Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) DEJVID


DEJVID
őstag

Nem tudom milyen mod tevékenykedik itt, de elárulhatná, minek törölgeti a kérdésemet. Nem látok leírva olyan szabályt, ami tiltaná amit kérdezek, de így legalább választ sem kapok rá.

(#4302) borges7 válasza unravel (#4295) üzenetére


borges7
aktív tag

Köszi szépen! így már jó, mondjuk arra rájöttem, hogy nem szabad a teljes zenekönyvtáramat hozzáadni, mert besokall a 160 GB-tól :D be se tudta olvasni(lehet, hogy a sok flac miatt is?)

(#4303) Rimuru válasza DEJVID (#4301) üzenetére


Rimuru
veterán

Szürke zónában tevékenykedsz, ez a prevenció.

Vigyázat, csalok!

(#4304) DEJVID válasza Rimuru (#4303) üzenetére


DEJVID
őstag

Az összefoglalóban egy szó sem esik arról, mit szabad, mit nem, úgyhogy a nem létező szabályokat elég nehéz betartani...

(#4305) mobilizmo válasza DEJVID (#4304) üzenetére


mobilizmo
addikt

Családi, hallgatói csomagra vonatkozóan vannak. Ha esetleg ilyesmire kérdeztél volna rá (én sem láttam).

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#4306) DEJVID válasza mobilizmo (#4305) üzenetére


DEJVID
őstag

Arra kérdeztem. Tök jó, hogy vannak ilyen szabályok, csak az összefoglalóból ki vannak felejtve...

(#4307) mobilizmo válasza DEJVID (#4306) üzenetére


mobilizmo
addikt

Ott van az:
"Fontos!
A családi csomagra csakis egy háztartásban élők, illetve rokonok fizethetnek elő!"

Ezek után ha rákérdezel arra, hogy ellenőrzik az egy háztartásban élőket, szabályt szegsz, mivel nyilvánvalóan ki akarsz bújni a szabály alól.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#4308) MADcat válasza DEJVID (#4306) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

A fő szabályt a Spotify szabályzata tartalmazza, visszaélni a családi csomaggal tilos, amit akár ellenőrizhet is. Amire tudtommal már példa is volt. A többit fentebb mobilizmo leírta.

Tehát a burkolt családalapítás, ellenőrizhetik-e, hogyan ellenőrzik stb kérdések azonnal, kérdés nélkül törlése kerülnek.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#4309) DEJVID válasza MADcat (#4308) üzenetére


DEJVID
őstag

Engem amiatt érdekel, hogy tesóm meg én is szüleimhez vagyunk bejelentve, ő már rég nem itt lakik, én meg nem sokáig. Ilyenkor pl mi van.

[ Szerkesztve ]

(#4310) the radish


the radish
senior tag

Hopsz, úgy látom itt nem igazán szeretik a valóban felmerülő kérdéseket...

[ Szerkesztve ]

(#4314) simongab


simongab
senior tag

Sziasztok...adott egy prémium előfizetés, egy telefonra lementett csomó offline zene. Ha lekapcsolom a netet a telón és elvileg nem tudja hogy az előfizetés ki lett kapcsolva...akkor örökre megmarad? Valami olyasmi van hogy offline üzemmódban csak 29 napig működik, de lehet hogy a 2 dolog nem függ össze. Kiváncsian várom a választ :P :D

(#4316) Keem1 válasza #20749568 (#4315) üzenetére


Keem1
addikt

És még arról nem is beszéltünk, hogy elég egy app újra telepítés és máris megváltozott a DRM kulcs, a korábbi telepítés offline számai pedig dekódolhatatlanok :D

(#4317) gboszi válasza #20749568 (#4313) üzenetére


gboszi
senior tag

Engem is ez érdekel. Tök LEGÁLBAN szeretnék az unokatesommal családi csomagot, aki nem ott lakik ahol én.

Ne kelljen már szégyenlősködnünk emiatt. Azért kérdezünk, mert nem tudjuk a választ.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#4318) kory24 válasza gboszi (#4317) üzenetére


kory24
őstag

Spotify szemében, szabályai szerint:

Aki veled egy háztartásban (egy címen) lakik (legyen az rokon, ismerős, idegen albérlő) az benne lehet a családi csomagban.

Aki pedig más címen lakik legyen az szűlő, gyermek testvér, az már nem tartozhat bele a családi csomagba.

Ennél többet írni itt, mint láthatod nem lehet :)

[ Szerkesztve ]

(#4319) kmarci25 válasza kory24 (#4318) üzenetére


kmarci25
veterán

És ez teljesen elég is szerintem.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4320) mobilizmo válasza gboszi (#4317) üzenetére


mobilizmo
addikt

Ez egyáltalán nem a szégyenlősködésről szól. A spotify-nál elég egyértelműen le vannak írva a szabályok, de még itt az összefoglalóban is megtalálható. Ergo, ha valaki itt kérdezősködik annak nagy valószínűséggel nem az az oka, hogy nincs tisztában a szabályokkal. Inkább a topiklakók között keresne magának "családtagokat". Ez szabálytalan és törlendő.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#4321) gboszi válasza mobilizmo (#4320) üzenetére


gboszi
senior tag

ok értem, megértettem. Azért sajnálatos, ha igy van, de az is, ha azt gondoljuk a másikról. Nehéz ez na :)
Közben utánaolvastam a különböző portálokon, látom, hogy nem egyszerű.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#4322) Brett001


Brett001
aktív tag

Ha már az offline módról volt szó, időnként sajnos előfordul, hogy bizonyos zenék kiszürkülnek (volt már itt a topicon is bosszankodás miattuk) online, de ha le van mentve, akkor offline tovább lehet hallgatni, ugye?

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#4323) #86564352 válasza Brett001 (#4322) üzenetére


#86564352
törölt tag

Úgy tudom havi egyszer muszáj a kliensnek netet látni és ha akkor szinkronizál már kikerül a cache-ből a kiszürkült dal is. Szerintem. Nem tudom pontosan. :)

(#4324) Peltár


Peltár
aktív tag

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni! Egy ismerősöm szeretné használni, hallgatni a Spotifyt.
Elolvastam amit találtam a Spotify oldalán, meg az összefoglalóban.
Ha mondjuk emberünk prémium előfizető és az appot is használja meg esetleg a webes felületet, milyen erőforrás igény-követelmény van, ha csak kifejezetten a Spotify-ra kéne egy használt laptopot, vagy netbook-ot beállítani. Mi az a minimális hardver, amin gond nélkül, rőccenés mentesen működne. Én nem használom , tapasztalat sincs, de ő szereti, én meg azt szeretném, hogy elégedett legyen, de egy atomerőművet csak kizárólag erre a célra a polcra feltenni luxus lenne. Azt láttam hogy Win7 vagy fölötte, vagy linux, tehát nem andoid, nem alma, nem mac., de milyen proci, mekkora HDD. Nektek ebben a témában már biztos van tapasztalat, nekem meg "0" Köszi a türelmet! :R A tanácsokat előre is köszönöm.

(#4326) mobilizmo válasza Peltár (#4324) üzenetére


mobilizmo
addikt

Elég kevéssé van konfigurálva, így nehéz ajánlani. De ha csak a spotify (zene) hallgatás a szempont, akkor lehet jobban járna egy specializáltabb eszközzel. Bár a spotify prémium szolgáltatás minősége nagyjából ekvivalens egy normál notebook zenei képességével, nem feltétlenül erre kellene célozni. Nem tudom mekkora a büdzsé de ilyesmit már közel notebook árban lehet kapni újonnan és ezt is lehet nézni használtan.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#4327) Peltár válasza mobilizmo (#4326) üzenetére


Peltár
aktív tag

Aweriot! Köszi!
--------------------------
Mobilizmo neked is.!
Ez tetszett, látom igényes vagy, de sajnos nem. Emberünknek van 2 pici gyereke,
a kisebb 4 hónapos. Vannak meglévő eszközök, amiket a kezembe nyomtak egy nagy szatyorban, 3 laptop, nekem meg van régi Asus 1005H Netbook de akkor ez kiesett. A legfiatalabb laptop 2012-es, i5 2gen (Win7) de az kiderült hogy rossz, most viszem szervizbe hogy javítható e emberi áron, a második P6100 (Win7) 11éves, jó, szép, de lassú és nagy, ebbe tudok procit rakni,ha kapok, de csak 1 gen i5 - i7, Max 2 mag, abból se a plafon.
Mekkora SSD kellhet? Elég a 128GB? A harmadik egy XP-s IBM Laptop időszámítás előtti. ezt szintén kilőttem.

(#4328) mobilizmo válasza Peltár (#4327) üzenetére


mobilizmo
addikt

128 GB SSD bőven elég ha csak rendszer és spotify megy rá, főleg ha a rendszer valamilyen 'keskeny' linux.
Nekem asztali gépen Win10 és még néhány combosabb program is elfér rajta és van szabad hely is ~25 GB upgrade-re, lapozó fájlra.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#4329) Peltár válasza mobilizmo (#4328) üzenetére


Peltár
aktív tag

Köszi, az jó, mert van itthon a gépemben, max kiveszem azt.

[ Szerkesztve ]

(#4330) MADcat válasza Peltár (#4329) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Egy régi telefon nem opció? Nekem régi levetett lenovo telefon volt sokáig a médiacenterem. Spotify, online radió stb.
Most egy chromecast audio megy, na az igazán hibátlan szerkezet.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#4331) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Használ valaki a spoty mellett youtube előfizetést? Lenne kérdésem hozzá.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#4332) gboszi válasza MADcat (#4331) üzenetére


gboszi
senior tag

Én. Kiváncsi vagyok a kérdésre :)

"If you're good at something, never do it for free!"

(#4333) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Másnál nem szokott néha indítás után ( nálam telefonon) recsegni a Spotify ?

Van hogy elindítom reggel , az első szám recseg , ropog , aztán tovább léptetem és következő zenétől már jó végig:(((

Ma reggel pont nem csinálta , de tegnap igen.
Nem hinném , hogy telefon hiba lenne , mert ez a jelenség az előző készüléken is megvolt.
( Bluetooth fülhallgatót használok ha ez számít.)

(#4334) MADcat válasza gboszi (#4332) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Neked az YouTube music mennyire eszi az akksit? Spotify szinte a harmadát.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#4335) gboszi válasza MADcat (#4334) üzenetére


gboszi
senior tag

Nem használom. Egyszer kipróbáltam ennyi. Spotify főleg kocsiban megy, ott van töltő. Szóval sajnálom ha nem tudtam segiteni. (de én is ugy tudom hogy a YT music eszik az akksit, saját topikban is panaszkodtak.) Én csak a reklámmentesség miatt vettem meg....

"If you're good at something, never do it for free!"

(#4339) Sanyi.mTs válasza WhiteWalker (#4333) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

És csak BT eszköz használatakor recseg?
Ha előlről kezded az első számot, akkor is recseg másodszorra?
Milyen eszközöket használsz?

(#4340) Orlin


Orlin
addikt

Csak én nem találom most a fizetési módoknál a 3 hónapos/egyben változatot?

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#4341) unravel


unravel
őstag

Van ötletetek hogyan lehet Spotify listába importálni Last.fmről azokat amit tegnap, 2019.09.14-én hallgattam? :F :)

¯\_(ツ)_/¯

(#4342) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Júniusban egy hosszabb autóúton nem volt mit hallgatni és gondoltam egyet, gyorsan befizettem a 3 hónap 1€ próbára. Igenám, csak rosszul emlékeztem a fordulónapra és 2-3 nappal később néztem rá, hogy le kéne mondani. Nagyon keveset használtam, talán a 3 hónap alatt ha 20 számot meghallgattam sokat mondok, amióta az első rendes 5€-s hónapom elkezdődött pedig egyet sem.
Van lehetőség visszakérni az 5€-t legalább időarányosan? Még hátravan belőle vagy 25 nap kb.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#4343) jupp008 válasza rasotamas (#4342) üzenetére


jupp008
senior tag

Ilyen lehetőség nincsen.

(#4344) WhiteWalker válasza Sanyi.mTs (#4339) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen , csak BT használatakor. Jelenleg LG BT fülest használok , de másik BT fülessel is ua a helyzet van. Vezetékest nem próbáltam...
Viszont különböző telefonon és különböző romon ( MIUI/AOSiP) is ezt csinálja.
Szóval nem igazán tudok rájönni mi lehet a gubanc :U

Ma reggel pl első indításnál nem csinálta.
Tegnap volt egy újraindítás , lehet azért.

(#4345) rasotamas válasza WhiteWalker (#4344) üzenetére


rasotamas
veterán

Milyen az az LGBT füles? :D

https://tinyurl.com/rasoapro

(#4346) rasotamas válasza jupp008 (#4343) üzenetére


rasotamas
veterán

Akkor szomorodjanak meg, 1 hónapig orrba szájba szpotizni fogok hamár egy vagyont kifizettem rá.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#4347) MADcat válasza rasotamas (#4346) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Most aztán jól kitoltál velük!

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#4348) rasotamas válasza MADcat (#4347) üzenetére


rasotamas
veterán

Nem tudok mit csinálni, jupp008 szerint a pénzem már sehogyan nem kaphatom vissza. Nekem ez egyszerűen nem ér meg ennyit sehogyan. Nem igazán olyan zenéket hallgatok amik fönt vannak. Vagy ha mégis, rákeresek valamire és már fél perce hallgatom mire rájövök, hogy valami nem oké, és hát jaaa, hogy nem az eredeti előadó hanem valaki másnak az előadásában van. Nekem nehézkes a kezelőfelület is.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#4349) #86564352 válasza rasotamas (#4348) üzenetére


#86564352
törölt tag

Supportnak írtál?

(#4350) rasotamas válasza #86564352 (#4349) üzenetére


rasotamas
veterán

Azt hogy kell?
Amúgy ma reggel már hallgattam a kocsiban.

https://tinyurl.com/rasoapro

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.