Hirdetés

2019. augusztus 24., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-06 13:34:23

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1001) Sn00k válasza lappa86 (#999) üzenetére

Sn00k
(veterán)

Hogy tudja total commanderből nem tudok behúzni mp3-at :/ Az a helyzet rengeteg mp3am van és csomó nincs meg spotifyn , viszont , ha letudná játszani a küldő forrásból lévő mp3-at az nekem elég lenne, akkor spotifyvel tudnám az összes zenémet kezelni...

3njoy the Lif3

(#1002) Keem1 válasza Sn00k (#1001) üzenetére

Keem1
(addikt)

Beállításokban kell hozzáadni a saját mappákat.
Sajnos a munkahelyi gépen nincs spoti, így pontosabban leírni most nem tudom, de biztosan a beállításokban kell kicsit keresgélned.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge | Nexus 7 (2013) | Dropbox reg: https://goo.gl/6rOnTn | OneDrive reg: https://goo.gl/7VH7RU ... Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is.

(#1003) lappa86 válasza Sn00k (#1001) üzenetére

lappa86
(tag)

Szerkesztés -> Beállítások -> Helyi fájlok -> Forrás felvétele
(Alapértelmezettként a Letöltések és a Zene mappa be van kapcsolva, én csak simán bemásoltam a zenéimet a Zene mappába és kész.)

És amit hozzáadtál, bal oldalon, a Helyi fájlokra kattintva éred el.

Always with the negative waves.

(#1004) Sn00k válasza Keem1 (#1002) üzenetére

Sn00k
(veterán)

köszi már látom a helyi fileok alatt :R

3njoy the Lif3

(#1005) kocsisdavid5

kocsisdavid5
(aktív tag)

Sziasztok! A spotifyon a családi csomag esetén, milyen formában kell a lakcímet igazolni? Vagy egyáltalán szükséges igazolni?

(#1006) ttamashu válasza kocsisdavid5 (#1005) üzenetére

ttamashu
(aktív tag)

Be kell írni a rubrikába :D
Kutya nem nézi azt sem hogy előzőleg milyen számlázási címre vetted a prémiumot vagy ilyesmi.

SC név: Kistoth ||| Spaceling Group, HUNS https://robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS/

(#1007) kocsisdavid5 válasza ttamashu (#1006) üzenetére

kocsisdavid5
(aktív tag)

Köszi!

(#1008) mzso

mzso
(addikt)

Helló!

Eddig az itt lévő listát használtam a reklámok blokkolására.
Egy pár napja nem működik. Tudja valaki mit kell újonnan blokkolni?

(#1009) unravel válasza mzso (#1008) üzenetére

unravel
(őstag)

heló

a legegyszerűbben itt lehet [link]

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#1010) devil-k válasza unravel (#1009) üzenetére

devil-k
(addikt)

+1 :K

Én sem ismerem jobb blokkolót!

"A türelmed nélkül, kitűnő barátom, úgy dagonyáznánk a tudatlanságban, akár egy ólnyi disznó."

(#1011) mzso válasza unravel (#1009) üzenetére

mzso
(addikt)

A hasztalan kommentek írására az embereknek végtelen energiájuk van...

(#1012) devil-k válasza mzso (#1011) üzenetére

devil-k
(addikt)

A csalás elősegítésére is haszontalan volt ide írnod.

"A türelmed nélkül, kitűnő barátom, úgy dagonyáznánk a tudatlanságban, akár egy ólnyi disznó."

(#1013) Keem1 válasza mzso (#1011) üzenetére

Keem1
(addikt)

Most meg ne sértődj, de én pl. 800 forintot fizetek a prémium előfizetésért. Lehet akár 400-at is fizetni (6 fő családi csomagban). Nekem ennyit megér. Viszont mivel fizetős szolgáltatás kijátszására kértél segítséget, nyilván nem fognak a topiklakók asszisztálni.

Távol álljon tőlem, hogy megpróbáljalak megtéríteni, nem akarlak, sőt, megbántani se szeretnélek, csak annyit akartam közölni, hogy szerintem megéri a prémium és egyáltalán nem drága. A többit rád bízom.

Samsung Galaxy S7 edge | Nexus 7 (2013) | Dropbox reg: https://goo.gl/6rOnTn | OneDrive reg: https://goo.gl/7VH7RU ... Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is.

(#1014) mzso válasza Keem1 (#1013) üzenetére

mzso
(addikt)

A reklámszűrés az nem fizetős szolgáltatás kijátszása. Ugyanúgy az ingyenes szolgáltatást használom...

@devil-k
És nem is csalás.

(#1015) Aweriot válasza mzso (#1014) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

Akkor minek neveznéd? Kétféle ellenszolgáltatás fejében veheted igénybe a Spotify szolgáltatásait:
-fizetsz (ez neked valamiért nem tetszik)
-reklámokat nézel (ez valamiért szintén nem tetszik)

Ha te egyikre sem vagy hajlandó akkor kvázi "gazdaságilag potyautas vagy" (Parci után szabadon)

Egyébként most tényleg havi 1500HUFot nem lehet kifizetni?

"mindenki egy kicsit neonak érzi magát amikor először végigpörög az orra előtt egy apt update/upgrade"

(#1016) mzso válasza Aweriot (#1015) üzenetére

mzso
(addikt)

A fizetős szolgáltatás dupla bitrátát ad. Offline zenehallgatást. Bármely szám meghallgatását, bármennyi átugrást mobilon is. A kettő messze nem ugyanaz...

"Egyébként most tényleg havi 1500HUFot nem lehet kifizetni?"

Ha minden szir-szarra fölöslegesn kiadok 1500-at akkor hamar elfogy a pénz...

[ Szerkesztve ]

(#1017) Aweriot válasza mzso (#1016) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

Ettől függetlenül "nem fizetsz" a szolgáltatásért. Ez lopás

"mindenki egy kicsit neonak érzi magát amikor először végigpörög az orra előtt egy apt update/upgrade"

(#1018) [P]laci válasza mzso (#1016) üzenetére

[P]laci
(senior tag)

ha nem akarsz fizetni, akkor élvezd a reklámokat (illetve a további hátrányokat)... ingyenes verzióban a reklámok nézésével "fizetsz" azért a szolgáltatásért, amiért a prémium pénzzel! :K ha zenélésből élnél meg, biztos értenéd miért kell a zenéért fizetni a zenékért, hisz nekik is ki kell adni a pénzt ételre, illetve vásárolni ezt-azt mint neked. ;)

ha ez nem megfelelő módszer számodra, térj vissza a virágboltos-letöltős zenehallgatási módszerhez, valószínűleg az "ingyen, mindent, csak neked" szolgáltatás csak úgy lesz elérhető számodra. ;) plusz akkor a Spotify-jal sem kell szórakoznod! :)

[ Szerkesztve ]

(#1019) Aweriot válasza [P]laci (#1018) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

Mondjuk azt nem tudom fölfogni, hogy abban a világban ahol tök olcsón hozzáfér az ember 30M< zeneszámhoz, ott miért kell önszopató módon torrentezni, egyesével borítókat belőni, esetleg az összes taget beírogatni stb. Egyszerűen nem éri meg, mert annyi idő el tud vele menni. Akkor inkább tényleg kifizeti az ember azt az 1500.- pénzt, és nem kell ilyen hülyeségekre pazarolni az idejét.

(#1020) Drenadar válasza Aweriot (#1019) üzenetére

Drenadar
(veterán)

Úgy látszik, hogy van akinek ennyit nem ér meg, vagy nem engedheti meg magának, mert kell sok más dologra neki, és úgy van vele hogy netről lopni még mindig jobb, mint nem behúzni mondjuk a doboz cigit...

szvsz ennek az egész témának tiltottnak kellene itt lennie, kezdve a torrenttel (jah ez már tiltott is) folytatva ott hogy egyesek családdá szerveződnek...

+1 gondolom azok akik kijátsszák a rendszert lennének leginkább felháborodva, ha az ő munkájukat nem fizetnék ki teljes mértékben :)

[ Szerkesztve ]

Alienware 13 R3 & :) Xiaomi Mix 2

(#1021) Aweriot válasza Drenadar (#1020) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

A családdá szerveződés még hagyján, ott legalább fizetnek.

Anno én is warezoltam ami a csövön kifért, aztán ahogy lett lehetőségem arra költeni amire akartam, meg kevesebb lett a szabadidőm is, beláttam, hogy egész egyszerűen nem éri meg. Monoton is, idegesítő is és még csak nem is szórakoztató. Akkor meg minek?

[ Szerkesztve ]

(#1022) mzso válasza Aweriot (#1017) üzenetére

mzso
(addikt)

Egy f@szt. Gondolom te minden fajta reklám, flash, popup, js vagy egyéb blokkoló nélkül böngészel, csak hogy biztos ne "lopj".

Az hogy te kapitalista fogyasztóbirka lettél a te bajod. Nem kell ontani az "igét".

[ Szerkesztve ]

(#1023) mzso válasza Aweriot (#1019) üzenetére

mzso
(addikt)

Mondjuk, mert tróger az összes és csicska tömörített formátumban teszik közzé. (még a spotify a legkevésbé rossz)

Meg ugye nem is tudod manipulálni az univerzálisan tróger gánykupac, laposra masterelt zenét. Ha meg meg van a fájl rá tudsz ereszteni egy declippert.

Tag-eléssel meg csak azok szoptak valaha is akik tróger helyről szerezték be.

(#1024) mzso válasza Drenadar (#1020) üzenetére

mzso
(addikt)

Emlékeim szerint az adblockerekről való beszéd sincs tiltva.

(#1025) koxx válasza mzso (#1024) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Legyél szíves hanyagold a témát, warez/torrent egyebek, thx.

(#1031) CoolMan

CoolMan
(MODERÁTOR)

Uraim! Mit nem lehet azon érteni, hogy ezt a cicaharcot, offolást veszekedést fejezzétek be! Aki innentől folytatja az alapból megy három napra pihenni. Több figyelmeztetés nem lesz. Legyetek szívesek a topic témájánál maradni. Köszönöm.

(#1032) Aweriot

Aweriot
(Topikgazda)

Oké akkor felteszek egy lényegi kérdést: Ha a kártyán amivel a szolgáltatást regisztráltam nincs éppen pénz amikor megpróbálják leemelni, olyankor megpróbálja újra, vagy rögtön rak vissza freebe?

(#1033) devil-k válasza Aweriot (#1032) üzenetére

devil-k
(addikt)

Megpróbálja később és haladékot is kapsz. Nekem volt úgy, hogy 10 napig nem rakott vissza "free"-be. Bár ilyenkor célszerű azt csinálni, hogy amikor kerül a kártyára pénz, akkor arra a napra módosítod a "levonást" is, mert a Spotify nem fogja megterhelni előre a kártyádat.

[ Szerkesztve ]

(#1034) Aweriot válasza devil-k (#1033) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

Köszi!

(#1035) ttamashu

ttamashu
(aktív tag)

Van valami hír a lyrics részlegről? Már a gombja is eltűnt az asztali alkalmazásból. Feladták?

SC név: Kistoth ||| Spaceling Group, HUNS https://robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS/

(#1036) Aweriot válasza ttamashu (#1035) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

[link] Ennyit találtam.

(#1037) ttamashu válasza Aweriot (#1036) üzenetére

ttamashu
(aktív tag)

Lehámozva a corporate bullshitet azt szűrtem le, hogy megszívtam 😀

(#1038) Aweriot válasza ttamashu (#1037) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

Na igen. Közben nekem is eltűnt a harangocska.

(#1039) FoxiestFox

FoxiestFox
(nagyúr)

Ma ismét homizene fogadott hangosan az alkalmazás indításakor, miután múltkor már el lett rejtve egyszer.
Még mindig prém. Csudijó.

http://www.flickr.com/photos/sansphoto/ - https://www.instagram.com/alxreedxx/

(#1040) devil-k válasza FoxiestFox (#1039) üzenetére

devil-k
(addikt)

Engem is.... Néztem is, hogy WTF?!

(#1041) Corleone33 válasza Drenadar (#1020) üzenetére

Corleone33
(tag)

szvsz ha a Spotit annyira zavarná a családi csomag miképp használata akkor valszeg tennének ellene, erre még mindig csak ennyit tudok mondani

lassan már 3 hónapja vagyok családi csomagban és azóta se kopogott a Spoti hogy hé, ezt nem kéne, részemről ennyi :) láthatólag nem érdekli őket, engemet meg pláne nem.

fizetek a szolgáltatásért oszt kézcsók

*és igen, bocsi az offért, nem muszáj banhammert rámhajítani. Ígérem ez volt az utolsó offtopic kommentem ezügyben, részemről tényleg nem kívánok többet ezzel a témával foglalkozni, így is túl lett beszélve már*

[ Szerkesztve ]

(#1042) Corleone33 válasza ttamashu (#1035) üzenetére

Corleone33
(tag)

ha jól sejtem elvileg dolgoznak az ügyön(?)

de lehet hogy én olvastam rosszul a kapott infókat

(#1043) Corleone33 válasza TheProb (#984) üzenetére

Corleone33
(tag)

sajnos itt is és kezdek kicsit (nagyon) morcos lenni emiatt :W

(#1044) Aweriot

Aweriot
(Topikgazda)

Na hölgyek urak, egy időre hanyagolom a Spotify-t, jelenlegi állás szerint a Google Play Zene számomra jobb élményt kínál.

[ Szerkesztve ]

(#1045) Corleone33 válasza Aweriot (#1044) üzenetére

Corleone33
(tag)

no, hogyhogy ha szabad kérdeznem?

(#1046) Aweriot válasza Corleone33 (#1045) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

-Jobb böngészős elérés (melóhelyen ahol nincs jogod csak úgy telepítgetni, elég fontos ám :K )
-szerintem szebb design (az elején utáltam, aztán megszerettem)
-A mobilos app gyorsabb a telefonomon. (Elég öreg cucc, de azért sokat hallgatok vele zenét)
-Saját zene feltöltési lehetőség.

Szerk: Ez itt nagyon off.

[ Szerkesztve ]

(#1047) ttamashu válasza Aweriot (#1046) üzenetére

ttamashu
(aktív tag)

Dehogy off, hisz a topic témáját képező platformot hasonlítod egy másikhoz ;)

Egyelőre amiket írtál azok közül egyik sem fontos (nálam spoti is kellően gyors, többi meg simán nem érdekel :D )
Ettől függetlenül köszi hogy leírtad, érdekelt :R

(#1048) unravel válasza Aweriot (#1046) üzenetére

unravel
(őstag)

- spoti is könnyen megy böngészőből
- szerintem ronda az a sok fehér.
- nekem akadoztak a számok google playen
- spotifyba is lehet zenét importálni.
te tudod.

spotifyhoz sokkal több online feature van.

[ Szerkesztve ]

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#1049) Aweriot válasza unravel (#1048) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

Most érzem úgy, hogy jobban megfelel. Ez a jó az előfizetéses modellben, hogy bármikor "visszajöhetek".

(#1050) devil-k válasza Aweriot (#1046) üzenetére

devil-k
(addikt)

A Spotify-t lehet telepíteni "admin" jogok nélkül is, mezei felhasználóként. Nekem is így van a melóhelyemen.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.