Den-hez mi kell? Gondolom nem solo móka?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15146) arnikusz válasza s4hu|SyD^ (#15145) üzenetére


arnikusz
veterán

Mehet soloban is.
Ami kell DZ Pénz 300 gyűjthető Altonként egyszerre.
Leggyorsabban OCCUPIED DZ Landok farmolása pereg a mobokból egyedül 90 perc alatt megvan.
Ha van DZ Pénz felkeresni a jelőlt DZ-t és a falon lévő kapcsolokkal PC-n nálam Y hosszan eljutni 100%-ig, majd megnyit 3 Tolvajvermet a legközelebbibe uzsgyi és shopping.
Közben ha lelönek kezdhetetd előlről.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15147) regener válasza s4hu|SyD^ (#15145) üzenetére


regener
veterán

Nyomd be a rugót a T-vel, majd a falon lévő terminálokat hackeld Y-nal, illetve a zárt ládákat is nyithatod ugyanígy, mindkettő hozzáad a háromszögeléshez. Ha meglesz a 100% akkor pedig csak bemész az egyik bejáraton amit kirak a térképre.

(#15148) Achar


Achar
tag

Na ezt nem így akartam... :)

[ Szerkesztve ]

(#15149) Anonymus23 válasza marky1970 (#15139) üzenetére


Anonymus23
veterán

Jó a cuccos, de tegnap pont elfogyott a DZ resource, ezért be kellett menni az OC DZ-be, délelőtt még lehetett normálisan farmolni, de délutánra már összefújta a szél a világ rohadt szemeteit. Ennek is, hogy rohadna le a keze, amikor billentyűzethez ér...

A DZ másik végében voltam amikor elkezdte lőni a játékosokat, kb fél perc alatt ez volt az eredmény mire odaértem. Még, hoyg nincsenek csíterek... :U

;) - The Power of the Light Side

(#15150) arnikusz válasza Anonymus23 (#15149) üzenetére


arnikusz
veterán

Találkoztam vele az elmúlt hétvégén 9-en 4-szerre alig tudtuk lelőni pedig az 500 K armoros 25.5K-s talentekkel támogatott EB simán szedte a nem Hero Rugókat. Volt vele egy másik is az érdekes feküdt.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.