Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16151) 5150head válasza sixpak (#16147) üzenetére


5150head
senior tag

Azon a konfigon ami az adatlapodon van nincs meg a 60 FPS? :F Ott akkor más gebasz lesz. Nekem gyengébb gépen 60-100 között van területtől függően High beállításokon.

(#16152) Bird válasza FireKeeper (#16149) üzenetére


Bird
addikt

Azt hiszem per/pill nincs lendület és lelkierő, hogy elkezdjem újra a hc-t. Amíg a hive bug fennáll én nem erőltetem az orosz rulettet....

Gondolom, ha nem lesz dte, a pure dps lesz majd csiliárd.... Kíváncsian várom az új loot rendszert, lehet mindent elölről kezdeni. Sokaknak nem tetszik ez a tipikus ubi hozzáállás, tőlem kaptak egy utolsó lehetőséget és nem utolsó sorban bizalmat... Remélem élnek vele!

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#16153) arnikusz válasza Bird (#16152) üzenetére


arnikusz
veterán

HC/Me 3. nekifutásra most a legfrissebb specializációt maxolom, igaz tegnap egy CH Bountyn csak a hive mentetett meg. :Y

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16154) Janusz001 válasza arnikusz (#16153) üzenetére


Janusz001
őstag

Új specializáció húzásának mi a menete? Kiválasztom a nekem tetszőt és csinálom a küldetéseket, amik elkölthető pontokat adnak? Nem lesz jelentősebben gyengébb a karakter, hogy egy szinte nullás speccel esek neki a küldiknek?

(#16155) FireKeeper válasza Janusz001 (#16154) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

valamivel gyengébb vagy mint egy kimaxolt speccel, az, hogy mennyire, nyilván attól is függ mennyire építesz rá a specializáció nyújtottam extrákra.

legjobb húzási mód szerintem a heti bounty-k végigdarálása, ha csapatban csinálod, nem fog feltűnni, hogy gyengébb vagy. hasonló a napi küldik matchmakinggel, ami ad pontokat, és ha csapatban mész, könnyebb. illetve bármi ami xp-t ad, open world, küldik, mivel a szintlépés mellé is kapsz spec pontokat. én pl most hétvégén majdnem nulláról felhúztam 130-asra a Firewallt - igaz, kb az egész hétvége rá is ment :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#16156) s4hu|SyD^ válasza sixpak (#16147) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

https://division2magyarul.wixsite.com/blog/post/the-division-2-optim%C3%A1lis-be%C3%A1ll%C3%ADt%C3%A1sok-mellett-ak%C3%A1r-20-30-teljes%C3%ADtm%C3%A9ny

De játsz picit a beállításokkal. Az a gép bőven el kell, hogy vigye még 4k 40-50 fps-el is szerintem.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#16157) sixpak válasza 5150head (#16151) üzenetére


sixpak
nagyúr

Vsync ON, általában megvan a 60 fps, de sokszor beesik 52-55 körülire...nem egy óriási probléma, együtt tudok vele élni, csak azt gondoltam, hogy létezik hasonló útmutató, mint mondjuk a RDR2 esetén, ami listázza a grafikai beállítások teljesítményre és látványra gyakorolt hatását.
Az mindenesetre biztos, hogy az első rész grafikája jobb...illetve nekem jobban tetszik.

FireKeeper: köszi, nézek valamit.

s4hu|SyD^: nagyon köszönöm, csekkolom. :R

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#16158) s4hu|SyD^ válasza sixpak (#16157) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Volumetric fog mehet lentebb, pár árnyék, felhők stb. Nézd meg a videót. Sok dolog nagyon sok fps-be kerül és látványban semmi vagy alig.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#16159) felixo válasza Hublot (#16137) üzenetére


felixo
őstag

Ez melyik alkalmazás (vagy oldal) ? :U

Redmi Note 9

(#16160) Bird


Bird
addikt

Ez lett a clutch chc buildem vége, 55% chc, és 45% chd társaságában:

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#16161) 5150head válasza sixpak (#16157) üzenetére


5150head
senior tag

Nézd meg azokat amit a srácok írtak, továbbá én a Vsyncet kikapcsolnám és beállítanék egy 60 fps capet megnézném úgy mit csinál.
Sajna ezt ki kell kísérlezetni.

(#16162) dvd24 válasza sixpak (#16157) üzenetére


dvd24
senior tag

A próba kedvéért megnézném, hogy geforce experience hogyan optimalizálja, nekem elég jól belőtte.

(#16163) Hublot válasza felixo (#16159) üzenetére


Hublot
senior tag

Division Tracker

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#16164) VágniValó


VágniValó
addikt

Emberünk valami gliccs miatt beesett egy lezárt konténerbe, amibe gránátot se tudok bedobni, így nem lehetett a sima control pointos takeovert folytatni. :C

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16165) arnikusz válasza VágniValó (#16164) üzenetére


arnikusz
veterán

Ilyenkor menj kicsit messzebb és beadja megölve és folytathatod.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16166) VágniValó válasza arnikusz (#16165) üzenetére


VágniValó
addikt

Köszi, legközelebb így teszek!

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16167) Hublot válasza marky1970 (#16148) üzenetére


Hublot
senior tag

Csaló ellen nem megy. :(

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#16168) Boatesz


Boatesz
tag

Sziasztok :) Azt szeretném megkérdezni, hogy a fehér házban a "specialization" megnyitom akkor 6 elemből 3 elemen lakat ikon van. Valamit kell csinálni hogy eltünjön? Esetleg küldetés hiányzik? :F

[ Szerkesztve ]

(#16169) -=Jam=- válasza Boatesz (#16168) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ahhoz a 3-hoz darabonként 5 stage-et kell teljesíteni, akkor oldódnak fel. Ha rámész, akkor azt hiszem a G-vel kell PC-n aktiválni, akkor fogod látni, hogy a stage 1-hez mit kell csinálni.

(#16170) FireKeeper válasza VágniValó (#16164) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

tűzgránát vagy a tüzes chem launcher működhet, ha nem túl mélyen ragadt be (ergo a gránát/tűz hatósugara eljut odáig ahol a falban van).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#16171) Hublot


Hublot
senior tag

:DDD

Ez meg hab a tortára. ;] Dream "Jolika" kiégett. Aki nem ismerné Div1 csaló volt a pali.

[ Szerkesztve ]

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#16172) Garsza válasza Anonymus23 (#16116) üzenetére


Garsza
veterán

Csak így működik az outfit megszerzése?
Ha már megvan a játék az ismerősömnek de még nem játszott vele és becsatlakozom hozzá úgy nem kapom meg?

(#16173) #75376384 válasza Garsza (#16172) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ha még valóban nem játszott vele (illetve két óra alatt van), akkor küldj neki egy “referralt”. Uplay kliensből elérhető a játék híreknél. Ő kapni fog egy e-mailt és abban lesz két “kattintani való”. Neki értelemszerűen csak azt kell megnyomni amivel elfogadja a meghívást. Ott bejön egy oldal, ahol leírja mit kell csinálni együtt (3 küldi). Illetve ha jól emlékszem ott is el kell fogadni.

Ha picit játszott vele. Számold úgy, hogy nagyon sietve és nem minden ládát kinyitva ahogy “ismerősöm” is csinálta, cirka 40 perc kell a három küldetésre.

[ Szerkesztve ]

(#16174) s4hu|SyD^ válasza #75376384 (#16173) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

3 fő küldetés és 3 stronghold lehet. Magyarul elmegy a Theatre-be kap 1 küldetést vissza oda majd kap másik 3-at. Minden mob 1 lövés volt nekem. Gyors nagyon, de új játékosnak élvezhetetlen.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#16175) arnikusz válasza Hublot (#16171) üzenetére


arnikusz
veterán

Az a Pro nevezetű ki volt a csoportba? :F

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16176) Anonymus23 válasza Garsza (#16172) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ahogy a többiek is írják, ha nem játszott még vele, akkor meg lehet csinálni.
2 lehetőség van, a Veterán (aki te leszel) küldjön egy Invite-ot a referral oldalon keresztül az adott ismerősnek (asszem csak akkor tudsz küldeni ha nincs még meg neki a game), vagy ugyanazon a lapon vagy egy link a "Share your custom URL" név alatt, ezt küld el emailban/chatben/bárhogy az ismerősnek, nyissa meg a linket, ha kéri a böngésző akkor lépjen be az Uplay accjával a böngészőben és ott írni fogja neki, hogy akar-e az itt megjelentek előtt tége hites Veteránoddá fogadni. (ez a link ugyanaz, mint amikor valaki megkapja az Invite-ot, és ott az emailban van két link, és abból a JOIN YOUR FRIENDS).

Ha ezt megcsinálta akkor ezt fogja látni a böngészőben, csak értelemszerűen a te neveddel:

Te pedig fogsz kapni egy emailt, hogy az ismerős csatlakozott, kb ilyen szöveggel:

Utána már mehet a karakter húzás a WH-ig, ott hívjon be téged, és mehet gyorsutazással a Theater, majd GWH, utána vissza Theater, és megnyílik 4 küldetés (JTC, AHM, WM, A&SM), amiből még kettőt tetszés szerint megcsináltok együtt és kész is.
Minden küldetés után tudja ellenőrizni, hogy beadta-e a küldetést, a végén 3/3-at fog írni.

;) - The Power of the Light Side

(#16177) Hublot válasza arnikusz (#16175) üzenetére


Hublot
senior tag

Pixi meghibbant. :D

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#16178) VágniValó válasza FireKeeper (#16170) üzenetére


VágniValó
addikt

3 gránátom is betalált a konténerbe, még csak meg se sérült. :(

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16179) l.skywalker válasza Anonymus23 (#16176) üzenetére


l.skywalker
félisten

Bugos a rendszer. Én pénteken és szombaton is elmentem 1-1 haverral, ahogy meglett a három, azonnal beadta. Egy harmadik ismerőssel is elmentem, vasárnap is, tegnap is. Neki semmi.

[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16180) #75376384 válasza l.skywalker (#16179) üzenetére


#75376384
törölt tag

nem lehet, hogy lassu? nekem az elso jutalmat majdnem egy nap utan adta be. tudod milyenek ezek az ubi krumplik szerverek.

amiket nem irnak a topikban, hogy mennyi ido telt el a teljesites kozott, milyen platform es, hogy tuti elfogadtak e a meghivast.

mi eddig "ismerossel" letoltunk oda-vissza harmat es minden okes volt, bar kicsit lassu.

(#16181) l.skywalker válasza #75376384 (#16180) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nálam a lassúsága is egy "bug" :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16182) totig válasza FireKeeper (#16170) üzenetére


totig
tag

+oxidizer chem launcher is működik falon keresztül is hatósugáron belül.

(#16183) FireKeeper válasza VágniValó (#16178) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a sima gránát "nem visz át a falon" ilyen esetben.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#16184) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Ahogy írták általában meghalnak maguktól ha messzebb mész.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#16185) Maxxy10 válasza Hublot (#16171) üzenetére


Maxxy10
addikt

Láma kérdés de milyen programmal lehet kirakni jobb felső sarokba az adatokat? :B

Btw, van itt valamilyen pc-s klán ahová lehet csatlakozni? :R

(#16186) D1Rect


D1Rect
félisten

Esténként 20-21:30-ig szoktam játszani xboxon, egészen lvl 9 vagyok, ha valakinek van kedve csatlakozni, szívesen játszanék partyban.
Már nagyon jól bánok a kontrolerrel, fejből tudom melyik az A és X gomb. :)
A többit még gyakorolni kell.

[ Szerkesztve ]

(#16187) robyg


robyg
senior tag

Skacok ma lépnék be a gamebe valamit frissített meg patchelt és ezt a hibát irja ki nekem:


Nem tudjátok mi lehet a gond?

(#16188) s4hu|SyD^ válasza robyg (#16187) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Újraindítás nem segít? Esetleg csak uplay újraindítás.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#16189) velizare válasza robyg (#16187) üzenetére


velizare
nagyúr

nálam a gép indítása után a víruskergető nekiáll rootkitet keresni, és amíg tart, az EasyAntiCheat sem tud betelepülni a memóriába. A játék csak azt látja, hogy nem fut az EasyAntiCheat, és kilép ugyanezzel a hibakóddal.
a mgoldás az volt, hogy le kellett állítani a rootkitkeresést.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16190) -=Jam=- válasza robyg (#16187) üzenetére


-=Jam=-
őstag

C:\Windows\system32\drivers alól töröld ki az easyanticheat.sys file, utána indítsd a játékot, akkor újra létrehozza és jó lesz.

Vagy a játék mappáján belül is van egy EasyAntiCheat mappa, amiben van egy setup, ami tudja javítani a service-t, azt is megcsinálhatod.

[ Szerkesztve ]

(#16191) dvd24 válasza Maxxy10 (#16185) üzenetére


dvd24
senior tag

MSI Afterburner + RivaTuner Statistics kell azokhoz az infókhoz.

(#16192) Boatesz válasza -=Jam=- (#16169) üzenetére


Boatesz
tag

Köszi :D

(#16193) robyg válasza s4hu|SyD^ (#16188) üzenetére


robyg
senior tag

Újraindítás segítettt skacok köszönöm :R


ÍzÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
csendes tag

végre megvan :D köszönöm a segítséget Anonymus :D

Az állatok szeretete az egyetlen szeretet, amelyben az ember sohasem csalódik.

(#16195) Joccc07 válasza ÍzÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ (#16194) üzenetére


Joccc07
addikt

Én is keresnék egy újoncot. :B
Már megvan a 2 órám.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#16196) arnikusz válasza ÍzÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ (#16194) üzenetére


arnikusz
veterán

Dream Jolina és a többir rus már vár.
Mit fizettél a Commandernek. :P :P

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16197) l.skywalker válasza ÍzÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ (#16194) üzenetére


l.skywalker
félisten

:C :C
Mennyi idő alatt adta be?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16198) MarkusSchulz


MarkusSchulz
aktív tag

A játékon belüli 9000 forintos kiegészítőre a 20% kupont rálehet erőszakolni?

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#16199) - = Zk = - válasza MarkusSchulz (#16198) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szerk.
mármint a year pass-ra, vagy a DLC-re?! mert a DLC-re igen....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16200) MarkusSchulz válasza - = Zk = - (#16199) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Játékon kívül, az Uplayben 30 euró a DLC
Játékon belül is meglehet vásárolni, ott 9000 forint a DLC

de sehogy nem jövök rá hogyan tudom a 9000 forintosra a 20%-t rátenni

[ Szerkesztve ]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.