Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#5380) dt451


dt451
csendes tag

Olvasgatva láttam, korábban többeknek is tudtak az illetékesek infóval szolgálni az ügye folytán, így gondoltam érdeklődök a sajátommal kapcsolatban. Pénteken vitte be a testvérem az unokanővérem tabletjét, amivel eredetileg húsvétra lepte volna meg a kisfiát. Kibontáskor kiderült, hogy gond van az érintőkijelzővel. Eleinte összevissza, majd egy idő után egyáltalán nem érzékel. Gyors megoldásként felajánlottam, hogy majd én veszek helyben a kissrácnak egy hasonló tabletet, hogy meglegyen az ajándék a fészekben, én pedig majd garanciáztatom a hibás példányt. Tekintve, hogy a tesóm fenn tanul, megkértem, hogy vigye be személyesen, amit múlt pénteken tett meg. Egy ConCorde Tab One - ról van szó. Cserét kért, és azt az infót kapta, hogy futár útján érkezik majd a megoldás. Azóta viszont nincs infónk. Számítottunk volna egy e-mail-re, hogy az ügy folyamatban van, esetleg nincs cserekészülék raktáron, várni kell, stb... Jó volna belőni, hogy mikorra várható a futár... Mikortól leszek magam is tablet tulaj, ha csak rövid időre is.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.