Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15551) Anonymus23 válasza Hublot (#15550) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ma (is) találkoztunk TFR-St4lk3r_HuN-al, kevés ilyen agyhalott idióta alpári barmot hord a föld a hátán. Szerintem Chad szintje alá is süllyedt egy Mariana árokkal.
Nagyon-nagyon beteg az a szerencsétlen idióta... :(((

;) - The Power of the Light Side

(#15552) regener válasza s4hu|SyD^ (#15543) üzenetére


regener
veterán

Az csak ahoz kell ha azzal akarod tolni vagy ha androidos eszközről használnád, asztali gépen ugyanúgy bill+egér kombó is megy vele.

(#15551) Anonymus23
Tegnap engem is lelőtt a késesben, bár nem ment vele semmire sem, mert nem volt nálam semmi. Ezt szóvá is tettem local chaten amire közölte, hogy nem a lootért öli a playereket. :U
Bár miután eltűnt nekiálltunk többen farmolni és lett egy üres DZ szerverünk :DDD

(#15553) Hublot válasza Anonymus23 (#15551) üzenetére


Hublot
senior tag

Sajnos beteg a pail de olyan jól esett 1v1-be agyonlőni tegnap. :D
Mondta, hogy csicska a szettem erre én lehet de ezzel legalább célozni is tudni kell. :D Utána nagy csend lett és elkullogott a Bélám. :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”


ÍzÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
csendes tag

egy démon megszálta mob aki fel emelkedett :D

Az állatok szeretete az egyetlen szeretet, amelyben az ember sohasem csalódik.

(#15555) Hublot válasza ÍzÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ (#15554) üzenetére


Hublot
senior tag

15 perc és leszek kb. :D

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#15556) Anonymus23


Anonymus23
veterán

A hét clutchos szettje címre pályázó :C

;) - The Power of the Light Side

(#15557) Hublot válasza Anonymus23 (#15556) üzenetére


Hublot
senior tag

Jujj! :DDD :C

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#15558) velizare válasza Anonymus23 (#15556) üzenetére


velizare
nagyúr

27k hp-val... biztos szereti a kihívásokat.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15559) arnikusz válasza Anonymus23 (#15556) üzenetére


arnikusz
veterán

Hát nem látod, hogy megvette a fullos AUG AR- t a többi meg nem téma na. :Y Ez is sok youtubert nézhet.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel


ÍzÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
csendes tag

tejesen jó set lehet összerakom :D

Az állatok szeretete az egyetlen szeretet, amelyben az ember sohasem csalódik.

(#15561) regener válasza Hublot (#15553) üzenetére


regener
veterán

Ezt énis megkaptam tőle, írtam hogy Nemesist farmolok HC karira, a válasz: "ahoz célozni is tudni kell"

(#15562) arnikusz válasza ÍzÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ (#15560) üzenetére


arnikusz
veterán

Hát akkor löttek a nemzetközi hírnévnek. :)

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15563) Anonymus23 válasza velizare (#15558) üzenetére


Anonymus23
veterán

Lehet, kipróbáltam, nem sokáig bírta ;]

;) - The Power of the Light Side

(#15564) Gigant20 válasza Anonymus23 (#15551) üzenetére


Gigant20
tag

Ezt adom. Who I Am -el együtt ez a st4lk3r egy oltári b@rom. De ők sem halhatatlanok szerencsére, csak a stílusuk igazán alpári. Tiszta szégyen mind a kettő.

uplay: jul3s4ty_HUN

(#15565) Hublot


Hublot
senior tag

Na így hullott mindenki egy csaló játékostól. AimBot powa!!!! :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#15566) Anonymus23 válasza Gigant20 (#15564) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azzal nem volt gond, mert le volt lőve mindig, csak 1x lőtt le, amikor menüben voltam :DDD
Nem szereti a Clutchos szettet, mert szerinte noob, és seeker+hive-al játszik, mert az nem noob :U Nagyon komoly problémái vannak, nem tudom feltalálták-e már azt a gyógyszert, ami segíthet neki.
Egyébként milyen nemzetiségű, mert alpári módon szidta a magyarokat is, amikor rákérdeztünk, hogy akkor mi a HuN nála, akkor meg azt mondta, hogy csak tud magyarul, de nem magyar. :F
Ötletem mondjuk volna rá, hogy milyen származású :DDD nem osztom meg, mert az nem PH kompatibilis ;]

;) - The Power of the Light Side

(#15567) Anonymus23 válasza arnikusz (#15562) üzenetére


Anonymus23
veterán

A terminátornak is volt egy T200-es változata, neked is lett a DZ-ben egy :DDD

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#15568) arnikusz válasza Anonymus23 (#15567) üzenetére


arnikusz
veterán

Ő Gyíno alias Gyíovanni Trappatone. :)
Tetszett tegnap a szettje nekem csak egy kezdő változat van megpróbálom fejleszteni a hátralévő időben.
Ill. egy Liberty Exo holsteres langyos szettet gondolok az új specializációhoz.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15569) regener


regener
veterán

Tegnapi Shit of the Game stream:

"Nem ehéten, de nem is az utolsón"
[link] <- játéktörténet

(#15570) arnikusz


arnikusz
veterán

Az új specializáció fácska ezt nézzék csak.
Inkább egy ilyet rakok össze hétvégén felkészülés gyanánt erre az új specializációra a maszk és kesztyű kell a röbbi megvan.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15571) regener válasza arnikusz (#15570) üzenetére


regener
veterán

Nekem már van tüzes szettem, perfect concussion, perfect spark, perfect berserk, perfect wicked, chc kutyás holster és composure térdes, na persze merciless és pyromaniac (94% sebzés roll) és allegroval :D

[ Szerkesztve ]

(#15572) arnikusz válasza arnikusz (#15570) üzenetére


arnikusz
veterán

Itt a video róla, hát ez tönkre veri a többit nézzék csak végig. És shoti nerf továbbra sem téma.
[link]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15573) Anonymus23 válasza arnikusz (#15572) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez így elég beteg egy specializáció, szerintem PvP-re eléggé húzós lesz.
Pl a shotis elnyom egy armor kitet támadás előtt + chicken dance, lelőhetetlen lesz, eddig is, de így meg 1 v server lehozza aki szereti ezt a fajta glitchet...
Ha ez így marad, akkor nagyon nagyot kell durantani az Ubinak, hogy YP2-t vegyek.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#15574) dvd24 válasza arnikusz (#15572) üzenetére


dvd24
senior tag

Szerintem ezt a specializációt már a loot 2.0 gondolatával a fejükben optimalizálták. Ott ugye majd csak a testpáncélon és a hátizsákon lesz talent, és azok is tök újak lesznek (vagy legalábbis lesz köztük rengeteg új és a mostaniak is valószínűleg átalakítva maradnak meg).

Ha majd teljes kontextusában látjuk a dolgokat, akkor lehet nem is lesz annyira imba. Vagy pár új talentnek köszönhetően brutálisak lesznek majd más specializációk is.

Persze amíg az új rendszer kijön addig durva lesz.

[ Szerkesztve ]

(#15575) soo277


soo277
őstag

:O :O :O

BT: wersoo#21211

(#15576) persil válasza soo277 (#15575) üzenetére


persil
nagyúr

Regi, de nagyon talalo kep es sajnos nagyon sok sorozatra/kesobbi kontentre jellemzo.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15577) soo277 válasza persil (#15576) üzenetére


soo277
őstag

Én is sajnálom, mert kár ezért a játékért

BT: wersoo#21211

(#15578) Anonymus23 válasza soo277 (#15577) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ugyanaz, mint a Div1, iszonyatos potenciál lenne benne, amit sorra kihagytak ott is és itt meg nagy a baj (lásd a nevetséges árat kevesebb mint 1 év alatt).

Illetve ami egyre nagyobb probléma, hogy itt is egyre sűrűbben megjelennek a nyilvánvalóan csalók, azaz az EasyAC nem működik, vagy nem jól, mert tegnap is volt olyan, hogy lelőttünk egy csapatot 2x, haramadjára már aimbottal jött ki egy gyerek közülük és fekvés volt a vége.
Vagy a glitchek (itt is működik a csikkendensz, nincs hitreg), a macro-huszárok, a totál harmonizálatlan gearek, stb stb.
Ha itt is az lesz mint ami a Div1-ben, akkor vége ennek a játéknak is.

;) - The Power of the Light Side

(#15579) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#15578) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mozgás is át lesz dolgozva. Skillek pl. Hamarabb fognak aktívak lenni. Deploy. Nem tudom a magyar jelentését.
EasyAC meg hát. Mindenhol vannak csalók ezrével. Mindet nem lehet kiszűrni sosem. Meg csak egy ideig véd az anti-cheat frissítés.

Ha Year 2-vel nem hoznak semmit akkor biztos, hogy vége. Casual-ok, mint én simán maradnak. Meg azért a Gear 2.0 is kitolja majd sokáig még a játékidőt.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15580) Gigant20 válasza s4hu|SyD^ (#15579) üzenetére


Gigant20
tag

Tetszik ez az optimista hozzáállás de tényleg.
Csinálhatnak itt a GEAR 2.0-t, de ha nincs ( és nincs) új tartalom a játékban akkor ennek vége.
A PvP a div2-ben az elejétől több sebtől vérzik. Ha ez a Gear 2.0 megoldja az még talán pár játékost még megtart de ha nincs új PvE tartalom akkor mivel fogják eladni a YP2-t?

Ha a RAID 2 YP2 exclusive lesz akkor beka......!

Mert ami idén volt az több mint nevetséges. Még az Episode 1 az talán ok, de a többi! :W
Itt még azt az esélyt se látom, hogy 1 év múlva lenne értelme visszatérni.

uplay: jul3s4ty_HUN

(#15581) soo277 válasza Anonymus23 (#15578) üzenetére


soo277
őstag

Ez a probléma, vagyis a csalás, minden multis játékot tönkrevág, de sajna ez ellen tenni semmit nem lehet.
Néztem 1x egy stream et, a csávó azt hajtogatta, hogy a fejlesztők csinálják suttyomba a hack eket, hááát, van benne valami

BT: wersoo#21211

(#15582) i@lex


i@lex
őstag

Szomorú ilyeneket olvasni.
Tényleg az, mert engem hosszútávon csak az ilyen típusú játékok kötnek le.

Division halott, Destiny kifogyóban, a pvp még szórakoztat, Anthem kiherélte magát, pedig uramatyám milyen potenciál van abban is...

Valamelyik IP igazán megemberelhetné magát.

(#15583) persil válasza soo277 (#15581) üzenetére


persil
nagyúr

Meg a gyikemeberek, a laposfold es a chemtrail.
A fel karomban fogadnek, hogy egy netto baromsag.

Ne erts felre, nem ellened szol, ha ugy jonne at. :)
De valljuk be, nem sok haszna van a fejlesztoknek abbol, hogy nehany moslek csalo miatt a jatekosbazis nagyobb resze egyszer megunja es soha tobbet nem inditja el a jatekot.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15584) pilipi válasza soo277 (#15581) üzenetére


pilipi
aktív tag

Negative, egy halott, bukott játéknál mi értelme lenne a fejlesztőknek hergelni a megmaradt maroknyi gamert? Ebben nem sok fantázia van.

(#15578) Anonymus23 Csak ilyenkor már bőven túl voltunk a Underground és Survival módokon ezt ne felejtsük el, a második résznél pedig ott tartanak, hogy megjelenéskor is gáz lenne ennyi bug és grafikai hiba az új tartalmak teljes hiánya mellett. :R

(#15585) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Nem vagyok hardcoore játékos , de azért van benne vagy 400+ órám. Ebből vagy 250-et a feleségemmel coop-ban toltuk. gyakorlatilag mindent (azt hiszem) kijátszottunk , többször is a játékban. Próbálkoztunk időközönként a DZ-al is. Mindig ugyanaz volt a vége. Akármilyen build-al is mentünk , kinyirtak 1-2 lövéssel. Volt olyan hogy konkrétan 5x visszamentünk egymás után és mindig ugyanaz a tag lőtt le hobbiból. Eredmény az lett,nem megyünk DZ-be egyáltalán , de már a játékot se nagyon játszuk. Elkönyveltük,hogy ennyi volt és kész. Számunkra az nem szórakozás , ha valaki hobbiból kinyir.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#15586) soo277 válasza pilipi (#15584) üzenetére


soo277
őstag

Nem erre gondolt, hogy 1üt fejlesztik a játékkal, hanem az egyik fejlesztő otthon suttyomba, na 111, befejeztem

BT: wersoo#21211

(#15587) 5150head válasza pilipi (#15584) üzenetére


5150head
senior tag

Nem biztos, h ő írja a csalást. Neki csak elég egyszerűen kiszivárogtatni a kódokat, infokat és hogy miért? Hát pénzért! Rohadt nagy biznisz van a csalásokban, rengeteg lóvét kaszálnak vele. Egy kis utolsó fejlesztő meg valszeg pont leszarja h mi történik a game-el, nem a head fogja kitolni az ilyen infokat. Szval ráció van benne, az h meg is történik-e az meg megint más kérdés.
MÁS: Ugye azt ígérik, h a Gear2.0-val senkinek se fog gyengülni a jelenlegi buildje. A kérdésem az, h hogyan fogják azt megoldani, ha kesztyűmön vagy a maszkomon egy perfect talent van, az hogy fog utána megjelenni az item attribútumai között? pl gondolok egy Clutchra. Ne legyen igazam, de ez szerintem egy nagy kamu, és szerintem a legtöbb cucc kuka lesz, lehet megint farmolni mindent, ami nem lenne gond, ha olyan tartalom lenne amit érdemes újrajátszani...
Én is kb azt látom mint a div1-ben, olyan mintha azt tolnám, csak nem tél van.

[ Szerkesztve ]

(#15588) FireKeeper válasza 5150head (#15587) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szerintem azt sehol senki nem mondta hogy nem fog gyengülni a build-ed, tekintve hogy a teljes talent rendszer át lesz dolgozva, és a jelenlegi metában minden build egy vagy néhány talent szinergiájára épít. ha jól emlékszem, azt valóban mondták, hogy ha most van egy magas stat roll valamilyen cuccodon, az a gear 2.0-ban is egy magas roll lesz - még ha nem is ugyanaz a statroll (pl DTE a maszkokon, gondolom az át lesz rakva egy másik piros rollra).
de teljes build-re senki nem mondta hogy nem lesz gyengébb, mert tudják hogy egy ilyen kijelentés úgyis tarthatatlan.

a nevesített gear cuccok elvileg erősebbek lesznek majd az új rendszerben mint az ugyanolyan, nevesített cuccok, hogy ezt végül mivel érik el (magasabb statroll, több stat?) egyelőre nem tudni. el kell hinni nekik.

ami meg a farmolást illeti, az kb elkerülhetetlen, ha az új gear rendszerrel új gear score plafon is érkezik.

lehet megint farmolni mindent, ami nem lenne gond, ha olyan tartalom lenne amit érdemes újrajátszani...
ez meg elég szubjektív, szerintem a sztori missziók elég válgozatosak, a probléma inkább csak azzal van, hogy ha te valamelyiket specifikusan akarnád csinálni, mert épp olyanod van, de aznap épp nincs vele napi projekt, vagy népszerű targeted loot, akkor elég sokáig várhatsz mire bead valakit a matchmaking. nyilván a skálázáson lehet mit csiszolni, de szerintem a PvE felhozatal még így is erősebb mint a Div1-ben valaha volt.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15589) Anonymus23 válasza pilipi (#15584) üzenetére


Anonymus23
veterán

Illetve azt se felejtsük el, hogy a Div 1 azért sokkal nagyobb kihívás volt, pl lvl35 LMB shotisokra még mindig emlékszem :DDD Akár az Undergroundban, akár a Falcon Lost ban.
De az orosz nagykövetség is igazi kihívás volt eleinte.
Itt a Div2ben ez nagyon hamar kifújt.
Volt olyan Tidal, ahol a "skill és" szettel 500 millió sebzést csináltam, lehet bug volt, és abban a körben a többi random nem sokat sebzett, de nagyon el van szúrva a skálázás és a hozzá kapcsolódó loot.

;) - The Power of the Light Side

(#15590) 5150head válasza FireKeeper (#15588) üzenetére


5150head
senior tag

Értem, köszönöm, eddig ez nem volt tiszta nekem. Csak az maradt meg valahogy, h nem fognak gyengülni a cuccok. :B

(#15591) FireKeeper válasza Anonymus23 (#15589) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jaj azoktól a sotisoktól mai napig rémálmaim vannak :D

mondjuk a heroic nehézséget itt nem próbáltam még, a Div1-ben a legendary is gázosabb tudott lenni, 4 random összevissza gear-ekkel nem igazán tudta megcsinálni, ha más nem is, legalább egy jó reclaimer mindig kellett hogy ne legyen kínszenvedés az egész.

nekem inkább az hiányzik, vagyis nem tetszik, hogy a heroic nehézségnek jelenleg kb semmi értelme. anno a legendary legalább adott exot/classified-ot a végén, de most meg egy-két kivételtől eltekintve a random open world cuccok is dobálhatnak bármilyen lootot. :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15592) 5150head válasza FireKeeper (#15591) üzenetére


5150head
senior tag

Nem csak neked :D Itt kb a sniper kutyák hozzák azt a szintet. A pálya másik feléből szájbalő a rohadék.
A div1-ben valóban volt kihívás és az egyes szettek között is volt szinergia. Kellett a csapatba healer, dps, sniper attól függően h mit mentél. Itt a 2-ben jelenleg egy elektroval röhögve lehoz az ember bármit ha használja a fejét is játék közben és nem agyatlanul rushol. Nincs az az érzésem mint pl a Div1-ben amikor a Falcon Lost küldin lent "rettegtünk" az alagútban h mikor ugranak ránk a shotisok vagy talál el az APC gránátja... good old times :O

(#15593) FireKeeper válasza 5150head (#15592) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én ezért (is) várom nagyon a 2.0-át, mert elvileg a rendszer egyik bevallott célja, ha a buildek sokszínűségét visszahozza. valljuk be, jelenleg a tonnányi talent miatt elég sok olyan build van, ami sokat sebez, de tankos is, jó skill dmg és jó fegyver dmg stb. nekem hiányzik kicsit a kő-papír-olló ami az első részben egy kicsit megvolt, hogy az egyes aspektusokat (dmg, heal, tank) jobban ki lehessen minmaxolni a többi kárára.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15594) 5150head válasza FireKeeper (#15593) üzenetére


5150head
senior tag

Reméljük h jó lesz a változás, ebben a hónapban kiderül -ha nem lesznek akkora balfaszok h csúszik valami maitt :D-
A heroicra meg menj rá nyugodtan easy peasy. Pont most toltuk le a Jeffersont még 2 másik randommal 3-an. Az elektros buildemmel többet sebeztem mint a másik kettő együtt :U amit valljuk be ha jól lenne balanszolva a játék akkor nem lehetne :U

(#15595) FireKeeper válasza 5150head (#15594) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de minek szívassam magam a nagyobb nehézséggel, ha kis túlzással ugyanaz a loot esik challengingen is? vagy több a named, exo drop?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15596) arnikusz válasza Bluerainbow (#15585) üzenetére


arnikusz
veterán

The End ezt írtam a Clan társaknak mindhárom DZ ben megfordultunk de kong a csendtöl, vagy szembefutsz a csalókkal.
Be is írtam a tegnapi states alá, hogy csináljanak valamit a csalókkal, de fülük botját se mozdítják. Arra van eszük, hogy a Perfekt Berserket leváltsák a Tolvajveremből.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15597) FireKeeper válasza arnikusz (#15596) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a DZ a második részben szerintem concept szinten bukott meg :( nem lett volna szabad felszeletelniük

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15598) #75376384 válasza FireKeeper (#15597) üzenetére


#75376384
törölt tag

ja hat hallgattak a jatekosokra. en emlekszem mekkora orom volt ez a jatekosoknak (aki valszeg a hangos kisebbseg volt) ez a feldarabolt dz. nezd meg mi lett az eredemenye.

anno az elso resz rengeteg kritikat kapott amiert nem jottek kuldetesek es nem vittek tovabb a tortenetet. hallgattak a jatekosokra es nezd meg mi lett az eredmenye. egy halom uj kuldetes, de ez se jo. pedig ilyen tartalom teren sokkal tobb van, mint elso reszben.

sirtak a jatekosok a nehezseg miatt, annak is lathatod az eredmenyet. semmi kihivas, mert minden tok egyszeru.

a nyilvanvaloan op skill buildeket mostansag latom, hogy vegre nem kuldik el a fenebe, aki szova teszi. amiota bejottek vmelyik javitassal es valaki le merte irni, hogy unalmas lesz tole a jatek plusz op a seeker, folyamatosan kapta a savat.

lehetne tovabb sorolni. a legnagyobb baj, hogy hallgattak redditre es ubi forumra, ahelyett hogy ok vittek volna tovabb a amit kitalaltak es elterveztek.

[ Szerkesztve ]

(#15599) Hublot válasza arnikusz (#15596) üzenetére


Hublot
senior tag

Majd ma! Minden ruszkit lelövök. :D
Ui: StalkerHUN-t 100x IS! :DD

[ Szerkesztve ]

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#15600) arnikusz válasza Hublot (#15599) üzenetére


arnikusz
veterán

Jövök a Tank Gunnerben és osztogatom a lőszert, az én kezdő Clutchom nem versenyképes a DZS-be, már időt nem fleccolok bele. :)

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.