Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16751) Pferi válasza oneal1 (#16750) üzenetére


Pferi
senior tag

Az EB csak raiden esik.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#16752) sith7 válasza NoOne1976 (#16748) üzenetére


sith7
nagyúr

ja, akkor elnéztem :B

(#16753) oneal1 válasza Pferi (#16751) üzenetére


oneal1
senior tag

ok köszi!

(#16754) Anonymus23 válasza Hublot (#16744) üzenetére


Anonymus23
veterán

Véleményem szerint egy teleszart pelenkát sem ér :W

;) - The Power of the Light Side

(#16755) TommyS_27 válasza Anonymus23 (#16754) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Sajnos azt a kis kedvem is elvette amit tapasztaltam a játék jelen állása alatt.

feltelepítettem, megnéztem, töröltem.

majd ha lesz valami ötlet akkor visszarakom.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#16756) sith7 válasza Anonymus23 (#16754) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem jött be a DLC ? :Y

(#16757) Anonymus23 válasza sith7 (#16756) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hát ha legalább játszani tudnék vele, akkor lenne esély, de:
- 3-4 órán kjeresztül szívatott az echo probléma
- majd átmenve NY-ba azonnal benyeltem az NPC-vel nem lehet kontaktálni bugot, gyakorlatilag nem lehet előre haladni az egész sztoriban.

És akkor a support részéről az újraindítás/logout+login/fast travel javaslatok meg kicsapták a biztosítékot.

Volt pofájuk pénzt kérni egy ekkora bughalmazért.

A többieknek (akik játszani tudtak vele) tetszett, van egy hangulata biztos, de nekem az ideg miatt amit tegnap szívtam kissé "nem jött át" az egész.
És innentől lehetett volna akármilyen jó, ez a szopás benne lesz az egészben.
A Gear 2.0 az tényleg hazavágta az összes cuccodat, azaz kuka minden, tényleg mintha új játékot kezdene az ember, újabb gamebreaking bugok, újabb lehúzás.
Tegnap nagyon közel álltam hozzá, hogy töröljem a picsába az egészet.

;) - The Power of the Light Side

(#16758) #75376384 válasza Anonymus23 (#16754) üzenetére


#75376384
törölt tag

Melyik része?

Ez a lvl4 cp screenshot. Elvileg heroic meg minden. Nagyon kiváncsi leszek. Elvileg nem kicsit lett nehéz a játék (végre).


Nem értelek. Tudtad mire számíts gear terén. A hibákat pedig ma javítják. Az eredeti megjelenés úgy is ma lett volna. Várható volt, hogy egy ekkora újítás nem fog bug nélkül beindulni.

[ Szerkesztve ]

(#16759) Hublot válasza Anonymus23 (#16754) üzenetére


Hublot
senior tag

Mi a gond vele szerintem jó lett. Végre elb@szták a fostalicska Clutch szettet. (utáltam benne játszani de túl erős volt így nem matadt más opció)
Egy dolgot sajnálok, hogy a Perfect Berserk mellényem kuka.
Építek új szettet és ölöm tovább a játékosokat. :K

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#16760) velizare válasza #75376384 (#16758) üzenetére


velizare
nagyúr

és ez még csak a hard world tier, hogy nézem.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16761) sith7 válasza Anonymus23 (#16757) üzenetére


sith7
nagyúr

értem

hát csak javítják a bugokat, nem ?
ma lesz valami elvileg ...

(#16762) sith7


sith7
nagyúr

Aki esetleg konzolra vette meg, őket kérdezem, ott is ilyen kaotikus a helyzet ?

(#16763) Boatesz


Boatesz
tag

Sziasztok megnézné valaki hogy xbox- on a játéknak mennyi a mérete, mert letöltött mindent nekem ( frissités + dlc ) de túl kevésnek tünik. :F A store szerint 74.12 GB kéne hogy legyen. :W Köszi

[ Szerkesztve ]

(#16764) Anonymus23 válasza #75376384 (#16758) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ne gyere már te is ezzel a szarral, hogy mi vagyunk a hibások, hogy megvettük, amikor erre mindig számítani lehet, hogy szar az egész.
Akkor csináljanak free startot, és akinek tetszik vagy egyáltalán elindul, majd megveszi.
Ehhez képest elszarták az egészet.
Legtöbben úgy tudtátok megcsinálni a küldetéseket, hogy becsatlakoztatok olyanhoz, akinek sikerült és utána EGYÜTT toltátok tovább, lásd az én esetemet, hogy beadta a küldetéseket, majd ahogy kiléptem, 10 másodperce rá ELTÜNTEK a küldetések... :C

Megveszel egy autót, és arra számítsak, hogy nem fog beindulni, majd utána csak kettes fokozatot veszi, végül nem fog fékezni? Ja nem, mert ott van QD, ehhez képest ezek a szarháziak tényleg velünk bétateszteltetik a játékot, és még mi fizetünk érte.

;) - The Power of the Light Side

(#16765) Anonymus23 válasza Hublot (#16759) üzenetére


Anonymus23
veterán

A jó nálam nem egyenlő azzal, hogy nem lehet vele játszani...

;) - The Power of the Light Side

(#16766) Hublot válasza Anonymus23 (#16765) üzenetére


Hublot
senior tag

Azt mondták tegnap, hogy nagyon ki voltál a játékra. Viszont nálam 0 hiba és ment minden. Mondjuk én este 8-ra értem haza és 9-ig volt időm játszani.

[ Szerkesztve ]

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#16767) Nagus


Nagus
senior tag

Tapasztalatok! A dlc előtti 7-8 milliós DPS leapadt 400 ezerre! :DDD Azért szerintem ennyire nem kellett volna, ez már túl van azon a bizonyos határon! Az összes nevesített fegyver és cucc kuka, szarrá lettek nerfelve (mint minden), az exokat ha jól láttam lehet majd uppolni, de a zöld cuccok is mind kuka.
Eljutottam 37-es szintre ma 3 óra alatt egy random MM által kapott társsal aki egy szinttel fölöttem volt mindvégig. A resi előtt 1 órával négyen lettünk és indítva lett egy challenge szintű main mission aminek a negyedéig nem jutottunk el 1 óra alatt. Olyan volt, mint ha immun lett volna az összes enemy npc-n és alig pusztultak, már-már nagyon komikus volt. :DDD

#16764
Ez így van, nekem is egy csomó npc nem reagált és el sem tudtam kezdeni már az első küldiket sem. A grafikával nekem nem adódott gond, pár helyen lement 20 fps alá.

[ Szerkesztve ]

(#16768) #75376384 válasza Anonymus23 (#16764) üzenetére


#75376384
törölt tag

igaz nem vagyok dev, de en pl megertem, hogy miert nem ment hibatlanul. elotte vakuumban teszteltek mindent, majd fogtak ezt az egeszet es kieresztettek a netre. tettek mindezt ugy, hogy rengeteg jatekos lett az utobbi idoben kis millio fajta konfiguracioval.

az autos hasonlat szerintem azert se allja meg a helyet, mert ott tudod mit veszel. itt max szamithatsz ra es idovel ugy is javulni fog, bukni max azt az egy-ket delutant bukod. bar tegyuk hozza, hogy tomeghasznalat eseten az autonal is elojohetnek olyan, amiket korabban nem lattak.

(#16769) TommyS_27 válasza Nagus (#16767) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Az a baj, hogy elindult a jàték anno millio egy talenttel. Most meg vissza minden.
kérdem Én nem fordítva kellett volna ezeket csinálni? Szép lassan adagolni az új talenteket skilleket stb. Nem adjunk ki egy új játékot hátha jó lesz. Ennyire legyalulni mindent nem tudom jó ötlet volt e. Én csalódott vagyok. Amikor meglattam hogy a storeban 2000creditér instant 30-asra tudod húzni magad az meg hmmm igencsak érdekes húzás...

https://www.twitch.tv/ltommys

(#16770) Bird válasza Nagus (#16767) üzenetére


Bird
addikt

Ez egy TÖK ÚJ loot rendszer, loot mechanika, EZÉRT mindent lehet elölről kezdeni! Ez a div1-ben is ugyan így volt... Ha nem tetszik még mindig ott a delete...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#16771) persil válasza Boatesz (#16763) üzenetére


persil
nagyúr

Otvenvalamennyi nalam, nekem is tobbet irt install elott.
(Dlc-m nincs, ha ez szamit)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16772) regener


regener
veterán

Tegnap direkt felkészülve, reménnyel és az újdonság varázsát várva bekészített kaja-pia, mindennel délben nyomtuk is a játék indítása gombot. A két fél órás csúszás idegölő volt, de valahol tudtuk hogy csúszni fog a start, szinte mindig.

Majd ezután egykor azon szerencsések közé kerültem akik bejutottak.
Nem a "raides" karaktert, hanem az elsőt amivel anno kezdtem elindítva egy gyors szörnyülködés (amit a táska tartalma váltott ki) után bele is fogtam és elindultam a helivel...

NY sokkal jobb hangulatú lett kinézetre mint DC bármelyik része. A grafikus csapat nagyon odatette magát, csak néztem hogy na ilyen egy igazi háborús zóna.
Majd a nehézség, na igen, sztori módban haladva akár az utcán akár a feladatok közben sokkal nehezebb lett.
A mobok összedolgoznak, értelmesebben fedezékbe mennek.
A pajzsos piros az utcán ledobja a pajzsot a tetején a fixált LMG-vel majd elszalad és az elit beül és csak lő és lő.

Az új fegyverek és skillek nem rosszak, de majd egy build kell köréjük, mert még 40-esen sem könnyebb a sztori mód. Persze ebbe azis benne lehet hogy minden küldetésben legalább ketten voltunk, de többségében négyen.

A 30-as dolgok mind kuka, szörnyülködtem mindenen, viszont most visszanézve hogy végre valami tartalmasabb dolog jött már nem fáj annyira hogy újraindult a játék kb.

40 megvan, már csak Keenert kell levadásznom és mehet a végtelen farm.
Az NPC-s és egyéb bugok idegesítők, meg is lepődtem, hogy csak 10 dolog van a TU8 lista végén amit javítottak, de remélhetőleg most kicsit aktívabban nekifekszenek a bugoknak, lévén most jókora pénz befolyt nekik.

(#16773) Nagus válasza Bird (#16770) üzenetére


Nagus
senior tag

Ha lenne a uplay kliensbe pénzvisszatérítési lehetőség akkor bizony nagyon sokan élnének vele. TommyS_27-nek teljesen igaza van, nem a nerf a gond hanem az eltúlzottsága! A logikátlanság!

Nyilván meg kell szokni az új rendszert, de azért ahhoz nagy pofa kell, hogy a 3 skilles cuccok a dlc után skill nélkül virítanak még a mellény is! Konkrétan a fegyvereken lett egy skill ami a nevesítettek esetében az első volt, a többin pedig random, mint ha dobókockával sorsolták volna.

[ Szerkesztve ]

(#16774) Bird válasza Nagus (#16773) üzenetére


Bird
addikt

Egy teljesen új irányt vett a játék, aki nem veszi meg a dlc-t azoknak (jogosan) kib@szás az egész... Aki viszont megvette az rögtön tudott értelmesen fejlődni pár perc játék után. Ami izgalmas lesz az a 40-es EB megszerzése. Egyelőre még a holdon, de nem is baj, mert nem kell egy nap alatt mindent összeszedni. Hosszútávon gondolkodnak és ez nekem nagyon nagyon tetszik! Hangulatra pedig pazar, a tankeres kiscsajt pedig egyenesen imádtam.... Story módban is izzasztó volt!
Összességében nekem nagyon bejött, a rengeteg frissülő tartalommal, nehézséggel pedig elleszünk hosszú ideig. Szerintem.

Ja és xboxon nálam tökéletesen futott, grafikai bugot nem láttam sehol, pedig 5 órán át nyüstöltem.

Én nem logikátlanságnak hívnám, inkább tiszta lapnak! ;) Olyan mint a pohár: félig tele, vagy félig üres.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#16775) Boatesz válasza persil (#16771) üzenetére


Boatesz
tag

Köszi :D

(#16776) Anonymus23 válasza #75376384 (#16768) üzenetére


Anonymus23
veterán

Abszolút nincs igazad, mert jelen esetben nem arról van szó, hogy bizonyos konfigurációkon nem indul, vagy a bug az kliens függő, mert MINDEN nagy hiba szerver oldali, akár az echo, akár a nem kontaktálható NPC-k.
Azért az, hogy el sem tudod indítani a programot és utána meg gamebreaking bug van benne, amivel nem tudsz előre haladni, az még csak nem is a hive problémája, ami nélkül akár lehetett is "élni", ehhez képest itt csúnyán belefutottak.
Volna, ha nem védné őket hozzád hasonlóan egy halom játékos, akiknek szerencséjükre nem volt semmilyen gondjuk, vagy belépve máshoz "megoldódott".

Őszintén szólva arra számítottam, hogy lesznek bugok, Delta/Mike meg ilyenek, esetleg grafikai dolgok, vagy lagolás, de amit tegnap összehoztak az szép. :C
Én már korábban is beírtam Ubi fórumra, hogy hihetetlen nagy merészség részükről PTS nélkül egy ekkora változtatást elindítani, de magabiztosság az volt. Csak nem értem mire fel.

Az autós hasonlat meg azért jó, mert ott a QD pont az ilyen jellegű hibákat fogja meg, ami egyáltalán a használhatóságot és alap és fejlesztett funkciók működését garantálja.
Na itt nem volt minőségellenőrzés az egyszer biztos, bár az echo gondok, ahogy olvastam külső szolgáltatói oldalról jöttek elsősorban.

Nah jó, szarok rá, van még egy esélye, meglátjuk mit tákolnak össze a fiúk a mai hotfixxel.

;) - The Power of the Light Side

(#16777) 5150head


5150head
senior tag

Azért azt tegyük hozzá, hogy azt ígérték, hogy akinek erős a szettje annak az update után is erős lesz, szval ez is egy nagy kamu volt. Én számítottam rá, hogy egy nagy kaki lesz az egész bugokkal, deltával stb ezért se vettem meg. Azt hogy az alapjátékot is ennyire szétbasszák a gear2.0-val én se gondoltam volna. A talentek egyszerűen hányadékok. A mercilessnek akkora recoilja lett hogy beszarás és a többiről ne is beszéljünk. Nekem teljesen lebutítottnak hat a játék...
A jelenlegi állaptoban, aki nem vette meg a DLC-t az kb le is törölheti a játékot.
Majd megveszem ha a DLC is 3 euro lesz, mert kb annyit is ér. :U

(#16778) Fox Mulder


Fox Mulder
aktív tag

A kérdésem az lenne, hogy nekem Xbox-ra az Ultimate verzió van meg. Ha nem veszem meg a jelenlegi New York Dlc-t ettől függetlenül megkapom az update-et? Mármint nekem is átalakul az egész játék vagy marad a régiben minden? :R

(#16779) #75376384 válasza Anonymus23 (#16776) üzenetére


#75376384
törölt tag

echo problemam azert nem volt csak egy, mert melo es sport kozott raneztem, majd este hazaerve (amikor mar sokat javitottak rajta) megint. ertsd nem ultem ott elotte folyamatosan, mert tudtam mire szamitsak. a grafikai bugokat egy restart megoldotta.

a logout meg... ha tudnad mennyiszer ki-beleptem mire beadta. :D jot rohogtem rajta. anno elso resz eseten a sorbanallas is vicces volt.

[ Szerkesztve ]

(#16780) Kiscsőke válasza Anonymus23 (#16764) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Én kivárom hogy mi lesz, direkt nem vettem meg. Küzdöttél vele tegnap rendesen azt láttuk!

A másik ami nagyon dühítő, hogy minden item sárga módosítót kapott, pedig nem is akartam skill buildet építeni és nem is fogok! Az összes buildem teljesen kuka!
Kivéve a Rifle buildem, egyedül ez maradt használható, csak 6k sebzést buktam vele!

Az attriboknál végre mutatja a maxhoz képest mennyi az érték, így könnyen követhető, sőt azt is mutatja hogy mekkora van elrakva.

[ Szerkesztve ]

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#16781) Kiscsőke válasza Fox Mulder (#16778) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Átalakul minden!

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#16782) Janusz001 válasza Fox Mulder (#16778) üzenetére


Janusz001
őstag

Megkapod, de az életkedvem elment tőle a jelenlegi formájában dlc nélkül, de tégy egy próbát.

(#16783) BenSopra válasza Kiscsőke (#16780) üzenetére


BenSopra
tag

Dobhatod ki azt is, az EB-m leesett 19.000-es sebzésre, az első kék G36 amit dobott tudott 36.000-et. Érted, KÉK.. Értelmetlen bármit megtartani. :)

(#16784) regener válasza Fox Mulder (#16778) üzenetére


regener
veterán

Átalakul, a max GS pedig 515 lesz.

Viszont eddig úgy volt hogy 500-as lehetett kraftolni(/farmolni), azon is random volt az érték amit kaptál, mostmár viszont 475-500-ig (plusz az 515 feljebb) a GS is random és az érték is, ami wtf kategória.

(#16785) Fox Mulder válasza Janusz001 (#16782) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Köszönöm a válaszokat!
Meglátjuk. Nem mertem megvenni a dlc-t és őszintén már csak méregből sem mert annak idején kicsit benéztem az ultimate verziót, mert ha tudtam volna, hogy a második év az már nincs benne akkor elég lett volna a sima verzió is....
A másik pedig az, hogy az első évből kiindulva a dlc-k tartalmából inkább ne is beszéljünk. Ha ez is ilyen rövid és azért fizessek, hogy néhányszor kijátszak pár küldetést akkor inkább passzolom. Nem bízok már a játékban, nekem mondhatnak akármit, hogy ez lesz meg az lesz meg átalakul stb... Majd ránézek a fórumra és youtubra néhány hét múlva és ha bíztatóak a jelek akkor elgondolkodok a folytatáson.

[ Szerkesztve ]

(#16786) arnikusz válasza oneal1 (#16750) üzenetére


arnikusz
veterán

Az még DC Raid anno júniusban Eagle Berer.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16787) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali! Ma amikor beléptem a kliensbe (uplay), akkor vettem észre hogy megcsappant a pontszám/kredit a jobb felső sarokban. Tegnap még 143 volt most 43 :Y . Van ennek köze a frissítéshez, vagy valami más gebasz van?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#16788) Habugi válasza Kiscsőke (#16780) üzenetére


Habugi
addikt

Nyugodtan vedd meg. ;)

NY hangulata egész jó (az artwork.., ahogyan a tereptárgyak egymásba fonódnak és/vagy le vannak rakva az kritikán aluli Washingtonhoz képest ..), a küldetések sztem baromi jók (Kajika-s ágon az utolsó az kivétel), a zenék is egészen jók, egyszóval az atmoszféra az rendben van.

Az új Gear rendszer szokható, mondom ezt úgy h még nem láttunk belőle sokat.
Az Attrib & Talent leszívós rendszer (recalibration pool) sztem kimondottan jópofa lett.., meg aztán ahol még senki nem tart.., vissza Washingtonba, Global Eventek, World Tier állítási lehetőség.., amire skálázódik a loot (!!!), Legendary Strongholdok.., Hell YEAH. ;]

Az első este olyan lett amilyen, ez van.., ~10éves szlogen, patch day no play.

Meg aztán.., szóval na, csak bele ne kezdjek az előrendelős dalba mert emo lesz. :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#16789) norti válasza Winnie The P (#16787) üzenetére


norti
addikt

Valószínűleg lejárt a Upointodból 100 vagy beváltottál -20% kedvezményre valamikor.

(#16790) velizare válasza Anonymus23 (#16776) üzenetére


velizare
nagyúr

csigalom, nyugavér. sajna a massive ilyen, menetrendszerű náluk új contentnél is a gebasz. ez az npc-s bug is volt már náluk legalább egyszer valamelyik korábbi relanzánál. nekik szükségük van 2-3 napra a stabilizációhoz, és már most szólok, hogy a következő alkalommal is erre számíts.
és nem, anya nem szült még olyan fejlesztőt, aki mindig mindent jól csinált volna.
nyugodj bele, mást úgysem tehetsz.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16791) Winnie The P válasza norti (#16789) üzenetére


Winnie The P
őstag

Be nem váltottam, akkor inkább az első dolog lehet amit írtál. Tehát ha adott időn belül nem "költöm" el akkor ugrik? Ezt nem is tudtam!

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#16792) soo277


soo277
őstag

[Szép kis számok] :U :U :U

BT: wersoo#21211

(#16793) Micsurin válasza soo277 (#16792) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Bánom érte azt a 3 eurót is... A boxos karim is kuka, szvsz szerintem csinálok helyet a boxon is...

Azért nem fizetek mégegyszer mert nullázták önhatalmúlag a jelenlegi rendszert és gusztustalan paywallt húztak. Elqrták az alapot majd fizessek még 50% árat egy valamilyen szintű javításért ami talán fog élni 1 évet aztán jön a 3. rész és kezdik elölről. Vicc...

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#16794) sith7 válasza Bird (#16774) üzenetére


sith7
nagyúr

Ja és xboxon nálam tökéletesen futott, grafikai bugot nem láttam sehol, pedig 5 órán át nyüstöltem.

ha nem is nekem szántad, köszi a válasz a kérdésemre :)

(#16795) soo277 válasza Micsurin (#16793) üzenetére


soo277
őstag

Nekem is ez a véleményem,csak rosszabb lett sajna,na jó eddig,remélem nem lesz igazam

BT: wersoo#21211

(#16796) Anonymus23 válasza soo277 (#16792) üzenetére


Anonymus23
veterán

:R
Ezek hasznos infók.

;) - The Power of the Light Side

(#16797) velizare válasza Micsurin (#16793) üzenetére


velizare
nagyúr

nem tudod, miről beszélsz. a játékosok nagyon nagy részének nem tetszett a budget loot rendszer. nagyon nem. mivel nem játszottál vele, legfeljebb pár tíz órát, nem is tudod, mennyire fájdalmas volt.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16798) Micsurin válasza velizare (#16797) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szóval megint a HC réteg után mennek a fejlesztők? Fine. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#16799) TommyS_27 válasza Micsurin (#16798) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Pont, hogy nem sajnos!

https://www.twitch.tv/ltommys

(#16800) velizare válasza Micsurin (#16798) üzenetére


velizare
nagyúr

pont nem.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.