Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5552) mert_csokis válasza #20749568 (#5551) üzenetére


mert_csokis
senior tag

:) Nagyon köszönöm a segítséget. Most már átlátom a dolgokat.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#5553) unravel válasza mert_csokis (#5546) üzenetére


unravel
őstag

Ott van , hogy 15 napja került a listába az a néhány dal ami látszik a képeden.
Nagyon változó egy playlist frissülési ideje. Van ami hetente, van ami hónapok óta sem.

¯\_(ツ)_/¯

(#5554) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Sziasztok.
Az miért van, hogy 2 tévén használom a Spotify-t,ugyanolyan szettel(logitech z906, firestick 4k), és az egyik tv-n 2.1 szól(ami szerintem zenéhez a legjobb),a masikon pedig 5.1,ami nem igazán tetszik...
Equaliser-t lehet valahol találni hozzá?
Előre is köszönöm.

(#5555) mert_csokis válasza unravel (#5553) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Igen, arra is rájöttem közben. Köszi.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#5556) patex1983 válasza d3tox1c (#5554) üzenetére


patex1983
őstag

Ennek okát ne a spotify-ban keresd, egyéb beállítás (tv, stick, hangfal) lesz a ludas.
Rendszerszintű equalizer-t tudsz felrakni, külön spotify-hoz nem gyártanak.

(Ja, mellékesen zenét hallgatni még mindig sztereo rendszeren a legjobb ;) )

[ Szerkesztve ]

X

(#5557) d3tox1c válasza patex1983 (#5556) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Persze hogy azon,ez nem kétséges.
Utána nézek a beállításokban majd 🤷‍♂️

(#5558) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Az [Ő] track list számait szeretném úgy megszerezni,hogy ne kelljen letöltenem az alkalmazást és regisztrálnom az oldalra.
Lenne erre lehetőségem?

A belgákon kivül nagyon jó zeneszámok van benne.

Előre is köszi!

(#5560) Elims válasza #20749568 (#5559) üzenetére


Elims
veterán

Bocs. :-)

[link]

Köszi!

(#5562) Elims válasza #20749568 (#5561) üzenetére


Elims
veterán

A fájlok lennének a legtökéletesebbek mp3-ban,de nem leszek nagyravágyó,majd vhogy összeszedegetem.Elég lenne csak a lista.

(#5563) Rimuru válasza Elims (#5562) üzenetére


Rimuru
veterán

Megneztem, auth nelkul is bejon az oldal szoval ki lehet mazsolazni.
[link], [link] (ezek a publikus listai)

Vigyázat, csalok!

(#5565) Elims


Elims
veterán

Rimuru,Aweriot: :R :R

(#5566) ozeviktor92


ozeviktor92
tag

Sziasztok!
Korábban elő voltam fizetve Spotify-ra, azonban egy hónapos kitérőt tettem YouTube Music irányába. Nem jött be, így visszaváltanék. Gránit Bankos kártyámmal eddig tökéletesen működött az előfizetés, most azonban sikertelen a fizetési kísérletem többszöri próbálkozás után is. Hallgatói csomag lenne, mely jogviszony érvényes nyár közepéig.
Találkozott már valaki ilyen hibával?

(#5568) ozeviktor92 válasza #20749568 (#5567) üzenetére


ozeviktor92
tag

Igen, gyanús. PSD2-re gondolok, hogy bekavarhatott. Várom a bakom válaszát egyenlőre.

(#5569) Keem1 válasza Elims (#5562) üzenetére


Keem1
addikt

A Spotify egy stream szolgáltató, a zenék nem a te tulajdonodban vannak, csak bérled őket ;)
A hallgatott (letöltött) zenék nem fizikai valójukban vannak jelen, hanem DRM-mel védett ogg darabkák formájában. Ezen darabkák, még azonos fiókkal bíró másik eszközre se vihetők át, tehát a letöltött dal-darabkák hozzá vannak nőve az adott eszköz-fiók pároshoz.
A hosszú kitérő után: nem lehet őket hallgatható fájlként kinyerni (de legalábbis legálisan biztosan nem).

A Google Play Musicnak amúgy volt egy nagyon jó feature-je, mégpedig a zeneszámokat, albumokat meg is vásárolhattad, így héltköznapi formátumban le is lehetett őket tölteni. Óriási öntökönrúgás hogy a GPM-ot úgy szüntették meg, hogy az utód (YT Music) nem kapta meg a zeneboltot. :(( Ez tipikusan az egyet előre kettőt vissza esete.

(#5570) vacs válasza Keem1 (#5569) üzenetére


vacs
veterán

Sőt, a Google Play Music-ba a saját MP3 zenéimet is ingyen fel lehetett tölteni és így online bármikor elérhető a mai napig, pedig soha nem volt előfizetésem! :K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#5571) Keem1 válasza vacs (#5570) üzenetére


Keem1
addikt

Az a YT Musicban is elérhető most, átvihetők a megvett és/vagy feltöltött zenék. Ez pipa.
Csak vásárolni nem lehet sajna. :(((

(#5572) Elims válasza Keem1 (#5569) üzenetére


Elims
veterán

:R
Mp3 megoldja.
Kicsit hosszadalmas lesz összeszedni egyesével,de akkor nem lesz "kölcsönzés"/ogg darabkák/stb.

(#5573) #86564352


#86564352
törölt tag

Hát viszlát Apple Music és szia ismét Spotify! :) (a kettőből egy hibrid lenne számomra az igazi, majd idén tesztelem a Deezert is egy hónapra)

(#5575) #86564352 válasza #20749568 (#5574) üzenetére


#86564352
törölt tag

Free trial, miért ne. :) Egy hónap átfedéssel lehet szépen tesztelni. A web playerük már öt perc alatt kiderül ezerszer jobb, mint az AM. Spotify-hoz képest van dalszöveg. Éves előfizetést én nem mernék, viszont akinek beválik két hónap díját úgy elengedik. Összességében biztos a Spotify a király, azért is térek vissza állandóan. Azért jó lenne csipegetnének funkciókat a többiektől is.

Spotify and Musixmatch: powering lyrics together | by Musixmatch | Musixmatch Blog

If musixmatch licences the lyrics globally why doesnt spotify implement the feature to all the markets? : truespotify (reddit.com)

Erre még meddig kell várni a mi régiónkban, nem elég a dalok régiós hülyesége, most ugyanazt csináljál a dalszövegekkel is.

(#5576) Okosandroid válasza vacs (#5570) üzenetére


Okosandroid
tag

Én jelenleg a Deezerbe töltöm fel a zenéimet és bárhol elérem a saját kis mp3 fájlokat. Kicsit el van rejtve, de évek óta tökéletes megoldás a saját zenékre.
Playlistek...több...Mp3-ak
Ez a menete. Elnézést az OFF miatt!

(#5577) vamosip


vamosip
tag

Le lehet játszani véletlenszerűen a teljes gyűjteményt valahogy?

(#5578) Akelaus


Akelaus
senior tag

Úgy látom ismét sikerült egy tökéletes újítást bevezetni tegnapról mára. Legalábbis nálam.
Eltűntek az újdonságok vagy új megjelenések rész. Androidon tegnap frissült az app, gondoltam majd akkor a webes lejátszóban elmentem az új albumokat, amik érdekelnek.
Szerettem mert nem kellett a pénteki lista alapján összevadászni, így most marad ez. :(((

(#5579) unravel válasza Akelaus (#5578) üzenetére


unravel
őstag

[swarm.fm]

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#5580) unravel


unravel
őstag

[link] volt már?

¯\_(ツ)_/¯

(#5582) jegenye77


jegenye77
addikt

Nálam megint törölte az összes letöltött zenémet a spotify. ( vagy nem tudom mi törölte)
Csak a letöltött Podcast marad meg. Se műsorlista se album nem marad :F
Kezd egy kicsit bosszantó lenni.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5583) vacs válasza jegenye77 (#5582) üzenetére


vacs
veterán

Ez nem a Spotify app hibája, nekem az évek alatt soha semmi offline zeném nem tűnt el!

Ezt a telefonodon lévő optimalizáló, takarító app csinálja! :K

(^)(>.<)(^)

(#5584) jegenye77 válasza vacs (#5583) üzenetére


jegenye77
addikt

Biztos igazad van, én nem értek hozzá.
Próbáltam már minden ilyen app ot kilőni, hogy ne törölje.
Az érdekes az, hogy a Tidal t nem pucolja le csak a spotify t :F

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5585) vacs válasza jegenye77 (#5584) üzenetére


vacs
veterán

A telefonod topikjában kérj segítséget!
Írd le, hogy a tisztító app törli a spotify zenéidet és hogy hogyan lehet pl hozzá adni a kivételekhez, hogy ne piszkálja!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#5586) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok. Valamit megint vacakol a spotify? Chromecasthoz nem tudok csatlakozni hangfalként sem. Gyorsitotár ürítés, eszközök restartja már megvolt.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#5587) Akelaus válasza unravel (#5579) üzenetére


Akelaus
senior tag

3 böngészőben is ez fogadott, nem vagyok biztos benne, hogy szívesen megadnám a spotify jelszavam. :F



(#5588) Rimuru válasza Akelaus (#5587) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem is kell jelszot megadnod. ;) (OAuth-ot hasznal)

Amugy csak annyit jelent ez az uzenet hogy nem https-t hasznal (hanem sima http-t).

Vigyázat, csalok!

(#5589) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Tudtok esetleg olyan megoldást,amivel megtudnám venni a spotify-ról a zenéket?
Külön zeneszámonként megvenném azokat a múltkori darabokat. (5-6e Ft-ot megérne,ha utána ki tudnám írni.)

(#5590) patex1983 válasza Elims (#5589) üzenetére


patex1983
őstag

Ne erőltetsd...🤦

X

(#5591) Elims válasza patex1983 (#5590) üzenetére


Elims
veterán

Vannak olyan hivatalos oldalak ahol zeneszámonként meg lehet venni 1-2$-ért a zeneszámokat.Ezért gondoltam.

(#5592) patex1983 válasza Elims (#5591) üzenetére


patex1983
őstag

Hát a Spotify nem ilyen.
Gondolod, ha lenne náluk ilyen lehetőség, nem jött volna már veled szembe a nagy "Download mp3 only 1EUR", vagy valami hasonló felirat?

X

(#5593) #86564352


#86564352
törölt tag

Mostani rendezgetéseim:

Spotify Windows 10 programmal átraktam iOS Spotify-ba a náluk hiányzó 20-30 kedvenc dal piréz mp3 verzióit szépen id3 tagelve. iPhone-on letöltve ez a lista szépen mutatja a borítókat is. A desktop programtól kb. ennyire van szükségem, mert az én fülemnek az új web player AAC jobban szól!
Pedig a fullos programban próbálgattam mindent, természetesen max. bitráta és audio normalization fokozatok állítása, teljes kikapcsolás, de nem tetszett sehogy. A web player hangzása tetszik. Mivel PWA, Chromium Edge-ből ki is lehet appként Windows tálcára, vagy képernyő szélére dobni mini player is lehet belőle: csak albumborító vezérlőgombokkal.

A videóklippek és a dalszövegek hiányoznak Apple Music-ból. (és ők 1500 forintot kérnek 5 euró helyett, azért éves szinten Covid és Orbán árfolyamon nem mindegy, két havi zene díj a különbség) Spotify-nál is már van dalszöveg a világ több részén, talán idén magyar régióval is lesz?
Érdekességként: AM lemondása után küldtek hírlevelet, remélik nem sokáig maradok ki, mert a lejátszási listáimat csak rövid ideig tudják tárolni. Na majd egy év múlva letesztelem. (tudom vannak 3rd party playlist költöztető szolgáltatások, mégis azért a Spotify-nál előny mindig megtalálod az elmentett dalaid)

Hétvégi program: rendet rakni a Spotify listáim között, megunt dalok lomtalanítás, kicsit még nagy kupleráj van, mert évek óta csak halogattam a rendcsinálást :B

szerk.: fenti témához, szerintem is jó lenne olyan 3rd party szolgáltatás, hogy feltöltöd a Spotify válogatott listáidat a kedvencekkel és akkor megveheted azokat mp3, flac ahogy kéred, egyenként vadászás helyett

[ Szerkesztve ]

(#5594) Elims válasza patex1983 (#5592) üzenetére


Elims
veterán

Gondolom,mert nincs telepítve az alkalmazás.
Szeretek az adott téma topikjában rákérdezni mindenek előtt,mert nem tudatlanok írnak vakon esetleg sejtve vmit.

Twofatcat: Gondolkoztam már az apple music-on is.Még az ingyenes időt sem használtam ki,de nem tudom,hogy onnan esetleg le lehet e tölteni mp3-ba.+ebben a spotify-ban találtam egy nagyon jó listát.
Amit írtál nekem egy kicsit kínai. :-( Pedig jó megoldásnak tünhet ha elfogadható a minőségük a daloknak.

Talán még 10e-t is megérne,de ha nem kell nekik így a pénz akkor ennyi. :-(

(#5595) #86564352 válasza Elims (#5594) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nem lehet Apple Music-ban sem, az és a Spotify streaming szolgáltatások! Apple-nél az iTunes Store-ban tudsz régi módszerrel dalokat letölthető fájlként vásárolni 300 forintért vagy mennyiért, de az sem tud olyat szerintem, hogy megetetsz vele egy már kész listát, hogy azokat akarod megvenni. Egyesével kell kiválogatnod, szóval bukta amit szeretnél.

Egy ilyen szolgáltatást találtam, Spotify lista alapján generál Bandcamp mp3 vásárlás linkeket. Viszont értelemszerűen, ha ami kell nincs fent a Bandcamp kínálatában, akkor sokra nem mész ezzel sem.

Nem tudom hány dalról van szó ami kell neked fájlként, szánj rá egy délutánt Amazonról vagy iTunes-ról, egyéb helyekről megvenni.

Magyarul összefoglalva ezeknél a streaming szolgáltatásoknál mint a Spotify, csak azt lehet a saját már meglévő mp3 zenéket hozzáadni a Spotify apphoz, olyat nem lehet, hogy tőlük dalokat fájlként letölteni.

(#5596) Elims válasza #86564352 (#5595) üzenetére


Elims
veterán

:R :R

(#5597) domerator


domerator
veterán

Sziasztok
Hol tudom megnézni hogy kik követik a listámat? Mobilon csak annyit látok hogy 8 ember követ, de sehogy nem tudom elocsalni a neveket.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#5598) #86564352 válasza domerator (#5597) üzenetére


#86564352
törölt tag

Adott playlist követőit nem tudod megnézni kicsodák, csak azt mutatja hány van. A fiókod követőit már megnézheted ki kicsoda: a profilképedre, nevedre és ott followers tab-ra kattintva. [link]

(#5599) borges7


borges7
aktív tag

KIDERÜLT, MENNYIT KAPNAK EGY LEJÁTSZÁS UTÁN A MAGYAR ZENEKAROK A STREAMING OLDALAKON [link]

(#5600) domerator válasza #86564352 (#5598) üzenetére


domerator
veterán

Köszi szépen, sajna nálam nincs followers tab, :F csak following (akiket én követek)

Más: spoti playlisteket hogyan lehet átszinkronizálni Tidalra (nem átvinni, mert a spoti marad, csak átmásolni)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.