Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16951) LeonAran válasza VágniValó (#16950) üzenetére


LeonAran
tag

A frissítést nem tudod elkerülni ha játszani akarsz. Ha le is szed 40 gigát nem lesz annyival nagyobb. Nekem frissítés után 61 giga a játék dlc-vel együtt.
Miért álltál meg Tier 1 szinten?

Uplay: Repityu15

(#16952) VágniValó válasza LeonAran (#16951) üzenetére


VágniValó
addikt

Nem volt kedvem a copy-paste mission-öket újracsinálni, csak azért, mert rátettek egy feliratot, hogy "invaded mission". De előbb-utóbb rá kell szánnom magam.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16953) l.skywalker


l.skywalker
félisten

The Division 2 announces March 17 arrival to Stadia with PC cross-play

PC-seknek jó lesz, amikor bejön a sok lag-os stádiás :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16954) -=Jam=- válasza VágniValó (#16952) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Csak a map ugyanaz, amúgy más az Invaded, eleve másik frakció az ellenfél.

(#16955) VágniValó válasza -=Jam=- (#16954) üzenetére


VágniValó
addikt

Ugyanúgy kell végigmenni, ugyanazon a pályán csak más az enemy külcsinje. Még gyűjtöm a motivációt, igyekszem elfelejteni a küldiket, és amint megfakult az emlék visszaülök elé, hogy ne legyen ásítós. Addig freeroam :DDD

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16956) velizare válasza BoneDragon (#16949) üzenetére


velizare
nagyúr

amíg a patchre vársz, kipróbálhatod a játék újbóli letöltését, esetleg egy friss windoze installt.

@Tsa-bika: azért majd próbáld ki, mert pl. az outcast és a black tusk AI azért nagyon-nagyon más.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16957) -=Jam=- válasza VágniValó (#16955) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Mondjuk ha te minden küldetést csak egyszer akarsz végigjátszani, akkor ez nem a Te játékod lesz :D

(#16949) BoneDragon:

%Systemroot%\Users\%username%\Documents\My Games\Tom Clancy's The Division 2

Ezt a mappát töröld le, egyedül a user.bindingset hagyd meg, ha változtattál a billentyűkiosztáson, ez sokszor segít az ilyen jellegű problémákon. Ez minden beállítást ki fog nullázni, úgyhogy újra be kell állítani.

[ Szerkesztve ]

(#16958) TheSoloenOne


TheSoloenOne
tag

Valaki ma DZ farm a system corruption miatt ? Loot-ra Set item van az egyik DZ-ben.
tagem : Soloenone

(#16959) velizare


velizare
nagyúr

new york hunter #2

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16960) VágniValó válasza velizare (#16956) üzenetére


VágniValó
addikt

+ -=Jam=-
Folytatni fogom, a kötelező missinökre a Tier váltáshoz megkérem majd pajtit, hogy legyen kedves az én szintemre alacsonyodni. + A Warlords DLC tuti kell, de elegem van Ubiék üzlepolitikájából, szóval bevárok egy leárazást és még arra rányomok egy 100 uplay kredites 20%-os akciót.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16961) dvd24


dvd24
senior tag

Tegnap befejeztem a kampányt, fel is toltam a world nehézséget Hardra, és gondoltam nekifutok egy 4-es szintű CP-nek próba cseresznye....

:)

Kb fél óra volt mire szép lassan levadásztam a sok elitet erre a végén megjelent két rouge agent, akik egy bedrogozott szuperkatonaszérummal belőtt huntereknek tűntek, és az egyiknek egyetlen armor barját talán le tudtam szedni mielőtt megánuszoltak :)

Jó lesz ez. Kell egy kis tuning és build optimalizálás Hardon aztán mehet majd challengeing végül heroic, közben gyűlik a recalibration könyvtár. Tetszik ez az új irány, hogy nem lehet kb 2 óra alatt a legnehezebb fokozatot farmra tenni :)

A content nehéznek megítélését tartsuk szerintem meg azutánra, hogy az SHD szintünk maximumon van és fullosan optimalizált buildekben rohangálunk.

[ Szerkesztve ]

(#16962) DrJaka


DrJaka
aktív tag

Hogy tudom növelni a world tier-t? (hard-ra pl)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20 prO

(#16963) dvd24 válasza DrJaka (#16962) üzenetére


dvd24
senior tag

Nekem azután engedte a térképen, hogy befejeztem a kieg főküldijeit.

(#16964) velizare válasza DrJaka (#16962) üzenetére


velizare
nagyúr

térkép, majd az y bötű. itt adhatod meg a direktívákat is. a végén confirm.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16965) #91166208


#91166208
törölt tag

Üdv div társak. Hát siralmas lett ez a frissítés. A fullos szettem, mármint nekem az volt, mert ugye én csak pve zek. 91 % elite sebzés volt benne. Minden eltűnt és konkrétan a 24k sebzéses Mk16 osom lement 16k ra. Mit művelt ubifos? Az összes szettem cuccom kuka lett és még közel 10k kér egy szaros kiegeszitőér!? :W :W :W

(#16966) FireKeeper válasza #91166208 (#16965) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor n+1-edszerre is: erre totál lehetett számítani. ahogy kb minden live looter játéknál mindig minden major update után ez van.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#16967) VágniValó válasza #91166208 (#16965) üzenetére


VágniValó
addikt

Ajánlott olvasmány akkor (nem csak neked):
[link]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16968) oneal1


oneal1
senior tag

:O :O :O :D :D :D

(#16969) arnikusz


arnikusz
veterán

40 lettem.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16970) velizare válasza arnikusz (#16969) üzenetére


velizare
nagyúr

gg

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16971) l.skywalker válasza arnikusz (#16969) üzenetére


l.skywalker
félisten

Boldog szülinapot :D ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16972) sith7 válasza arnikusz (#16969) üzenetére


sith7
nagyúr

Isten Éltessen ! :D

amúgy 1,2 m armor :Y

(#16973) #75376384 válasza sith7 (#16972) üzenetére


#75376384
törölt tag

Áhh az csak jól néz ki. Egy jól irányzott tüzes cucc és kb el is párolgott.

(#16974) pzstm válasza sith7 (#16972) üzenetére


pzstm
titán

simán. Teljesen felesleges amúgy, a 940-t is soknak érzem. 750-850 közötti armor-al pont úgy lőnek le mint 1,2M-val :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16975) sith7


sith7
nagyúr

Akkor is ... 1 milla, az 1 milla :D

(#16976) arnikusz válasza #75376384 (#16973) üzenetére


arnikusz
veterán

Nem hiszem a Tankeres Bossnál egyfolytában égtem plussz ott van a Golan 3-a bonusza, valamint a perfekt unbreakable talent a mellényen. Egy kicsit utánanéztem a gearmóduslásoknak bocsi.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16977) persil válasza arnikusz (#16976) üzenetére


persil
nagyúr

"Egy kicsit utánanéztem a gearmóduslásoknak bocsi"

Hat, ha a vegen lenne egy "ka", akkor siman elhinnem, hogy egy 15 eves lany irta a hsz-t. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16978) dvd24 válasza arnikusz (#16976) üzenetére


dvd24
senior tag

én most egy obliterate+clutch párossal kísérletezem, 4 piros + 2 kék (1 fenris, 2 gila, 2 providence, +1 új brand aminek nem emlékszem a nevére) , 50% körüli CHC-vel és AR main fegyóval. Jónak érződik csak kellenek még a nagyobb rollok.

(#16979) TheSoloenOne


TheSoloenOne
tag

Nem tudja valaki, hogy a recalibration-nel, ha itemen csak 1 attribute van a core attribute mellett. Akkor azt miert nem lehet recalibralni ? Mert ha kivalasztom, a core att. -ot ajanlja fel, ahelyett amit kivalasztottam. Ezt igy akartak, vagy bug ? Nem nagyon talaltam a neten errol semmit.

Alakulnak a dolog, meg mindig nem tudok donteni a striker, vagy system, vagy 2x system 3xbadger kozott, vagy .. :)

[ Szerkesztve ]

(#16980) regener válasza sith7 (#16975) üzenetére


regener
veterán

Ja, aztán ráddöbensz:
3 töltény egy sárga mobnak vagy egy piros sniper 515 ezret lő testre.

Challange küldetést max 2-en lehet tolni, 3 és 4 főnél már halhatatlanok a mobok, iszonyat sebzéssel párosítva. Egy foshalmas a skálázás most.
Soloban olyan egy Challange most 3 módosítót bekapcsolva mint régen egy Hard. Amíg nem csatlakozik rád senki se...

[ Szerkesztve ]

(#16981) #75376384 válasza regener (#16980) üzenetére


#75376384
törölt tag

tegnap a bank invadedet negyen toltuk challengen. 1ora par perc volt. ebbol kb 25 perc ajtoban allas az utolso pocketnel. :D ha nincs a csapatban ket gunner, szerintem nem tudtuk volna megcsinalni ammo hianyaban.

ettol eltekintve szerintem mokas az egesz es igenyli a kommunikaciot. ahogy hallottam a masik csoport is jol szorakozott (kiveve amikor annyira nem). ok az utolso new york kuldit toltak, szinten challengen.

es vegre megint ottvan a kuldetes vegen a "na ez is sikerult" feeling. persze a loot nem mindig hasznalhato, de ugye ez a jatek lenyege.

(#16982) Armatura válasza #75376384 (#16981) üzenetére


Armatura
tag

Én tegnap rugaszkodtam neki egyedül challengen,a legvégéig nem volt vészes,de a rusholo mobok+tűz és 13 wipe után feladtam.Kissé idegesen.
Ma ujra megpróbálva sikerült,700M kiosztott sebzés kereken 200 kill.Örültem,csak a loot volt szar :DDD

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

(#16983) MarkusSchulz válasza #75376384 (#16981) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Letoltam randomokkal az új küldiket challengen (kivétel a végsőt), egész jól lement, ilyen 40 perc - 1 óra volt:D

Sajnos még nem vonalazódik ki, hogy mégis milyen gearben kellene lennem, jelenleg sok fegyver sebzés van.

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#16984) dvd24


dvd24
senior tag

Legendary nehézséget próbálta már valaki?

(#16985) Lifer092


Lifer092
senior tag

Lehet hülye kérdés, előre szólok.
A 30-as gear esetében ha a dlcben dobálja a magasabb szintű cuccokat, még akkor is ha kék stb. van értelme magamra pakolni? .... vagy itt nem az alapján megy a level up mint egy "nullás" karakter esetében?

(#16986) vvega30 válasza BoneDragon (#16949) üzenetére


vvega30
senior tag

Nekem is folyamat ezt csinálja. Most átraktam dx11-re mintha jobb lenne, azóta nem dobott ki.
Mellesleg valahol meg lehet nézni, hogy miért dob ki? Crash report vagy ilyesmi van elrejtve valahol?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#16987) arnikusz válasza dvd24 (#16978) üzenetére


arnikusz
veterán

Ceska lesz az ad chc-t. Én ma befejezem a DLC-t és 4-es CP ket fogok csinálni az IVI és Golan blueprint miatt.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16988) sith7 válasza TheSoloenOne (#16979) üzenetére


sith7
nagyúr

akkor nem csak szezon item lesz a striker
ez jó :K

(#16989) TheSoloenOne válasza sith7 (#16988) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Egyenlore nem ugy nez ki. Egyik uj set sem OP.
Tesztelgetem oket, nem rosszak, de nem meta szerintem jelenleg.

A recalibration bug amit irtam :

"Nem tudja valaki, hogy a recalibration-nel, ha itemen csak 1 attribute van a core attribute mellett. Akkor azt miert nem lehet recalibralni ? Mert ha kivalasztom, a core att. -ot ajanlja fel, ahelyett amit kivalasztottam. Ezt igy akartak, vagy bug ? "

Ez csak vizualisan bugos, ha atrakod a statot, akkor helyesen mukodik.

Kicsit mas, DZ-bol folyik a set item ma, hogy a set item bonus van ra.

[ Szerkesztve ]

(#16990) Gubu0101 válasza dvd24 (#16961) üzenetére


Gubu0101
veterán

Azok a rouge ügynökök bármikor jöhetnek.Én kijöttem save house bol es ram is támadtak :DDD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#16991) sith7 válasza TheSoloenOne (#16989) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a választ

(#16992) MarkusSchulz válasza TheSoloenOne (#16989) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Én is tapasztaltam a bugot, megerősítem csak vizuális

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#16993) pzstm válasza TheSoloenOne (#16989) üzenetére


pzstm
titán

igen ez nekem is feltűnt tegnap, meg is ijedtem, de teszteltem és csak visual bug. Rákérdeztem twitteren de semmi eddig

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16994) Pferi


Pferi
senior tag

The Division 2 – Warlords of New York Epic Store-n ha van 10 Euro-s kuponod akkor megpróbálhatod hátha erre is fel lehet használni és akkor csak 19.99 Euro.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#16995) Joccc07


Joccc07
addikt

Az érzés amikor a Lone wolf stronghold végén a játék crashel.... Felbecsülhetetlen.:W

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#16996) #91166208


#91166208
törölt tag

Üdv. Kedves div társak, tartozom egy bocsánat kéréssel. Tévedtem beismerem!!! 2 órája játszom New Yorkba és nem tudom le tenni de sajna muszáj. Minden cuccom töröltem ugye és azóta csak farmolok ismét, de mindegy. 38 szinten vagyok és ez lett belőle. Tudom semmit nem ér és nem profi vagyok. De még ki kell ismernem a játékot ismét.

(#16997) arnikusz


arnikusz
veterán

A level 4CP csak random ad tervrajzot?
Cache ami 0/20 nálatok se ad a game, mert nálam semmi.
Köszönöm Velizarnak az exo hátizsákot. :R

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16998) velizare válasza arnikusz (#16997) üzenetére


velizare
nagyúr

nekem mindegyik adott eddig. a kiírás bugos, csak a bp ikont teszi ki, a crafting benchen tudod megnézni, mit kaptál.
nincs mit.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16999) mg1992mg válasza BoneDragon (#16949) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nálam megjelenés óta szeret crashelgetni.. :U

(#17000) TheSoloenOne válasza arnikusz (#16997) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Ad, de bugos a kiiras.
Viszont szerintem a striker es a sys. cor. bp-knel a kiiras tuti bugos. Mert nem adja meg a BP-ket.

Visszavertem HC-n soloban az elso Rogue Agent parost. Igaz az NPC-k segitsegevel ;-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.