Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16501) arnikusz


arnikusz
veterán

Az elő letöltésről ezt nyilatkozták:
It is complicated, because it is not a new game and the patch needs to be deployed first so that it can be downloaded. Long story short - there will probably be no preload. The final information will follow on that topic.

Ez pedig a craftinról:

With Gear 2.0, the crafting bench no longer produces GS 500 or GS 515 items per default. Because a GS 515 is a god-rolled and maxed out item, and those will not be handed out in the Crafting bench.
So when you craft something, it will be crafted in a range - and that applies for Warlords of New York Owner and not. When you upgrade it to the max, you basically just filter out the lowest rolls.
When you own Warlords of New York – the crafting bench will be reset to blue and it will automatically level up with you to high-end.

God roll:

With Gear 2.0 the old budget system was removed from the game and that allowed for god-rolls to come back. Even items that are completely maxed out on every stat.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16502) #75376384 válasza arnikusz (#16501) üzenetére


#75376384
törölt tag

ez mondjuk szerintem butasag, valami nagyon csokkentett rate mellett siman lehetne god roll-t craftolni. igy legalabb lenne a craftingnak ertelme.

(#16503) Garsza


Garsza
veterán

Helló!
Valaki mondja már el hogy mi a francot csináljak, hogy az Uplay, gép újraindítás után megjegyezze a bejelentkezést. Ne keljen minden második harmadik bekapcsolás után bejelentkezni. Azon kívül hogy bepipálom a kis négyzetet hogy bejelenkezve maradjon.

(#16504) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Van itt esetleg egy klán ahová tudnék csatlakozni? PC

(#16505) Gubu0101 válasza Maxxy10 (#16504) üzenetére


Gubu0101
veterán

Van van pl a KPX :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#16506) arnikusz válasza Gubu0101 (#16505) üzenetére


arnikusz
veterán

Hát nem tudom hetfűn még 49/50 volt tegnap meg jött új tag, de a Commandert kell megkeresni.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16507) Anonymus23 válasza arnikusz (#16506) üzenetére


Anonymus23
veterán

Van/lesz felvétel a klánba (KPX), csinálok helyet, mivel nagyon sokan vannak, akik már nem játszanak.

;) - The Power of the Light Side

(#16508) Gubu0101 válasza arnikusz (#16506) üzenetére


Gubu0101
veterán

Azt nem néztem,kapásból rávágtam :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#16509) Nagus


Nagus
senior tag

Feldobta a Uplay, hogy most lehet 3 euróért alapjátékot venni. A hunter hacuka miatt nézelődtem és azt kerestem de nem találtam ilyet, hogy ezt giftként meg lehet valahogy vásárolni?

(#16510) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Megint 3 euró ha minden igaz, meddig tart?? :F

Este lesz időm leszedni a free weekend keretében és megnézni, hogy fut notin a rysenen, lehet X1 mellé oda is beszerezném ennyiért.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#16511) -=Jam=- válasza Garsza (#16503) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Azonkívül mást nem tudsz állítani. Érdekes, hogy ettől függetlenül kéri neked ilyen gyakran, én már olyan rég léptem be azt sem tudom mi a jelszó :D Ráadásul a kétlépcsős autentikáció is be van kapcsolva, és azt is megjegyzi az itthoni gépemen.

[ Szerkesztve ]

(#16512) Maxxy10 válasza Micsurin (#16510) üzenetére


Maxxy10
addikt

Március 3.

(#16513) VágniValó válasza Micsurin (#16510) üzenetére


VágniValó
addikt

Dual channel memória + SSD sokat dob majd. Amúgy high-medium kompromisszumokkal elég jól kellene, hogy menjen a Div2 a laposodon (ami logout postodban szerepel). Nekem csak árnyék sun-low + sima shadows medium, minden más ultra vagy high (i7-9750H, RTX 2060, 16 GB 2666mhz dual channel)

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16514) Micsurin válasza VágniValó (#16513) üzenetére


Micsurin
nagyúr

@Maxxy10: Köszi szépen! :R

Neked is köszi! Azóta 2x8GB-ra lett cserélve szintén HyperX Impact-okra a ram, SSD tervben van még. Ha full Low 720P-n megvan a stabil 30 nekem az már jó. Továbbra is az X1 marad az alap platformom Div2-höz de nem lenne rossz ha néha mikor jövök megyek tudnám magammal cipelni ezt a játékot is. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#16515) Hublot


Hublot
senior tag

Ma a Div1 csaló Raptor-PC-t aláztam kb 15x lőttem le mire sírva ment vissza Div1-be játszani. No cheat no win! :D

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#16516) arnikusz válasza Hublot (#16515) üzenetére


arnikusz
veterán

New York után mehet a system corruption vadászat a DZ-be. :K

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16517) Habugi válasza Nagus (#16509) üzenetére


Habugi
addikt

Nem 3 euró.., két napja a hangok a sötétből rám szóltak h az az akció már véget ért. ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#16518) Regiee


Regiee
aktív tag

Sziasztok!

Megvettem 3 euróért ma a játékot. Feltelepítettem és már kb huszadszor indítom el, de folyamatosan "ó jaj összeomlott" hibával kilép. A maximum ameddig eljutottam az elején a nyelv választás és felirat beállítás. Mi lehet a gond, mivel próbálkozzak? Gta v tökéletesen megy.

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#16519) regener válasza Regiee (#16518) üzenetére


regener
veterán

Gépedről tudsz valamit mondani?
Oprendszer?

Játékfájlok ellenőrzése megvolt?

(#16520) kovsol válasza Regiee (#16518) üzenetére


kovsol
titán

MSI Afterburner nem fut? Nekem attól hülyül be a játék indításkor.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#16521) Regiee válasza regener (#16519) üzenetére


Regiee
aktív tag

Lemaradt bocsi.
Win10, i3-3240, radeon Hd6770 1gb, 8gb ram.

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#16522) Garsza válasza Regiee (#16521) üzenetére


Garsza
veterán

Hát ez elég gyengus hozzá. Szerintem nem is felel meg a minimum követelménynek.

A mnimum követelmény az ubi szerint

Esetleg nézd meg meg lapozó file van e beállítva és ha igen mennyi. De szerintem felesleges szórakoznod nem hiszem hogy azon a gépen élvezhető FPS számmal elindul a game.

[ Szerkesztve ]

(#16523) kovsol válasza Regiee (#16521) üzenetére


kovsol
titán

Ez ilyen low low low grafikára lesz elég az is neccesen, mert a minimum gépidény alatt van a konfig. i5-2500k a minimum követelmény ami 4magos, a tied meg csak 2mag+ht
A VGA -ra meg R9 280x vagy gtx780 3GB VRAM a minimum igény.

[link] itt egy videó. Bizony low grafikán még 25fps -re se képes ez a VGA kártya.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#16524) FireKeeper válasza kovsol (#16523) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a nyers számítási kapacitás még egy dolog, de ha a VGA vagy a proci nem támogat valamilyen technológiát amit a játék használ, akkor lehet akár erős de régi generációs, akkor se fog menni rajta.

pl olvastam hogy nemrég a Phenom processzor tulajok szívták be, mert kötelezővé tették az SSE4.2 támogatást amit a phenom nem tud - bár mintha ezt azóta javították volna.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#16525) Regiee


Regiee
aktív tag

Köszi mindenkinek!

Akkor új gép lesz. Asszonynak hogyan adagoljam be... 4éves gyerekre még nem tudom ráfogni :DD

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#16526) Joccc07 válasza Regiee (#16525) üzenetére


Joccc07
addikt

Dehogynem. A Paw Patrol-nak magas a gépigénye.:DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#16527) - = Zk = - válasza FireKeeper (#16524) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ma még phenom tulajok? már rég ryzenre váltottam volna a helyükben... mondjuk akartam is, FX8150 után... csak nagy volt az időbeli szakadék a két megjelenés között, így... lett intel :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16528) FireKeeper válasza - = Zk = - (#16527) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem még mai napig megvan a phenomos gépem. vettem helyette ryzent, azt meg el akartam adni, de nem kellett a kutyának se, gondoltam megtartom tartaléknak. mostanában viszont sokat ingázok, szóval kéne egy B-gép, úgyhogy reménykedek hogy valahogy még elkocog rajta a div2 (az első részt simán vitte).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#16529) chungee


chungee
addikt

Estét!

Random kidob a játék :( Hibaüzi nélkül, valamikor jelentés küldést felajánlja valamikor azt se. Mi lehet a gond :F Uplay-es, Benchmark 60-70fps között mozog. Radeon rx580 8gb, legújabb driverrel.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#16530) regener válasza chungee (#16529) üzenetére


regener
veterán

DX11 vagy 12?
Próbáld ki a másikat bármelyiken is vagy.

(#16531) Pferi válasza Regiee (#16525) üzenetére


Pferi
senior tag

A párodnak nem kell tudnia 🙂 Megveszed, beszereled ugyanabba a gépházba az új alkatrészeket, észre sem fogja venni 😃 Nálam bevált.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#16532) soo277 válasza Regiee (#16525) üzenetére


soo277
őstag

:o :o :o :o Papucskaaaa :B ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#16533) Micsurin válasza Regiee (#16525) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha van cipő, van vga ha jön újabb blúz jön egy cpu. Ilyen elven szerverparkod lesz. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#16534) Micsurin válasza VágniValó (#16513) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igazad lett tényleg szépen fut 720P, Low, 100% render 30 fps stabil. Miután megemeltem a TDP-t 25W-ra stabil 30 medium presettel is és a hőfokok sem szállnak el stabilan 50-60 fok közt mozgok, jó ez a Vega8. :DDD
Ha a raven ridge topikból olvassa ezt valaki, jövő hétvégén leíróm a menetét. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#16535) VágniValó válasza Micsurin (#16534) üzenetére


VágniValó
addikt

30 FPS Low-tól jóval többre számítottam, olyan medium quality preset + low/medium kompromisszumok. Ha azt mondod élvezhető, akkor jó :) Nekem DZ-ban (ma reggel bementem 15 percre) beesik sokszor 60fps alá, és esküszöm már azt is néha döcögősnek látja a szemem.

Egyébként első DZ kiruccanásom és meglett sima ótvar mezei PVE játékosként az első killem :D Hiába tisztelegtem neki is (mint az előzőnek, akivel összetalálkoztam) és elfutottam, a 'csög csak jött utánam és lőtt, hát gondoltam OK, akkor time to go rouge...

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16536) Maxxy10 válasza Gubu0101 (#16505) üzenetére


Maxxy10
addikt

Rá kerestem de nem találom.. mit csinálok rosszul? :F

(#16537) Micsurin válasza VágniValó (#16535) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mehet feljebb a cap, de nincs értelme mert droppol és speciel engem a droppok jobban zavarnak mintha stabil 30-cal szalad a játék.
720P Medium preset (árnyékok levéve persze, render 100%-ra téve) stabilan tartja a 30-at, ez így jó is. TDP-t nem merem följebb tolni félő ott már nem bírná el a noti hűtése a hőfokot stabilan ha meg throttling-olok megint csak adtam a dolognak egy pofont az emelt TDP-vel.
Ha itthon vagyok úgyis ott a konzol ha meg megyek valamerre ez pont jó a honom alá vágni. Pl keddenként van 3,5 óra lyukasom na Siege helyett fog menni a Div2 is. :DDD
Még mindig meglep az új mobil Ryzenek mennyire eltalált szériák lettek, főleg mióta kint az új Adrenalin driver és viszonylag rendben van a szoftveres oldal is.

Kezdhetnek kifarmolni minden újra... :((( :) Remélem másodjára a sztoriból több megmarad majd :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#16538) Hublot válasza Hublot (#16515) üzenetére


Hublot
senior tag

:D


"When we ride on our enemies"

[ Szerkesztve ]

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#16539) Regiee válasza Micsurin (#16533) üzenetére


Regiee
aktív tag

Asszony laptopján meg megy... Úgyhogy előre gondolkodtam és túszul ejtettem pár ruháját. :D

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#16540) Anonymus23 válasza Regiee (#16539) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szerintem hülyén fogsz kinézni az asszony ruhájában de te tudod.
Vagy a pride-ra készülsz? Coming out? :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#16541) Anonymus23 válasza Hublot (#16538) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szerintem ő nem csaló volt, csak egy gyáva DZ Police, akinek ha elment a nomád, akkor képes volt DZ1-ből DZ9-ig menekülni, hogy újra PvP-zzen :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#16542) TommyS_27 válasza Anonymus23 (#16541) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Ez így volt, odajött elment a nomad aztan futás mig vissza nem jött. :C

https://www.twitch.tv/ltommys

(#16543) Gubu0101 válasza Maxxy10 (#16536) üzenetére


Gubu0101
veterán

Keresd így KPX Team Pure mondjuk :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#16544) arnikusz


arnikusz
veterán

42 GB akiknek megvan az 1.7 update PC-n

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16545) Hublot válasza Anonymus23 (#16541) üzenetére


Hublot
senior tag

Én úgy tudtam a végén már csalt strikerben. :K

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#16546) Anonymus23 válasza Hublot (#16545) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem tudom, én csak arra emlékszem, amikor 4v20 leadtuk a manhuntot a sportboltban, akkor nagyon mondta a magáét és csíterezett bennünket. Az viszont kétségtelen, hogy a Div2 messze nem adja vissza a Div1 DZ hangulatát :((( , talán majd most a váltzozásokkal... :F

;) - The Power of the Light Side

(#16547) pzstm válasza arnikusz (#16544) üzenetére


pzstm
titán

PC egy nappal hamarabb mint konzol??? :F

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16548) Anonymus23 válasza pzstm (#16547) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem, mert mire javítják a sok szerver problémát, Delta/Mike hegyeket, az új előjövő glitcheket és hive hibát addigra 5-e lesz :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#16549) pzstm válasza Anonymus23 (#16548) üzenetére


pzstm
titán

:DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16550) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

4-es Firewall Field Research-re ötletek, hogy gyorsan meglegyenek?

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.