Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24851) Menthirist válasza SkyS1gn (#24849) üzenetére


Menthirist
veterán

Igen, én is arra számítok hogy hangárból való kimozdulásról lesz szó, mutatnak majd egy bárt, benne ai-kat mozogni meg csinálni a dolgaikat, esetleg egy boltot is, lehet mobiglass-al.
És mindezt persze olyan grafikával, aminek csak a videójától felsír a vga-m (meg a ventije) :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#24852) Yllgrim válasza PodMAN (#24850) üzenetére


Yllgrim
őstag

A terv az volt hogy ez a hajo (meg persze a tobbi is) nagyon modularis lesz, sok mindent alakithatunk majd at, miutan megjelennek a variansok meglatom melyik all legkozelebb a terveimhez es azt fogok atalakitani teljesen olyanna amilyennek szeretnem :)

Szep lassan jonnek az infok, kijon a modul leiras, jon majd a modularitas (CPU-energia...) amint megjelennek a modulok maguk elkezdodik a legozas is, arra is lesz tuti majd valami addon/weboldal, jo moka lesz :)

Egy scanner alapveto lesz majd hogy tudjuk mit erdemes csinalni a masikkal, ha semmit akkor idoben elkezdjunk futni :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#24853) SkyS1gn válasza Menthirist (#24851) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mondjuk az nemtudom hogy lesz, hogy akinek roid hangárja van hogy lép ki belőle a mostani SM-ban :)

FPS-ben meg bennelesz a Zerogravity mód meg a Gold Horizon is igaz? Csak ez a 2 "map"?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#24854) Menthirist válasza SkyS1gn (#24853) üzenetére


Menthirist
veterán

Lehet roiddal is megoldják, csak még nem lesz annyira immerzív, vagy átvált az ember monjduk Revellre.

Az fps-ben meg igen, ez a két pálya lesz (de ezek létszámban és játékmódban is különböznek). De ez még ugye nem az 1.1-ben jön, hanem majd az 1.1.1-ben. Vagy hogy fogják nevezni.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#24855) SkyS1gn válasza Menthirist (#24854) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Tudom, tudom, 1.1 a Gladiussal, új damage state-el, Retivel hangárban stb, aztán FPS, és majd utána SM :)

FPS meg hó vége, április eleje az animációk újradolgozása miatt.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#24856) Menthirist válasza SkyS1gn (#24855) üzenetére


Menthirist
veterán

yepp

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#24857) Yllgrim válasza SkyS1gn (#24855) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nem, FPS-t kiadjak mar amint ugy itelik meg a jelenlegi animaciokkal hogy jok a palyak, es fokozatosan menet kozben kapjuk meg az uj animaciokat. Azok majd valamikor nyar fele lesznek meg. (ha jol emlekszem valami ilyesmirol volt szo)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#24858) SkyS1gn válasza Yllgrim (#24857) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Pedig mintha láttam volna egy diát amin ott volt hogy újradolgozzák és azért késik.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#24859) Yllgrim válasza SkyS1gn (#24858) üzenetére


Yllgrim
őstag

A Bostoni bulin meg azt emlitettek, hogy megjelenik, mert kell, az animaciokat meg csinaljak es jonni fognak folyamatosan. Ha most megcsinaljak azt is en nem banom :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#24860) Drenadar válasza Yllgrim (#24859) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nem úgy volt hogy most ki lehet próbálni valami rendezvényen és utána kapjuk? Vagyis ennyit az fpsrol...

(#24861) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Ha kijon a hetvegen a mindent ki lehet probalni ami mar a jatekban van, ki mire megy ra? :)

Nekem M50 egyedul, kell egy elfogo/racer hajo talan.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#24862) Drenadar válasza Yllgrim (#24861) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Bengal és idris nő meg a vanduul hajók

(#24863) SkyS1gn válasza Yllgrim (#24859) üzenetére


SkyS1gn
félisten

[link] Itt mondja. Amúgy már e héten kiadták volna.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#24864) Eniral válasza Drenadar (#24860) üzenetére


Eniral
tag

én is így emlékszem ! már csak azért is mert képes voltam nézni a streamet hajnalig :(((

(#24865) Menthirist válasza Drenadar (#24860) üzenetére


Menthirist
veterán

a múlthetin lehetett kipróbálni, és még hetekkel ezelőtt igen, úgy volt hogy oda célozzák... mivel az animokat cserélik, így tolják, de márciusra mondják

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#24866) Menthirist


Menthirist
veterán

Este lesz valaki fenn nézni a műsort? teamspeak-ezzünk közben? (gondolom lehet mute-olni a többieket gombra, hogy csak akkor lehessen hallani a többieket ha akarja az ember :D)

vagy maradjon a gépeléses élménymegosztás

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#24867) Tengo


Tengo
aktív tag

Egy gyors kérdés, ha van 2 amd mustang kódom, azt belehet valahogy tömöríteni egy avengerré?

(#24868) Yllgrim válasza Menthirist (#24866) üzenetére


Yllgrim
őstag

En szerintem fent leszek, millio dolgom van, belefer ez is :)

Kozben Reverse the Verse, ebben azt mondjat ma meg nincs 1.1, de lesz uj PTU patch, es abban benne lesz a RETALIATOR!!!! Jeee, mar csak le kell szednem par tucat gigat, uh holnap... :)

1.1 Jovo heten formalisan... Hardpoint design ma fel lesz toltve, nyami.

2.0-ban lesz majd dockoloas illetve hajora szallas (urben, menet kozben - boarding).

Meg sokat meloznak a hatterben hogy a Google Cloud szamitasi kapacitasat rendesen tudjak hasznalni...

Uj AC palyak is lesznek.

Hajokrol van szo, Starfarer beteg jo lesz, Herald fontosabb mint a Xian vadasz 42 miatt, Merchantman belselyet lassan befejezik, Vanguard/Bulldog bemutatasa valamikor, elvileg jovo het volt, De most elcsusztattak...

Scyten hamarosan, hamarabb mint gondolnank, P52-t egyutt csinaljak a Constellationnal, Crucible-t ugyanaz a csoka csinalja mint aki az Orion-Reclaimer parost is (hm... :) ) Hull C hamarosan, ha kesz akkor abbol tovabbgondoljak a tobbi varianst is.

Idris megint nagyobb lett, Nincs info reti variansokon, Herald nem asszimetrikus mar...

Battlecruiser NAGY lesz, a nevet meg nem arulhatjak el.

Azt mondjak Windows 10-en megy rendesen SC gond nelkul (majd megnezem haa lejott a patch... :) )

Majd valaki leorditja, most csak szemezgettem amik erdekelnek engem is :)

#24867) Tengo: ezt nem hiszem, de ha az egyik feleslegesse valik, privizz meg :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#24869) Tengo válasza Yllgrim (#24868) üzenetére


Tengo
aktív tag

Akkor új kérdés, egy amd mustang omega-t mennyibe kerül felupgradelni avengerré? És ha ez megvan a második kódot betudom-e nyomni hogy legyen egy avengerem meg 1 omegám?

(#24870) Yllgrim válasza Tengo (#24869) üzenetére


Yllgrim
őstag

Regen be lehetett, most ezt az utat latom feltolod Gammara es aztan Avengerre. Uh hajra :) Innen nem lehet most Delta-ra tovabb tolni.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#24871) Tengo válasza Yllgrim (#24870) üzenetére


Tengo
aktív tag

Ez így király köszönöm. Jól látom hogy az egész mutatvány 7 dodó lenne?

(#24872) Menthirist válasza Yllgrim (#24868) üzenetére


Menthirist
veterán

ami biztos hogy a stream akadni fog mint állat. Nem tudom mire vannak annyira oda a twitch-ért, youtube-on mindig minden közvetítés folyamatos, twitch-en meg egy normális ESL-t nem lehet megnézni épeszű felbontásban.

dokkolás 2.0-ban lesz, de landolás elvileg már 1.1-ben is nem? legalábbis mintha azt mondták volna hogy valahova lehet majd landolni.

hard point doksit várjuk

A herald-ról meg azt mondták hogy kevésbé aszimmetrikus, nem pedig hogy totálisan nem az már.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#24873) Yllgrim válasza Menthirist (#24872) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nekem mindegy amig megy, ez a hetvege a kiserletezes hetvegeje nalam, Off-ban leirom mindjart :)

Twich vagy YT, mindegy csak jo legyen :) A tobbit onnan szedtem, amit linkeltem, most sietek a PTU patchel, akarom latni a retit, bejarni... :) Eddig jo a hetvege :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#24874) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Inside CIG: The music of Pedro Camacho

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#24875) Diopapa válasza SkyS1gn (#24874) üzenetére


Diopapa
addikt

Sosem fogom nekik megbocsájtani, hogy nem Jeremy Soule-t kérték fel... :(((

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#24876) Eniral válasza Menthirist (#24866) üzenetére


Eniral
tag

én leszek fent ha adszí egy címet feljövök tanakodni ;)í

(#24877) Yllgrim válasza Diopapa (#24875) üzenetére


Yllgrim
őstag

En nem panaszkodom, elegge vajt fulu vagyok (evekig zeneiskolaztattak is feleslegesen :) csak a tanarokat bosszantottam, a lanyokat meg hajtottam :) ) De mindketto jo munkakat csinal.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#24878) Diopapa válasza Yllgrim (#24877) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem állítom, hogy nem vagyok elfogult. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#24879) Menthirist válasza Eniral (#24876) üzenetére


Menthirist
veterán

még mindig Z5.hu, jelszó scliberum

btw testdrive all ships

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#24880) BOGO07


BOGO07
tag

Szerintetek a Starfareren az a torony mekkora lesz?
Mert a képeken a hajóhoz képest elég nagynak tűnik.
Mármint S2-3-4?

[ Szerkesztve ]

(#24881) Raulblanco válasza Menthirist (#24866) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

felmentem, úgysem voltam még fent, csak annyira hogy lementsem. még fél óra livestream-ig.

(#24882) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Most kezdődik csak a stream?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#24883) Raulblanco válasza SkyS1gn (#24882) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

fél 1 igen, eddig csak duma volt, még nem késtél le semmit.

(#24884) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Na TS-t nem sikerult beheggeszteni, de figyelek :) holnapra talan meglesz :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#24885) Menthirist


Menthirist
veterán

Reti, lehet nyáladzani :P

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#24886) SkyS1gn válasza Menthirist (#24885) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Kimegyek x*rni erre beindul az élet :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#24887) Menthirist válasza SkyS1gn (#24886) üzenetére


Menthirist
veterán

az azért túlzás... ugye a műsor nagyrésze már lement, de még nincs új infó... remélem a végére csak mutatják a social modult is...

az viszont biztos hogy kívülről ugyan nem tűnik nagynak a reti, de belülről hatalmas (blancoval beszéltük hogy belülről nagyobbnak tűnik mint kintről)

már a kérdések? hol vannak az új jelenetek? :(

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#24888) Menthirist


Menthirist
veterán

pofátlanság, semmi új nem volt.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#24889) Yllgrim válasza Menthirist (#24887) üzenetére


Yllgrim
őstag

OOO, fel szemmel kovettem, a Reti pici, lehet kukazom, nekem nagy hajo kell :)

Uj dolog nem sok volt, na majd holnap talan vagy vasarnap ahogy igerte.

Egy bazi nagy hajo, mindenfele sopredekkel a fedelzeten, a hajo neve: Scum pack :) Azt utunk mindenkit akit erunk :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#24890) Menthirist


Menthirist
veterán

Design: Weapon mounts

Letter from the Chairman - 1.1 and Beyond

"I am in town helping the persistent universe team prepare for our SXSW presentation on Sunday and to kick off next week’s CIG Networking Summit"
Akkor csak vasárnap is lesz előadás... Ezt nem írták az SXSW Event Schedule-ben.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#24891) Menthirist


Menthirist
veterán

"When it goes live next week (barring serious issues!) Star Citizen 1.1 will ..."
"... and then behind the screens it will premiere things like the 64-bit floating point that will soon allow us to create significantly larger maps."

"we’re doing a lot behind the scenes to set up rapid expansion that you’ll see over the next few months as we add Star Marine and the social module to the Star Citizen experience"
Jah, fel is hízott 1.73 gigára az embereket tartalmazó asset. Amúgy nice hogy a legkisebb textúraméret amibe eddig belefutottam 2k x 2k volt (az egyik kézen lévő textúra, de ebből az egyből is ugye 3-4 csatorna van, diffúz, normal map, specular, stb), a legnagyobb pedig 4k x 4k (pl sisak belső, ugyanígy 3-4 csatornával, tehát vagy 70-80 mega textúra csak a sisak belsőn ott van)

btw a fegyverek méreteiről...link
Ezért nem fér fel minden hajóra egy S4 :) Mert már az is majdnem akkora mint egy M50 :)
Egy S10-es ágyúval meg nem akarjátok hogy eltaláljanak :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#24892) Diopapa


Diopapa
addikt

Retaliator first look :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#24893) Drenadar válasza Yllgrim (#24889) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Eddig nem tudtad hogy alig nagyobb mint a connie? :-D
Miért nem vettél egy yavelint? :-D

(#24894) Malibutomi válasza Menthirist (#24891) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Igen ez elég jó kis kép:

(#24892) Diopapa

Sszátok meg én ezt nem bírom, hogy nézhet ki ennyire jól egy game, egy vizuális orgazmus minden hajó.

[ Szerkesztve ]

(#24895) Drenadar válasza Malibutomi (#24894) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Én kivárom ezt a hetet mire megjelenik az 1.1 és megnézem én magam :)

(#24896) Yllgrim válasza Drenadar (#24893) üzenetére


Yllgrim
őstag

Belulrol kicsinek hat, az a gondom, nincs nagy tererzete, vagy nem zsufi, olyan folyoso az egesz, na nemsokara bejarom es meglassuk...

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#24897) Drenadar válasza Yllgrim (#24896) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

A katonai járművek általában törekszenek a kompakt tervezésre, a felesleges terek hatékony feldolgozására.
Ha egy mozgó futtball stadiont szeretnél, akkor ne katonai járgányt nézz ki :D

Gondolom egy Jumpon nagy tér lesz, mivel civil szállítás és villogásra lett kitalálva...
de szerintem a reclaimer is úgy lesz nagy és bejárható, hogy sok szűk folyosó és nem nagy terek, vagy max ahol azt valami funkcionalitás igényli!

(#24898) Diopapa válasza Drenadar (#24897) üzenetére


Diopapa
addikt

Ez így van... Van másik videó, ahol felglitch-elnek a felső részre ami még nem elérhető (ott van a "hálókörlet", na az aztán szűk :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#24899) PoeDameron válasza Drenadar (#24897) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Kivételesen egyetértünk. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem lőlek hátba habozás nélkül, ha összefutunk. :)

más:

Retaliator torpedókamrájától megborzongtam. Kb. 5 évig toltam a Silent Hunter tengeralattjáró szimulátort, az ilyen tengeralattjáró-űrhajó párhuzamok a gyengéim. :) Akkoriban egy olyan tengeralattjáró szimről ábrándoztam, amiben úgy bejárható a hajó, ahogyan most az SC-ben lesz. Silent Hunter 5-ben ezt megcsinálták, csak maga a játék lett trágya.

[ Szerkesztve ]

(#24900) Drenadar válasza Diopapa (#24898) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Remélem az 1.1-el elérhető lesz a teljes hajó és nem csak részletei :)

Én majd a játékban akarok megszerezni nagyobb hajót :)

(#24899) PoeDameron: Hát ez jó... kedves.... és kölcsönös! ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.