Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4902) Yeffy válasza I02S3F (#4900) üzenetére


Yeffy
veterán

igen, ebben igazad van, az lesz, koszi!

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4903) Yeffy válasza #20749568 (#4901) üzenetére


Yeffy
veterán

Én a felsorolt műfajokat maximum tömegoszlatásra tudnám elképzelni :DDD :))
na, ez tetszett! :C

ha ugy latod, nincs koztuk nagy kulonbseg, akkor probalgatom oket, aztan majd kiderul.

Spotiban az mindenkepp pozitiv, h van full ingyenes resze is, turheto zeneminoseggel - high - , ami nem tudom, mit takar, de gondolom 160kbps-nel nem tobbet.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4905) Yeffy válasza #20749568 (#4904) üzenetére


Yeffy
veterán

hupsz :D az sajna most kimaradt. :B
na, akkor nagyon tudok! ;]

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4906) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

Még mindig nincs semmi hír a spotify hifiről?lassan az összes konkurensnél van lehetőség rá.nem akarnám itthagyni őket,megszoktam már a felületet plusz szerintem a legnagyobb repertoárjukat.

bendeguz_HUN

(#4907) #86564352 válasza bendeguz76 (#4906) üzenetére


#86564352
törölt tag

Az Amazon Music, Deezer és a Tidal még nem konkurensei a Spotify-nak, így szerintem még odébb lesz az. Ha az Apple Music lépne, szerintem akkor csinálná a Spotify is.

(#4908) Jim-X


Jim-X
őstag

Sziasztok!

Ma volt ket bejelentkezes a Spotify fiokomba. Egyik Nemetorszagbol a masik az Egyesult Allamokbol... 3mp elteressel...
Megvaltoztattam a jelszavam ahogy az emailt kaptam, de ez hogyan lehetseges?

Koszi

A játék az nem játék!

(#4909) #86564352 válasza Jim-X (#4908) üzenetére


#86564352
törölt tag

Máshol is használtad ugyanazt a jelszót? Mást vagy konkrétan a Spotify fiókod feltörték és próbálkoztak. Aki nem veszi észre használják a potyautasok is. Erős, egyedi jelszó legyen és időnként ellenőrizni kell hol is szól a zene. Nem is értem miért nincs még 2FA náluk, bár azt olvastam a support gyorsan intézkedik.

[ Szerkesztve ]

(#4910) stvnppp


stvnppp
senior tag

Sziasztok!
2018-ban váltottam Androidról IOS-re, viszont valami csak most tűnt fel. IOS app nem tölti le a zenéket a háttérben, csak ha meg van nyitva az app. Androidnál letöltötte akár zárolt képernyőnél is, ha wifit érzett. Ez tényleg ilyen, vagy csak user error? Párszor voltam már a beállításokban, de ilyen opció nem rémlik. A válaszokat előre is köszönöm.
István

(#4912) Maxximus válasza #20749568 (#4911) üzenetére


Maxximus
őstag

Így van a Note 9-em gyönyörűen letölti,az i XS max-om, pedig sokszor van, hogy mennék biciklizni és a kapuban indítanám a spotyt és látom, hogy a zeneradarom nincs letöltve....majd vissza a wifi hatókörébe és várakozás 2-3 percig,bosszantó....

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#4914) stvnppp válasza #20749568 (#4913) üzenetére


stvnppp
senior tag

Így egyébként könnyű az ‘ökoszisztémát’ kiépíteni, hogy csak a saját eszközök/szolgáltatások működnek benne normálisan!

Tudom, hogy ez itt off, de fuck you apple!

(#4916) stvnppp válasza #20749568 (#4915) üzenetére


stvnppp
senior tag

Én is azért léptem át IOS-re, mert mindenki istenítette, és ki akartam próbálni. De az ilyen értelmetlen hülyeségek miatt azt kell mondanom, hogy nem győzött meg. Azt hozzáteszem, hogy egy Nexus 5-öt váltott, amin ugye pure Droid volt, az is volt olyan stabil, mint most az IOS. Nekem azért lesz fejvakarás, hogy mi legyen a következő, de szerencsére addig van még 1-2 év.

(#4917) Maxximus válasza #20749568 (#4913) üzenetére


Maxximus
őstag

Ja,a spoty és Tidal mellé :DDD :N

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#4918) vacs válasza stvnppp (#4916) üzenetére


vacs
veterán

Én 4,5 évig használtam Nexus 5-öt, imádtam.
OnePlus-ra váltottam, ezt is imádom, ez is pure android, néhány hasznos extrával! :K

(^)(>.<)(^)

(#4919) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ha lemondom az előfizetést , akkor a lejátszási listáim megmaradnak ?

(Szomorú de eljutottam idáig , hogy lehet lemondom)

(#4920) stvnppp válasza WhiteWalker (#4919) üzenetére


stvnppp
senior tag

Megmaradnak. [forrás]

When plan changes to Spotify Free, you can still log in, play tunes, and access all your saved music and playlists.

Miért mondod le? Mire váltasz?

(#4921) I02S3F válasza WhiteWalker (#4919) üzenetére


I02S3F
őstag

Igen.

(#4922) WhiteWalker válasza stvnppp (#4920) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szuper , köszi :R és neked is IO2S3F :R

Egyre több felesleges ficsőr van benne , nem lehet törölni számokat onnan , akiknek a listáját követed...
Ráadásul elég kecsegtető a Google YT Prémium családi csomagja 2 ezer pár száz ft-ért.
Reklám mentes YT + 5 fő + Google Music.

Teszek egy próbát vele , aztán meglátom ...

[ Szerkesztve ]

(#4923) Krisztianby


Krisztianby
tag

Sziasztok mi okozhatja hogy a PC-n a Spotify állandóan Offline-k jelzi?
Próbáltam a netes tippeket de semmi.
DNS átírással nem változott semmi.
Spotify belül proxy beállításokat is variáltam megint semmi
Tűzfalt kikapcsoltam ugyan úgy semmi
Újratelepítettem semmi :D
Már rohadtul idegesít kb 4 napja ilyen.

Mi a fene van vele?

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#4924) Yeffy válasza WhiteWalker (#4922) üzenetére


Yeffy
veterán

ehhez nemikepp kapcsolodoan nekem is lenne egy kerdesem.

playlistjeimet, illetve foleg a like-olt zeneimet at lehet vinni adott esetben mas platformra, pl YT Music?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4925) qqzs válasza Yeffy (#4924) üzenetére


qqzs
őstag

Playlist transfer. Nekem a soundizz valt be. Pl a tobbi megtalal egy csomo videot a soundizz csak zenet adott a yt misicra.

Eladó: GTS450

(#4926) WhiteWalker válasza qqzs (#4925) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mi van?:D
Playlist transfer ez hol van? A soundizz meg egy külön app? Vagy hogy van ez a kettő?:DDD

(#4927) Yeffy válasza qqzs (#4925) üzenetére


Yeffy
veterán

ez a Soundizz egy kulon app/felulet, ha jol latom?

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4928) qqzs válasza Yeffy (#4927) üzenetére


qqzs
őstag

Igen ingyenesen maxpar szazas listat visz at. Es nem mindegyik szolgalto ingyenes de spoti ytmusic ok volt de pl play music mar nem

Eladó: GTS450

(#4929) Yeffy válasza qqzs (#4928) üzenetére


Yeffy
veterán

ertem.

varj, a yt music meg a g play music nem ugyanaz?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4930) qqzs válasza Yeffy (#4929) üzenetére


qqzs
őstag

Nem, a yt music egy csomo videot is ad neked ha keresel amit akarki feltolthetet akarmilyen minosegben, tiszta normal zenet csak play musicon kapsz

Eladó: GTS450

(#4931) Yeffy válasza qqzs (#4930) üzenetére


Yeffy
veterán

ertem.

akkor a spoti ekvivalens az a play music.

azt meg tisztazhatjuk,bocsi, ha OFF, h ha elofizetek yt premiumra, abba beletartozik/kerheto a play music is?

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4932) qqzs válasza Yeffy (#4931) üzenetére


qqzs
őstag

beletartozik de meg fogszunni ebben az evben allitolag, de remelm ugy hoyg addigra rendberakjak a yt musicet. Mi a reklammentes yt-miatt valtottunk vissza a zene nem fo felhasznlas. Ja meg a play musicra fel tudok tolteni akarmennyi sajat zenet

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#4933) Yeffy válasza qqzs (#4932) üzenetére


Yeffy
veterán

ahh, az pech.
igen, en is a reklammentes yt miatt gondolkodtam rajta, h kiprobalom, video nem izgat, arra ott a sima yt.

de akkor mindegy.
koszi

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4934) kmarci25


kmarci25
veterán

Ma nem menő a topikban az ékezet, nagybetű-kisbetű és a központozás? :F Kifolyik a szemem, mikor olvasom... :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4935) WhiteWalker válasza kmarci25 (#4934) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nah igen , és OFF-ba is mehetne az egész .. :U

(#4936) Keem1 válasza kmarci25 (#4934) üzenetére


Keem1
addikt

Főleg úgy, hogy a mai okostelefonok igen nagy hatékonysággal javítják az elgépelést és az ékezet nélküli szavakat is ékezetesítik. Tehát az nem mentség hogy "telóról vagyok".
Engem is idegesít, pláne, hogy több olyan szavunk van, ami ékezettel mást jelent, mint nélküle.
És nem, az sem igaz, hogy angol billentyűzeten nincsenek ékezetek. Vannak, csak ráfestve nincsenek.

[ Szerkesztve ]

(#4938) kmarci25 válasza #20749568 (#4937) üzenetére


kmarci25
veterán

Főleg hogy szerintem nem is jobb...:D

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4939) qqzs


qqzs
őstag

Ki mondta hogy jobb? Spotify yt music osszehasonlitas volt, teljesen idevalo

Eladó: GTS450

(#4940) P@ppaJoe

Szervusztok!
Valaki tudna segíteni a következőkben?
A napokban több e-mailt kaptam a következő üzenettel:
"Új bejelentkezés a Spotifyba
Új bejelentkezést észleltünk a fiókodba. Íme a részletek: Helyszín/Város/Ország: Egyesült Államok Idő: 2020. márc. 13. 2:28:50 CET
STB.
Megjegyzem sose volt Spotify előfizetésem. Mi lehet ez?
Köszönettel.

(#4942) qqzs válasza #20749568 (#4941) üzenetére


qqzs
őstag

Nincs spotify elofizetese. Nekem a netflix kuldozget hasonlot egy olyan emailemre amit nem hasznalok netflixrol. Valoszinuleg valaki regisztralni probalt az emaileddel

Eladó: GTS450

(#4943) Burt1793 válasza qqzs (#4942) üzenetére


Burt1793
veterán

Vagy esetleg így akarnak becsalogatni. Én az instagramtól kaptam olyan üzenetet, hogy változtassak jelszót, miközben nincs is fiókom. Rányitottam, jelszó beírása után, már lett ia volna.

(#4944) stvnppp válasza Burt1793 (#4943) üzenetére


stvnppp
senior tag

Nem hiszem, hogy ezzel akarnának "becsalogatni", az instagram és a spotify túl nagy cégek ehhez. Ez inkább valami adathalász webhelyre irányíthat, ahol egy adott e-mail címhez tudnak párosítani egy általad megadott jelszót, amit elég csak végigpróbálni az e-mail fiókon, facebookon, stb. Elég sok ember használja ugyanazt az e-mailt és jelszót mindenhova.

dzso69:
Meg kellene vizsgálni, hogy pontosan milyen címről jött a gyanús mail, sokszor egyértelmű szokott lenni már abból is, ha adathalászatról van szó. A [Spotifynak] van erre egy mail címe - spoof@spotify.com -, ide lehet továbbítani a gyanús maileket, leírhatnád az esetet, és bár nem tudom, mennyire veszik ezeket komolyan, de egy próbát mindenképpen megérne, hátha írnának valami okosat.

[ Szerkesztve ]

(#4945) P@ppaJoe válasza stvnppp (#4944) üzenetére

Köszönöm a választ mindenkinek. Megpróbálok utána járni.

(#4946) unravel


unravel
őstag

Megváltoztatható a felhasználónév Spotify-on és Last.fm-en is.
Akinek erre van igénye.

¯\_(ツ)_/¯

(#4947) mobilizmo válasza P@ppaJoe (#4945) üzenetére


mobilizmo
addikt

Én a helyedben megpróbálnék belépni a spotify-ba az email címeddel. Abból baj nem lehet. Ha sikerült, az azt jelenti valaki használja spoti accounthoz.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#4949) P@ppaJoe válasza mobilizmo (#4947) üzenetére

Nem sikerült belépni.
#4948: soha nem volt semmilyen kapcsolatom a spotify-vel.

(#4950) mobilizmo válasza P@ppaJoe (#4949) üzenetére


mobilizmo
addikt

Ezek szerint nem azt a jelszót használta amit te az emailhez használsz.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.