Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) cigam


cigam
félisten

A podcast része tud olyant, hogy otthon PC-n (appal, vagy WEB-en) elkezdek egy podcast-et hallgatni, és a telefonon ott tudom folytatni, ahol a PC-n megállítottam?
Magyarul szinkronban tartja a lejátszási pozíciókat a podcasteken belül? Esetleg ez beállítható valahol?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4603) cigam válasza #20749568 (#4602) üzenetére


cigam
félisten

Előfizetéshez kötve? Mert az oldalt böngészve ez nem derült ki.
Viszont W10-en Appban elkezdtem egy podcastot játszani 2:00-ál megállítottam, de a telefonos app-ban meg se jelent a podcast, nekem kellett kiválasztani az epizódot, és az elejétől játszotta le. (Ugyanazzal a fiókkal vagyok bejelentkezve, de nincs előfizetésem)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4605) cigam válasza #20749568 (#4604) üzenetére


cigam
félisten

Hm. Köszi! Akkor holnap (elsején) beaktiválom a 3 hónapos próbaidőszakot, és megint kipróbálom.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4606) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Elérhető a 2019-es összefoglaló. :)

(#4607) Rimuru válasza SH4D0W2011 (#4606) üzenetére


Rimuru
veterán

A tavalyi is borzalmas volt, sikerult rajta rontani.

Vigyázat, csalok!

(#4608) Rimuru válasza Rimuru (#3511) üzenetére


Rimuru
veterán

Most se ertek teljesen egyett a listaval.

Vigyázat, csalok!

(#4609) MATEO6600


MATEO6600
őstag

(#4610) Burt1793 válasza Rimuru (#4607) üzenetére


Burt1793
veterán

Nekem tetszett ez a 16 oldalas összefoglaló, zenékkel. Nem mondom, érzésre más volt a sorrend, de hallgattam ezeket a zenéket is. :)

Az is érdekes, hogy 2016-ban 6000 percet hallgattam a spotify-t (akkor még részben a nemzeti zenetárból letöltött anyagokat hallgattam, azóta viszont minden évben 40 ezer körüli percet töltök a spotify zenéivel.

[ Szerkesztve ]

(#4611) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Idén rendesen kitettek magukért az összefoglalóval. Sokkal jobb lett mint a korábbi években.
Viszont idén csak 54ezer percet hallgattam, tavaly 60000percet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4613) #86564352


#86564352
törölt tag

Jópofa az összefoglaló. Courteeners, Florence + The Machine, London Grammar, St. Vincent, Lorde nyertek nálam. Érzésre stimmel is. Perecek számán meglátszik, egy darabig Apple Music volt. :B

(#4614) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Sziasztok! Létezhet ,hogy a Spotify androidon nem tudja a headsettel 3 gombos visszalépés/szám elejére ugrást vagy csak nálam van a hiba? YT musicon persze működik :|

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#4616) xZer0kidx válasza #20749568 (#4615) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Köszi szépen. Hmm akkor viszont nem értem hol a gond...

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#4617) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Enyém.
Tangerine Dream még mindig top (overall is), de látszott pl, hogy évről évre csökken a hallgatott óráim száma, egyre többet hallgatok lossless offline, és ez csak folytatódni fog, ha nem lesz lossless support.

[ Szerkesztve ]

(#4618) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Nekem adroid appban nem indítja el a 2019-es összefoglalót.... Mitől lehet?
Minden más működik az appban.

(#4619) Brett001


Brett001
aktív tag

Mondjuk a trance-el nem értek egyet, szerintem deep house-t többet hallgattam.

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#4620) I02S3F válasza Brett001 (#4619) üzenetére


I02S3F
őstag

Annyira zavarban vagyok ezzel a Deep House stílussal, mert amit ma annak hívnak, az régen nem deep house volt.

(#4621) Brett001 válasza I02S3F (#4620) üzenetére


Brett001
aktív tag

A zenei műfajok idővel változnak, illetve műfajok közt gyakran van átjárás, összemosódás. Egyébként ezek a Spoti listák nem feltétlenül mutatják a zenei ízlést, pl. én is szeretem a Tangerine Dreamet meg JMJ-t is mégsem jelennek meg, hisz ezeket CD-ről meg FLAC-ról hallgatom. Trance CD-m viszont nincs egy darab sem. :)

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#4622) I02S3F válasza Brett001 (#4621) üzenetére


I02S3F
őstag

Jó tudni! Köszi!

(#4623) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Nnna megcsináltam én is. Nekem is tetszett ez a részletesebb összefoglaló, bár közel sem érzem pontosnak sem a dalok, sem a top előadó tekintetében sem. Időben meg jól le vagyok maradva hozzátok képest. :DDD Pedig idén már szinte nem is hallgattam zenét más forrásból.

(#4624) Frawly válasza Brett001 (#4621) üzenetére


Frawly
veterán

Ezzel én is így vagyok. Nem is nézem ezt a Spotify statisztikát, mert nem mérvadó, egy csomó zenét offline hallgatok, ami CD-ről volt grabbelve, meg torrentről letöltve. A Spotify-t főleg arra használom, hogy új zenéket, előadókat keressek, fedezzek fel. Amik már bejáratott előadók, albumok, műfajok, azokat letöltöm máshonnan és offline, DRM mentesen hallgatom évtizedek óta, így a Spotify statisztikáiban nem jelenik meg. De hallgatok külföldi rádiókat is, meg YouTube-on is hallgatok albumokat. Szóval ha ezt a toplistámat most betenném ide, semmit nem reprezentálna.

(#4625) Mr K válasza Brett001 (#4619) üzenetére


Mr K
senior tag

Hát igen, nekem sem volt kellemes, amikor szembesültem azzal, hogy a kedvenc műfajom (idén) állítólag a chamber psych... :P (Vajon mi a bánat lehet az? :F BTW, tudja valaki, hogy ha hallgatok egy számot, akkor hogyan lehetne a Spotify-tól megtudni, hogy az szerinte milyen műfaj (genre)?)

(Én egyelőre nem nagyon szoktam kettőnél többször meghallgatni valamit, illetve rengeteg számomra korábban ismeretlen előadót hallgatok, szóval az én év végi értékelésem nagyjából semmire sem jó... Mondjuk, az meglepő volt, hogy Spotify szerint idén 89 országból hallgattam előadókat. Persze az előadók publikus adatlapján ez az infó sem található meg...)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#4627) Brett001


Brett001
aktív tag

Mondjuk arra is kíváncsi lennék, hogy a Spotinál mi számít egy meghallgatásnak? Mert sokszor van úgy, hogy elkezdesz egy zenét és 5-10 mp után leállítod, hogy hű de szar! :D Gondolom (legalábbis nekem az lenne logikus) hogy a hossz bizonyos százalékának meg kell lennie, hogy elszámolja a statisztikai program.

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#4628) unravel


unravel
őstag

Elkezdett jobban merülni az androidos készülékem.
Betterbatterystatsban a Spotify Wakelock aggaszt. Ez a Connect funkció műve ?
Nálatok nem eszik többet mostanában a Spotify?

¯\_(ツ)_/¯

(#4630) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nálam nincs gond vele.

(#4631) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Mi a bánat az az explicit tartalom?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4632) Rimuru válasza V.Stryker (#4631) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem clean tartalom. :P (eroszak, karomkodas, stb. jelenik meg benne)

Vigyázat, csalok!

(#4633) V.Stryker válasza Rimuru (#4632) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

jaaa, akkor visszaengedélyezem. :D Köszi.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4634) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Csaladi csomaggal kapcsolatban batorkodnek kerdezni. Mikent van ez az egy haztartasban elok ellenorzese?? Az utobbi idoben tobb idot toltok kulfoldon, mint otthon (kikuldetes) es elegem lett, h egy accountot hasznaljunk, igy upgradeltem.

A parom elt kulfoldon egy huzamban 2x ~8 honapot. Elkovette a hibat(?) h nem emailcimmel regisztralt hanem Facebookkal. Most hiaba probal belepni azt az uzit kapja, h hoppa on kulfoldrol probal csatlakozni egy meglevo csaladi csomaghoz. Probalja kesobb.

Illetve a legelso kerdesem pedig azert erdekel, mert a hugommal is megosztanam a dolgot, de o nyilvanvaloan csak ritkan jar nalunk. Szoval lehet nem lehet ot bevenni a csomagba?

Elore is koszonom! :R

(#4635) FoxiestFox válasza No.01 (#4634) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Egy lakcímen kell lakni, ha ez nem teljesül, akkor nem Facebookkal kell regelni. (Meg amúgy általánosságban sem, semmilyen szolgáltatásra nem szabad Facebook accal regelni).
Szép tisztán, mail címmel.

(#4636) No.01 válasza FoxiestFox (#4635) üzenetére


No.01
őstag

Na igen de sajna ez a vonat mar elment... Egy uj regisztracio - emailel - megoldhatja a gondot?

Illetve a hugom reszere eleg lehet ha manualisan beirja a cimet a validalasnal?

(#4637) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Meglévő családi csomagban szeretnék felvenni egy plusz családtagot, de pár napja vonták le a prémium előfizetését. Mi a teendő? Ettől függetlenül be tudom venni? Vagy várjuk meg, amíg lejár neki és utána adjam a családhoz?
Köszi előre is!

(#4639) Rimuru válasza #20749568 (#4638) üzenetére


Rimuru
veterán

fausto kerdese az, hogy valakinek van jelenleg premium elofizetese (mondjuk jan 17-ig), fel lehet-e venni most csaladi csomagba vagy varni kell addig amig lejar (tehat jan 17-ig). Mi tortenik a mar kifizetett elofizetessel ha most csatlakozik a csaladi csomaghoz?

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#4640) MADcat válasza Rimuru (#4639) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Lemondani a sima prémiumot. Majd indítani a családit. Az sztem rögtön aktív lesz, legalábbis így gondolom.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#4642) MiniXD55


MiniXD55
tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok,hogy ha pár barátom és egy testvéremmel szeretném megosztani a családi csomagot,mennyire kivitelezhető ez? Csak a testvéremmel lakok egy címen.A többiek máshol élnek.

[ Szerkesztve ]

"Hard work, dedication. I'm a one man army."- Floyd Mayweather

(#4643) #86564352 válasza MiniXD55 (#4642) üzenetére


#86564352
törölt tag

lásd: összefoglaló

(#4644) MiniXD55 válasza #86564352 (#4643) üzenetére


MiniXD55
tag

Elolvastam,de nem elég a családhoz egy olyan személy aki még ott lakik?

"Hard work, dedication. I'm a one man army."- Floyd Mayweather

(#4646) Keem1 válasza MiniXD55 (#4644) üzenetére


Keem1
addikt

Csak épp egy picivel előtted volt téma :D
A családi csomagba 2-5 olyan személy vehető fel, akik egy háztartásban élnek és rokonok is. Ezt nem lehet se túlmagyarázni, se mást mögé/belegondolni. Ez a feltétel, aki nem teljesíti, az a Spotify szabályzatát megszegi, és ezzel a fórumét is (mivel akkor innentől az wareznek minősülne).

(#4648) Keem1 válasza #20749568 (#4647) üzenetére


Keem1
addikt

Elnézést kívánok topikgazdi uraság :R :B

(#4649) #86564352 válasza MiniXD55 (#4644) üzenetére


#86564352
törölt tag

Régebben úgy fogalmaztak egy címre bejelentett személyek lehetnek Spotify "család" tagjai, kákán csomót keresve poénkodtam is két nem rokon lakótárs lehet "családtag" miközben másik városban élő testvér nem számít családtagnak. Aztán a Spotify egyszerűsítette a szöveget, "azonos lakcímen élő családtag" a feltétel és így már egyértelműen pontos.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.