Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15651) Anonymus23 válasza FireKeeper (#15650) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez a szett egy minimum armoros/HP-s cuccos, még a TU5-ből megmaradt build lett egy picit átépítve, alkalmazkodva a TU6 1 tálentes szabályához.
A Div1-ben azért a Striker is működött rendesen.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#15652) Hublot


Hublot
senior tag

Amikor mindent megteszel a siker érdekében de a csapat agyhalott. :O

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#15653) FireKeeper válasza Anonymus23 (#15651) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mármint úgy értem hogy full skill build (sticky+seeker) taktikussal volt csak igazán jó. itt meg kis túlzással bármilyen szemétből lehet egész használható skill buildet csinálni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15654) s4hu|SyD^ válasza FireKeeper (#15653) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Várhatóan ez változni fog.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15655) Hublot


Hublot
senior tag

Dz-be fontos a megjelenés. Pl: ha így mentek be az minimum +2 kill. :DDD [link]

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#15656) arnikusz válasza Hublot (#15655) üzenetére


arnikusz
veterán

Hú a nemzetközileg elismert clantársunknak ebből kell ihletet meríteni. :D Befejeztem a szórakázást és visszatértem az Ace's and Eightshez van Tank is belőle.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15657) pilipi válasza Hublot (#15655) üzenetére


pilipi
aktív tag

(#15658) arnikusz


arnikusz
veterán

Leredukáltam 2 szettre amit használok és esett egy ilyen donorzsák. A Sniper a DZ, az AR mindenhova.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15659) Anonymus23 válasza FireKeeper (#15653) üzenetére


Anonymus23
veterán

Kis túlzással :P

District Union Heroic szóló, a vége azért szivatós, mivel kb max 1 (talán 2 hely van, ahonnan ezzel a builddel lehet játszani):

Ebben a szettben, igazi glasscannon, heroicon a snipernek 1 lövés vagyok :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#15660) regener válasza Anonymus23 (#15659) üzenetére


regener
veterán

Térdvédőn próbáld ki a Calculated talentet, akkor mehet a perfekt Alps táska is (Perfect Tech Support - Kills by skills & explosions grant 30% skill damage for 10s (6+U)), úgy nő a sebzése a skilleknek ahogy ölnek, egymást váltva kb folyatosan +30% sebzés így.

(#15661) Anonymus23 válasza regener (#15660) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez még a régi Ongoing mellény, +explosive dmg van rajta (+13,5%). A térdvédőn lévő +SP% nélkül (Providence+tálent) meg nem adná ki a 3000-et.
Perfect Alps táskám van, nemrég váltottam le erre a Skilledre, nagyon sokszor beadja a CD resetet, így meg azonnal tudom dobni a golyót.
Gondolkoztam összerakni máshogy, de nincs értelme, csapatban vígan elvagyok, heroic szóló is megy vele, és így legalább izgalmas.
Túl sok mindennek kellene megint klappolnia, hogy próbálgassam, mellényt / maszkot / térdvédőt cserélni, mert pl Providence-t nem dobál nekem aktív tálenttel, eredetileg csak passzív tálentes eshetett, nem tudom a TU6-al ezen változtattak-e.
Amikor négyen vagyunk, akkor elég ritka, hogy sebzésben valaki többet sebezzen.

;) - The Power of the Light Side

(#15662) regener válasza Anonymus23 (#15661) üzenetére


regener
veterán

Értem :R

Addig élvezd ki amíg nem tosszák el, mert ha jön az ep3 kitudja milyen bugokat és meg sem említett változtatásokat kapunk ;]

[ Szerkesztve ]

(#15663) arnikusz válasza regener (#15662) üzenetére


arnikusz
veterán

Más kérdés, hogy az Episode 3 vissza csábítja -e a játékosokat. Tegnap Clan TS-n hallom és tapasztaltam délelőtt, hogy kong az ürességtől a DZ és a mobok olyan veszettek, ha pedig van valaki az Hero ügyesjátékos mindenkit fektet. Conflict ugyanaz, ha nagy nehez összeválogatja a csapatot ott is a Rus-ok tarolnak one hit Sniper, 600.000 armor 3000 skilpower Technicianok a Hive/Seeker párossal zúznak porrá. Ja és Clutch, de 200.000 armor, 222.000. healel szintén féltárból fektet.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15664) Gigant20 válasza arnikusz (#15663) üzenetére


Gigant20
tag

Szerintem az EP3 max. egy ideig fogja vonzani a régi playereket. Végigtolják az új küldiket, kihúzzák az új speckót aztán megint lerakják. Nem lesz elegendő tartalom. De ne legyen igazam. Tegnap volt, hogy egyedül voltam az OC DZ-ben! Ilyen is rég volt, ha volt egyáltalán! :Y

uplay: jul3s4ty_HUN

(#15665) Gigant20 válasza arnikusz (#15633) üzenetére


Gigant20
tag

Nem lesz túl nagy követelmény.
3 vagy 4 Aces + 2-3 Gila + Vigilance. Olyan 300K Armor és 100K+ HP 80K+ SVD damage elég kell legyen. HA közben van a DZ-ben MM akkor érdemes megpróbálni a NEMESIS-t farmolni.
Ha megvan a csapat elötte megyünk nyilván egy Normál raidet gyakorlásképpen a sima karikon butitott aces buildekkel, hogy mindenki tudja majd hol lesz a HC-n és mit kell csinálnia.
Az enyém most kb. így néz ki: (ui. azóta van hozzá Nemesis)

uplay: jul3s4ty_HUN

(#15666) Gigant20 válasza arnikusz (#15658) üzenetére


Gigant20
tag

Az én Aces "tank" buildem a HC karin farmolásra, szerintem a perfectly Unbreakable + Badgar Tuff +7%DTE nagyon jó kombó. Ha tudod próbáld ki. A 100% plusz armor nem rossz dolog! ;)

uplay: jul3s4ty_HUN

(#15667) dvd24


dvd24
senior tag

Arról van már bármi info, hogy az új exotic AR-t hogy lehet majd megszerezni?

(#15668) arnikusz válasza Gigant20 (#15666) üzenetére


arnikusz
veterán

Ezt köszönöm nekem Vigilance van a mellényen, majd benézek sima Alttal az OC DZ-be érte. Nemesisből már csak a blueprint hiányzik az a héten meglesz.
Amint kifarmolják az új AR-t a DZ-megint népes lesz és ha van egy kis eszük rövid PTS után március 17.-én behozzák a Gear2-t.

dvd24- még nincs csak elkapott infók Invaded Pentagon és Darpa hasonló metodika mint a Nemesisnél.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15669) Janusz001


Janusz001
őstag

Xone -on játszik valaki? DZ -k mennyire gázosak, ahogy tapasztalom a White House, Safe House -ok eléggé kihaltak. Most léptem át wt5 -be, még 450 ről feljebb kéne tornásznom magam. lvl4 cp -k elég esélytelennek látom egyelőre, már wt4 -en is nyögvenyelősök voltak. Szóval hirtelen nem is tudom mihez kellene fogni. Farmoljam a cp -ket alacsonyabb alert szinten, DZ -k, bounty -k?

(#15670) Anonymus23 válasza Janusz001 (#15669) üzenetére


Anonymus23
veterán

Kellene szerezni egy ismerőst, aki már GS500-on vagy környékén van, és dobjon neked bármilyne GS500-as cuccokat, mert ha azok lesznek nálad (akár csak a tatyóban), akkor GS490+ illetve GS500-as cuccokat fogsz kapni.
Ennek (mármint a GS-nek) nem feltétlenül van sok jelentősége, mert kisebb GS cuccok lehetnek sokkal jobb statokkal akár semmint egy GS500-as.
Inkább fegyvernél lesz fontos a GS500 (azaz GS490+), mert azoknak effektíve nagyobb lesz a sebzése.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#15671) Lgabor007 válasza Janusz001 (#15669) üzenetére


Lgabor007
csendes tag

Dobj egy NIC nevet és felveszünk a klánba segítünk karaktert húzni és farmolni, ha gondolod. (mikrofon előny :) )

[ Szerkesztve ]

(#15672) flexomaci válasza Janusz001 (#15669) üzenetére


flexomaci
tag

Én szinte mindíg egyedül játszom. A PVP egyáltalán nem megy, így nem is szoktam erölködni. Kb 1 landmark takarítás és már szitává is löttek. Részemről semmi jót nem tudok a dz-ről mondani.

Üdv: István

(#15673) Lgabor007 válasza flexomaci (#15672) üzenetére


Lgabor007
csendes tag

Nem a landmark takarítással van gond, hanem mikor fellövöd a jelző rakétát kimentés kérésre :)

(#15674) Hublot válasza Lgabor007 (#15673) üzenetére


Hublot
senior tag

Az egy izgalmas pillanat. :D

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#15675) elder troll


elder troll
senior tag

Meddig lehet szólózni a játékot?
Tier 2-nél járok, alapvetően a kampányt tolnám végig, de nem teljesen értem ezt a tier dolgot.
Mutatta piros ikonnal a főküldetéseket, amik unlock-olták a szigeteket. Tegnap nagy lendülettel meg akartam csinálni a 3 zárolt részt (2 szélső sziget+valami), és a "valamivel" kezdtem (nem ugrik be a neve). Váltott tier-t, és nem engedte a szigeteket, amiket előtte oldottam fel.
Diablo-hoz viszonyítva hogyan kell elképzelni ezeket a tier-eket?
PvP-t nem erőltetném kontrollerrel pc-n, szóval inkább PvE / kampány rész érdekel, viszont van egy halom DZ kulcsom. Lesznek még PvE pályák a DZ-n, ahol ezeket elhasználhatom?

[ Szerkesztve ]

(#15676) Janusz001 válasza Lgabor007 (#15671) üzenetére


Janusz001
őstag

Uplay -es kell vagy gtag? Sajna elég rapszodikusan vagyok, este szinte kizárt kisgyerek miatt és raidet sem erőltetném.

Én is jóformán szólóztam idáig, wt5 -ig elég sima menet volt egyedül is.

(#15677) FireKeeper válasza elder troll (#15675) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

magasabb tier = erősebb ellenfelek és jobb (vagy legalábbis magasabb gear score) loot.
minden tier ugrásnál megnő a gear score követelmény hogy mehess tovább, ergo jobb cuccokat kell keresned. ha van ismerősöd aki már tier5, menjetek együtt valamit és dobjon ki neked GS490+ cuccokat, hogy jobban haladj.

a DZ mindig PvEvP övezet, ez a lényege, tehát vannak NPC-k és játékosok is ott. de opcionális része a játéknak, ha nem akarsz odamenni, nem mész oda, (tudtommal már) nincs DZ-exkluzív loot a játékban.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15678) Lgabor007 válasza Janusz001 (#15676) üzenetére


Lgabor007
csendes tag

Uplay az jobb!
Mindegy mikor vagy, ha fent van valaki a klánból akkor tud húzni és tudjátok segíteni egymást "Harcban, tanácsban" :D !

[ Szerkesztve ]

(#15679) elder troll válasza FireKeeper (#15677) üzenetére


elder troll
senior tag

"dobjon ki neked GS490+ cuccokat"
Ezt pontosan hogyan lehet? Tegnap végignéztem inventory-n belül az összes opciót, de nem találtam item drop lehetőséget (törés, szemétként megjelöl). Haver is játszik a játékkal, csak nagyon lemaradt. Akkor neki is tudok dobálni itemeket? Gyűjtögettem kisebb szintű cuccokat neki, de nagyon nem találom ezt az opciót.
A pénznek van jelentősége? Még nagyon az elején vettem és adtam is el pár itemet, de craftolás miatt inkább török minden fölös dolgot. Viszont azóta nem vettem semmit. Van értelme járni a vendorokat?

(#15680) FireKeeper válasza elder troll (#15679) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azokat a cuccokat tudod megosztani amik csapatos tevékenység esetén esnek, azokkal, akikkel az adott valamit csináltátok. ergo ha mész valakikkel egy küldetést, és ott esik valami, azt egy bizonyos ideig meg tudod osztani a csapattársakkal (menüben keresd a share opciót). tehát nem dobhatsz ki csak úgy akármit, és amit tudsz azt is csak egy ideig.

szoktak lenni értelmes cuccok vendornál, szóval nem árt ha van némi kessed, de nem kell túlizgulni a dolgot. amíg még esik belőle crafting cucc, addig törd be őket nyugodtan, de ha már tele a craft-szatyor, akkor inkább vendornak add el őket.

van pár youtube-er, akik minden reset után végigmennek a vendorokon, és összeszedik, mik a jó cuccok, érdemes rákeresni ha nem akarsz rohangálni. normál vendornál ritka mondjuk a GS500 cucc, szóval ha maximalista vagy, és nem járod a DZ-t, akkor a klán vendornál, és Cassie Mendoza-nál érdemes nézelődni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15681) dvd24 válasza elder troll (#15675) üzenetére


dvd24
senior tag

A 8 fős raiden kívül mindent lehet solozni a játékban bármilyen nehézségen.

Megosztani meg csak azokat a cuccokat lehet a haveroddal amelyiknek a kiesésénél ő is jelen volt és akkor is csak 1 órán át.

(#15682) Lgabor007 válasza elder troll (#15679) üzenetére


Lgabor007
csendes tag

Csak az együtt farmolt (csapatban) cuccokat tudod egy órán belöl kidobni neki. (xbox-on hosszan kell nyomni az L-t (pc nem tudom :() )
Néha lehet jó cuccokat venni vendornál pl: most a klán vendornál a fenris térdes jó lehet rápörgetve chc-attribútumot.

Megelőztek többen is :)

[ Szerkesztve ]

(#15683) elder troll válasza FireKeeper (#15680) üzenetére


elder troll
senior tag

és (#15681)dvd24:
Köszönöm a válaszokat :R
szerk.:
Lgabor007: neked is. Xbox kontrollerrel játszok pc-n, szóval billentyűzet kiosztást egyáltalán nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#15684) Pferi válasza FireKeeper (#15677) üzenetére


Pferi
senior tag

A Pestilence sem DZ-exkluzív már?

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#15685) velizare válasza Pferi (#15684) üzenetére


velizare
nagyúr

ha egyszer kiesik dz-ből, és kimented, utána elvileg eshet open worldben is.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15686) regener válasza FireKeeper (#15677) üzenetére


regener
veterán

Perfect Cluch 511 kesztyű, Perfect Berserk Fenris mellény meg a Perfect Measured-es MP5 The Apartman néven amik még DZ only dolgok tudtommal az említett LMG-n kívül. Ami eshet azután ha már kihoztad egyszer. LMG Heroic invaded küldetésen erőszeretettel dobja is a boss.

Továbbá Black Friday lmg, Orbit revolver, Pinprick sniper... teljes lista: [link]

[ Szerkesztve ]

(#15687) FireKeeper válasza velizare (#15685) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

és #15686

ez tuti? nekem pl múlt hétvégén esett egy pestilence Roosevelt Island-en, pedig tuti hogy korábban nem volt meg, alig jártam DZ-ben.

válasz #15688-re:

igen, szerintem ez már nem aktuális, gondolom sokan sírtak hogy miért van DZ exkluzív loot és a devek kiszedték a limitációt.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15688) Bluerainbow válasza velizare (#15685) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Camp White Oak - on kaptam challenge fokozaton Pestilence -t , úgy hogy nekem még nem volt meg. Feleségem meg egy sima boss megölése után kapta.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#15689) regener válasza FireKeeper (#15687) üzenetére


regener
veterán

Ezekszerint world loot lett :D

(#15690) velizare válasza FireKeeper (#15687) üzenetére


velizare
nagyúr

akkor valamikor változott ez is, és world loot lett.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15691) marky1970 válasza elder troll (#15679) üzenetére


marky1970
tag

Itt egy oldal ahol meg tudod nézni melyik vendor mit árul! [link]
Minden héten kedd hajnalban frissül a kínálat!

Omamil

(#15692) Hublot válasza marky1970 (#15691) üzenetére


Hublot
senior tag

Melyik vendornál van Borsodi? :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#15693) marky1970 válasza Hublot (#15692) üzenetére


marky1970
tag

Háát azé nagyon messzire kellett menni! :D

Omamil

(#15694) arnikusz válasza regener (#15686) üzenetére


arnikusz
veterán

Ez az MP5 milyen mert még nem volt hozzá szerencsém.
Köszönöm

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15695) regener


regener
veterán

Visszaszámlálás indul, holnap valami lesz!
Jó vagy rossz, majd kiderül, de nagy bejelentésre készülnek élő közvetítéssel.

YouTube link az eseményre:
Tom Clancy's The Division 2: World Premiere Livestream | Ubisoft [NA]

(#15694) arnikusz
Egy sima fekete MP5, aminek az első talentje a Perfectly Measured:
Top half of magazine grants +20% fire rate & -10% damage. Bottom half +30% damage & -15% fire rate

Lejjebb linkeltem, de ittvan ismét: Nevesített tárgyak listája
Lehetséges skill módok és értékeik felsorolva: [link]

(#15696) arnikusz válasza regener (#15695) üzenetére


arnikusz
veterán

Február 25.-én jön az Episode 3 a passosok 18.-ától játszhatnak vele és bejelentik a Year2 passot.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15697) Hublot


Hublot
senior tag

Termékeny nap volt. :D

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#15698) arnikusz válasza Hublot (#15697) üzenetére


arnikusz
veterán

A BRO bányát különösen nem bírom hátulról támadnak be mialatt egyedül ölöm a mobokat.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15699) dvd24 válasza regener (#15695) üzenetére


dvd24
senior tag

Belőlem most csak a fanboy beszél, de k*rva nagy lenne ha bejelentenék, hogy a year 2 pass keretein belül egész New York bejárható lenne újra.

Az assetek és a map megvannak nekik, csak a téliről kellene átalakítani nyárira a környezetet, szóval lenne vele meló, de nem annyira hatalmas.

Nah, abba is hagyom a fantáziálást, mert csak csalódni fogok holnap :)

(#15700) FireKeeper válasza dvd24 (#15699) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

teljes New Yorkot le is sz.rnám, de legalább a nagy DZ-t adják vissza :K :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.