Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) Arween


Arween
senior tag

sziasztok
Hamarosan lejár a 3 hónap ingyenes zenehallgatás,nem szeretné meghosszabítani mert nem használom szinte semennyire az alkalmazást.Kerestem de sehol sem találom hogyan tudom megszüntetni a fiókom?Nem szeretném ha elkezdenének pénzt levonni :( köszi

(#4953) Keem1 válasza Arween (#4951) üzenetére


Keem1
addikt

Spotify.com -> Fiók -> Csomagváltás -> Ingyenes

(#4954) Arween válasza Keem1 (#4953) üzenetére


Arween
senior tag

Aweriot,Keem1 ok ezt metaláltam,ingyenesen van jelenleg a profilom.De ez csak akkor fog előfizetést levonni ha aktiválom a prémium fiókot? (bocsi de a deezert-t használtam nagyon rég ,ott ha letelt az ingyenes időszak azonnal vonták a havi összeget)

(#4956) Akelaus válasza unravel (#4946) üzenetére


Akelaus
senior tag

Megvan! :R

[ Szerkesztve ]

(#4957) Kumblee88


Kumblee88
csendes tag

Sziasztok az miért van hogy sorba tűnnek el a jobbnál jobb podcast mixek? Pl hernan cattaneo stb...

(#4964) P@ppaJoe válasza mobilizmo (#4950) üzenetére

Mivel az e-mailt én kaptam, így jelszóváltoztatást eszközöltem. Megváltoztattam a jelszót, így pár napja már nem jönnek a belépésről e-mailek. :DD

(#4965) Arween válasza #20749568 (#4955) üzenetére


Arween
senior tag

ma levont 1759ft-ot a számlámról :( Hogy a bánatba tudom megszüntetni ezt a fiókot?

[ Szerkesztve ]

(#4966) WhiteWalker válasza Arween (#4965) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Google kb első találata :U

link

Egyébként nem kell fiókot törölni ezért , használd ki amíg tart a prémium , aztán pedig:

link

Csak megsúgom , hogy az összes előfizetés ( pl HBO, netflix,PS Store stb) igy működik , automatikusan hosszabbodnak , hacsak az user ki nem kapcsolja , vagy módosítja a fizetési eszközét ( webkártya) .

[ Szerkesztve ]

(#4968) mobilizmo válasza WhiteWalker (#4966) üzenetére


mobilizmo
addikt

Szerintem már most is kikapcsolhatja, nem kell várnia a Prémium végéig. Mivel előre fizetsz ezt már nem küldik vissza viszont a kifizetett időszak végéig használhatod. Az es playernél így használom, ha éppen van valami amit nézni akarok rajta. Befizetem egy hónapra, elkezdem használni és már meg is szüntetem az előfizetést (cancel subscription), hogy ne felejtsem el.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#4969) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Sziasztok!

Ti nem érzitek, hogy visszavett volna a Spoty a minőségből? (Gondolom sávszél spórolás miatt)

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#4971) Arween válasza WhiteWalker (#4966) üzenetére


Arween
senior tag

Urak én kérek elnézést , most villant az isteni szikra hogy 2 fiókom van...És nem figyeltem hogy a régebbinél próbálom lemondani az előfizetést...(így már értem miért nem láttam hogy prémium előfizető lettem...) Sorry :B :B Köszönöm a segítséget mindenkinek!

(#4972) sarkanyolo2 válasza #20749568 (#4970) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ez jó xD

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#4973) WhiteWalker válasza mobilizmo (#4968) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igaz , így is lehet :R . Ezt kifelejtettem .

[ Szerkesztve ]

(#4974) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Az itthoni halozatot kenytelen voltam kicsit atalakitani... igy lett egy "normal" halozat (2,4GHz - b/g/n) es egy "extra" (5GHz- ac)

A laptop mindig a telefon gyakran kapcsolodik az Extrahoz. A hangszoro (Sonos) viszont csak a simahoz tud (ugye nincs ac tamogatas... :(( )

Ez jelenthet gondot, ha a laptoprol vagy a telefonrol szeretnek zenet kirakni a konyhaban levo hangszorora?
Csak azert kerdezem mert korabban ez mukodott es gyanitom, h a laptop mar akkoris tobbet volt az ac-s halozaton, de ujabban egyere tobbszor veszem eszre, h hiaba jelzi ki a Spotify a hangszorot az alkalmazasban csatlakozni sokszor nem tud.

(#4975) trialboj


trialboj
őstag

Hello, valaki tudna segíteni miért váltott magyarra a spotify-om?
Sosem állítottam semmit magyarra (a win billentyűzetet leszámítva) ráadásul nem is Mo-on élek, még ip alapján sem lőhette ezt be.

Nem találok opciót a visszaállításra, a saját súgójuk is hibás, v pontatlan, mert nincs olyan ikon, és ami van az sem jelenít meg settings menüt.
Illetve az Account overview már angolul megy. // free acc

Nagyon bután hangzik a heti kaland, meg zeneradar :Y A te daily mixed, meg kimondottan pazar fordítás. :C

PLS help

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#4977) borges7


borges7
aktív tag

Warner Music and Spotify Announce ‘Expanded’ Licensing Deal [link]

(#4980) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello! Ma le akarta vonni az előfizetés díját a rendszer, de azt írja sikertelen. OTP-s webkártya, max. 10e kredit van rajta általában, most is van elegendő. Ilyen üzenetet akkor kaptam eddig, amikor tényleg nem volt rajta annyi pénz. Megadtam újra a kártyaadatokat, de megint ezt dobta. Ma már vásároltam a kártyával, tehát elvileg jó.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4982) tylerddd válasza #20749568 (#4981) üzenetére


tylerddd
veterán

Pancser voltam. A virtuális kártyán 20k a napi limit, én reggel más vásároltam 18k-ért, így ezért nem tudta lehúzni :DDD Elnézést!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4984) twenty17


twenty17
csendes tag

Sziasztok!

Most hogy online oktatás van, így a jogviszony igazolás ki van lőve, mit lehet érdemes küldeni neptunból hogy igazoljam magam? Próbáltam a neptunos saját adatokat, de instant elutasították

(#4985) twenty17 válasza twenty17 (#4984) üzenetére


twenty17
csendes tag

Közben elküldtem 1 órarendet, és azt egyből elfogadták :)

(#4986) ígyvanferi válasza twenty17 (#4984) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Sosem küldtem még semmi ilyesmit, mindig a diákigazolvány számommal igazoltam, hogy diák vagyok. Eleve azt is kérik, nem?

(#4988) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Kicsit OFF igy felve merek itt erdeklodni, de hol talalhatnek aktualis listat, leirassal a magyar podcastekrol.
Van par amit regota hallgatok, de biztos vagyok benne, h tobb is letezik, de amig nem tudom, h mirol szol addig kicsit nehezkes a keresgeles...

Elore is koszonom!

(#4990) No.01 válasza #20749568 (#4989) üzenetére


No.01
őstag

Huhh ez gyors volt. Keresgeltem, de mind2 uj...

Koszonom! :R

(#4991) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Műsorra tűztem egy albumot.
Nah mármost , ha belépek egy saját playlistbe , elindul egy szám , és a következő zene a műsorra tűzött albumból indul.
Ezt az albumot , már töröltem , dislájkoltam , keresőből töröltem , de ennek ellenére mégis ezt csinálja :W
Agyf@sz ez a Spotify sokszor :W

(#4992) WhiteWalker válasza WhiteWalker (#4991) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tárgytalan. Sikerült megoldani :(((

(#4993) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Sziasztok

Másnál is "nullázódik" a widget pár óra után?

S10+ Android 10, hallgatom a zenét, megállítom, és 1-2 h mulva megint újra kell indítani a listát, nem onnan folytatódik ahol abbahagytam

Xbox One: bandymnc

(#4994) vacs válasza bandi0000 (#4993) üzenetére


vacs
veterán

Akkumulátor optimalizálás és hasonló energia kimélő "okosságokat" kapcsolj ki. Az alkalmazás váltóban tegyél lakatot a spotifyra, hogy ne lőjje ki a memóriából!

(^)(>.<)(^)

(#4995) Melorin


Melorin
addikt

Meglehet valahogy oldani, hogy egy Spotify fiók zenegyüjteményét átviszem egy másik Spotify fiókba?

(#4997) Melorin válasza #20749568 (#4996) üzenetére


Melorin
addikt

Hogy dobom rá a kedvenceket playlistre? Egyesével?

(#4999) Melorin válasza #20749568 (#4998) üzenetére


Melorin
addikt

Köszi :R

(#5000) Mr K


Mr K
senior tag

Ebbe most futottam bele:
Zenei streaming szolgáltatatók piaci részesedése

(Viszont a cikk állításával ellentétben jelenleg az a helyzet, hogy az audio streaming hallgatottság a járvány helyzet miatt inkább csökkenő tendenciát mutat - legalábbis egyéb források szerint (forrás pl.).)

Más. Itt általában negatív megjegyzéseket olvashatni a Spotify heti ajánlóival kapcsolatban, szóval legyen eggyel több pozitív is: én alapvetően elégedett vagyok vele. Az ajánlott számok 90%-a teljesen rendben van, ha nem is lesznek kedvencelve, egyszeri hallgatásra teljesen jók. Az ajánlók kimondottan reflektívek: az adott héten hallgatott előadók/stílusok visszaköszönnek a heti ajánlókban is. Én nem érzek problémát a réteg zenékkel sem: mivel nem nagyon hallgatok mainstream-et, az ajánlóimban sem szerepelnek ilyenek (sőt: nem egy párszázas havi hallgatással "büszkélkedő" előadót sikerült felfedeznem az ajánlókon keresztül).

Persze én is bele tudnék kötni: nem lenne rossz, ha rájönne, hogy a héten nem azért hallgattam meg X előadó néhány számát, mert szeretem, hanem mert olvastam róla, és kíváncsi voltam, hogy milyen. (van persze private session, de macerás bekapcsolni, és előre nem lehet tudni, hogy érdemes-e... :) ); ugyanazt a számot néha megkapom kis és nagylemez változatban is; ha egy követett előadónak új lemeze van, akkor arról minden héten kapok egy számot (én szívesebben hallgatom meg egyben, persze ez kivédhető, ha előreveszem és végighallgatom az albumot), stb. De ezek csak apróságok, szerintem az ajánlók alapvetően rendben vannak.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.