Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) Keem1 válasza cintula187 (#5400) üzenetére


Keem1
addikt

Na, akkor ezek szerint inkább CC issue, semmint Spotify (ahogy fentebb írtam, Spotify + MiBox / Samsung TV nem problémás).

(#5402) Tomasz94


Tomasz94
csendes újonc

Sziasztok! Mostanában egy elég idegesítő problémám van az alkalmazásommal, mégpedig hogy random megáll a zene felpercnekent de van hogy máskor meg 2-3 perc után... Nagyon idegörlő, főleg vezetés közben állandóan a telefonhoz nyulkálni nem éppen kifizetödő dolog 😅 valaki tudna erre egy épkézláb megoldást? Huawei p30 rol megy az app amúgy. Köszönöm előre is a segítséget!

(#5403) #86564352 válasza Tomasz94 (#5402) üzenetére


#86564352
törölt tag

Telepítsd újra, hátha. Nem hagy ki a net vezetéskor? Stream helyett töltsd le a dalokat. iOS alatt itt minden rendben.

(#5405) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Nálam is jelentkezett Galaxy Note 9-en, hogy a Spotify-t nem tudom Chromecast-re kiküldeni, mert azt írja az alkalmazásban, hogy Nincs telepítve a Spotify. Mármint hová? iOS-ről és egy másik androidos telefonról is működik ill. minden más streaming alkalmazás működik.

Kezd elmenni a kedvem a platformtól. Supportos utánajárás után sem sikerült az értesítések hiányának megoldása és most ez. Van Youtube Premium-om, azzal lenne Music is ... :(((

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5406) unravel


unravel
őstag

Lehetséges Androidon vagy böngészőből (a Pc alkalmazás nélkül) több számot kijelölni és átrakni egy másik playlistbe?

¯\_(ツ)_/¯

(#5407) unravel


unravel
őstag

Mi az ? Csökken a YouTube music népszerűsége ? Nem ezt jósoltam.
[kép]

¯\_(ツ)_/¯

(#5408) I02S3F válasza unravel (#5407) üzenetére


I02S3F
őstag

Érdekes, hogy az 1-es meg az 5-ös pontszám van túlsúlyban. Vagy jó, vagy rossz.

(#5409) -B-


-B-
senior tag

Most frissült a Spotify app (android) és újra működik chromecast-al normálisan.

[ Szerkesztve ]

(#5410) tylerddd válasza -B- (#5409) üzenetére


tylerddd
veterán

+1

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5412) jupp008


jupp008
senior tag

Most szembesültem vele ( egy pc újratelepítése alatt, hogy Chrome alatt a Webplayer látványosan szebben szól, mint az asztali kliens - pedig ott rendkívüli minőségre van állítva a stream.
Van valami trükk amit most nem veszek észre ?

(#5414) #86564352 válasza jupp008 (#5412) üzenetére


#86564352
törölt tag

Más codec. Régóta böngészőből használom, fel se raktam már a desktop klienst. PWA appként is telepíthető, gyors, a mini player is hasznos.

[ Szerkesztve ]

(#5415) jupp008 válasza #86564352 (#5414) üzenetére


jupp008
senior tag

Köszönöm, mindkettőtöknek. Akkor azt hiszem innentől hanyagolom az asztali klienst. Bár a megoldás így kicsit csalódás.

(#5416) RudiLicenc válasza #20749568 (#5413) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Ez tényleg így van? :Y De a minőség a rendkívüli minőség csak az appra vonatkozik, a weben korlátozott, nem?

Üdv!

(#5418) Shokkolo válasza #20749568 (#5417) üzenetére


Shokkolo
addikt

Ezen most ledöbbentem, rosszabb az app, mint a böngésző...
Lehet, hogy csak nekem de ez nevetséges :Y

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#5420) Shokkolo válasza #20749568 (#5419) üzenetére


Shokkolo
addikt

De ha má a prémiumot fizetjük, akkor a fizető usereknek mehetne a jobb minőség.
Nem hiszem, hogy kivitelezhetetlen lenne

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#5422) Shokkolo válasza #20749568 (#5421) üzenetére


Shokkolo
addikt

De ha a webplayerre van license...?
Inkább fizetnék egy kicsit többet is akár, de akkor had kapnám meg az elérhető legjobb minőséget.

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#5424) mobilizmo válasza Shokkolo (#5422) üzenetére


mobilizmo
addikt

Nem védeni akarom a Spoti-t. De látni kell, hogy van egy új tendencia app fronton. Manapság egy átlag júzer telefonján is annyi különböző app tud lenni, hogy az egyébként nevetségesen erős hardverű átlag telefonok is nehezen bírják. Közben meg jelentősen fejlődnek a browser-ek így adódik a lehetőség, hogy optimalizált web appokat használjunk. Nem tudom itt is erről van-e szó, de szerintem ez is egy lehetőség. Az én telómon 100-nál több telepített app van, de én is elkezdtem átállni. Eddig a Spoti-val még nem, de most azt is kipróbálom.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5426) mobilizmo válasza #20749568 (#5425) üzenetére


mobilizmo
addikt

Egy stream szolgáltatásnál a letöltés nem hiszem hogy nagyon cél lenne. Persze a lehetőség megvan, mert a felhasználók igénylik és lehetnek olyan helyzetek amikor szükség van rá. Mobilra valóban nincs optimalizálva, ezt már én is látom, de szerintem használható.
Még egy érdekes adalék és ez már a desktop appról szól. Én tavasz óta HO-ban dolgozom itthon céges notival, de céges vpn-t kell használnom. Bár természetesen nincs rendszer gazda jogom, de azért a desktop appot is lehet telepíteni. Itthon van egy hálózati lejátszóm, azon keresztül hallgatok zenét. A desktop app a vpn miatt nem találja az eszközök között a lejátszót, a webapp viszont vígan.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5428) mobilizmo válasza #20749568 (#5427) üzenetére


mobilizmo
addikt

Egy stream szolgáltatásnál a letöltés nem hiszem hogy nagyon cél lenne.
És ebben hatalmasat tévedsz :)
Szerinted a Spoti részéről az a cél, hogy letöltsd a zenét és utána offline hallgasd?

Most írtam, hogy a natív alkalmazás sem működik tökéletesen.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5430) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

A Spotis zenehallgatásom kb 15%-a stream, a többi preload, offline.
Ezért fizetek.

(#5431) tylerddd


tylerddd
veterán

Úgy néz ki helyreállt az értesítési szolgáltatás az e-maileket illetően. Közel két hónap után már két hete szokott formában jön az ajánló e-mail péntek estéként. A negatívum annyi ezzel kapcsolatban, hogy a support nem tudta megoldani, az ügyem gyakorlatilag lezárt. Most, hogy mitől jött helyre nem tudom, de a legutolsó applikáció frissítéssel tudom összefüggésbe hozni (Android) időrendileg, pedig elvileg szerintem nem kellene, hogy ennek köze legyen hozzá. Az értesítések fiók szinten, PC-n is állíthatók. A Chromecast funkciót viszont egyértelműen a frissítés hozta helyre.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5432) Brett001 válasza jupp008 (#5412) üzenetére


Brett001
aktív tag

Nem csak palcebo? Az AAC és OGG olyan nagy különbség nincs. Sokan még a FLAC-ot se tudják megkülönböztetni az MP3-tól vakteszten. :U

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#5433) mobilizmo válasza Brett001 (#5432) üzenetére


mobilizmo
addikt

Csak a formátumtól nem lesz jó a végeredmény, meg nyilván az is számít milyen cuccon hallgatod. Ha egy Sokol rádiót megtanítanánk a FLAC-re, attól nem lenne Yamaha.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5434) Brett001 válasza mobilizmo (#5433) üzenetére


Brett001
aktív tag

Nyilván. Én is úgy értettem, hogy komolyabb stereo erősítő+hangfalon hallgatva. Én mondjuk simán hallom a Flac és a vesztséges formátumok között a különbséget. Tidal vs. Spoti.

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#5435) borges7


borges7
aktív tag

Találkoztatok már olyan lemezzel, ahol össze vannak keverve a számok? Összehasonlítottam a discogs adatbázisával, és a számok hossza alapján fel van cserélve az 1. és 13. szám, a 2. és 12., a 3. és 11., és így tovább. Fura, sose láttam még ilyet.
Spotify: [link] Discogs: [link]

(#5437) borges7 válasza #20749568 (#5436) üzenetére


borges7
aktív tag

Igen, de nem ez a helyes sorrend! Nézd meg a discogs-os linket, és hasonlítsd össze a számok hosszait! Az 1. szám címe helyesen "Ho Bo Bo"(ha belehallgatsz azt is éneklik, rögtön az elején), tehát az a 13.-kal van felcserélve. A 2. a 12.-kel, és így tovább. Tehát mindkét adatbázis rossz tulajdonképpen. A 12. szám a "Na Kamel Ma"(ezt az egyet már hallottam régebben is, asszem azt jelenti, hogy "nem szeret" ), kb. a 19. mp-től hallani is, hogy ezt énekli a Mitzu.

[ Szerkesztve ]

(#5439) borges7 válasza #20749568 (#5438) üzenetére


borges7
aktív tag

Gondolod, hogy foglalkoznának ezzel, amit pár ember hallgat? Milyen címre kell? Magyarul is lehet? (jó ez a Wilde-idézet, régen ez nem volt neked ott, vagy igen?)

(#5442) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Most kaptam 1 mailt hogy "3 hónap most csak 4.99 EUR".
Régebben ez karácsony tájékán 1 EUR volt,
érdemes várni és lentebb megy ?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#5444) DonThomasino válasza #20749568 (#5443) üzenetére


DonThomasino
veterán

Nem mostanában az biztos, szerintem tavaly karácsonykor. :DDD

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#5446) DonThomasino válasza #20749568 (#5445) üzenetére


DonThomasino
veterán

OK köszi.
Azt is írja hogy " Az ajánlat 2020. december 31-ig tart."
Szóval szerintem rá érek, kérdése jön e újabb ajánlat.

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#5447) erikke17


erikke17
őstag

Sziasztok :) Új Spotify felhasználó vagyok. Kaptam 3 hónapot ingyen. Ha nagyobb csomagra akarok váltani Pl: családira akkor simán tudok feljebb lépni közben?
Előre is köszönöm :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#5450) Shokkolo válasza #20749568 (#5441) üzenetére


Shokkolo
addikt

Most nézem, hogy egy ideje nekem sem...
engem is ezzel "tisztelt" meg a spoty, biztos azt hiszik életem listáját sikerült összerakják :(((

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.