Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16051) s4hu|SyD^ válasza persil (#16050) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mentor program jobban hangzana.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#16052) k-adi válasza Joccc07 (#16008) üzenetére


k-adi
nagyúr

Jaja valóban csábító 3 euroért a div 2

A kérdés hogy most még megéri becsatlakozni? jön a nyc dlc- az mennyire fogja megosztani a játékosbázist? vagy a dz-t nem érinti / és a pvp módokat?

(#16053) Nagus


Nagus
senior tag

Még nincs meg minden kiosztott pont az új specnél, de kicseréltem a P416-ot egy piróra és 7 milla DPS-t toltam a lőtéren majdnem 810 lövedékből nevesítettre állítva. :) Kár, hogy jövő hónap elejént szétcseszik a buildet...

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#16054) chungee


chungee
addikt

Estét!

Amatőr kérdés. Ultimate verza van meg nekem. Ha új karit kezdenék akkor is megkapom a hozzá az extrákat :F Vagy csak arra a kari kapom meg amelyikkel épp aktuális voltam :F

(#16055) arnikusz


arnikusz
veterán

Ez maradt talpon öléskor 164.000. healt tölt vissza, ha szorulnék.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16056) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Mindegy hogy játékban csatlakozunk a referral programnál ha már kattintott a linkre?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#16057) dvd24


dvd24
senior tag

Úgy néz ki felesleges elrakni a magas rollos cuccokat az új craft rendszer miatt.

Tényleg nagyjából az egyetlen értelmes amit tenni lehet a kieg megjelenéséig, hogy felhúzzuk maxra az új specializationt, és kimaxoljuk az összes alapanyagot.

(#16058) s4hu|SyD^ válasza dvd24 (#16057) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ez elég új info. Tisztogatok is.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#16059) Joccc07 válasza k-adi (#16052) üzenetére


Joccc07
addikt

Ha a storyt viszed akkor igen
ha hc-ben tolod akkor nem. De ha hc-ben tolod de érdekel a story akkor is megéri.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#16060) FireKeeper válasza dvd24 (#16057) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kezdek egyre inkább aggódni hogy csak nem fogják tudni normálisan összehozni a kieges és nem kieges játékosok együttélését...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#16061) s4hu|SyD^ válasza GAbre (#16043) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én sem látom, de az újonc mondta, hogy ő látta, hogy 3/3 az oldalon. Nekem meg semmit nem mutat ott.

Rávárok 24 órát ha nem akkor support.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#16062) arnikusz válasza dvd24 (#16057) üzenetére


arnikusz
veterán

Azért nyugtával dícsérjük a napot, legyen minden maxon, meg azért a 60.000 heal berserk mellényt, 29,400 heal maszkokat, 42.000 heal zsákot nem töröm be. :D
Viszont én le vagyok tiltva a Chameleonról, mert mindent próbáltam de nem esik.
Ja igen ezt a twittert olvastam, de majd meglátjuk.
Egy Alton már kimaxoltam az új speckót a másik most jön.
Ha van kedvetek próbáljâtok ki a fentebb mutatott buildet látványos a heal visszatöltés és a túlélési faktor, a Savage Wolverinről nem is szólva.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16063) dobdan1


dobdan1
csendes tag

Valaki segítsen! Miért nem működik a matchmaking a küldetések előtt? Random küldetésre simán berak gond nélkül, de ha én indítok valamelyik küldetésnél akkor csak várok és keres, de nem történik semmi. Tele a tököm az első részben működött rendesen. :o :W :W

(#16064) arnikusz válasza 5150head (#16026) üzenetére


arnikusz
veterán

Ez megint az hogy a youtuberek sírtak pár videóban.
Semmi gond van 1200 kék pénzem akkor megveszem.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16065) 5150head válasza arnikusz (#16064) üzenetére


5150head
senior tag

Kb a játék legkívántabb skinje a Hunter skin. Egyben is volt sok sírás, h miért nincs.
A lor szerint nekem ez amúgy is kicsit összeegyeztethetetlen: :D Egy Hunter - akinek az volt a feladata, hogy levadássza a Survivalban a gyenge playereket - skint kapunk azért ha toborzunk és segítünk új ügynököknek. Fuck logic :D
Ez kb olyan mintha a diabloban azélt kapnál "lifesteal" nekro skint, mert healelsz :D
Amúgy tuti azt a ziccert is kihagyják, hogyha meleezel akkor a baltával csapjon... pedig badass lenne.

(#16066) Anonymus23 válasza dvd24 (#16057) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez kissé furcsa megjegyzés, mivel a statok jelenleg sem a player lvl-hez kötődnek, hanem a WT-hez és elsősorban a GS-hez.
Miről beszél ez, hogy lvl40-esként magasabb statokat fog kapni, amikor a GS az ami a statokat vezérli????? :F :U
a GS emelés meg tudtommal minden játékos számára elérhető.
Ha a lvl fogja a statokat vezérelni, akkor ez a p2w tipikus esete...

Ez így nem áll össze. :(

;) - The Power of the Light Side

(#16067) Anonymus23 válasza chungee (#16054) üzenetére


Anonymus23
veterán

Melyik extrákra gondolsz?
A lvl1 Lullaby és a Sweet Dreams csak 1x van, a többi meg account szintű (ha jól rémlik pár tervrajz meg skin) meg a kamu stash méret emelés.

;) - The Power of the Light Side

(#16068) GAbre


GAbre
veterán

Vki(k) ma raid?

Avatar

(#16069) nyamsas válasza Anonymus23 (#16066) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Hi.

Valaki kérdezte pár napja twitteren Thylander-től, hogy mennyire lesz erős a lvl 30 GS 515, az új területen. A válasz: Már a lvl 31-es gear is erősebb lesz, mint a GS 515.
Az új területen nem lesz GS, csak sima lvl 40-es loot.
Az azért elég komoly.

[ Szerkesztve ]

(#16070) Bird válasza NemMo (#16048) üzenetére


Bird
addikt

Az osszes invaded kuldi jatszhato heroikon.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#16071) dvd24 válasza Anonymus23 (#16066) üzenetére


dvd24
senior tag

Szerintem ez teljesen valid.

A jelenlegi maximum szint 30, és így tényleg a GS-hez és WThez köti a statokat, de hasonlítsuk össze egy 30-ast egy 20-as szintűvel...

Akinek megvan a warlords, az amint megjelenik már nem gear scoret fog látni, hanem csak azt hogy ő lvl 30-as és 30-as cuccok vannak rajta. A lvl 40-es és lv 30-as együtt játszása pont ugyanúgy fog kinézni mint most amikor egy 20-as és 30-as tolja együtt. A GS emelés 515-re az azokat érinti akik nem veszik meg a kieget és 30-on is fejlődni akarnak egy picit még.

Egy későbbi tweetben azt is írta példaként, hogy egy 40-es karkater alap armorja kb 660k lesz, minden bónusz és módosító nélkül. Szóval pont ugyanakkora stat ugrásra számíthatunk mint 20 és 30 között.

Ezt a kieget nem úgy kell felfogni szerintem mint egy plusz területet ahova vagy akarsz menni vagy nem, hanem ez egy olyan továbbvitele a játéknak mint mondjuk a world of warcraftban egy új kieg. Kb must have megvenni ha játszani akarsz, különben csak bohóckodni lehet a low level contenttel.

[ Szerkesztve ]

(#16072) tiger10 válasza dvd24 (#16071) üzenetére


tiger10
tag

Hát ha tényleg így lesz, akkor az ketté szedi a maradék népet! Nagy ostobaság lenne!

(#16073) nyamsas válasza tiger10 (#16072) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Arra mennek rá, hogy mindenképpen vegye meg a nép, mert különben csak egy helyben fog toporogni....

(#16074) TommyS_27 válasza dvd24 (#16071) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Ugyanez van Destiny-ben is. Ha nem vetted meg a kieget akkor a max elérhető szint kevesebb volt mint a kieggel rendelkezőknek.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#16075) dvd24 válasza tiger10 (#16072) üzenetére


dvd24
senior tag

Szerintem azok az emberek akik a mai napig kitartanak a div2 mellett és 1000 közeli vagy több órájuk van benne, előbb vagy utóbb meg fogják venni. Akik meg újonnan csatlakoznak azok mindenképp megveszik mert mindig olyan akció lesz a kieges változaton, ami miatt felesleges lesz megvenni a simát. Szóval én nem hiszem, hogy annyira kettészakad bármi.

(#16076) tiger10 válasza nyamsas (#16073) üzenetére


tiger10
tag

Értem én, csak abból lehet, hogy nekik pénzük lesz, de nekünk egy normális játékunk biztos nem. Az emberek nagy része megint le fog morzsolódni.

(#16077) GAbre


GAbre
veterán

Kérdés:
Ha a 20 crit chance-s hangtompítót nem adja be,szerintem a küldetést nekem nem adta.
Illetve ha más játékos térképén megcsináltam és akkor se adta be,akkor mi a helyzet?
Vagy azóta át lett variálva a játék és eltünt belőle?
Mert osprey 9-em van,de az 5%ot ad csak hozzá.
dvd24: [link] összefoglalóban is benne van

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#16078) dvd24 válasza GAbre (#16077) üzenetére


dvd24
senior tag

Amennyire én tudom nincs olyan hangtompító ami +20% CHC-t adna.

(#16079) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Nem lesz skill tier bónusz a Technician specializációnál. Ez úgy el lett ejtve Twitter-en.

Még mindig nem mutat semmit a referral oldal nekem. Elég érdekes.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#16080) regener válasza GAbre (#16077) üzenetére


regener
veterán

Mert csökkentették 5%-ra.

(#16081) olah.viktor válasza Nagus (#16053) üzenetére


olah.viktor
csendes tag

Impressive, van esetleg részletes builded, tanulmányi célokra? :D Utoljára tavaly nyáron játszottam akkor 1,5 milla körül volt a buildem, úgy látom azóta nagyon elszaladt a világ. :D

(#16082) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali!
Megvettem a játékot, a vásárlás az uplay kliensből történt. A mellékelt képen pirossal keretezett résznél az olvasható, hogy Division 2 Episode 3. Akkor ez most nem az alapjáték, vagy én nem jól csináltam valamit?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#16083) feri1014 válasza Winnie The P (#16082) üzenetére


feri1014
senior tag

De jól csináltál mindent. A napokban jelent meg az episode 3 és azt nyomják most, ezért van ez a kép a játéknál.

(#16084) Winnie The P válasza feri1014 (#16083) üzenetére


Winnie The P
őstag

Ok köszi szépen.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#16085) nubreed válasza Winnie The P (#16082) üzenetére


nubreed
veterán

Amúgy ez az Episode 3 nekem is feltünt és bennem ugyanúgy felmerült ez a kérdés. :D De így akkor tisztázódott.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16086) L_ajos


L_ajos
őstag

Sziasztok!

Csapatot / közösséget keresek játékban.
PC: FoxxikaHUNG - köszi :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#16087) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Ha most megveszem a következő DLC-t akkor rögtön lvl 30-as leszek vagy csak majd ha indul?

(#16088) Neoteric válasza sith7 (#15919) üzenetére


Neoteric
addikt

Ez mondjuk pont nem igaz, multi szempontjabol a PS jobb a sokkal nagyobb jatekos bazisa miatt. En is osztrak mobilnettel jatszom. Fifat mondjuk pont nem, de pl Divisiont, Battlefieldet, GTA-t igen, problema nelkul.

Xbox elonye az olcso content gamepassok formajaban, illetve az erosebb hardver ha One X-et veszel.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#16089) Anonymus23 válasza GAbre (#16077) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az egy 1 évvel ezelőtti videó, még az eredeti állapotokról. Komolyan nem tűnt fel, hogy azóta kb minden megváltozott?

Összefoglaló:
Nincs frissítve, az, hogy később lesz-e frissítve az idő és annak a függvénye, hogy "marad-e" még játékoks a Div2-ben.
Az, hogy most itt ekkora a nyüzsgés, az kb a 3 EUR-os árnak és a kiegnek köszönhető, egyébként naghyon minimális az itteni aktivitás.

;) - The Power of the Light Side

(#16090) holczy válasza Maxxy10 (#16087) üzenetére


holczy
aktív tag

Kapsz egy boos-ot, amit elhasználhatsz amint megcsináltad a tutirial-t. Lvl 30 kell, hogy a kieg területére léphess.

(#16091) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

But all gear scores... Including 515... Are worse than lvl 31. And hundreds of percent lower than a lvl 40 item.

You'll find marginally better mods at 40.but i think it's worth to keep a little around. However what's ON mods changes so drastically in tu8 that it might be better to make that judgement after the patch.

És igen a Chameleon bugos a változó damage miatt, de amúgy is újra kell majd farmolni az Exo-kat.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#16092) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Sziasztok!

Alap játék 3 eurós ára még úgyis megérne egy próbát nekem, h nem tudom bejönne-e a játék. De látom van ilyen year 1 pass is. Kell az nekem? Vagy ráér?

(#16093) velizare válasza KisTücsök (#16092) üzenetére


velizare
nagyúr

van 8 rövid küldi, ami máshogy nem elérhető. ha végigjátszottad a story-t, majd nézd meg újra, kell-e ez neked.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16094) pzstm válasza tiger10 (#16076) üzenetére


pzstm
titán

maximum nagyon kis része, ahogy előttem is írták

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16095) sith7 válasza Neoteric (#16088) üzenetére


sith7
nagyúr

Hiszek Neked, én nem tudom, azt mondom, amit nekem mondtak :R

(#16096) arnikusz


arnikusz
veterán

Van egy humora a játéknak mondom HC mód Chameleon kéne erre. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16097) tiger10 válasza pzstm (#16094) üzenetére


tiger10
tag

Ha ti mondjátok akkor úgy biztos jó lesz. Nem akarom senki kedvét elvenni és illúzió romboló se szeretnék lenni, de akkor egy fél játékot vettünk teljes árért és most vehetjük meg a másik felét! Szépen be van csomagolva! :(((

(#16098) velizare válasza tiger10 (#16097) üzenetére


velizare
nagyúr

akkor ne vedd meg. van még egy csomó tök jó játék, amivel játszani lehet.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16099) GAbre


GAbre
veterán

Hunter Outfit-et így se adta be,csak újonc ismerőssel játszva.
Esetleg az én szerómon kéne lenni?
Vagy nem sztori módban kell vinni küldetést?

Avatar

(#16100) feri1014 válasza tiger10 (#16097) üzenetére


feri1014
senior tag

Nem vettél fél játékot. 10 éve sem volt semmi gond azzal, ha érkezett kiegészítő egy játékhoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.