Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15851) LucentTwo válasza FireKeeper (#15849) üzenetére


LucentTwo
tag

Honey AR lett :)

(#15852) FireKeeper válasza LucentTwo (#15851) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

valakinek esett már?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15853) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Én az Ultit vettem meg £24-ért azt hiszem. 170 órám van benne aki £70-ért megvette úgy hogy tudta mi lesz benne az kérem ne szóljon semmit. Ez a kieg £20, teljesen jó áron vannak. Nem kell előrendelni meg lett mondva.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15854) atyca válasza FireKeeper (#15833) üzenetére


atyca
senior tag

A The Division 1,és 2 látszik.
A DLC-nek külön 'ikonja' van (lesz)?
Bocs, ha láma vagyok.....

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#15855) FireKeeper válasza atyca (#15854) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem fog külön játékkén látszani a listában. elindítod a Div2-t, és mivel megvan az expansion, hozzáférsz majd az extra tartalmakhoz, ennyi.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15856) woker válasza #75376384 (#15828) üzenetére


woker
aktív tag

Klasszikus áldozathibáztatás, tehát az a hülye aki kiadta pénzt és még véletlenül sem a kiadó aki túlárazta az "extrákat"? Nem gondolod, hogy esetleg a kiadóknak kellene ezen a mentalitáson változtatni, hogy ne próbálják lépten-nyomon lehúzni az ügyfeleiket és ne tekintsék őket fejőstehénnek?

"sehol nem volt leirva, hogy azon tul barkinek barmi plusz jarna es ez alatt ertsd a plusz x evnyi supportot. ilyenrol szo se volt."
Szóval szerinted a kiadók beszedik a lóvét és a deveket meg abból fizetik ami közben esetleg beesik vagy esetleg, de tényleg csak esetleg megtervezik a projektet az elejétől a végéig, költségvetéssel, életciklussal és ha az eladásokból befolyik a szükséges összeg akkor azt mondják, hogy srácok itt a keret az üzemeltetésre amit kértetek ami a számításaitok szerint fedezi a szolgáltatás üzemeltetési költségeit, minden egyébre meg szerezzetek pénzt (aka DLC/mikrotranzakciók/stb formájában)? Kicsit olyan mint a garancia, ha megveszel valamit akkor joggal várod el, hogy az adott terméket egy ideig támogassák.
Ez amolyan íratlan szabály, ha ott hagyod az út szélén a vásárlóid akkor annak hosszútávon te iszod meg a levét.

A gear 2.0-val meg arra próbáltam utalni, hogy előbb az alapokat kellene rendbe szedni és utána kellene új contentet tolni (az első résznél is eltartott legalább az 1.6-ig mire nagyjából ráncba szedték az egészet, bár van akik szerint az 1.8-cal lett igazán jó) mivel ha az sikerül akkor azzal vissza lehet csábítani a csalódott játékosok egy részét ami ugye nagyobb profit hiszen úgy többen lesznek hajlandóak fizetni az új DLC-ért csak mert a seasonal cuccok azok megint a FOMO-t erősíti, hogy azon keresztül próbálja vásárlásra ösztönözni az ingadozókat.

#15835:
Szóval akkor itt csak tapsolni lehet az Ubisoft/Massivnak mint pl. a kedves vezetőnek Észak-Koreában, mindenki másnak pofa alapállásba? Én kérek elnézést.

(#15857) LucentTwo válasza FireKeeper (#15852) üzenetére


LucentTwo
tag

Jaja, nekem igen :)

(#15858) dvd24


dvd24
senior tag

Kaptunk fasza maszkot. Pontosabban aki nézte twitchen a bejelentést :)

(#15859) arnikusz válasza FireKeeper (#15849) üzenetére


arnikusz
veterán

869 RPM Custom P416 hoz viszonyítva 0,7 K-val volt kevesebb.

Chameleon meg BT bountyk ahogy Anonymus mutatta.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15860) FireKeeper válasza dvd24 (#15858) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor aki youtube-on nézte az elmehet a p.ba :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15861) Anonymus23 válasza dvd24 (#15846) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha nem lehet fejleszteni, akkor tényleg mi a francnak van az exo mati???
Mert pl a Chamaleon is esik, de a 498-as sebzése erősebb mint a GS500-asé, azaz ezekből akkor a GS500 nem maxos?
Klántársnak is esett egy neki meg Famassal egyenértékű volt ennek az AR-nek a sebzése, cska a pontossága van a béka hátsója alatt...
Van vagy 50 exo elrakva, pont arra várva, hogy betörni matinak ha kellene, akkor ez is felesleges volt :o

Ja és a Chamaleonhoz nincs tervrajz, azaz nem tudod fejleszteni sem, ami esett azzal a sebzéssel van, eléggé furcsán van atöbbiohez képest.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#15862) #75376384 válasza woker (#15856) üzenetére


#75376384
törölt tag

Jaja áldozathibáztatás. Lol.

Szegény áldozatok, akik semmit se tudtak tenni a dolog ellen, hiszen kényszerítették őket, hogy vegyék meg a játékot és hagyták elkurvulni az ipart. Szegény áldozatok, akik mi hisztit levágtak amikor csalódtak az első részben és “én nem rendelek elő többet semmit” stagnálása közben rendelték is elő a második részt. Szegény áldozatok.

A második bekezdésnek pedig fuss neki megint. Én arról beszéltem, hogy te mint vásárló a játékot megvéve tisztában voltál vele mire számíts. Hogy mit tartalmaz yp1 és hogy a következő év megint fizetős lesz.

Amúgy nem csak tapsolni lehet nekik, de különböző platformokon való hiszti semmire se jó, ha mellé az első pillanatban berendelnek mindent a kedves áldozatok vásárlók.

Részemről ennyi.

(#15861) Anonymus23: gondolom így akarják elérni hogy legyen megint értelme az exo farmolásnak. És ne lehessen letudni egy kiesett maxos itemmel bármit.

[ Szerkesztve ]

(#15863) i@lex


i@lex
őstag

Na, EB megy open worldbe.
Ideje volt.

Gondolom lesz nála jobb, így édesmindegy hol esik majd.

[ Szerkesztve ]

(#15864) Anonymus23 válasza #75376384 (#15862) üzenetére


Anonymus23
veterán

De az nem farmolás, amikor random esik :DDD
Ettől már az is jobb volt, amikor random értéket dobott be, ami a Div1-ben volt, hogy ha akartad tudtál fejleszteni, de ha nem, akkor maradt a jelenlegi.
Itt a végletek között ugrálnak. Először az volt, hogy esett, aztán ha rolloltad, akkor lett valami, és ha full szar érétk volt, akkor is az lett, így jártam, most meg az azonnal maxos van, azért a kettő között simán lehetett volna az, hogy szépen kimaxolni vagy valami hasonló, de ez egy vicc...

;) - The Power of the Light Side

(#15865) i@lex


i@lex
őstag

Likebutter visszatért, de lehet lép is.

[link]

(#15866) arnikusz válasza i@lex (#15865) üzenetére


arnikusz
veterán

Hát kb. ....om a youtubereket, nem sok jó köszönhető nekik.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15867) persil válasza FireKeeper (#15849) üzenetére


persil
nagyúr

A honey badger egy AR15 varians, a nagyobbak kozul, ergo rohamkarabely.(assault rifle)
Nem a mereten mulik. :)

Azt, hogy itt hova sorolnak ilyesmit, azt nem tudom, szal, ha a jatekban smg, akkor annyi, de hivatalosan az aac honey badger egy assault rifle.

Szrk.: Van olyan ar15 varians is, ami szimpla stukker, de most itt nem errol van szo, csak mielott valaki leszurna. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15868) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#15864) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Lehet majd world nehézséget emelni ami alapból jobb droppokat fog adni. Úgyhogy jó lesz az farmolni. Tier eltűnik majd ugye. Plusz azt mondta a csaj, hogy az Exo droppok hozzá lesznek adva még máshová is. A kérdés, hogy mi másból fog még esni vajon?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15869) Anonymus23


Anonymus23
veterán

A nagy témázgatás közben azért elsiklottunk pár fontos változtatáson :K
• [Nerf] PVP multiplier for Shotguns reduced by 20%.
• [Nerf] PVP multiplier for Double Barrel Shotguns reduced by 40%.

;) - The Power of the Light Side

(#15870) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Talált már valaki leírásta Firewall Field Researchról? Mármint, hogy miket kell megcsinálni a stagekhez? (Az első kettő meg van már)

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#15871) Nagus


Nagus
senior tag

Valaki megtudja mondani mennyi helyet foglalnak az update telepítőfájljai és mennyi hely kell pluszban ennek a telepítésére? Van 9 GB-om és azt írja rá, hogy nem elég, és nagyon nem tudok mit törölni, mert minden használatban van.

(#15872) atyca válasza FireKeeper (#15855) üzenetére


atyca
senior tag

Köszi!
Még valami:
Ha nincs year 1 pass, akkor az episode 3-hoz csak késöbb férek hozzá?
(a pilótánál nem aktív)

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#15873) Pferi válasza Nagus (#15871) üzenetére


Pferi
senior tag

14 GByte amit letölt, az biztos.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#15874) FireKeeper válasza atyca (#15872) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igen, a passosoknak mától, a nem passosoknak egy hétre rá elérhető. azt nem tudom, az új fegyók mindenkinek esnek-e már, az lehetséges.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15875) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Get the exclusive Stinger Hunter Outfit available only through the Friend Referral Program! Refer a friend, play 3 missions in co-op together and unlock your rewards!

When achieving 3 missions in co-op with a friend you referred, you receive the full Stinger Hunter outfit and a lvl 30 named weapon.

Valakinek nincs ismerőse aki kezdené vagy vegyek egy másik játékot és tableten becsatlakozzak magamhoz? :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15876) #75376384 válasza Nagus (#15871) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ami kell neki azt nem fogja mindet felhasználni. Nekem is leszedett 14 gigat és alig párat használt ebből fel. A többi felszabadul. Szóval ha nem hosszútávra de szabadíts fel meg helyet és utána vissza tudod tenni amit toroltel.

(#15877) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#15870) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

https://youtu.be/z1ZKx8WpGfo

Ez talán?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15878) arnikusz


arnikusz
veterán

Cassienál van Honey Badger: Elég pontosnak tünik

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15879) woker válasza #75376384 (#15862) üzenetére


woker
aktív tag

Szóval akkor szerinted kizárólag csak a vásárló felelős, tehát egyedül ők felelősek azért amiért túltolják a kapzsiságot a cégek? Oké.

Én személy szerint azt vártam/számítottam amit a Div1-es veteránok többsége: építsenek az első rész tapasztalataira, hát nem sikerült.
Amire nem számítottam:
-Egy rng-re ami annyira büntet, hogy ha létezik pokol akkor ezt alkalmazzák a játékosok büntetésére. Az első részé a fasorba' sincs ehhez képest.
-Használhatatlan craftingra mivel nem lehetett a max GS-ednek megfelelő cuccot gyártani és a legyártott cuccokat még donornak se lehetett használni
-Arra, hogy egy vemhes lajhár fürgébbnek tűnik mint amilyen tempóban most nekiálltak javítani (az első résznél 7 hónapig tartott az első érdemi javítás kiadása itt meg 9 hónap után még csak demózták, majd utána még el is halasztották a kiadását...)
-Vagy arra, hogy a Y1P exkluzív küldik után ne az merüljön fel bennem, hogy ennyi volt, ezért mertek pénzt kérni?
-Arra, hogy ne tolja az arcomba a mikrotranzakciókat egy teljes áru játéknál (lásd apparel event-ek)

A különböző platformokon zajló általad hisztinek nevezett dolog meg arra jó, hogy felrázzuk az embereket (kivéve az elvakult fanboyokat ugye), hogy egy pillanatra elgondolkozzanak mielőtt újra pénzt adnak a Ubinak (vagy bármelyik másik cégnek).

(#15880) arnikusz


arnikusz
veterán

Stage 4-nél lesz belőle perfekt talentes blueprint addig ezt használom:

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15881) GAbre válasza arnikusz (#15878) üzenetére


GAbre
veterán

Hol van most a csaj?
Köszönöm,meglesem.
Boatesz:
Március,de van róla 1-2 cikk,plusz videóban is írják.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#15882) Boatesz


Boatesz
tag

Sziasztok
A New York DLC mikortól jàtszható?

[ Szerkesztve ]

(#15883) arnikusz válasza GAbre (#15881) üzenetére


arnikusz
veterán

Nekem a Air Space mellett adta be.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15884) GAbre


GAbre
veterán

Nem tudja valaki,hogy ez most,hogy jön össze uplayen 30euro csak a manhatten?
Epicen meg a 2. év pass annyi.

arnikusz:
Jó tudni,hogy minden nap ugyanoda adja be vszeg mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#15885) Boatesz válasza GAbre (#15881) üzenetére


Boatesz
tag

Köszi :D

(#15886) s4hu|SyD^ válasza 5150head (#15821) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

https://twitter.com/Thylander/status/1227721030812229633?s=20

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15887) -=Jam=- válasza GAbre (#15884) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nincs year 2 pass, hülyeséget ír az Epic store, az ugyanúgy az extension csak, mint a Uplay-en.

(#15888) Pferi válasza GAbre (#15884) üzenetére


Pferi
senior tag

Uplay-on igénybe veheted a 20 % kedvezményt is 100 pont felhasználásával.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#15889) Janusz001


Janusz001
őstag

Ez a Snitch nevű npc továbbra is feladja a leckét, jó pár helyet végignéztem guide alapján, de sehol nem lelem, XoneX -n ráadásul a töltési idő sem rövid fast travelnél, elég időrabló.
Másik kérdés, érdemes használni szóló pve tartalomra valamelyik zöld settet(egyelőre 3 true patriot van rajtam) vagy inkább keressek jó rollokkal high end cuccokat, ide van ajánlás a fenti játékstílussal?

(#15890) Bird válasza Janusz001 (#15889) üzenetére


Bird
addikt

Külső ssd a varázs szó...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#15891) #75376384 válasza Janusz001 (#15889) üzenetére


#75376384
törölt tag

az aces egesz hasznalhato tud lenni, ha jol rakod ossze. probald ki azt svd-vel.

(#15892) NoOne1976 válasza Janusz001 (#15889) üzenetére


NoOne1976
őstag

SSD. Csodát tesz a játékkal. Korábban teát főzhettem addig, amig utaztam, most meg pár pillanat és betölt. (XOX)

(#15893) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Egész jól lehet most EUR-t "venni" az Ubinál, akinek nincs egyéb forrás és nincs 100 Ubis pont... :U 30 EUR =? 8990 Ft (~26,5 EUR)

G-nek üzenem, aki elsőnek megveszi az a ....... :DDD

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#15894) Lifer092


Lifer092
senior tag

Sziasztok!

Az EB fegyó open-world drop már fix dolog, vagy még csak "coming soon"?

(#15895) Anonymus23 válasza s4hu|SyD^ (#15877) üzenetére


Anonymus23
veterán

Igen, köszönöm valami ilyesmire gondoltam. :R

Ha valakit érdekel egyébként az 5 TIER feltételei
ST1
* Set enemies on fire - 10
* Kill enemy Scorschers - 10
* Kill enemies closer than 7m - 20

ST2
* Defeat "The Wildfire" in Rooswelt Island after destroying her fuel tank on Normal or higher difficulty
* Neutralize named enemieswhile they are afflicted by status effect - 3
* Apply 2 status effects to a single enemy before defeating them - 3
* Complete the Manning National Zoo Mission againts the Outcasts on Normal or higher difficulty

ST3
* Eleminate "The Bloodhound" in the Federal Emergency Bunker after applying the bleed effect to him on Normal or Higher difficulty
* Kill elite enemies while they are inflicted with a status effect - 5
* Kill enemies while you are burning - 5
* Kill named enemies using your sidearm - 5
* Complete the Space Administration HQ mission againts True Sons on Normal or higher difficulty

ST4
* Neutralize " The Corpulent" in the Potomac Event Center after destroying his ammo pack on * Normal or higher difficulty
* Elemintae enemies with melee attacks using the ballistic shield - 5
* Salute a burning enemy before killing them - 3
* Kill named enemies Using skills - 5
* Complete the DARPA Research Labs mission at the Pentagon on Normal or higher difficulty

ST5
* Destroy the XB-31 "Marauder" in The Pentagon mission on Normal or higher difficulty
* Neutralize Milla "Wyvern" Radek in the Tidal Basin Mission after blinding her twice on Normal or higher diffculty
* Eliminate elite Scorcher enemies - 10
* Eliminate named enemies while they are bleeding - 5
* Complete any invaded stronghold mission on Hard or highher difficulty

;) - The Power of the Light Side

(#15896) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Nem tudja valaki aki nézett/hallott/olvasott mostani infókat, hogy a Chamaleon-hoz lesz upgrade tervrajz?
Ugyebár GS500 is random sebzéssel esik... :U

;) - The Power of the Light Side

(#15897) Janusz001 válasza NoOne1976 (#15892) üzenetére


Janusz001
őstag

Lehet akkor rakok egy külső 250-500 -ast, nem nagy összeg, úgyis csak az aktuálisan pörgetett játék lenne rajta.

(#15898) Hublot válasza Anonymus23 (#15893) üzenetére


Hublot
senior tag

Visszamennyé! :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#15899) arnikusz válasza Anonymus23 (#15896) üzenetére


arnikusz
veterán

Just moment semmi hír erről.
Az esélyét csökkenti, hogy pl. a Honey Badger a Stage 4-el kap blueprintet perfekt close & personal talenttel.
A Carabine 7 és a Stoner LMAG se kapott eddig.
Ha a Gear2.0-vel OP lesz a Chameleon esetleg, de a DLC-miatt most ezzel szerintem nem foglakoznak.

Ma a Grand Washington Hotel targeted loot AR.
Akinek még nincs hajrá.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15900) sith7 válasza Anonymus23 (#15893) üzenetére


sith7
nagyúr

nem arról volt szó, hogy Te aztán biztos nem ... mondjuk már akkor mosolyogtam magamban ... :B ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.