Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k

Hozzászólások

(#14201) betmen3


betmen3
csendes tag

Sziasztok!
Milyen file kezelő alkalmazást érdemes használni, ami kezeli a google drive felhő alkalmazást. C728 tv 432-es fw. Én az “ES File Explorert” használom, de sajnos pár napja hibát ír ki a drive kezelésénél… :((

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóság: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=betmen3&submit=

(#14202) pakfong


pakfong
tag

Szevasztok!

Az X1 megjelölés mi lehet? Az adott bolt jelöli csak így vagy van vmi különbség is a készülékekben?

Otto 43C735X1
Expert 43C735
Alza 43C735

[ Szerkesztve ]

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#14203) Vhiktor válasza butyu (#14200) üzenetére


Vhiktor
veterán

Nekem ebből az jön le hogy a panel továbbra is 60 hzen üzemel és nem 120-on. Az történik hogy elfogadja a 120 frames jelet és az algoritmus fog 2 sornyi pixelt(1 pixelt 0-60 framenel es 1et 60-120 nal), tehát megnezi mi van a páros (a) és páratlan (b) sorokban. Fogja az eredeti paros sorokban az "a" pixelt (0-60 frameig) és a páratlan sorokból a "b" pixelt(60-120 frameig), tehat 60 hzes sebesseggel szkenneli a bejovo jelet (120 hz eseteben ezt 2szer megtudja tenni) majd atlagolja ezeket és ebből készít egy c pixelt eredményként és ezt fogja kirajzolni, de továbbra is 60 hz lesz a valódi keprfrissitese a panelnek, tehát minden pillanatban egy interpolalt képet fogunk látni. Ezért lesz az eredeti uhd felbontasbol fhd, mert minden 2 eredeti pixel helyett 1 db interpolalt pixelt jelenít meg.

Nem tudom mennyire volt érthető:

Egy kis korrigálás az algoritmushoz.
120 hz esetében 1 másodperc alatt 120 db kepkocka van.
60 hz esetében pedig 60.

A fentieket kicsit kiegeszitve és pontosítva az történik, hogy minden páratlan képkocka esetén kiolvassa a páratlan sorok pixeleit, a páros kepkockalnal pedig a páros sorok pixeleit és ezekbol interpolal egy új pixelt és ezt jeleníti meg 60 hzen.

Legalábbis szerintem.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#14204) butyu válasza Vhiktor (#14203) üzenetére


butyu
csendes tag

Köszönöm Vhiktor!
Azt hiszem, hogy a gyereknek jó lesz (jó sok Minecraft). Ha meg COD -ozni támad kedvem (kb. évente 2x) einstandolom az xboxot és kihoznom a nappaliba, oda sikerült tegnap az emagnál venni egy 65c839 -t.

[ Szerkesztve ]

Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#14205) mrmft válasza pakfong (#14202) üzenetére


mrmft
senior tag

Mindegyik 43C725X1 csak, nem mindenhol irtak vegig. Egyformak.

(#14206) pakfong válasza mrmft (#14205) üzenetére


pakfong
tag

Köszi. Közben megtaláltam a honlapjukon is.
[link]

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#14207) peterbencze


peterbencze
újonc

Sziasztok!
Sikerült tegnap eMAG BF akció keretében jó áron megrendelni a 65C835-öt. Már nagyon várom, sok tesztet néztem róla. Viszont belefutottam ebbe a videóba: https://youtube.com/shorts/aSE63mN8X1g

Több videó és fórumbejegyzés van már a problémáról (c835 coil whine). A TCL kiadott egy frissítést (v469) ami úgy orvosolja a problémát, hogy gyakorlatilag elrontja a Local Dimminget, ezért többen panaszkodnak a frissítés utáni feketére. :( Kicsit aggódom emiatt. Van valakinek esetleg tapasztalata ilyen téren? Valószínűleg hardver probléma lesz, amit szoftveresen kétlem, hogy javítani tudnának…
Nem szeretném ezért lemondani a rendelést/visszaküldeni..
Köszi előre is!

(#14208) agent11 válasza agent11 (#14199) üzenetére


agent11
tag

Ma higgadt fejjel nekilendülve és utánaolvasva (tegnap eléggé felment a pumpa) sikerrel jártam a V440 IMG flash-eléssel.

Habár a bootloop okára nem tudok magyarázatot találni, mert sem áramszünet sem pedig frissítés nem volt...

[ Szerkesztve ]

(#14209) Saccco válasza peterbencze (#14207) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha van/lesz is ilyen gondja a tv-dnek, akkor sem biztos, hogy hallani is fogod.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#14210) pepimama válasza peterbencze (#14207) üzenetére


pepimama
tag

Bocs, de én ezen nem látom mi a gond. :F

(#14211) pepimama válasza Vhiktor (#14203) üzenetére


pepimama
tag

Köszönjük, de jól értem, hogy ez csak játéknál működik, film+sorozatnál sosem lesz 120Hz (vagy csak HDR-nél nem lesz 120Hz, de Full HD - nál igen)?

(#14212) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Sziasztok! Lecseréltem több mint 2 év után a 65c715 tv-t . Jött egy olyan ajánlat amire úgy gondoltam megéri a váltás. Mivel nagyon alacsony áron nem akartam eladni a c715-öt ezért maradt családban! A tcl topikot továbbra is követem ha tudok segítek! Az új tv hisense 65a9g lett. Még most ismerkedünk de ha valakit érdekel szívesen megosztom, hogy milyen is egy c715 után.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#14213) RVR400 válasza Kiskutya (#14212) üzenetére


RVR400
veterán

Ha lecserélted, akkor jobb. :D

(#14214) Saccco válasza Kiskutya (#14212) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hát az nem egy C TCL! :DDD :C

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#14215) Geza74 válasza Kiskutya (#14212) üzenetére


Geza74
tag

Persze. Írhatod.

(#14216) Vhiktor válasza peterbencze (#14207) üzenetére


Vhiktor
veterán

Nem kell kétes forrásokból rátenni minden fwt. Nálam semmi baja nincs, coil noise sincs.
Aranyszabaly, hogy nem kell frissíteni ha minden jól működik. Én biztos nem frissítenem netrol letoltott fileokkal. Max úgy ha a tv frissíti saját magát neten keresztül.
De én úgy sem frissíteném amíg rendesen működik.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#14217) laci laci


laci laci
addikt

Holnap jön a nagy foci vb.Szeretnèm az m4 sport app-ott feltölteni és használni.Mivel mèg a gyári play áruház van rajta,abban nincs benne.Mit tudok csinálni?Visszaolvastam itt,de nem találtam meg megoldást.. Köszönöm előre is.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#14218) Levente1991 válasza Kiskutya (#14212) üzenetére


Levente1991
tag

Szia!

Lehet tudni, hogy miért cserélted le a TCL-t? Én 11 hónapja egy C725-öt küldtem vissza és választottam helyette egy Hisense A7GQ-t, de borzasztóan megbántam, működik a tv rendesen, de nem vagyok képes megszokni a VIDAA rendszert, hiába van itt a Mi Box, hiányzik az Android rendszerszinten is, sajnos hirtelen felindulásból volt a csere, nem adtam meg neki az időt, amivel akkor nekem gondom volt vele, egyik barátomnál aki egy hónapja vett C725-öt, semmi ilyesmi nincsen.

(#14219) laci laci válasza Levente1991 (#14218) üzenetére


laci laci
addikt

Én is így voltam vele,de a tcl-nèl maradtam és Vhiktor kihozta belőle a csodát és akik jönnek és látják,azt hiszik,hogy valami 8k demo megy..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#14220) Kiskutya válasza Levente1991 (#14218) üzenetére


Kiskutya
veterán

Szerettem volna másik tv-t ami előre lépés is egyben a c715-höz képest. A kiszemelt a 65c835 volt ami láttam, hogy 399be is vihető volt, meg is vehettem volna de ennyi pénzt nem akartam költeni. Régebben szolt Rainman72 hogy lenne egy hisense 65a9g eladó neki, amit meg is néztem személyesen. 325-be kaptam meg karcmentesen úgy, hogy 5 napot ment a tv (menüben meg lehet nézni) és még majdnem 3 év garancia van rá. Mivel nem játszom csak ps4 van az is havonta 1x ha megy és 90%-ba csak este full sötét szobában filmezek úgy voltam vele, hogy inkább megpróbálok egy oled-et.

1 nap után tapasztalat c715 után:
Dizájn:
Ugyan olyan jó anyag használat mint a c715-nél nekem kicsit jobban tetszik a formája mert eltér az átlagtól viszont ennek meg van az ára. Csak a talp van vagy 25kg és 2 kiálló kis rúdra kell ráengedni a tv-t. Ketten szoptunk is vele kellett 3. ember aki besegített.


távirányító:
Amilyen jól néz ki annyira kell szokni. Nekem vastag ujjaim vannak és szerintem kicsik a gombok. A tcl-nek hiába nem a legszebb az irányítója de valahogy jobban kézre áll.

Kép:

1 napja tesztelem és igazából szerintem aki csak hagyományos tévézéshez keres tv-t ott nem feltétlenül fog kijönni az oled előnye. Hdr és 4k anyagoknál viszont brutál a különbség. Most látom igazából, hogy milyen is egy látványos hdr kép. (na itt meg volt a wow hatás) Tudtuk hogy ezen a téren nem erős a c715 de nem gondoltam volna, hogy ekkora a különbség. Ráadásul ami nagyon zavaró volt a c715-nél a sávosodás amivel minden tulaj küzdött valamilyen szinten. Itt szép egyenletes a panel! Mozgás megjelenítésnél problémákat eddig nem láttam bár én annyira nem is vagyok rá érzékeny, nekem a c715-el sem volt gondom ezen a téren.

Rendszer:
Nekem eddig több a pozitívum a vidaa rendszerében mint az androidban. Meglepő volt hogy szoftver frissítések nélkül ment minden elsöre. Hang nem csúszik arc-on szépen megy minden. Menü gyorsabb az appok nevetségesen kevesek de igazából ezt tudtam ami nekem szükséges az megtalálható rajta. HBO max nincs viszont most kaptam telekom android boxot azzal kiváltottam. (igaz hdr nincs még ott)

Hang:
Ezt csak amikor néztem Rainman72-nél akkor hallottam. Tv-hez képest nagyon jó egy alap hangprojektort szintjét hozza szerintem. Én nem használom nekem erősítő van. Egyébként van dtsx meg atmos is.

Game:
Ez annyira nem érdekelt de új konzolok mellé nem ajánlott mert hiába nativ 120hz a tv nincs hdmi 2.1 igy csak 4k 60hz megy.
Egyébként brutál szép a ps4 is hdr játékokkal itt is van előre lépés a c715-höz képest.

hmm...

(#14221) Vhiktor válasza laci laci (#14219) üzenetére


Vhiktor
veterán

Örülök, hogy ennyire tetszik :R :D

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#14222) Levente1991 válasza Kiskutya (#14220) üzenetére


Levente1991
tag

Örülök, hogy bevált, használd egészséggel sokáig!

Nekem a már említett rendszer miatt nem vált be, azok után amit Androidon megszoktam, ez nekem olyan, mintha visszamentem volna 20 évet az időben. Tévénézési szempontból (csak sport) megfelelő, konzolom végülis azóta sincs, lett volna lehetőségem igen baráti áron hozzájutni egy Series S-hez, meg is felelt volna, de az utolsó pillanatban visszaléptem, mert máshogy alakultak a dolgok, volt akkor fontosabb.

Mi Boxszal van ugyanúgy Android is, nem maradok le semmiről, de mai fejjel több időt adtam volna a TCL-nek, megbántam a cserét anno, de most már a nyakamon fog maradni, nem tudom eladni.

(#14223) Gino20


Gino20
őstag

Na beüzemeltem a c835-öt. Help pls. HDMI-n csatlakoztatva a HM erősítő, érzékeli is, mert az AVR setup-ja me is jelenik, de valójában nincs hang a rendszeren. Mi lehet a gond? Setupban engedélyezve az ARC. Hang kimenet ARC. CEC-re reagál vagyis kapcsolja az AVR-t.
Hang kimenet: automatikus vagy ARC, mindegy mert az AVR nem szólal meg

[ Szerkesztve ]

(#14224) Gino20


Gino20
őstag

Plusz a CEC engedélyezve, de mégsem vezérli a médialejátszót a saját távkapcs vagyis az AVR-be HDMI-n csatlakoztatott médialejátszó elérhető a kimeneten, de azt már nem vezérli a TV táv :(

(#14225) Kiskutya válasza Levente1991 (#14222) üzenetére


Kiskutya
veterán

Mi hiányzik az appokon kívül? Nekem az volt a furcsa hogy működik minden elsőre. Azért a c715-nél ha cisstaolvasol volt szívás rendesen főleg az elején. Lehet 725-re étek már javítva lettek de nekem pl mai napig ha hdr filmet néztem és utána visszakapcsoltam tekekom boxra a hdr beállítások látszódtak nem váltott vissza. Nekem kellett manuálisan. Android 11ig a netflix 10-15 perc után elkezdett szaggatni. Ki kellett lépni majd vissza hogy újra jó legyen. Ezt az android 11el sikerült javítani addig minden frissitéssel csinálta. A hang csúszás arc-on keresztül sok fw-vel előfordult és akkor rakhattad vissza az előzőt. És még sorolharnám. A tcl nagyon jó tv és lehet nem a c715 volt az utolsó amit vettem, de a szoftver legalább is c715 esetében botrányos volt. Kellet majdnem 2 év hogy azt mondjam majdnem ok lett a 715-ös szoftverrel.

hmm...

(#14226) Mystery230


Mystery230
csendes tag

Üdv!
Szerintetek megéri TCL 65C835 azt az 504e-t Alzán, vagy várjak még, hátha lesz karácsony előtt akció.Emagos buliról lecsúsztam. :W

(#14227) Kiskutya válasza Mystery230 (#14226) üzenetére


Kiskutya
veterán

Tuti lesz olcsóbb de az idő kérdéses. Szerintem le fog még menni 400 alá is! Ha nem sürgős én várnék.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#14228) Gino20 válasza Gino20 (#14224) üzenetére


Gino20
őstag

Na elbénáztam (este fáradtan már nem vettem észre). A HDMI1-be csatlakoztattam az AVR-t, de a HDMI4 az eARC. Már van hang, de ez a CEC kegyetlen és ez gondolom ennyit tud. Mondjuk úgy, hogy csak vezérelgeti a hangerőt, de kegyetlen lassan és lefele kevésbé (hol halkit, hol nem). A médialejátszót továbbra sem kezeli. Szóval az 1 táv helyett most úgy néz ki, hogy 3 kell :W.
Nem értem miért ilyen trágya.

Egyéb: csatornákat, hogy kell berendezni a Digi alap kiosztására? Ez most konkrétan ABC szerint sorba rakta

(#14229) gabo91 válasza Kiskutya (#14227) üzenetére


gabo91
aktív tag

Véleményetek alapján 55C835 ára meddig mehet le majd várhatóan?
350k ért megrendeltem... de nem volt betervezve, tudok várni tavaszig.
Az 55c825 ára 320k, ha abból indulok ki akkor akkor 835 esetében nem várnak jelentősebb csökkenést már.
Ha várható 300k körüli ár akkor várnék még, viszont le se szeretnék maradni róla.

(#14230) golan7 válasza Gino20 (#14228) üzenetére


golan7
tag

Nekem sem működik rendesen, jól van össze rakva, szól is rendesen, de egy idő múlva elnémul, vagy vissza vált a tv hangszórójára! Csak akkor lesz jó, ha kikapcsolom a tv-t és az erősítőt is!
Elég bosszantó!

(#14231) Levente1991 válasza Kiskutya (#14225) üzenetére


Levente1991
tag

Magán a tévén csak a Plexet próbáltam ki, de az is lassú gondolkodik 1-2 másodpercet a léptetések, váltások között. FHD filmek esetén folyamatosan érezető 1-1 akadás, nem vészes, de akkor sem folyamatos a lejátszás. Másoknál pedig el sem indul a film, kiírja, hogy nem játszható le. Ami viszont működik, annál tökéletes a kép.

Hozzá vagyok szokva a reklámmentes SmartTube-hoz, ez is boxról megy, ahogy a Kodi is. A tévé gyári YouTubeját is kipróbáltam, és a reklámokon kívül viszont azt vettem észre, hogy élesebbek, szebbek a színek, mint Mi Boxon.

Netflix meg hasonló előfizetéseim nincsenek, ez nem hiányzik. Konzol nincs, nem tudok nyilatkozni, de ezen szerintem nem is akadnék fel, örülni fogok, ha lesz és nem kell végre mókolni ahhoz, hogy valami elinduljon.

Összességében nem tudom megszokni, de mást - Samsung, LG, Sony stb. - sem tudok magamnak elképzelni, pedig az LG WebOS régen tetszett, meg a Magic Remote távirányító.

Most már inkább fogadnám el az Android felmerülő hibáit, de én mindig utólag vagyok nagyon okos sajnos... :U

(#14232) Gino20 válasza golan7 (#14230) üzenetére


Gino20
őstag

Hát nem is tudom.
A 65-ről 75-re nyilván tetszetős, de azért nem akkora wow. A kép szintén rendben, de a korábbi Q70R-em is tudott akár ~700 nitet és ~7000-es kontrasztot egy jó blooming mentes FALD-al szóval kép terén sem egy óriási wow, de azért megugorja a TCL, szóval tényleg nagyon rendben van és mozgásmegjelenítésben is jobb, de azért némi interpolációt még itt is használok, viszont az botrány, hogy a CEC ennyire hulladék. Olvastam korábban, hogy a gyors indítás okozhat anomáliákat. Kikapcsoltam, de nincs változás. Teszt jelleggel áramtalanítottam mindent, de ez sem segít. Hangosítani tudok, de halkítani valójában nem :W. Néztem menüben, nincs rá új gyári szoftver. Na amúgy ettől tartottam, hogy rohadt jó lesz, de bugos működéssel és majd lehet mókolgatni, amit Én nagyon nem akarok.

Egyéb: csatornák rendezésére tudja valaki a választ?
Amúgy google rendszer esetén nem az van, hogy kb bármi telepíthető rá? Lehet csak vak vagyok, de nem látok rajta gyári böngészőt és a telepíthető appok között sincs találat. Akartam volna rtl most-ot is, de azt sem találok.

(#14233) Kiskutya válasza Levente1991 (#14231) üzenetére


Kiskutya
veterán

Mondjuk ezeket meg pont én nem használom. Plexet szoktam ritkán de még nem teszteltem milyen. Egyelőre nekem nem hiányzik a droid de 1 nap után még nem merem kijelenteni hogy nem is fog.

hmm...

(#14234) Kiskutya válasza gabo91 (#14229) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nem lehet most kiszámolni. A 65c825 volt már 350 alatt is igaz akkor már kifutó termék volt.

hmm...

(#14235) bostone


bostone
addikt

Sziasztok!

P635-nélnlétezik olyan beállítás, amelynél a bőr szín kevésbé babarózsaszín? Olykor ezt "villogtatja" egy szürkés árnyalatban, főleg televízió műsoroknál, de olykor youtube -on is.

(#14236) Gino20


Gino20
őstag

Most már néha el is dobálja az audio jelet ARC-n :W

Lehetséges, hogy ezek szoftveresen javulnak? Vajon van már hozzá újabb szoftver, mint a gyári V8-T615T03-LF1V468?

(#14237) golan7 válasza Gino20 (#14236) üzenetére


golan7
tag

Nálam is mindig el megy a hang! És csak teljes kikapcs segít! (55c835)

(#14238) Saccco válasza Gino20 (#14236) üzenetére


Saccco
nagyúr

HBO vagy Netflix? Csak be kell zárni az alkalmazást.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#14239) Gino20 válasza Saccco (#14238) üzenetére


Gino20
őstag

Netflix, de nekem 5-10-20 másodperc után vissza jön, de röhej. Ha nem tévedek ez nem hardveres és hiába küldöm vissza, egy másik is ugyan úgy bugos lesz?

(#14240) golan7 válasza Saccco (#14238) üzenetére


golan7
tag

Nálam TV nézés közben is, sőt akkor is ha Xbox megy!
És nem jön vissza!

[ Szerkesztve ]

(#14241) Saccco válasza golan7 (#14240) üzenetére


Saccco
nagyúr

&& Gino20:
Kábel jó? Nekem rossz kábellel volt ilyen. Most maximum akkor megy el, ha standby-ba megy a soundbar, de akkor sem mindig. Mondhatom úgy, hogy nagyon ritka.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#14242) Gino20 válasza Saccco (#14241) üzenetére


Gino20
őstag

8K hama, ami eddig is volt

(#14243) golan7 válasza Saccco (#14241) üzenetére


golan7
tag

Gondoltam rá, de egyelőre nincs másik! Rendeltem egyet, remélem ezzel jó lesz! [link]

(#14244) Gino20 válasza Gino20 (#14236) üzenetére


Gino20
őstag

Találtam egy ilyet [link] [kép]
Ha letöltöm, hogyan kell telepíteni? Pendriveot mire formázzam? A ZIP-et ki kell csomagolni? Vagy úgy tömörítve mehet a főkönyvtárba?

(#14245) sysrq válasza golan7 (#14243) üzenetére


sysrq
őstag

Válogatós a HDMI kábelre, nekem szerencsére volt itthon sok. Az egyik megoldotta a hang bajomat, meg valamit állítottam az erősítőn is hogy ne akarjon alvásba menni, a TV mintha nem küldene jelet neki hogy ébren maradjon.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#14246) kutyuska


kutyuska
aktív tag

Nincs itt egy TCL promoter?
Északi szomszédunknál 2021 szeptembere óta regisztráció után 5 év garancia jár.
Mi kimaradunk a jóból :(

" Babra munka, de megéri! "

(#14247) Kiskutya válasza kutyuska (#14246) üzenetére


Kiskutya
veterán

Előtte is volt 5 év én is úgy vettem még a telekomtól 2020-ba.

hmm...

(#14248) adamhun94


adamhun94
tag

Sziasztok, segítséget kérnék:
most vettem át az 55C635-öst, doboz bontás után egyből gyanús lett kicsit a tartozékos zacskó sérülése (kiszakadva, vagy kivágva volt), ezek voltak benne: [link]

Megnéztem a beüzemelős guide-ot ([link]), mert 2 pár elem volt benne és ott mutat 2 féle távirányítót (persze megcsillagozva, így nem egyértelmű, hogy mi az igazság), kábelvezető műanyagot, de egy random videóban láttam hozzáadott AV adaptert is.

Tudnátok segíteni, hogy milyen tartozékoknak kéne pontosan hozzá járni? :F

(#14249) BenHans válasza adamhun94 (#14248) üzenetére


BenHans
addikt

Egy távi nálad lemaradt.
AV adapter nincs.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#14250) kutyuska válasza Kiskutya (#14247) üzenetére


kutyuska
aktív tag

Az már történelem...

Szemezgetek egy 43C635-tel hálószobai TV-nek, de most többen írtak hangproblémákról, ami elbizonytalanít.
Úgy látom, hogy ezután a méret után nem nagyon kapkodnak, még kivárok egy kicsit :)
Amit hiányolok a tesztekből az a TV tunerek minőségére vonatkozó infók, a csatornakezelés használhatósága ( pl. szerkesztés )
Sokan, akik olvassák a fórumot, még az eredeti funkcióját is használják, nem csak megjelenítőként a streaming-hez.

" Babra munka, de megéri! "

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.