Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15501) s4hu|SyD^ válasza regener (#15499) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

3 raid-en voltam még csak amiből az első volt csak olyan ahol jött kulcs meg blueprint. Majd holnap reset és remélem jön az Aces blueprint.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15502) Repiv válasza dvd24 (#15462) üzenetére


Repiv
tag

Hát ez nekem nem sikerült. CP4-re felvittem, védekező szakasz, már csak a boss maradt, meghaltam, respawn visszaszalad nagyon közelről. Boss eltűnt CP zöld lett viszont nem könyvelte el hogy megcsináltam mert a lootos dobozt sem tudtam kinyitni.
Mit rontottam el? :F

(#15503) #75376384 válasza Repiv (#15502) üzenetére


#75376384
törölt tag

nem hivtal veletlenul segitseget? akkor szokta ezt, hogy a tarsaid foglaljak el helyetted.

(#15504) s4hu|SyD^ válasza Gigant20 (#15496) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Amúgy vicces volt első raid-em csak lőjek valamit az volt a parancs. Boomer talán az én oldalamra sem ért már meghalt. Hangárnál alapból rossz oldalra mentem, de azt mondták mindegy aztán talán 4-et lőttem a bossba. Kutyák kb 10 mp volt, Razor-nál is csak lőjek le 2 mobot meg a dagit talán ha ott lesz. Az is meg volt pillanatok alatt. Kb. a 2. is ugyanéz csak kicsit hosszabb. 3. ugye ahol másokkal voltam és végigszenvedtük és mindenhol rám szakadt, hogy ezt is csinálni kell meg amazt is. Razor-nál generátor(nyilván először csináltam, ki is léptem 1x), gránát(amit nem is mondtak nekem, még jó, hogy néztem videót), drónok, mobok, dagi. Ja kicsit mókás volt.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15505) dvd24 válasza Repiv (#15502) üzenetére


dvd24
senior tag

jah, valószínüleg az NPC-k megölték a bosst amíg gyorsutazgattál

(#15506) Gigant20 válasza s4hu|SyD^ (#15504) üzenetére


Gigant20
tag

Emlékszek, mert én mondtam a reptéren, hogy csak lőjed az npc-ket és ne halj meg ha lehet! :D
Ha jól emlékszek 3-an voltatok nem túl tapasztalt RAID-esek és ezért olyan gyorsan csináltuk amilyen gyorsan csak lehet. De ha azt veszed simán lement így is elég hamar! :)

De nem árt ha megtapasztalod, hogy milyen egy igazán szenvedős RAID-is. Mert ha mindig olyan csapattal mész akik mindent megcsinálnak akkor nem tapasztalod meg a RAID úgy ahogy annak idején mi is. :)

uplay: jul3s4ty_HUN

(#15507) s4hu|SyD^ válasza Gigant20 (#15506) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Semmi bajom azzal ha néha kis szenvedés árán kell megtanulni a dolgokat. Jobban rögződik. Meg én is úgy tanulok. Kell a tapasztalat. Persze néha mehet a sima is pl. mikor reset van. :D

Dobja nekem az Aces backpack blueprintet most az a legnagyobb bajom. Ha az EB jön mellé egye fene, a falra felfér. Gear 2.0-ban még lehet építek is hozzá build-et.

Egyébként ha megvannak a raid blueprint-ek akkor jöhetnek full drop-ban is már? Vagy blueprint nélkül is?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15508) Repiv válasza #75376384 (#15503) üzenetére


Repiv
tag

De persze hívtam, de csak akkor indul be a védekezési fázis, nem?
Azt nem gondoltam, hogy a társak képesek leteríteni a boss-t :)

(#15509) #75376384 válasza Repiv (#15508) üzenetére


#75376384
törölt tag

nem. megcsinalhatod egyedul is az egeszet (tamadas vedekezes), de ugy tudom kellenek a tarsak hogy be is tudjon zoldulni. utobbiban nem vagyok teljesen biztos, de az teny, hogy "aktivalhato" a vedekezes egyedul is.

[ Szerkesztve ]

(#15510) need válasza s4hu|SyD^ (#15507) üzenetére


need
addikt

ezt mondjuk nem értem "akkor jöhetnek full drop-ban is már?"
Vannak olyan szerencsések akiknek raiden már dob egy normális Aces 4 piros 25%HH táskát megnyugtatlak nem te leszel az :D. Nekem 6 vagy 7 raiden dobta a blueprintet. Ezt csak a Boss dobja..És akkor elkezded gyártani persze addigra már meg lesz a 100 DB Base Material. Természetesen itt sem fogsz normális táskát legyártani én a 18 tartok de még mindig xar! Raiden gyűjtöd a heti 40 BM vagy megvárod hogy 100 legyen vagy apránként teszed. Ja és ne gondold hogy táskát dobott egyszer is! Legalább is nekem nem. Sőt még EB-se dobot azzal mákom volt márt a 2 raiden a klán társam dobta nekem..
De maga a raiden a drop is valami elképesztően xar! És ezzel szembesülni egy jó szenvedős másfél óra után amikor várod a na most.. mindenhová köptem csak nem a földre :D :D

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#15511) Gigant20 válasza need (#15510) üzenetére


Gigant20
tag

Erre volt jó anno a 4 karakter, heti 4x annyi BP és Base Material+ 4x nyithattál magadnak EB-t ha úgy adta ki a kulcsok száma. :)

[ Szerkesztve ]

uplay: jul3s4ty_HUN

(#15512) need válasza Gigant20 (#15511) üzenetére


need
addikt

na igen.. :R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#15513) s4hu|SyD^ válasza need (#15510) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Látom, hogy mekkora hulladék a drop még így is, hogy van targeted loot. Mostanában ha időm engedi Exo-t vadászok meg a build-eket próbálom javítani + specializációkat húzok szóval még a farm sem olyan élvezetes, mert nem optimális karakterrel teszem. Konkrétan, amit 4-5 napja farmolok az szinte mind hulladék, nem is csodálom, hogy jön ez a Gear 2.0. Elveszi az ember kedvét az hogy lassan minden mob dob valamit, de mind kuka.

Igen úgy értettem a full drop-pot, mint pl. Nemesis-nél meg a többinél, hogy először kell a blueprint vagy össze kell rakni egyet és utána hozzáadódik a drop pool-hoz. Akkor Aces hátizsák az eshet a blueprint megléte nélkül is.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15514) arnikusz válasza s4hu|SyD^ (#15513) üzenetére


arnikusz
veterán

Üdv a Division világában. :)

Ha megtalálod mit szeretsz a játékban elvagy mondom ezt Division 1 3300 óra, Division 2 1200 óra után.

Most pl. a magam szórakoztatására összerakok egy Chatterbox/SMG Tank DPS buildet.
Tegnap este egy RPK LMG buildben farmoltam az OC dz-t.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15515) s4hu|SyD^ válasza arnikusz (#15514) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Azzal nincs baj, hogy nem vagyok el, mert 160 óra után azért van rengeteg tennivalóm bőven, Div1-et sem azért raktam le, mert nem volt csak mással kezdtem játszani. Szeretem az open world világokat és semmi bajom az unalmas ismétlődő tartalommal.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15516) Gigant20 válasza s4hu|SyD^ (#15513) üzenetére


Gigant20
tag

Az tényleg sokkal jobba lenne ha minden rögtön esne? De most komolyan ez egy looter-shooter game!
Szar a loot, igen de az hogy ez a gaer 2.0 lesz a megoldás azt kötve hiszem. De legyen igazad és legyen nagyon jó! :)
De szerintem ez sem fog sokáig tartani, majd megy a redditen a sírás, hogy jobb volt a régi, kellenek a talentek! :D Azt jöhet majd a gear 3.0 !

uplay: jul3s4ty_HUN

(#15517) felixo válasza arnikusz (#15514) üzenetére


felixo
őstag

Én is tolom a 2-t, de kedvet kaptam az 1-hez. Érdemes még megvenni ? Van élet még ott ?

Redmi Note 9

(#15518) #75376384 válasza felixo (#15517) üzenetére


#75376384
törölt tag

az elso reszt tudod jatszani egyedul, ha esetleg nem talalnal jatekost. nincs coop-hoz kotott tartalom, mint itt raid eseteben.

ha ezzel megbekelsz akkor a valasz mindenkepp. egy teljesen mas hangulatu jatek tele jobbnal-jobb tartalommal.

(#15519) 5150head


5150head
senior tag

Srácok, mi a pletyka, mikor jön az Episode 3?

(#15520) arnikusz válasza felixo (#15517) üzenetére


arnikusz
veterán

Tele van cheaterrel a DZ az biztos a PVE kontentekről nem rendelkezem információkkal

5150head Episode 3 nincs info tegnap Jokerunique twitteren annyit írt februárban.
Holnap Staten esetleg mondanak valamit.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15521) s4hu|SyD^ válasza Gigant20 (#15516) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ennél már csak jobb lehet.

Nem kell, hogy egyből essen, de alapból neegyen ennyi loot, ami meg esik legyen valamivel jobb. A budget system kaki.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15522) felixo válasza #75376384 (#15518) üzenetére


felixo
őstag

2-t haverokkal tolom, 1-et lehet, hogy egyedül (ha nem veszik meg). Cheaterek ps4-en is vannak ?

Redmi Note 9

(#15523) Pferi válasza felixo (#15522) üzenetére


Pferi
senior tag

PS4-re szerintem nincsenek olyan "segédprogramok" mint pc-n, ott sztem nincsenek csalók.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#15524) felixo válasza Pferi (#15523) üzenetére


felixo
őstag

Akkor már csak meg kell várnom, hogy akciós legyen a Store-ban. 16k elég sok érte.

Redmi Note 9

(#15525) dvd24


dvd24
senior tag

A Fehér Ház vendorja árul +5%-os AR dmg modokat.

Nem a legjobbak, de aki mostanában kezdte a játékot annak jól jöhet amíg nem esik jobb. (vagy amíg el nem jön a nagy gear revamp és meg nem változtatnak minden modot :) )

(#15526) s4hu|SyD^ válasza dvd24 (#15525) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

5.5% ahogy a nagyok mondják. :U

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15527) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
A specializációkra hogy a bánatban ad pontokat?
Mert nekem egy darabig adott, aztán egyszercsak már nem.....

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#15528) arnikusz válasza atyca (#15527) üzenetére


arnikusz
veterán

Heti Invaded küldik 5 pont, vannak bountyk arra is ad 3-at heroic 5.
Field ládánként 3, napi ch küldi 3 hard 1. Van projekt is az 3.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15529) s4hu|SyD^ válasza atyca (#15527) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Térképen írja ha ad valamire.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15530) atyca válasza s4hu|SyD^ (#15529) üzenetére


atyca
senior tag

Crafting,drops materials, supplies.
Ennyi van a térképen, illetve egy küldinél az, hogy mit dob a boss.
Itt megállt az élet:

Mindent hardon, vagy nehezebben játszok.
Kezdjem el egy új ügynökkel?
Vagy reinstall?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#15531) regener válasza atyca (#15530) üzenetére


regener
veterán

Mert még nem oldottad ki, szóköz után írni fogja hogy mit kell még csinálnod.

(#15532) arnikusz válasza atyca (#15530) üzenetére


arnikusz
veterán

Mivel nincs season passod ha jól látom a Gunner és Technician esetén meg kell csinálnod a Stagekben leírt feladatokat és utána oldja fel és kezdhetett speckó pontokat gyűjteni.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15533) Hublot


Hublot
senior tag

Tegnap OC dz-ben egy ruszki pali macro SVD Aimbot kombóval tolta kb 1sec/játékos. :D

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#15534) arnikusz válasza Hublot (#15533) üzenetére


arnikusz
veterán

Tegnap olvastam, hogy Div.1-ben a DZ üresedik, ide jönnek át mert az Easy AC tapasztaltátok , tapasztaltam semmit nem ér. Lesz majd nagy sírás Gear 2.0 bevezetése után, ha jobb és perfektes cuccok pl. Berserk marad DZ only és bedarálják a csalók a farmereket.

Ott viszont tényleg ki kellene próbálni amiről korábban is beszélgettünk, hogy egy 8-as csapattal összehozni a farmot és még így is lutri lesz a maradék 4.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15535) marky1970


marky1970
tag

Akinek még nincs jobb az Thieves Den-ben megveheti.

Omamil

(#15536) Anonymus23 válasza Hublot (#15533) üzenetére


Anonymus23
veterán

1 sec/ komplett szerver....
:U

;) - The Power of the Light Side

(#15537) arnikusz válasza marky1970 (#15535) üzenetére


arnikusz
veterán

Tele vagyok DZ pénzzel menjünk este?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15538) atyca válasza arnikusz (#15532) üzenetére


atyca
senior tag

regener,amikusz köszi!
A gunnernál már csak a páncéllebontásos buli van, de mindig meghal a benga.
Azt szólóban normál, vagy hard fokozaton kell ugye?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#15539) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Geforce NOW-val lehet játszani telefonon vagy tableten is a Division 2-őt. Talán 1 órát lehet folyamatosan az ingyenessel max.

Asszony nem fog örülni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15540) Hublot válasza arnikusz (#15534) üzenetére


Hublot
senior tag

A frissítéssel az EAC-t is frissítik szóval a csalók is repülnek egy időre. :K

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#15541) regener válasza atyca (#15538) üzenetére


regener
veterán

Ó ott jársz, az bugos, utoljára a bal térdét kell lőni, mert azon is van armor mégha nem is látszik.

Tehát lődd le ahol látod, majd a térdét végül és megadja.

(#15539) s4hu|SyD^
Most csak 5.5€ egy évig havonta, az semmi pénz érte.

[ Szerkesztve ]

(#15542) JenciHUN


JenciHUN
aktív tag

Sziasztok,

Új játékosként Xbox One-on keresnék egy klánt. Ha van esetleg ahova csatlakozhatnék, kérlek keressetek privátban! :)

(#15543) s4hu|SyD^ válasza regener (#15541) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Olcsó de venni kell hozzá kontrollert. Gondolom senki nem akar 5.5 fizetni azért, hogy az inventory-t meg a stash-t böngéssze.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15544) marky1970 válasza arnikusz (#15537) üzenetére


marky1970
tag

Köszi,de nekem nincs szükségem erre a mellényre!

Omamil

(#15545) arnikusz válasza atyca (#15538) üzenetére


arnikusz
veterán

Kis pisztollyal lődd először a sleppet takarítsd le.
Alulról felfelé haladva a térdvédő, derék környéke 2 kar a vállain is van a mellény és végére a sisak.

Nekem se kell Oma, most annyi maradt HC-ben, hogy District Union a Nemesis darabja miatt ill. következő héten a blueprint.
Hétvégén kipróbálok egy Techniciant 500K Armor 3000 skill hive /seeker.
De Mellény és Hátizsák spájzolás magas statokkal.
Meg amit írtam korábban ha összejönnénk 8-an DZ -be egy kis móka ha van rá igény.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15546) marky1970 válasza arnikusz (#15545) üzenetére


marky1970
tag

8 fős/vagy ahányan összejövünk/ DZ farmba benne vagyok este, déli DZ-ben mellény a targeted loot!

[ Szerkesztve ]

Omamil

(#15547) velizare válasza marky1970 (#15535) üzenetére


velizare
nagyúr

ohmai... össze kéne rá lőnöm a valutát. :|

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15548) marky1970 válasza velizare (#15547) üzenetére


marky1970
tag

Akkor gyere minél előbb mert a tapasztalat alapján ezeket a perfekt berserkes mellényeket nem lehet 24 órán át kapni!
Lehetséges hogy 20.00-kor váltják valami másra!

Omamil

(#15549) arnikusz válasza velizare (#15547) üzenetére


arnikusz
veterán

OC DZ 4 fős csapat 1 óra landmark takarítás és megvan a 300 DZ pénz. :K

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15550) Hublot


Hublot
senior tag

Akkor este mindenki jöhet OC dz-be.
Ui: aki meghal az a.... :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.