Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5030) blueMerle


blueMerle
veterán

Sziasztok,

mint számtech. boltosoktól szeretnék kérdezni, hogy Ti mit tennétek, lehet nincs is igazam, nem tudom.
Adott egy MSI RX9600-TI128 -as kari, melyen elméletileg Radeon 9600-as chip van, ugye. A dobozon is ezer helyen ez van.
Eddig a kari nem volt kihasználva, tudom nem egy erömü, de valóban csak net és word, semmi több. Azonban kaptam egy számtech játékot, Emergency 4, melyet a konfigom /adataimnál/ a papír szerint el kellett volna hogy hajtsa. De nem, kiírta hogy ok, menni fog ez, de tegyem fel az új grafikus drájvert. Felpakoltam volna...de nem ment, kiírta a drága gyári Catalyst hogy No video driver found vagy mi. Nosza, újabb driver keresése, valami Omega fel is mászott, és akkor jött a feketeleves:
A karit mindenhol Ati Mobility Fire GL T2/T2e -nek ismeri fel. Gyorsan driver lepucolás, Sisoft sandrával megnéz, döbbenet, ugyanaz. Megnéz Aidával: ugyanaz.
És ami végett írok:
A karit nem akarják cserélni, mert 11 hónapos, és hogy "semmi baja", és ha valóban van, akkor eddig miért nem szóltam?! Wazze mert eddig én sem tudtam róla, azért. :W
Állítólag megnézték, náluk tökéletesen ment. Kérdem megnézték aidával legalább? Nem, minek, megy a kártya. Baszki....most mit tehetek?!
Boltos voltam 5 évig én is, de ekkora szivatást senkivel nem tennék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.