Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) tylerddd


tylerddd
veterán

Minden péntek este kapok e-mailt az újdonságokról. Valamikor tavaly ősszel ca. 2 hónapig nem jött, akármit próbáltam, supportot is, semmi. Most 2 hete megint semmi ... :U

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5652) patex1983 válasza tylerddd (#5651) üzenetére


patex1983
őstag

Kiváltságos vagy, én még soha nem kaptam ilyen e-mail-t... :D

X

(#5653) tylerddd válasza patex1983 (#5652) üzenetére


tylerddd
veterán

Be van kapcsolva a lehetőség? Nekem az a baj, hogy igen, mégse jön.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5654) Rimuru válasza tylerddd (#5653) üzenetére


Rimuru
veterán

Probaltal ujra feliratkozni?
Vannak olyan esetek amikor ha valaki ugy nezi az emailt hogy pl a tracking pixelek, stb tiltva vannak (*) akkor egy ido utan nem kuldenek mar neki emailt (fogalmam sincs hogy a spotify csinal-e ilyet).

* tehat a szolgaltato szerint nem olvasod az emailt

Vigyázat, csalok!

(#5655) tylerddd válasza Rimuru (#5654) üzenetére


tylerddd
veterán

Persze, ahogy írtam is. Anno eljátszottam mindent, értesítések ki/bekapcsolása mobilon, PC-n böngészőben, a support által javasoltakat is megcsináltam. Helyreállni is magától állt helyre ... :U

Az e-mailt pedig nézem, végigpörgetem az összes ajánlott dalt. Ezért is hiányzik.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5656) patex1983 válasza tylerddd (#5653) üzenetére


patex1983
őstag

Persze

X

(#5657) ígyvanferi válasza tylerddd (#5651) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ez tulajdonképpen a zeneradar, csak e-mailbe szedve?

(#5658) tylerddd válasza ígyvanferi (#5657) üzenetére


tylerddd
veterán

Ahogy nézem, igen. :DDD

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5659) pethYeti


pethYeti
addikt

Szerintem érdemesebb az alábbi oldalt használni: [link] Az összes followolt előadóra mutatja a mostanában megjelent albumokat/számokat.

(#5660) patex1983 válasza pethYeti (#5659) üzenetére


patex1983
őstag

Ez de jó, köszi :R

X

(#5661) tylerddd válasza pethYeti (#5659) üzenetére


tylerddd
veterán

Ez ha jól látom valami 3rd party cucc, tehát nem hivatalos Spotify felület, igaz?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5662) pethYeti válasza tylerddd (#5661) üzenetére


pethYeti
addikt

Igen. Sajnos Spotify nem képes ilyen alap funkciót implementálni. De egyébként teljesen biztonságos. Spotify-on keresztül loginolsz be, náluk semmilyen érzékeny adat nincs tárolva.

(#5663) #86564352


#86564352
törölt tag

(#5664) tylerddd válasza pethYeti (#5662) üzenetére


tylerddd
veterán

Lehet kipróbálom, bár így, hogy felfedeztem az app-en belül a zeneradart, már lehet nem kell :DDD Amúgy újra átnyálazva az értesítéseket, minden be van kapcsolva, de nekem az alkalmazás 1x nem küldött még ezekről értesítést.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5668) #86564352 válasza #20749568 (#5667) üzenetére


#86564352
törölt tag

Web player kinézetét kapja meg. Engem amúgy egyre inkább löknek konkurencia felé. :D Pedig nem sokkal zöldebb a szomszéd fűje, csak más. Mégis fontolom a költözést.

Azt érzem pár éve:
Spotify frissül: na mi tűnt el, mivel bosszantanak megint
Apple Music frissül: na alakul, újabb hiányosságot pótoltak

Ha átgondolom ottani problémákkal inkább együtt tudok élni, mint az itteniekkel. EUR-HUF árfolyam miatt AM olcsóbb is éves szinten, gyakorlatilag két hónap ajándék Spotihoz képest. Amikor iOS 14.5 kijön eldöntöm, nagyjából már tudom a pro és kontra listám.

(#5670) Keem1 válasza #20749568 (#5669) üzenetére


Keem1
addikt

Azt nem tudom, tudtátok-e, de van már duo spoti is. Bár nem vészes a különbség, lemondtam a családit (hisz fölösleges a 6 fős acc) és helyette asszonkával duo-zunk :C

Amúgy meg a mobilos felület bűn rossz pár éve, nem a desktop. Saját listámon belül keresés: felül 3 pötty -> [menü alul nyílik] Kresés -> [keresőmező felül nyílik] gépelsz.
Fent-lent-fent.... Nem értem, ezt hogy sikerült ennyire idiótára csinálni :U

(#5672) Keem1 válasza #20749568 (#5671) üzenetére


Keem1
addikt

asszonypajti a Spotify család feje és ő "majd" megcsinálja

LOL :C :DDD

(#5674) #86564352 válasza #20749568 (#5669) üzenetére


#86564352
törölt tag

Hasonló cipőben járok én is. Ingázok a három hónap egy áráért ajánlatokkal. :D Aztán egyre inkább hajlok Apple Music felé, 14.5 verziót várom nagyon és dobbantok. Pedig 7-8 éves Spotify fiók.

AM amiért tetszik:
AAC és a master alap. (Spoti hangzását csak úgy szeretem, ha az alapértelmezett audio normalizálást kikapcsolom) Apple-nél van dalszöveg, videóklippek, interjúk, exkluzívok. Van világos téma is, sötét is. UI szebb és 14.5 már hoz néhány eddig kifogásolt változtatást, lesz swipe vezérlés. Animációk néhány gyári listában, albumoknál jópofák. Pre-release album kezelése tetszik, AM-ben már ott az album a néhány előre kiadott dallal, Spoti csak mint single. Nincs podcast, hiszen zenéről van szó. DJ-k által készített listák. Nem kell aggódni feltörik a fiókot. Azt nem értem néha miért album deluxe változat az alapértelmezett normál helyett, de ez Spotinál is így van, egyenlően furcsa.

AM hátrány: nincs connect, web player és kereső még nem olyan gyors finoman szólva, a gépi ajánló algoritmus lehetne jobb, nincs crossfade (úgy tudom Androidon már tesztelik), furcsa gyakran album végére csapják a videóklippeket. Windows-ra még csak készül a desktop változat, az iTunes nálam kizárva inkább a web player. Ezekben a Spotify jobb összességében.

Viszont a Spoti amióta sok pénzt költött a podcast témára, át is nevezhetnék Spotcast névre a céget. Engem idegesít a podcast erőltetése az arcomba, ehhez képest a dalszövegre mióta várok, csak más régióban van. Szerintem amikor lemondom a 7-8 éves fiók prémium előfizetést, az indoklásba beírom nagyon szeretem a zenét, ezért Spotify Podcastról Apple Music-ra váltok, értsék a célzást. ;]
Nincs 2FA és ha évente kétszer a Facebook SDK elfossa magát akkor nem megy az app. Nem szimpatikus az örökös panaszkodásuk, hogy őket piacvezető céget mennyire akadályozzák a piacon. Underdog Deezer szimpatikusabb, cselekedtek próbáltak megkülönböztető dolgokat csinálni. Dalszöveg, Hifi, user által tényleg hallgatott előadónak osztani a pénzt.

Úgy érzem Apple Music lassan, de alakul folyamatosan minden frissítéssel, a Spotify pedig egyet lép előre, kettőt hátra.
Ott tartok, ha mérlegelem mindkettő számomra zavaró hibáit, akkor már inkább az olcsóbb AM-ért fizetek a számomra több előny miatt.

(#5676) #86564352 válasza #20749568 (#5675) üzenetére


#86564352
törölt tag

A kettőből kellene egy hibrid, mindegyikből kiválogatni a jó dolgokat. :)

(#5679) #86564352 válasza #20749568 (#5677) üzenetére


#86564352
törölt tag

Spotify Hifi lesz idén, szokásos lábjegyzettel csak a kiválasztott régiókban.

Spotify appnál az is idegesít bemegyek gyűjteményembe és hogyan választom ki csak egy műfajt akarok éppen hallgatni? Sehogy? Csináljak kézzel mindenre listát? AM gyűjteményben csak rányomok genres és listázza electronic, alternative stb. és csak kiválasztom. Valahogy jobban kézre áll az egész.

(#5680) FBlazee


FBlazee
tag

[kép] Sziasztok,
Van egy bosszantó problémám és sehogy nem találom a megoldást, így hozzátok fordulnék, hátha találkozott valaki már vele.
Adott egy OnePlus 7T telefon. Egy új Kia Ceed SW-ben használom a gyári rádión telefontükrözéssel (kábeles) az Android Autot.
A navigáció (Waze, Google maps) tökéletesen megy de a Spotify esetén ha rányomok az ikonra a mellékelt fotón látható hibaüzenet jön fel. Spotify egyébként szól és a telefonon tudom irányítani. Néztem már minden Google és Android Auto beállítást, de semmi olyat nem találtam ami ezt okozná. Cachet töröltem mindegyik alkalmazásban, Spotify-ból ki és be jelentkeztem, semmi változás.
Vmi ötlet vkinek?
[kép]

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 9 256GB - Zidoo Z9S - Harman/Kardon Enchant 1300 - Samsung QE65Q85

(#5682) pethYeti


pethYeti
addikt

Jól látom hogy ezek új személyre szabott lejátszási listák, vagy csak én nem vettem észre?

(#5684) unravel válasza pethYeti (#5682) üzenetére


unravel
őstag

Nagyon jó :U :C

¯\_(ツ)_/¯

(#5685) borges7


borges7
aktív tag

Többször is megvádolták már a legnépszerűbb zenei streamingszolgáltatót, hogy nem fizet eleget a művészeknek, akiknek dalait elérhetővé teszi. A Spotify egy új weboldallal próbálja bizonyítani, alaptalanok ezek a vádak. [link]

(#5686) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Sziasztok,
az valahogy megoldható hogy egy családi fiókot hozunk létre de van a családban pár emberke akik másik országban élnek?
Azt hallottam hogy egy bejelentett cím kell de ez megkerülhető vagy esélytelen?

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#5688) GreenGoblin válasza #20749568 (#5687) üzenetére


GreenGoblin
tag

👍🏼

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#5689) unravel


unravel
őstag

Recently played history is megjelent. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#5690) szazbolha


szazbolha
addikt

Üdv!
Valamikor rég regisztráltam spotifyra, ingyenes 3 hónapos prémium miatt megadtam a bank számlaszámot. El is felejtkeztem róla (nem tudom az email címet sem), de most feltűnt, hogy hónapok vonják a díjat.

Mit lehet ilyenkor tenni? Hogy tudom lemondani? A spoti weboldalon semilyen lehetőséget nem találtam erre, support email címet sem ahova írhatnék.
Bank nem tudja letiltani, max a kártyát tudja megszüntetni.

(#5692) Rimuru válasza szazbolha (#5690) üzenetére


Rimuru
veterán

Itt nezted mar?
Nalam legalul a spotify free csomagnal van egy nagy "Premium lemondasa" gomb.

Vigyázat, csalok!

(#5693) szazbolha válasza Rimuru (#5692) üzenetére


szazbolha
addikt

Köszi, de mindenféle lemondáshoz kell regisztráció, vagy emailcím. Vagy a felhasználónév.
Egyébként a kártya lemondás/új igénylés ingyenes, de 2 hétig nincs kártyám...

(#5694) Rimuru válasza szazbolha (#5693) üzenetére


Rimuru
veterán

Bocs, a zarojeles teljesen resz kimaradt. :DDD :B

Vigyázat, csalok!

(#5695) HollyBoni válasza szazbolha (#5693) üzenetére


HollyBoni
veterán

Mindenképp kellett regisztrálnod, anélkül nem működik a dolog. Kérj egy jelszó emlékeztetőt és nézd végig az összes email címed, így majd kiderül melyikkel regisztráltál.
Ha ez nem jön össze akkor írj support-nak, csak ők fogják tudni megoldani a dolgot. Kártya lemondása az utolsó opció legyen szvsz.

Próbáld meg ezt: support@spotify.com
Vagy regisztrálj még egyszer, írj nekik contact form-on keresztül, és vagy/írj be fórumra.

[ Szerkesztve ]

(#5696) szazbolha válasza HollyBoni (#5695) üzenetére


szazbolha
addikt

Köszönöm a tippet, emlékeztetőt csak létező és/vagy ismert emailcímre lehet kérni.

De a dolog megoldódott. Egy létező emailről free regisztrációval elértem a supportot valami űrlapon, megadtam a bankkártya számomat és képernyőmentést a levonásokról + azonosítót. Ígéretet kaptam, hogy egy létező emailemre átrakják az acc-ot és arra már kérhetek password resetet.

Kiderült, hogy ez egy családi előfizetés volt és még 2019-ből.... ehh., Kb 1 évig észre sem vettem, de lehet hogy valaki használta a családból. Én biztos nem...
Egyébként a "support@spotify.com" cím jó tipp volt, arról írtak már nekem az űrlap után.

(#5698) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Szóval, van ez az új csodálatos desktop app, ami 4K-ban így néz ki:

Erre van esetleg megoldás?

Megyen!

(#5700) Rimuru válasza CptAdamica (#5698) üzenetére


Rimuru
veterán

Osszehuzod az ablakot. ;]
Ha megnezed pl az open.spotify.com is ugyan ilyen szar - ez pedig ugyan az a frontend.

Vigyázat, csalok!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.