Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) mobilizmo válasza jupp008 (#5150) üzenetére


mobilizmo
addikt

A linkelt cikkben nem "magyar" ár van. Tippre itthon 9, esetleg 8 € lesz.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5152) Keem1 válasza jupp008 (#5150) üzenetére


Keem1
addikt

Az amerikai árat tüntették fel. A $9,99 x 2 ( = $19,98) helyett $12,99, tehát az eredeti dupla ár 65%-a. Ezzel a típusú árazással itthon €6,5 lenne.

[ Szerkesztve ]

(#5153) #86564352 válasza jupp008 (#5150) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nyugaton 10 dollár, font, euró a sima egyéni prémium, ezért lőtték be az egyéni 10 és családi 15 közé. (és van 5-ért diákoknak csomag is)

A gyengébb vásárló erővel rendelkező piacokon van csak az 5 euró/hó egyénileg és 8 euró családi.

Duo nálunk 6,5 euró

Feltételek

(#5155) jupp008 válasza #86564352 (#5153) üzenetére


jupp008
senior tag

Hupsz, így mindjárt jobban hangzik.

(#5156) WhiteWalker válasza #86564352 (#5153) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ilyenkor a playlistek különválnak?

Úgy értem , hogy most ugye ketten használjunk a premium előfizetést két készüléken és hát van olyan playlist ami a másiké és nálam is megjelenik.

(#5157) #86564352 válasza WhiteWalker (#5156) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ti egy prémium előfizetést használtok ketten? Akkor nem csoda mindketten látjátok mit adott hozzá a másik.

A Duo csomag két prémium előfizetést tartalmaz. Mindkettő megtartja a saját listáit, ajánlásait, csak pluszban bejön a Duo Mix lista ahova az algoritmus mindkettőtök ízlésének megfelelő közös halmaz dalokat ajánl együtt zenehallgatásra.

(#5158) Keem1 válasza #86564352 (#5153) üzenetére


Keem1
addikt

Uhh, de jól belőttem az árát :DDD
Bár nem kellett hozzá agysebészi diploma, hisz a dupla árból adtak 35% kedvezményt.
Ezt baromi jól kitalálták.

[ Szerkesztve ]

(#5160) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Éjszakai karbantartás miatt nem tudta levonni a családi csomag havidíját 1-jén hajnalban. Azt írta, hogy majd próbálkoznak később. De mikor? Már eltelt 3 nap.

(#5161) unravel


unravel
őstag


Benyomtam háttérzenének...a párom itt énekel 🙃😄🙃

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#5162) jupp008


jupp008
senior tag

Ezt ismertétek ?
Soundtrack Your Workout

(#5163) #75501312


#75501312
törölt tag

Hello,

Van olyan playlist, ahol 33 órányi zene van összeválogatva, mégis amikor shuffle módot választok, ugyanazokat hallom. Hogy lehet ezen változtatni?

(#5164) jupp008 válasza jupp008 (#5162) üzenetére


jupp008
senior tag

Tegnap csináltattam egy válogatást futásra, de már most töröltem. Eléggé mellément minden tekintetben. Érdekes, hogy sehogy sem találta el.

(#5165) FoxiestFox válasza jupp008 (#5164) üzenetére


FoxiestFox
félisten

+1. Borzalmas. Ráadásul még a megadott műfajhoz sem tartotta magát.
Kritikán aluli algoritmusaik vannak szerintem, bár sokan írták már itt hogy milyen jó, én hetek óta semmi használhatót nem találok a Discover Weeklyben sem, a tematikus válogatások pedig szénné hallgatott számokkal vannak tele.

(#5166) kmarci25 válasza jupp008 (#5164) üzenetére


kmarci25
veterán

Nekem sikerült olyanokat összeraknia, amiből pár számot amúgy is tartottam listán. Rock és indie műfajban egész rendes volt.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5167) MADcat válasza jupp008 (#5164) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Egyszer berakott nekem valami brutális ritmusú zenét, el is kurta a pulzusszámomat... Ebben nem bízom. Simán elviszi az ütemet egy rosszul megválasztott zene. :K

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#5168) I02S3F válasza FoxiestFox (#5165) üzenetére


I02S3F
őstag

Nem-e a hallgatott stílustól függ az ajánló algoritmus megfelelősége?

(#5169) FoxiestFox válasza I02S3F (#5168) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Passz. Lehet popzenéből jobb ajánlásaim lennének. :DDD

(#5170) spacelab


spacelab
tag

Ha valakinek nem működne az iOS app akkor nem nálatok van a hiba hanem a Facebook szúrt el valamit [link]

(#5171) jupp008 válasza MADcat (#5167) üzenetére


jupp008
senior tag

Így van, ebbe én is belefaragtam már párszor, teljesen szétkúrta egy hirtelen váltással.
Ami úgy kb. nagyjából nekem bejött és nem is kellett sok számot léptetnem az a Power Hour lejátszási lista ... bár papíron az spinning -re lett létrehozva.

(#5172) unravel


unravel
őstag

Helló,
Az Android alkalmazásban nem lehet nyelvet váltani?
Nem találom. 🎅

¯\_(ツ)_/¯

(#5173) Rimuru válasza unravel (#5172) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem.
Rendszer nyelvevel egyutt valtozik.

Vigyázat, csalok!

(#5174) Keem1 válasza unravel (#5172) üzenetére


Keem1
addikt

Ahogy Rimuru is írja, a rendszer nyelvével változik az appok, így a Spotify nyelve is. Az Androidban - hála istennek - néhány dolog egységes a rendszer külső-belső konzisztenciája érdekében.
Nyilván lehet találni olyan appot, amin belül lehet nyelvet változtatni, de ez ugyan nem sértő módon, de inkonzisztensen szembe megy az Android ajánlásaival.

(#5175) unravel válasza Keem1 (#5174) üzenetére


unravel
őstag

(Nem az enyém.) A rendszer szlovák , a Spotify angol maradt. Csak emiatt kérdeztem. Úgy tűnik a Spotify nem tud szlovákul.

¯\_(ツ)_/¯

(#5176) I02S3F


I02S3F
őstag

Van a Spotify-ban olyan vizuális animáció, mint ami a Winamp-ban volt? (Ami zenére mozgott)

(#5177) jupp008 válasza I02S3F (#5176) üzenetére


jupp008
senior tag

Nincs

(#5178) Keem1 válasza unravel (#5175) üzenetére


Keem1
addikt

Akkor nincs szlovák nyelv a Spotiban, valóban. Ilyenkor az app default nyelvére vált (ami többnyire az angol, magyar fejlesztés esetén pedig a magyar).

(#5179) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Lehet buta kerdes, de van v.mi modja, h az adott podcastot kommenteljek a Spotify feluleten? Sokszor elmondjak, h varjak a visszajelzeseket van ahol lenne epito jellegu kritikam, de mivel nincs fb-m igy nemtudom h milyen mas modon tudnam kifejteni a velemenyemet.

Elore is koszonom!

(#5180) Mr K válasza No.01 (#5179) üzenetére


Mr K
senior tag

A Spotify nem nyújt ilyen felületet.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#5181) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok!

Elkezdtem nemrég Spotify-t használni. A következő a "problémám".
Elkezdtek jönni e-mail-ek, hogy bejelentkeztem innen-onnan. Bangladesh-től USA-n keresztül egészen Thaiföldig mindenhonnan.

Facebook fiókkal csináltam a spotify accomat. Az fb accomat kizárt, hogy bárki is megszerezte, minden létező módon be van biztosítva.

Nem látok furcsaságokat a zenelistámba. Semmi ismeretlen zene vagy playlist. Csak, amiket én hallgatok.

Be akarnám állítani az eszközjelszót a Spotify-on, viszont a facebookom még a régi "vipmail"-es időkben készült. Szóval a login-om az vipmail-es. Na oda a spoty-tól nem jön semmilyen email. Nem mellesleg most kellett újra generálnom azt az email fiókot, ugyanis inaktiválta a vipmail, mivel évekig be se léptem.

A facebookon már új (gmailos) email cím van megadva. A loginom is ezáltal megy. Viszont a Spoty-ban még a vipmail-os látszik.

Ezek ismeretében a kérdésem a következő.
Kell ezekkel az email-ekkel foglalkoznom? Ha lejár a három hónap premiumom szeretnék rá előfizetni, de ez így aggasztó kicsit.
Ha igen...hogy tudnám rávenni a spoty-t, hogy már az új Email-em legyen neki a nagy "Ő". Megváltoztatni spotyn belül nem tudom.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5182) #75501312 válasza marilllyo (#5181) üzenetére


#75501312
törölt tag

Nekem is volt ilyen / hasonló Netflix + Spotify esetében is.
Én azonnal jelszót változtattam, mailt nem kellett, mert az gmail volt, abban bíztam.
Viszont Spotyn belül Account és az elvisz a weboldara, ahol tudsz profilt szerkeszteni. :K

(#5183) marilllyo válasza #75501312 (#5182) üzenetére


marilllyo
veterán

Sajnos semmit sem tudok átállítani mert Facebook-kal regisztráltam. :/

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5184) #75501312 válasza marilllyo (#5183) üzenetére


#75501312
törölt tag

Üfsz ha van esetleg? Csak tudnak mondani vmit ha dobsz nekik egy levelet.

(#5185) FoxiestFox válasza marilllyo (#5183) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem szabad ilyet csinálni amúgy.
Mármint hogy facebookkal (vagy akármi mással) regelsz.

(#5186) Mr K válasza marilllyo (#5183) üzenetére


Mr K
senior tag

Az ügyfélszolgálattal kell felvenni a kapcsolatot, és ott elővezetni a problémát. Ezt megteheted a web-es űrlapon, esetleg twitter-en. (Angolul kellene kommunikálni mindkét esetben.)

Alternatíva, hogy az ingyenes időszak után újra regisztrálsz az email címmeddel. Az összegyűjtött kedvenceket meg lejátszási listákat át lehet másolni az új account alá. Facebook-kal utólag is össze lehet kötni, bár sok előnyét nem látom a dolognak. (Esetedben, mivel a régi Spotify-os accountod már össze van kötve a facebook fiókoddal, ezért ezt lehet, hogy nem fogja engedni, ez esetben visszajutsz az ügyfélszolgálat ágra. :(( )

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#5189) Hege1234


Hege1234
addikt

Sziasztok!

a bal oldalon lévő lejátszási listákat hogy lehet shuffle-ra tenni?

(#5190) Lali-213 válasza Hege1234 (#5189) üzenetére


Lali-213
senior tag

Nem számítottam rá, hogy AOTP-s playlistet fogok itt látni. 😊

(#5192) Hege1234


Hege1234
addikt

OMG tökéletes megoldás
köszönöm :R

(#5190) Lali-213 legjobbak :K

(#5193) mobilizmo


mobilizmo
addikt

Az normál működés, hogy böngészőben a lejátszási listából csak egyenként tudok törölni és minden alkalom után frissíteni kell az oldalt?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5195) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Sziasztok.
Lejátszási listákat hogy tudok csinálni?
Rendszereznem külön a külföldi előadókat, külön a magyarokat, nem lenne rossz stilus szerint is.
Viszont csak számokat tudok hozzá adni, előadókat (az összes albumjaival) viszont nem.
Erre van valami megoldás?
Előre is köszi.

(#5197) d3tox1c válasza #20749568 (#5196) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Köszi, megvan, akkor megoldom úgy

(#5198) Mr K válasza d3tox1c (#5197) üzenetére


Mr K
senior tag

Nem kell egyenként. Legalábbis asztali alkalmazással (Windows) nem.

Elmész az előadó oldalára. Az Albums (Albumok?) fejezetcím mellett van két ikon: a vonalkás, meg a kockás. :) A vonalkásra kattintasz, erre megjelennek az albumok lista nézetben. Kiválasztod az első album első számát. Utána scrollbar-ral (csuszka?) elmész a lista végére. (Menet közben töltögeti, azaz türelem kellhet hozzá.) Shift+kattintás az utolsó elem utolsó számára. (Az összes album összes száma szürke lesz.) Innentől a szokásos módon hozzáadható a lejátszási listádhoz (jobb egérgomb menü.)

A vonalkás (lista) nézet úgy marad, amíg vissza nem váltod (más előadók is így jelennek meg).

Szerk: A Ctrl+A is használható kiválasztáshoz, de előtte akkor is el kell görgetni a lista végére, mert különben csak az első néhány album lesz kiválasztva (a dinamikus töltés miatt).

[ Szerkesztve ]

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#5199) FoxiestFox válasza Mr K (#5198) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát igen, sajnos a ui buta mint a popó.

(#5200) d3tox1c válasza Mr K (#5198) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Köszi :)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.