Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5452) Shokkolo válasza #20749568 (#5451) üzenetére


Shokkolo
addikt

Nem csak neked, én viszont lehet ráugrasztom a supportot, mert részben ezért is fizettem elő.
Az algoritmusuk egész jó válogatásokat hozott össze nekem, más-más stílusokban.
Rengeteg új számot találtam így, vagy rég elfelejtett nagy kedvenceket.
Örülnék neki ha visszatérne

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#5454) unravel


unravel
őstag

Gondolkodom hogyan kerülhetett az Időkapszulámba Zámbó Jimmy - Még nem veszíthetek . :F :F :F :)) :(((

¯\_(ツ)_/¯

(#5455) Maxximus válasza unravel (#5454) üzenetére


Maxximus
őstag

Lehet sokat tőzsdézel... :D

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#5457) borges7


borges7
aktív tag

Zavart érzek az erőben. Kaptam egy emailt, hogy 3 hónap akcijósan 4.99 euró, de ha megnyitom az oldalt, ott már 9.99 euró ugyanez...A megkötés alapján jogosult lennék: "Offer not available to users who canceled Premium after Oct 17, 2020." (utoljára kb. fél éve fizettem elő, de régebben használtam már ingyenes ajánlatot) [link]

(#5458) #86564352 válasza borges7 (#5457) üzenetére


#86564352
törölt tag

Izlandon laksz? Akkor azért. Ez az akció gyakorlatilag az, hogy egy havi díjért három hónapig hallgathatod. A hanyatló nyugaton a normál havi ár 10 euró/dollár/font, Kelet-Európában pedig 5 euró a helyi rosszabb fizetésekhez igazodva.

(#5459) borges7 válasza #86564352 (#5458) üzenetére


borges7
aktív tag

Nem, Magyarországon lakom :) tudom, hogy nyugaton drágább

(#5460) #86564352 válasza borges7 (#5459) üzenetére


#86564352
törölt tag

A linked izlandi spoti oldalra vezet, azért kérdeztem. Ha esetleg régen ott regisztráltál. A kapott email magyar nyelvű?

[ Szerkesztve ]

(#5461) borges7 válasza #86564352 (#5460) üzenetére


borges7
aktív tag

Ez érdekes, soha nem éltem ott(és máshol se külföldön, csak Jemenben, de az már évtizedekkel ezelőtt volt). Az email magyar, igen, mutatom: [link]

[ Szerkesztve ]

(#5462) ates2


ates2
senior tag

spotify a C:-re telepítem az offline music mappa másik meghajtón van D:
De ha újrarakom windows-t mindig leakarja tölteni az összes számot újra miközben az offline mappa totál máshol van,lehet ezt valahogy syncelni? vagy nincs erre megoldás ?

[ Szerkesztve ]

(#5463) #86564352 válasza borges7 (#5461) üzenetére


#86564352
törölt tag

VPN esetleg? Passzolom a rejtélyt, csak meglepődtem az izlandi linken. Azt nézd meg, hogy nem az emailből, hanem csak simán böngészőben belépsz a Spotify fiókodba, ellenőrizd ország/régió rendben és a fiók fejlécében is látszania kell az 5 euró/3 hónap ajánlatnak, ahogy nálam:

(#5464) borges7 válasza #86564352 (#5463) üzenetére


borges7
aktív tag

Nem használok VPN-t. Hopp, valóban, ha csak belépek a fiókomba, ott ugyanígy mutatja, mint a te képeden, köszi! Akkor ezt most kihasználom.

(#5465) patex1983 válasza ates2 (#5462) üzenetére


patex1983
őstag

Ez miért baj?
Gondolom, mivel a zenefájlok kódoltak, védettek, ezért így oldja meg a Spoti az illetéktelen használat elkerülését.

X

(#5467) ates2 válasza patex1983 (#5465) üzenetére


ates2
senior tag

Jó hát nem szokás windows-t hetente telepíteni de én az elmúlt időben 2-3x raktam újra alkatrész csere miatt stb,aztán idegesítő mikor 6000 file-t tölt le újra...
Jah gondoltam,hogy random generálja az offline fileokat stb,csak így érdekes.
Azért thx az infó-t.

[ Szerkesztve ]

(#5468) jegenye77


jegenye77
addikt

Az miért lehet, hogy időnként eltűnnek a letöltéseim?
Folyamatos előfizető vagyok de többször észrevettem, hogy a letöltött albumok eltűnnek és töltsem le újra. Most is nézem és kb majdnem az összes komplett albumot újra le kell töltenem.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5470) jegenye77 válasza #20749568 (#5469) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem tudok róla. Eddig nem volt gond vele.
Hol van ilyen beállítás?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5471) vacs válasza jegenye77 (#5470) üzenetére


vacs
veterán

A telefonod alkalmazási között, esetleg a Beállításokban, de ne a Spotifyon belül.
Tárhely tisztító, optimalizáló stb app, de amúgy ezek néha többet ártanak, mint használnak! :K

(^)(>.<)(^)

(#5473) jegenye77 válasza #20749568 (#5472) üzenetére


jegenye77
addikt

Mate 20 pro
Nem találok ilyet.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5474) jegenye77


jegenye77
addikt

Egy ilyet találtam. Ezeket most kikapcsoltam.
Lehet ez miatt?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5475) vacs válasza jegenye77 (#5474) üzenetére


vacs
veterán

Igen, lehetett!
Pont az ilyen felesleges appok miatt utalom én a Huawei és a Xiaomi szoftverét!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#5476) jegenye77 válasza vacs (#5475) üzenetére


jegenye77
addikt

Mást nem találtam. Külön ilyen appot nem töltöttem le. Az az érdekes, hogy korábban nem volt ilyen probléma.
Most letöltöm újra a zenéimet aztán kiderül.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5477) patex1983 válasza jegenye77 (#5476) üzenetére


patex1983
őstag

Nálam ez általános Spotify-jelenség mióta előfizető vagyok (jó pár éve) és ezidő alatt számos telefont használtam, különböző márkákból, de mindegyiknél előfordult, hogy újra letöltötte a már korábban letöltött zenéket...

X

(#5479) jegenye77 válasza #20749568 (#5478) üzenetére


jegenye77
addikt

Nincs külön kártya benne. Csak a belső tárhely.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5481) unravel


unravel
őstag

Nemrég egy napon egész nap azt dúdoltam hangosan hogy tüttürüttű tüttürű. Aztán a YouTube Music bedobja ajánlóba -> [link] Elég para.
Egyébként az én fulemnek a Spotify sokkal szebben szól.

¯\_(ツ)_/¯

(#5482) patex1983 válasza jegenye77 (#5479) üzenetére


patex1983
őstag

Ahogy nálam sincs. Mindegy, én már megszoktam...
Amíg volt a vodánál MusicPass, addig nem is érintett, mert online hallgattam mindig a zenéket, de sajnos megszűnt ez a kiegészítő... :(

X

(#5483) erikke17


erikke17
őstag

Basszus ilyet még nem láttam... Ki jelentkeztem Spotifybol nem tudok vissza jelentkezni. Rá megyek hogy be lépés és ahova írom jelszót inaktív a bejentkezesi gomb :((
emailcim+jelszó párossal regeltem be, szóval se Facebook se google. Véletlenül webes felületen rá mentem, hogy mindenhonnan ki jelentkezzen.
Ráadás, jelszót sem tudok változtatni ugyan úgy inaktív az Edit profil alatt. Ez mi a túró? :D

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#5484) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Látom már apple watchról is tud streamelni a spotify. Esetleg azt is tudja,hogy az órára letöltöm az albumot és offline hallgatom?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#5485) #86564352 válasza V.Stryker (#5484) üzenetére


#86564352
törölt tag

Azt nem tudja.

(#5486) Mr K


Mr K
senior tag

Win 10 Spotify alkalmazás. Egy ideje a szerzői oldalon a kép galériánál nem működnek az egérrel kattintható előző (<) és következő (>) ikonok, csak billentyűzettel lehet lépkedni. Ez másnál is így van? (Elég szarvashibának tűnik. Bár ez nem sokat jelent.)

[ Szerkesztve ]

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#5487) unravel


unravel
őstag

[link] :))

¯\_(ツ)_/¯

(#5488) borges7


borges7
aktív tag

Na, egész gyorsan válaszolt a support a kevert lemez ügyében. Pár napja írtam nekik, és tegnap már jött is az email, hogy köszönik, megnézték, látják a problémát, továbbították a Content team-nek felülvizsgálatra. Persze hozzátették, hogy hetekbe is telhet, mire konkrét eredménye lesz, de már ez is valami. Majd beszámolok, ha előrelépés lesz az ügyben.

(#5490) Rimuru


Rimuru
veterán

Uj rekord. ;]
[kép] (osszehasonlitasul)

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#5491) domerator válasza unravel (#5487) üzenetére


domerator
veterán

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#5492) domerator válasza #20749568 (#5489) üzenetére


domerator
veterán

:DDD :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#5493) Shokkolo válasza domerator (#5492) üzenetére


Shokkolo
addikt

Ezeket az infókat honnan csaltátok elő? :)
Kiváncsiságból megnézném a sajátom :B

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#5495) patex1983


patex1983
őstag

Én is imádom ezeket az év végi Spoti összefoglalókat, hangulatosra szoktak sikerülni. :C

X

(#5496) unravel


unravel
őstag

[kép] Nekem nem töltődik be androidon. Miért ?

¯\_(ツ)_/¯

(#5497) Rimuru válasza unravel (#5496) üzenetére


Rimuru
veterán

Barmi ami "adblockkent" mukodik? (adblock, ceges proxy, vpn, dns, stb)

Vigyázat, csalok!

(#5498) unravel válasza Rimuru (#5497) üzenetére


unravel
őstag

Nem.

A Developer optionsben az animációk voltak kikapcsolva. [kép] Most már jó. :))

¯\_(ツ)_/¯

(#5499) Rimuru válasza unravel (#5498) üzenetére


Rimuru
veterán

Wow, ez nagyon durva.
Nem gondoltam volna ilyen kepes megolni barmilyen appot. :DDD

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#5500) unravel válasza Rimuru (#5499) üzenetére


unravel
őstag

Én sem. Fura volt hogy a párom telefonján megy a Wrapped.
Azért volt kikapcsolva nekem az animáció mert úgy gyorsabbnak tűnik a telefon .
Itt írták a megoldást [link] :R

¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.