Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k

Hozzászólások

(#14251) bugybi


bugybi
csendes tag

Sikerült szereznem egy 65 c839 est az emagrol de nem értem miért csak 2 év garit adnak rá A garancia nem árhoz kötött?

(#14252) adamhun94 válasza BenHans (#14249) üzenetére


adamhun94
tag

Köszi, reggel reklamálok...

(#14253) golan7 válasza sysrq (#14245) üzenetére


golan7
tag

Remélem, hogy az új kábellel jó lesz!
A legnagyobb bajom, hogy csak akkor lesz jó, ha újra indítom mindkét eszközt, vagy ki-be dugdosom az erősítőt! Próbáltam a tv hang kimeneteit váltogatni, az erősítőt kapcsolgatni, de ezektől nem javul meg!

(#14254) mrmft válasza kutyuska (#14250) üzenetére


mrmft
senior tag

Ha meg talasz inkabb 43C725. Avval nincs gond.

(#14255) pepimama válasza gabo91 (#14229) üzenetére


pepimama
tag

Ez azért is nehéz, mert egy forintgyengülés (esetleg erősödés) eléggé el tudja vinni az árakat. Pl. 58"P635 140K volt kb. 1,5 hónapja, most BF-nél 145K...

(#14256) kutyuska válasza mrmft (#14254) üzenetére


kutyuska
aktív tag

DTS támogatott?

" Babra munka, de megéri! "

(#14257) nicu71 válasza Gino20 (#14232) üzenetére


nicu71
addikt

Rtlmost nem telepíthető Tv-re ,de azt igérik hogy az Rtl+ igen,és hamarosan.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#14258) confuser


confuser
senior tag

Én is átvettem a 65C839-emet, tényleg brutál szép és homogén a képe, bár kis invertálódást azért vélek felfedezni oldalról, talán már 20-30 foktól, de ezt majd még tesztelgetem. Viszont: ki és bekapcsoláskor egy elég jelentős kattanó hangot ad. Találkozott már valaki ilyennel? Google keresés nem segített...

Bolti átvétel volt, és előttem bontották ki, hogy megnézzük hogy sérülésmentes-e. Leemelték róla a kartondobozt, és ahogy kitették az alsó hungarocell (iporka) szélére a tv-t, hogy le tudják venni róla az aláhajtott csomagolást, leugrott róla a tv... kb 5 cm-ről koppant, de látszólag nem lett semmi baja, így elhoztam. Lehet hogy emiatt van ez a kattanó hang? 😢

(#14259) rankesz válasza confuser (#14258) üzenetére


rankesz
veterán

Én a hangszóró erősítő áramkör reléjének gondolnám a kattanást, szerintem normális, bár hozzáteszem nálam ilyen c728-on nincs. Esetleg írj a "tökéletesképes" srácnak innen a topikból hogy ő tapasztalt e ilyet

bugybi: írsz az emagnak és átírják 3 évre

(#14260) mrmft válasza kutyuska (#14256) üzenetére


mrmft
senior tag

Igen.

(#14261) confuser válasza rankesz (#14259) üzenetére


confuser
senior tag

Most többen vettek ilyen TV-t, azért is írtam ide, hátha valaki meg tudja mondani, hogy nála is van-e ilyen, de persze Vhiktor véleménye is érdekel, hiszen nála is járt ez a típus :)

Közben beszéltem az eMag-os ügyfélszolgálattal is, cserélik ha kérem, de nincs raktáron, úgyhogy most várom a visszajelzést hogy mikorra várható beérkezés...

(#14262) Bear válasza confuser (#14258) üzenetére


Bear
aktív tag

Szia, az enyém is kattan, szerintem ez sima relé hang. A betáp kábele sem a szokásos, hanem számítógép tápos kábel, szóval ebből én azt gondolom, hogy (sokat fogyaszt a TV :) ) ez természetes jelenség.

(#14263) lazara007 válasza confuser (#14258) üzenetére


lazara007
csendes tag

Nekem is hangosan kattan ki/be kapcsolasnal a 75c835.

Ha volna valakinek kedve, szivesen cserelnek tapasztalaltot, DV, Smart tube, Plex, Media playerek, TrueHD, DTS-HD kerdeskorokben.

(#14264) gbela válasza lazara007 (#14263) üzenetére


gbela
senior tag

Batran fejtsetek ki ezen kerdeseket itt, mert epp uton van 65-os meretben es epp ezen temak erdekelnek mar elore :)

(#14265) confuser válasza lazara007 (#14263) üzenetére


confuser
senior tag

Köszi a választ, és neked is Bear!

Bennem a fent leírt "leesésen" kívül azért is merült fel hogy ez nem normális jelenség, mert rákeresve Google-ben senki nem panaszkodik rá, ellenben a sima menüben lépkedéskor való pittyegésre igen, ami meg sokkal diszkrétebb (és amúgy szoftveresen kikapcsolható, csak nem logikus helyen :D)

Media player és hasonló témák engem is érdekelnek, egyelőre csak feltettem a Kodi-t, aztán meglátom hogy ki tudom-e váltani vele a CoreElec-es médialejátszómat.

(#14266) ioles


ioles
csendes tag

Volt ugye a DVB-T2 probléma, sőt mai napig fennáll és bugosak a szoftverek, nem tudják kezelni Magyarország régió esetén a DVB-T2 -t mert tiltva van, így MindigTV Prémium adók csak akkor jönnek be ha szerviz menüben, vagy a régió beállításnál átállítjuk (Contrast menün-->6425 nyomni --> DVB-T2: ON / vagy a régiót Ausztriára tenni)
De a lényeg, hogy páran kértetek TCL kontaktot, mert ha valaki ír a honlapjukon arra semmi válasz nem érkezik, ezért hoztam egyet: robert.kovacs@tcl.com
Neki lehet írni közvetlenül TV-kel kapcsolatos Technikai problémákról, esetleg SW bugról.
Természetesen a TCL nél hagyomány hogy senki nem ír vissza :-D így ő sem fog, de a webshopok elmondása szerint továbbítja a problémákat.
Egyébként mindent elmond egy márkáról a supportja Philips és Sony is mindig és rövid idő alatt segítettek, gondolom az áruk is azért annyi amennyi, meg kell fizetni a támogató mérnököket :-) TCL vakon lövöldözgeti a SW-eket, de legalább olcsó, egy igazi kínai termék anyag van benne háttértámogatás semmi.

(#14267) Stefanie


Stefanie
tag

Sziasztok!
Ma érkezett meg egy C639-es készülék, elég pöpec, de furcsa dologra lettünk figyelmesek: kikapcsolt állapotban hátulról sípolás hallatszik. Nem hangos, de épp annyira hallható hogy aggasztó legyen. Párom szerint a tranzisztorok szoktak így sípolni. Ez márkabetegség vagy hibás a készülék?

(#14268) kutyuska válasza mrmft (#14260) üzenetére


kutyuska
aktív tag

Köszi!
A magyar TCL oldalon nyoma sincs ennek.

" Babra munka, de megéri! "

(#14269) mrmft válasza kutyuska (#14268) üzenetére


mrmft
senior tag

https://www.tcl.com/eu/en/tvs/c725 a magyar oldalon sok mindennek nincs nyoma. LG utan orultem, hogy van benne.

(#14270) kutyuska válasza mrmft (#14269) üzenetére


kutyuska
aktív tag

A c725-nél még szerepel a DTS, C635/C735-nél már nyoma sincs. :(

" Babra munka, de megéri! "

(#14271) Vhiktor válasza confuser (#14258) üzenetére


Vhiktor
veterán

A kattanó hang ki és bekapcsolásnal természetes.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#14272) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!
Küldött valaki vissza mostanság TCL 55C739 készüléket az emag-ra? Vadászom de sajnos nem sikerült elkapnom. Egy újracsomagoltat sikerült csak, ami elég zsákbamacskának tűnik?!
Van lehetőség az üzletben kibontani és esetleg kipróbálni, hogy mit mutat. Persze a legjobb ha egy pendrive-ról tudnék nézni egy teszt videót ...
Mit gondoltok, tegyek vele egy próbát vagy felejtős... ?

(#14273) SlaveDealer


SlaveDealer
tag

Sziasztok!

Hosszas TV tesztek elemzése és hozzászolások alapján tegnap vásároltam egy 55C835 készüléket. :C

Egy Samsung UE32F6400 típust váltott le és lehengerlő a vizuális élmény :R ( "tokeleteskep" youtube csatorna ajánlása szerint lőttem be a képbeállításokat).

A kérdésem az lenne, hogy a régi Samsung készülékhez anno gyárilag adtak egy "IR Extender Cable" kütyüt ami végülis egy infravörös távirányító vevő és ennek a segítségével volt lehetőség a Telekom-os Set Top Box-ot (Cisco Cis2001) irányítani a TV távirányítójával.

TLC-nél nem találtam olyan remote control beállítást amivel ezt el lehetne érni.

Van bármely megoldás, hogy ne kelljen két távírányítot használni ha TV adást szeretnénk nézni?

(#14274) Levente1991 válasza bostone (#14235) üzenetére


Levente1991
tag

Erre én is kíváncsi vagyok, hogy van-e rá megoldás, korábban C725-ön én is ezt tapasztaltam mind tévéadás, mint YouTube esetén. Jelenleg Hisense tévém van, amire Mi Box 3 van kötve, de azon is tapasztalom az említett jelenséget, igaz, csak YouTubeon, tévéadásnál nem.

(#14275) Gino20


Gino20
őstag

Na úgy néz ki nem jutok dűlőre az ARC-vel és CEC-el a C835-ön, amit 3db HDMI-vel is teszteltem.
Tegnap már 10-15 percenként eldobálta az ARC kapcsolatot és elnémult. Kipróbáltam a 469-es szotfvert (csináltam reset all, shopot) és olyan volt mintha megoldotta volna, de megint kezdi. Amúgy érdekes volt, mert a 469-el arc kimenet ellenére szólt a TV hangszóró is, majd arra váltva azt lehalkítottam és a HM-et késleltetni kellett 1ms-el. Ma kicsit megnyúztam saját UHD HDR10 tartalommal is. Valóban elképesztő képe van és a mozgásmegjelenítés is pazar. Ja a médialejátszó jelét is van, hogy eldobja, ilyenkor ki kell húzni a HDMI-t a TV-ből.

Az, hogy nem kezeli CEC-n a lejátszót belefér, mert a lejátszót valójában ritkán használom (heti 1-2 alkalom) és saját távjával természetesen működik. Az, hogy a hangerőt sem lehet levenni a TV távval, ha nagyon muszáj még az is belefér és befogom az AVR távját is, de az, hogy folyamatosan eldobálja a jelet, elnémul 10-20-30 másodpercekre és a lejátszón eldobja a képet, az úgy érzem már sok és ugyan nem értek hozzá, de szerintem ez nem lesz jobb és egyszerűen nem "szereti" (kompatibilis) az AVR-em :( .

Én sajnos szerintem, így nem tudom megtartani. Sok pénzt égettem el HM-re és azt szeretném is kiélvezni. Rohadt bosszantó, hogy valószínűleg "ennyin" megy el, mert maga a TV külső források nélkül tényleg pazar és valószínűleg nem létezik ilyen VA képminőség 75"-ban ennyiért :((( .
Még adok neki pár napot és veszek 1 HDMI-t (a meglévő 3 mellé, amiből 2 noname), de ez valószínűleg nem fog segíteni.

(#14276) szjoci válasza Gino20 (#14275) üzenetére


szjoci
őstag

Tipp, bár biztos megtaláltad: a csatornák és bemenetek alatt a csatlakozók menüt nézted? Ott lehet arc valamint cec beállításokkal mókolni.

(#14277) Gino20 válasza szjoci (#14276) üzenetére


Gino20
őstag

Persze, engedélyezve van minden, hisz ha nem lenne még félig sem működne :)

(#14278) Vhiktor válasza Gino20 (#14275) üzenetére


Vhiktor
veterán

Érdekes hiba nálam, a cec és arc is tökéletesen működött. De nekem a totál gyári fw volt rajta.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#14279) Gino20 válasza Vhiktor (#14278) üzenetére


Gino20
őstag

Dobozából kicsomagolva természetesen nálam is, de azzal még rosszabb volt. A 468-as fw-re gondolsz, amivel ma adják vagy valami kicsit régebbi kiadáskori fw-re? Ha van ilyen és lehet, akkor természetesen downgrade-elem (mondjuk ezt nem tudom, hogy lehet-e, vagy ha igen, hogyan kell).
Szeretnék rá megoldást találni, mert kegyetlen jó cucc, főleg ár/érték arányban.

Csak kíváncsiságból...mivel használtad? Esetleg valami új eARC képes SB-vel vagy mondjuk valami régebbi ARC képes SB-vel/AVR-el?
Sajnos tegnap jelezte itt más friss C835 tulaj is, hogy eldobja az AVR kapcsolatot / hangot, de neki ki is kell kapcsolni mindent, hogy újra legyen hang/kapcsolat

[ Szerkesztve ]

(#14280) Vhiktor válasza Gino20 (#14279) üzenetére


Vhiktor
veterán


ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#14281) Gino20 válasza Vhiktor (#14280) üzenetére


Gino20
őstag

Köszi ;)
Hát ez egészen más, mint amivel Én kaptam (V8-T615T03-LF1V468)
LF1X172-re nem is találok semmit google-n, de lehet csak béna vagyok :(

[ Szerkesztve ]

(#14282) sysrq válasza Vhiktor (#14280) üzenetére


sysrq
őstag

[kép]
Úgy látszik reszelgetik a rossz irányba.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#14283) golan7


golan7
tag

Az 55c835-ön a tv mikrofonjával működik a hangvezérlés? Én nem tudom működésre bírni!
Ha ki/be kapcsolom azt jelzi a Tv, de a beállítások közt semmit nem találok róla és

(#14284) Stealth válasza kutyuska (#14270) üzenetére


Stealth
aktív tag

55C735 támogatja a DTS-t.

-= Stealth =-

(#14285) pepimama


pepimama
tag

Sziasztok ! Tegnap küldtem vissza egy 58P635 - t, (mert ugyanilyen 65-öst vettem)., ha kéne majd Vikinek. Maximálisan meg voltam elégedve és még a védőfóliát sem szedtem le a képernyőről, nem karcoltam stb. Itt a TCL fórumban írtam róla kb. múlt héten.

(#14286) confuser válasza Vhiktor (#14271) üzenetére


confuser
senior tag

Neked is köszi a visszajelzést!

(#14287) Geza74


Geza74
tag

Frissítettem a táblázatot.

Akit érdekel: csináltam egy összehasonlító táblázatot a TLC tévékről (folyamatban van), főként az aktuális árak miatt, de igyekszem kiegészíteni egyéb információkkal is, ahogy az időm engedi.
(Egyelőre még kezdetleges fázisban van, de az ár összevetések miatt remélem van akinek így is hasznos lesz.)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UEJq3BTCglbJAhH9xkN1R-ZtTTYxNcEDDe0flf-hAbc/edit?usp=sharing

Egyelőre csak az 55 és 65 collos verziók vannak rajta, lehet ez így is marad (bocsánat).

Jelmagyarázat:
- Pirossal jelölt ár: jelenleg nem kapható; ennyi volt utolsó ismert ára.
- Zárójeles ár: ez volt eddig a legolcsóbb ára.
- Az árakra kattintva feljön az adott típus Árukereső oldala.
- A típusra kattintva feljön a gyártói weboldal.

Az adatokat a TCL oldalairól vettem (veszem).
Délelőttönként igyekszem frissíteni.

(#14288) lazara007 válasza Stealth (#14284) üzenetére


lazara007
csendes tag

A DTS core-t, mert amennyire en tudom DTS-HD az nem fog menni. DTS-X meg tan sose.

(#14289) lazara007 válasza golan7 (#14283) üzenetére


lazara007
csendes tag

TV mikrofonra mire gondolsz? Taviranyitora? Az kb jol mukodik, mas kerdes, hogy tele reklamos youtube-al szepen mukodik. Smart tube, meg reszben.

(#14290) lazara007


lazara007
csendes tag

Egy kis 75C835 LAN speed test:

Analiti internet speed test, illetve file masolas belso meghajtora NAS-rol, giga halozaton:

Beepitett LAN: file masolas 11 MB/s, Analiti 93 Mbps
USB-s giga adapter (Ugreen,Amazon), file masolas 16-17 MB/s, Analiti 160-170 Mbps

Giga adapterrel legalabb nem akad sehol a 4K-s lejatszas

(#14291) lazara007 válasza Gino20 (#14275) üzenetére


lazara007
csendes tag

CEC-es keresztul nem iranyitja a kulso media playert ( KODI,odroid, Corelec).
Elozo 5 TV-m tudta ezt, hasznalhatok meg 1 taviranyitot?
Hangerot legalabb viszi a TV iranyitoja.

eARC kivaloan mukodik SB-vel, lekopogom, de meg varom , hogy megerkezzen az Nvidia Shield, es vegre az eletben eloszor losless Atmos-t/vagy DTS-HD-t tudjak hallgatni.

(#14292) lazara007 válasza Gino20 (#14275) üzenetére


lazara007
csendes tag

Es ha visszaviszed, milyen mas opcio van? Mert en kb csak ezt a TV-t talatam megfelelonek, es 1 het tavlatobol nem is csalodtam.
Ha kell offline beszelhetunk.

(#14293) golan7 válasza lazara007 (#14289) üzenetére


golan7
tag

Arra a mikrofonra ami a Tv alján van, nem arra ami a távirányítón van!
Elvileg azzal is kéne működnie a hangvezérlésnek!

[ Szerkesztve ]

(#14294) mrmft válasza lazara007 (#14290) üzenetére


mrmft
senior tag

5GHz, eselyesen ennel is jobb lesz, legalabbis nalam a C725 jobb annal amit mertel.

[ Szerkesztve ]

(#14295) Lujo123


Lujo123
junior tag

Sziasztok!

samsung.com-ra nem tudtok valami jó kis promóciós kódot? Sajnos a 65-ös S95b-ről 550ért lemaradtam, de hátha lesz valami BF ajánlat most pénteken. Köszi!

(#14296) Geza74 válasza Geza74 (#14287) üzenetére


Geza74
tag

Frissítve a frissítés.

A 65P635 ára ment lejjebb 10 óra óta 7,5%-kal.

(#14297) herceges215


herceges215
csendes tag

Hi.
Néztem az értékeléseket az árukeresőn és ezt írta valaki.

"Írta Béla: Két paraméter miatt és az ára miatt döntöttem a TCL 55C635 készülék megvásárlása mellett, a 2040 zónás Micro Dimming és a QLED tecnológia. Gondoltam, e két paraméterrel nem lehet mellényúlni nagyon. Végül az Euronicsből meg is rendeltem. Tévedtem. Két napja futom a kálváriát, hogy hátha én vagyok a lúzer júzer és valami beállítás elkerülte a figyelmem. Kritikán aluli a képminősége. Mondom ezt úgy, hogy volt és van is jó néhány TV-m. Nyilván egy LG OLED TV-vel nem fogom ezt összehasonlítani, de százszor jobb képe van a 7 éves Samsung LCD TV-mnek is, amiben semmi QLED, Micro Dimming hókusz-pókusz nincs. Sötét jeleneteknél, vagy fekete képernyőnél a képernyő nem fekete, a panel brutálisan foltos, felhős. Az egész panel szürkén világít. A Micro Dimming egyértelműen nem működik. A színek fakók és ezen semmilyen beállítás nem segített. Ami még azonnal feltűnt már beüzemeléskor, hogy gyenge a fényereje. A panel Brightness-t nem lehet állítani, csak egy fényerő állítása van, az a háttérvilágítás erősségét állítja, valamint, a kontrasztot, slussz. Külön panelfényerő, valamint a Micro Dimming beállítására nincs menüpont. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, majd átirányítottak a szervízbe, de nem tudtak erre a jelenségre mit mondani. Végül elmentem az üzletbe, hogy megnézzek egy kiállított példányt, pont ezt a típust. Már messziről látni lehetett, hogy a rengeteg TV közül ennek volt a legkisebb a fényereje 100%-on, holott a gyártó nem ezt írja. Az eladó kedves és segítőkészvolt. Alaposan megvizslattuk a TV-t, és ott ugyan ez a probléma volt. Tehát nem volt hibás az én készülékem, ez ilyen eleve. Az áruházban nehezebb észrevenni ezt a hibát, mert elég nagy a világítás, erősebb, mint otthon a szobámban. Teljesen sötétben pedig élvezhetetlen a TV. De, hogy itt ne is érjen véget a csalódás, upscaling-ról ne is álmodjon senki, gyakorlatilag 0 a felskálázás. Ilyet még nem is láttam, csak PC monitorok esetében. Csak a makulátlan 4k tartalom ami elfogadható, ami ez alatt van felbontásban, blokkosodott, ocsmány, recés szélekkel. Minden lehetséges beállítás végigpróbáltam. Tanulság: Ne vásárolj olyan szutykot, amit indiai piacra szántak. Ne vásárolj TV-t látatlanban. Ha ezt tudom, nem vettem volna meg. Kétségtelen, hogy a konkurens TV-k drágábbak, de akkor LG, Samsung minimum. Így nem sok értelme van az olcsóságnak.

Előnyök
- Valóban használható hang, kissé műanyag dobozos a hangkép, kevés magassal, de TV nézéshez már tényleg használható.
- Gyors Google TV oprendszer, gyors reagálású menü.
- Occsó

Hátrányok
- Kritikán aluli képminőség
- Nyoma nincs a Micro Dimming-nek, feltehetően nem is működik.
- Fekete képnél szürkén erősen világító panel, erős foltosodással.
- Upscaling mintha egyáltalán nem lenne benne.
- A színek rosszabbak, mint a régi LCD TV-men. Nem tudom ez mitől QLED.
- Hálózati lejátszásnál a belső lejátszója erősen korlátozott. Nem lehet tekerni, akadozik a kép Gbites hálózaton."

szerintetek most trollkodott vagy tényleg ilyen "gagyi" ez a tv?
TCL 55C635

https://www.arukereso.hu/led-tv-lcd-tv-plazma-tv-c3164/tcl/55c635-p790136850/#velemenyek

[ Szerkesztve ]

(#14298) Vhiktor válasza herceges215 (#14297) üzenetére


Vhiktor
veterán

A micro dimming nem egyenlő a local dimmingel, a micro dimming lényegében csak szoftveres dinamikus kontraszt, de a fekete mélységét nem befolyásolja.

A 7 éves Samsung képének minőségét így látatlanban is teljesen biztos vagyok benne, hogy hozza :)

De ezért is írtam, hogy ha valaki egy 7-8 éves VA paneles tévét cserél le és valóban minőségi ugrást szeretne akkor a jelenlegi árak mellett kb 300.000 környékén kell elkezdenie nézelődnie, ha 55 collról beszélünk.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#14299) Geza74 válasza herceges215 (#14297) üzenetére


Geza74
tag

Hát én csak ezt a tesztet olvastam eddig a C635-ről, de ilyen durva dolgokról itt nem írnak.
Link

(#14300) F.B.I. válasza herceges215 (#14297) üzenetére


F.B.I.
veterán

Konkrétan vett egy rossz paneles tévét és kereste rá a megoldást. Nincs. Ez ilyen volt. Visszaviszi, hoz egy hibátlan. Én is így jártam a 728-al, második hibátlan.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.