Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) Sharkweb válasza domerator (#5600) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

Ezzel

[ Szerkesztve ]

(#5602) borges7


borges7
aktív tag

Playlisteket hogyan lehet rendezgetni, a húzogatáson kívül? Olyasmire gondolok, hogy megadok mondjuk minden dalnak egy számot, és aszerint sorba rakja, vagy valami hasonló. Van ilyen alkalmazás?

(#5603) borges7


borges7
aktív tag

Rástartol a hangoskönyvekre a Spotify [link]

(#5605) patex1983 válasza borges7 (#5603) üzenetére


patex1983
őstag

Startoljon, csak ne a zenék rovására :U

X

(#5606) unravel


unravel
őstag

[link]

¯\_(ツ)_/¯

(#5607) sublett


sublett
tag

Sziasztok, xiaomi note 10 készüléken nem indul el az alkalmazás, van ötletetek, hogy mi lehet a gond?

Előre is köszönöm a segítséget,
sublett

(#5608) patex1983 válasza sublett (#5607) üzenetére


patex1983
őstag

Hogyhogy nem indul? Van hibaüzenet?
A rendszer gyári MIUI, vagy mókolt?

X

(#5609) #86564352 válasza sublett (#5607) üzenetére


#86564352
törölt tag

Telepítsd újra az appot. Android lelkéhez nem értek, múltkor valakinek egy takarító app (jelentsen ez bármit) miatt nem ment. A készüléked topikjában talán több sikerrel jársz. iOS app megy rendben, szóval annyi biztos nem általános Spotify zavar.

(#5610) sublett


sublett
tag

@patex. Teljesen friss telepítéssel nagy spotify ikon a képernyőn és ennyi, egy idő után pedig, "a spotify nem válaszol" hibaüzenet.
Gyári miui, nem mókolt

@twofatcat. Az újra telepítés sem használt, a készülék topicjába is írtam, választ egyelőre nem kaptam...

(#5611) patex1983 válasza sublett (#5610) üzenetére


patex1983
őstag

Hmmm... Nagyon rég nem láttam már ezt a jelenséget, a régebbi android rendszerekre volt jellemző... Gyakorlatilag elindul az app, de valami miatt mégsem tud betöltődni teljesen.
Nem használsz esetleg valami külön launcher-t, vagy takarító, optimalizáló appot?

X

(#5612) sublett válasza patex1983 (#5611) üzenetére


sublett
tag

Nem használok ilyet, még megnézem a xiaomi gyári biztonsági appját, de ha ezzel lenne a gond, akkor tuti megtaláltam volna angol nyelvű fórumokon

(#5613) vamosip válasza sublett (#5612) üzenetére


vamosip
tag

Nálam hétfőn nem akart frissíteni az app, előző esténél tartott, géppel sem volt szinkronban. Egy telefon (Samsung) újraindítás megoldotta.

(#5615) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Regisztrációnál van valamilyen életkori megkötés?

(#5616) Rimuru válasza Sanyi.mTs (#5615) üzenetére


Rimuru
veterán

TOS: (magyarorszag eseten)
Must be 18 or older, or be 14 or older and have parent or guardian consent

Vigyázat, csalok!

(#5617) Akelaus válasza unravel (#5614) üzenetére


Akelaus
senior tag

Akkor én itthonról. :D

(#5619) borges7 válasza #86564352 (#5618) üzenetére


borges7
aktív tag

De nem mindenhol, ha jól értem: "with the caveat that it’ll be available only “in select markets.”

(#5620) #86564352 válasza borges7 (#5619) üzenetére


#86564352
törölt tag

Jól érted. Biztosan mérlegelik melyik piacokon éri meg nekik. Premium/free arány alapján? Még dalszöveg sincs mindenhol a szerződések miatt. Kíváncsi leszek mennyire lesz a lossless sikeres náluk, mert régóta sírtak miatta a neten. Valamint mennyire tudnak Tidal, Deezer és Amazon ügyfeleket elszívni. Mert azoknak a lossless volt a megkülönböztető feature, hiába egyébként a Spotify algoritmus, app, ökoszisztéma jobb volt usernek. Kisebb cégek számára ez nem jó hír.

(#5621) borges7 válasza #86564352 (#5620) üzenetére


borges7
aktív tag

Mármint milyen szerződések korlátozzák a dalszöveget? Gondolom nem az előadók részéről.

(#5622) vmarci21 válasza #86564352 (#5618) üzenetére


vmarci21
tag

Magyarul, pont ugyan ez a hír

>> into.hu - https://into.hu <<:::>> Webfejlesztés: https://intomedia.hu <<

(#5623) pethYeti


pethYeti
addikt

Csak nekem számol rosszul a Podcastoknál az epizódjaim lista számlálója... :F
[kép]

(#5624) #86564352 válasza borges7 (#5621) üzenetére


#86564352
törölt tag

Zavaros számomra a dolog. Réges-régen még desktopon is a régi Spotify programban volt beépített dalszöveg. Karaoke style. Azt hiszem a Musixmatch jóvoltából, és akkor más 3rd party appok is voltak a Spotify-on belül. Utána váltottak Genius forrásra, viszont ez sok országban csak a behind the lyrics szöveget adta, nem a rendes dalszöveget. Aztán újra Musixmatch lett a partner, megint csak bizonyos országokban, nálunk éppen nem, és még a nagy USA piacra is csak tavaly adták ki: Spotify brings real-time lyrics to 26 countries, not including the US

A Musixmatch oldalán úgy szerepel globális licence jogokat vett a Spotify:

akkor nem tudom a Spotify miért nem adja ezt a funkciót mindenhol? Tesztelés nem lehet ennyi évig, hiszen a kisebb szereplő Deezer is adja. Apple Music-ból ez hiányzik csak nekem, és a videóklippek.
Nem tudom jogi dolog vagy csak üzletpolitika. Amikor kiszürkül egy dal, azt sem szeretem, hogy több tech cég sokszor régiónként mást nyújt, vagy akár platform szerint is. Pl. ha Spotify-t Android alatt kellene használnom, kitépném a hajam, az iOS app fejlesztése a prioritás náluk. Aztán a web playerben van olyan funkció, ami a desktop program nincs és fordítva. Alapvetően a web playert használom, mert az 256 kbit/s AAC ahogy az Apple Music, a desktop még 320 kbit/s Ogg Vorbis. (ha az alapértelmezetten bekapcsolt audio normalizálást offolom, akkor már jobban tetszik az is)

szerk.: és nagyon boldog lennék, ha a podcast részt nem fő helyen ajánlanák a kezdőlapon (mivel sok millió dollárt tettek bele, ezt hiába várom) pedig jobb lenne csinálnának egy külön podcast appot, vagy opciót a kikapcsolásra

[ Szerkesztve ]

(#5625) unravel válasza #86564352 (#5618) üzenetére


unravel
őstag

Fantasztikus. El sem hiszem. Én biztosan előfizetem ha nem lesz aranyáron. Nagyon régóta téma a Spotify communityn.

¯\_(ツ)_/¯

(#5626) jambiyya


jambiyya
őstag

Sziasztok!
Erre van valami hack?
Nejem csomagja "megszűnt", így a gyerek csatlakozna az enyémhez, de ezt kapja:

(#5627) Keem1 válasza jambiyya (#5626) üzenetére


Keem1
addikt

Remélem, ez segít, bár az első reply-t elolvasva ez sajnos eléggé egyértelmű.
Magyarán, egyik family plan-ből egy másikba 12 hónapon belül egyszer lehet váltani. Valószínűleg nektek már megvolt ez a váltás 12 hónap alatt.

De írják a megoldást is: vagy önálló premium plan-re fizethet elő, vagy ő indítson egy family-t, amihez aztán pl. te tudsz csatlakozni (feltéve, ha nálad még nincs kimaxolva a váltás).

[link]

[ Szerkesztve ]

(#5628) jambiyya válasza Keem1 (#5627) üzenetére


jambiyya
őstag

Köszi, ha nincs hack, akkor marad az új account a gyerkőcöknek. Mondjuk a fiam szerint van valami tört spoti androidra, de én már öreg vagyok ehhez. :)
Őszintén szólva nem értem ezt a korlátozást...gyerkőceim nem indítanak külön prémium plant, kiskorúak, nincs pénzük.

(#5629) Keem1 válasza jambiyya (#5628) üzenetére


Keem1
addikt

Magán a korlátozáson én is meglepődtem most, az okát én se nagyon tudom érteni, de ettől még akár lehet is rá racionális magyarázat (amit én még nem ismerek).
Esetleg azt valahogy vissza tudjátok keresni, hogy a szóban forgó family plan váltás mikor volt? Lehet hogy csak 1-2 hónapot kéne lehúznia új acc-ben és utána csatlakozhatna a tiédhez.

A hivatalos dolgok megkerülésében egyrészt nem vagyok otthon, másrészt a fórumon tiltott is, így arról nem tudok és nem is akarok állást foglalni ;)

[ Szerkesztve ]

(#5630) jambiyya válasza Keem1 (#5629) üzenetére


jambiyya
őstag

Megoldás: gmail-es címmel regelni úgy, hogy a névben elhelyezel egy pontot valahol. A cím így másik lesz, de a google egynek kezeli. Listákat átmásol, örül.

És ja, nyilván van magyarázat, de az én agyam sem áll rá a hivatalos dolgok megkerülésére, így ötletem sincs.

(#5631) #86564352


#86564352
törölt tag

How to Sort Your Favorite Songs With Spotify’s New Genre and Mood Filters — Spotify

Új funkció, természetesen csak angol nyelvű országokban. Utálom a világhálón az országhatárokat. Svédországban nem terem banán, ez világos, az interneten bitek tologatásában miért csinálnak mesterséges akadályokat?

(#5632) #86564352


#86564352
törölt tag

Lehet, hogy elő fog törni belőlem a megoldjuk ügyeskedve hozzáállás: most az Apple Music ajánlja 1500 forintért 3 hónap, csak menjek vissza. Songshift app playlist átmásolás. Amikor AM lejár addigra a Spotify fogja ajánlani 5 euró 3 hónap, csak jöjjek vissza. Egy bökkenő, volt már ilyen kísérletem és egy hét után mindig hiányzik a Spotify. Nem mindenben ez a legjobb, viszont általánosan ez a legjobb!

(#5634) #86564352 válasza #20749568 (#5633) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ha nem lennének átjárást segítő szolgáltatások a playlistekhez, akkor nem, így azért könnyebb. Nem sóherkedésből, néha kíváncsi vagyok kipróbálni miben változott az AM (iOS 13.5-tel jönnek apróbb változások) leginkább azért ugrálok a másikra és vissza, mert amikor kérdezi a Spotify miért mondom le a prémiumot, akkor mindig szépen leírom feedbacknek a siralmaim. :D Pl. most az arcomba tolt podcast ajánlók miatt. Talán az többet ér a normál visszajelzésnél, igaz ők látják mindig visszatérek, szóval macska-egér játék. (amíg az AM nem csinál értelmes és gyors appokat mobilra és számítógépre, addig a Spotify marad a király)

(#5636) #86564352 válasza #20749568 (#5635) üzenetére


#86564352
törölt tag

:K 14.5 akart lenni. Nem gyors papokat, hanem appokat! :D AM szerintem lassú még iOS-en is, a Spotify gyorsabb számomra. A navigálás és kereső szintén, a web player is.

(#5638) #86564352


#86564352
törölt tag

Nem Spotify hír, csak streaming iparban kezdeményezés:
SoundCloud will pay indie artists based on their actual listeners - The Verge

Tényleges hallgatás utáni fizetés a konkrét előadónak, a nagy közös kalapból általános visszaosztás helyett.

(#5640) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Sziasztok.
Olyat lehet Spotify-n, hogy egy előadó összes zene számát keverve hallgatni?
Mert ami alapból van véletlen sorrend az előadóknál, az csak pár számot tartalmaz.
Köszi előre is.

(#5641) jambiyya válasza d3tox1c (#5640) üzenetére


jambiyya
őstag

Tidal-on egyszerű, spotin meg szerintem tedd listába az összes számát (remélhetőleg nincs sok album), és azt már tudod shuffle módban hallgatni. Én nem tudok ennél egyszerűbbet.

[ Szerkesztve ]

(#5642) mobilizmo válasza d3tox1c (#5640) üzenetére


mobilizmo
addikt

Szerintem ezt hívják a spotin előadói rádiónak.
Én most például Bonobo rádiót hallgatok.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5643) Rimuru válasza mobilizmo (#5642) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem mert a radio nem korlatozodik egy eloadora (es onnan se az osszes szamot adja).

Kulso kliens tudhat ilyet, pl spotify-tui ad ra lehetoseget (bar nem vagyok benne biztos hogy jol is csinalja).

Az asztali klienst mar tobb mint 1 eve nem hasznaltam, lehet az is tudja - ezt mar nem tudom. :))

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#5644) mobilizmo válasza Rimuru (#5643) üzenetére


mobilizmo
addikt

Mobilon használom csak átküldöm az R-N402D-re. Most Genesis-t hallgatok, ha megnézem a lejátszási listát, csak Genesis számok vannak benne, véletlenszerűen keverve. :))

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5649) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Köszi a válaszokat, lehet marad a listázás :/
Ezt az opciót azért bele tehették volna szerintem.

(#5650) fledtamas válasza d3tox1c (#5649) üzenetére


fledtamas
tag

Szia,
Ird be a keresőbe hogy This is és az előadó nevét. Az ismertebbeknek van ilyen listájuk amit te szeretnél.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.