Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Prémiumom van, de néha előfordul, hogy átvált a zene magától mindig ugyanannak az előadónak az albumára, akit nem is hallgattam soha, nincs is semmilyen listámon rajta, stb. Ez mi? Akkor is olykor, amikor szünetelve van a zene. Egyszer csak megszólal. Kb hetente 1x előfordul átlagban.

(#5902) patex1983 válasza KisTücsök (#5901) üzenetére


patex1983
őstag

Jelentkezz ki mindenhonnan és változtass jelszót.
Szerintem valaki piszkál a fiókodban...

X

(#5903) Keem1


Keem1
addikt

Srácok, tudom, régi motoros vagyok, de egyvalamire eddig még nem jöttem rá. :B
Hogy tudom átvenni az egyik eszközön játszott playlistet egy másik eszközre (később folytatni, nem azonnal)?

A szitu: otthon, PC-n elkezdek valamit, majd mennem kell, tartok X lista Y trackjénél. Mire a garázsban beszállok az autóba, már elfelejtettem, hol tartottam.
Ezt eddig úgy hidaltam át, hogy ha nem felejtettem el, akkor még játszás közben átvettem a telefonomon a kontrollt, majd pause, leslattyogtam a kocsiig, kiálltam a mélygarázsból és telefonon (az autó BT-jén át) play.
Na de ezt 10-ből 7x elfelejtem és hirtelen valami tök mást indítok el bosszankodva :D mivel az X playlist Y trackjét a kocsiban nem fogom kikeresni újra (vezetés közben nem piszkálom a telefont, csak ezért félreállni megint nem fogok).

Ötlet? :R

[ Szerkesztve ]

(#5904) PhilBrick válasza Keem1 (#5903) üzenetére


PhilBrick
őstag

En otthon Alexaval hallgatom. Hagyom szolni vagy pause mikor indulok, aztan az autoban az autoradio atveszi a telefonon keresztul.

(#5905) Keem1 válasza PhilBrick (#5904) üzenetére


Keem1
addikt

Ez nálam is majdnem pontosan így van, azzal a szépséghibával, hogy a telefon ott folytatja, ahol a telefon abbahagyta korábban, és nem a PC.
Ez a része (az autóban a telefon ott folytatja, ahol ő maga abba hagyta) egyébként csodálatosan működik, csak én a gépes playlistet szeretném folytatni. De ezek szerint igazán jó megoldás nincs, csak az, ahogy eddig csináltam.

(#5906) vacs válasza Keem1 (#5905) üzenetére


vacs
veterán

Én PC-n böngészővel hallgatom.
Nekem ha egy wifin van a PC és a telefon, akkor telefonról is tudom vezérelni PC-n a zenét, illetve a chromecast-et is tudom vezérelni.
Na a lényeg, hogy az androidos telefonom tudja, hogy PC-n mit hallgattam és az autóban ha csatlakozott a bt, akkor folytatja.
Nem kell ide Alexa, Síri, Google Home. :K

(^)(>.<)(^)

(#5907) mobilizmo válasza vacs (#5906) üzenetére


mobilizmo
addikt

Megtalálja a MusicCast kompatibilis eszközöket is.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5908) Keem1 válasza vacs (#5906) üzenetére


Keem1
addikt

Na hát az van srácok, hogy lehet én bénáztam :B
Reggel elindultam dolgomra, PC-n pause, majd a kocsiban a Google Maps indításával rögtön indult a zene, ott ahol a gépen abba hagytam.
Úgyhogy élek a gyanúperrel és azt feltételezem, hogy PC-n visszanavigáltam vagy valami más gesztussal jeleztem a Spotinak hogy "nótavégestopkapcsojjaki".

Szóval sorry a bénázásért, működik :R

(#5909) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Egy épp hallgatott dalnál Androidos app-ben hol lehet (ha lehet) megnézni a kiadás évét?! Nem látom sehol, pedig kinyitogattam már minden menüt itt. :B Köszi!

Upsz, album megtekintésénél ott van.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5910) unravel


unravel
őstag

Az olcsóbb Apple Musicon hallgatom, losslessben, dalszöveggel, a 8 órája megjelent CHVRCHES albumot és közben azon gondolkodom, hogy idén lesz-e Spotify HIFI?!?! Engem már az sem lepne meg ha nem.

¯\_(ツ)_/¯

(#5911) PhilBrick válasza unravel (#5910) üzenetére


PhilBrick
őstag

De király vagy! :R

(#5912) féldekás válasza PhilBrick (#5911) üzenetére


féldekás
aktív tag

Sziasztok!

Nemrég regisztráltam egy spotify fiókot.
Free csomagban vagyok, viszont nincs reklám, illetve korlátlanul átugorhatok zenéket sorrendben lejátszva.
Ez a regisztrációtól számítva 14 napig van így?

[ Szerkesztve ]

(#5913) Mr K válasza féldekás (#5912) üzenetére


Mr K
senior tag

Ha PC-n használod, akkor ott kevesebb korlátozás van. Inkább a mobilosokat noszogatják az előfizetés felé valamiért. (Állítólag.)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#5914) féldekás válasza Mr K (#5913) üzenetére


féldekás
aktív tag

Nem, ez androidon van így.
Bár most észrevettem, hogy sokszor leállnak a számok és mintha nem menne az automatikus lejátszás.

(#5915) cigam


cigam
félisten

A jelszóra van valami megkötés? Már 3. alkalommal módosítom (elfelejtettem az eredetit, régen használtam), de a módosítás után beléptet a profilomba, majd ha kilépek onnan, már nem enged be az új jelszóval.
Most meg már nem is próbálkozhatok az elfelejtett jelszóval: 429 Too Many Requests

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5916) Mr K válasza cigam (#5915) üzenetére


Mr K
senior tag

Legyen legalább négy karakter, ne tartalmazzon ismétlődést. Kis- és nagybetű számít, lehet használni speciális karaktereket, és a jelszó bármilyen hosszú lehet. Korábban használt jelszavakra nincs megkötés (akár ugyanazt is meg lehet adni).

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#5917) cigam válasza Mr K (#5916) üzenetére


cigam
félisten

De van megkötés a korábban használt jelszavakra. Nekem új jelszó kérésnél/beállításnál reklamált, ha ugyanazt akartam megadni. De mindegy is. Ma már működött rendben a jelszócsere.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5918) Mr K válasza cigam (#5917) üzenetére


Mr K
senior tag

Akkor elavult a doksijuk, mert onnan puskáztam... :B

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#5919) borges7


borges7
aktív tag

Létezik még ez a 10 ezer dalos megkötés(ha jól emlékszem ennyi volt) a kedvelt dalokra(albumokra), vagy már korlátlan?
Nagyon régen használtam már prémiumot, most újra előfizettem a 3 hónapos ajánlatra.
Bár azt sem tudom, jelenleg mennyi van így bejelölve.

(#5921) Akelaus


Akelaus
senior tag

Halihó!

Lehet csak engem szivat a Spotify, de a pénteki frissítés óta nem hajlandó normálisan kommunnikálni az Androis és az iOS app egymással.
Konkrétan ha elindítok valamit Android alól, akkor a dalt még csak-csak mutatja az Android app, de hogy hol tart az adott dal azt már nem. Léptetni sem hajlandó, beletekerni sem lehet. Ellenben ha végetér egy album, és megy tovább az albumrádió azt már normálisan lehet kezelni.
Megvolt a szokásos kör, újratelepítés stb..
Ma kívácsniságból megnéztem Android-Android alatt mi a helyzet. Tökéletes. :K
Értem én, hogy két külön rendszer, de péntek előtt ez nem volt gond neki.

Illetve, (tudom nem ez a fórum), akinek van Apple music iOS-alatt, és Android alatt, ott létezik valami hasonló mint a Connent a spotify-n?

(#5922) vgyuri


vgyuri
őstag

Ingyenes szolgáltatás a Spotifyhoz: így együtt hallgathat zenét barátaival [link]

"Az alábbi ingyenes webszolgáltatás segítségével egy virtuális szobában együtt hallgathatja barátaival azokat a Spotify-számokat, amelyek egyaránt tetszenek mindannyiuknak."

(#5923) tobias40


tobias40
veterán

Hi all!
Hogyan tudom véglel törölni az előfizetést hogy ne vonja automán minden hónapban?
3 hónapja volt egy 3 hónapos akció (4,99 euro) és azt írták hogy a lejárat előtt 10 nappal jelzik emailben hogy le fog járni.Persze nem jelezték ma levonta megint 1 hónapra az 5 eurót...
Persze nem is használom ezért elfelejtettem az egészet! :W

(#5925) tobias40 válasza #20749568 (#5924) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi!
Gondolom ezt a hónapot már úgy is buktam,tehát elég lenne a hó végén lépek át,igaz?

(#5926) Sharkweb válasza tobias40 (#5925) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

Most is át lehet, az időszak végével fog megszűnni a Prémium.

(#5927) tobias40 válasza Sharkweb (#5926) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi,elvileg töröltem de nem kaptam róla semmi üzenetet/emailt..

(#5928) borges7 válasza tobias40 (#5923) üzenetére


borges7
aktív tag

Azt is meg lehet csinálni(mondjuk legközelebb), hogy amint megrendelted az akciós 3 hónapot, utána rögtön lemondod, akkor nem kell figyelni a végén. Én is ezt fogom most csinálni.

(#5929) tobias40 válasza borges7 (#5928) üzenetére


tobias40
veterán

Ok,csak azt ígérték hogy email lejárat előtt 10 nappal,és nem jött.
Tehát hazudtak,ezért rágtam be rájuk...

(#5930) F-ECT$ válasza tobias40 (#5929) üzenetére


F-ECT$
titán

Én magamnak szoktam emlékeztetőt beállítani, az tuti szól. Egyébként lehet, hogy küldtek emailt csak az a Promóciók vagy Spam mappában kötött ki.

Dive ever, work never.

(#5931) tobias40 válasza F-ECT$ (#5930) üzenetére


tobias40
veterán

Megnéztem,nem volt egyikben sem ezért buktak egy előfizetőt.
Tudom észre sem veszik de ezt nem tudom elfogadni,ennyi részemről! ;)

(#5932) cigam válasza tobias40 (#5931) üzenetére


cigam
félisten

ezért buktak egy előfizetőt.

Tehát azért nem fizetsz elő, mert előfizettél. ;]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5933) KovA


KovA
tag

Sziasztok ..
Előre bocsájtom nem vagyok egy nagy Spotify használó, sőt szinte semmilyen... eddig hébe-hóba használtam az alkalmazást kb évente 1x.
Viszont szerettem volna a gyerekeimnek (9-10 évesek, mindegyiknek van saját tabletje, szülöi felügyelet alatti gmail es ms acc-a) kontrolláltan elérhetővé tenni zene hallgatás lehetőségét.

Ennek örömére gondoltam, hogy előfizetek egy Családi Premiumra és nyitok nekik egy - egy fiokot. Igen ám de 2005nel későbbi, születési dátummal nem lehet reggelni :( ...
A Spotify Kids (amit a Spotify ajánl a gyerekeknek) meg nem elérhető nálunk.

Van valaki hasonló helyzetben és ha igen akkor hogyan oldotta meg a dolgot ?

Üdv ...

[ Szerkesztve ]

https://kova.hu/konfig

(#5934) Mr K válasza KovA (#5933) üzenetére


Mr K
senior tag

Én beregelném saját magam még két példányban (ez nyilván nem tilos), és elárulnám a jelszót a srácoknak. (A regisztrációhoz kellene külön email cím, ami akár lehetne a gyerekeké is, ha amúgy hozzáférsz.) Nem hiszem, hogy ez illegális lenne, a spotify-t alighanem inkább csak az érdekli, hogy probléma esetén valami jogilag értelmezhető entitással álljon kapcsolatban, az meg úgyis te leszel. (És a tabletek is a te tulajdonodban vannak.) A használat egyéb feltételei pedig teljesülnek (fizetsz érte, egy háztartásban használod, stb.). De nem vagyok jogász.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#5935) jUUh


jUUh
addikt

Sziasztok!

Adott egy Haylou GT1 XR és egy Google Pixel 3a.

Mindig is Very High quality-re és Loud-ra állítva hallgattam zenét. Az utóbbi időben kocsiban (Aux kábelen) és Bluetooth fülesen is szaggat a zene, nem tölt be, másodperceket gondolkozik a lejátszáson, ha beletekerek, léptetek. Lejátszás közben is 10-20mp-re megáll, majd 2mp-et lejátszik.

Próbáltam:
-Cache törlés
-Újratelepítés
-Ki-be jelentkezés
-Béta / public verziókat
-Mobilnet / WiFi hálózatot cserélni
-Force stop-olni
-Automatikus minőségválasztó-cuccot ki-be kapcsolni

Mit tudnék még tenni? Youtube Music, 4K Youtube videó, böngészés, Messenger, BÁRMI más töltés nélkül megy.

Eddig ez nem volt, pár hete / hónapja kezdődött, de szétvisz... :U

Samsung Galaxy S23+

(#5937) kmarci25 válasza jUUh (#5935) üzenetére


kmarci25
veterán

Pár havonta előjön, aztán elmúlik. Rohadt idegesítő, nem tudom mitől lehet.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5938) jUUh


jUUh
addikt

Adguard-os private DNS kiszedése megoldotta a problémát, egyelőre. Bár évek óta ott volt, nem tudom mi akadt be most... :W

Samsung Galaxy S23+

(#5939) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Spotify premium-ra meghívtak, és a pontos cím megadásakor azt mondja, hogy nem jó a cím.

Próbáltam térképpel, nulláról beírva, copy->paste, stb.

Másokat pár hónapja meg tudott hívni ugyanaz a személy.

Mik lehetnek a gond forrásai?

Kössz a segítséget előre is! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#5940) Bici válasza Bici (#5939) üzenetére


Bici
félisten

Tárgytalan, pár nappal később ugyanaz a cím műxik. :DDD

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#5941) Izland`


Izland`
tag

Sziasztok!
Spotifyn belül hogyan kell saját műsorlista létrehozásánal dalokat hozzáadni a kedvelt dalok közül úgy, hogy ne egyesével tegyem meg?
Tehát jelenleg csak úgy tudom, hogy egyesével minden dalra kattintok,-> majd felvétel listára -> és kiválasztom a megfelelő műsorlistát. Ezt többszáz dalnál nagyon sokáig tart így létrehozni.

Van valamilyen megoldás egyszerre többet kijelölni? :R

(#5942) Mr K válasza Izland` (#5941) üzenetére


Mr K
senior tag

Windows alkalmazásban működnek a szokásos csoportos kiválasztási módok: Ctrl+A, Shift+kattintás, Ctrl+kattintás. (Bár mostanában néha meggárgyul (pl. Shift+kattintás a lista elejétől szelektál a kattintott elemig), de ez egyelőre programhibának tűnik, nem szándékos módosításnak.)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#5943) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Egy ismerősömmel volt egy közös playlistünk. Én voltam a tulajdonos, őt hívtam meg és hozzáadogadtunk egy csomó számot. Én véletlenül kitöröltem a listát, nála viszont még megvan, de nem tudja elküldeni a linket, amin elérhetném, nem engedi neki. Van valami ötletetek, hogyan szerezhetném vissza?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#5944) Sharkweb válasza Rigormortiis (#5943) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

A Fiókba belépve van Műsorlista helyreállítás, talán ott megtalálod és vissza lehet állítani.

(#5945) Rigormortiis válasza Sharkweb (#5944) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Hol van ez a menüpont? Nem találom :W

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#5946) Sharkweb válasza Rigormortiis (#5945) üzenetére


Sharkweb
aktív tag


Honlapon a fiókbeállításoknál.

[ Szerkesztve ]

(#5947) Rigormortiis válasza Sharkweb (#5946) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Köszönöm, sikerült :R

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#5948) liszi70


liszi70
nagyúr

Sziasztok!
1. Az offline zenelejátszás funkcióban a Letöltés hová menti a műsorlistákat?
2. A spotify még őrzi az első helyét a fent lévő zenék mennyiségét illetően?

[ Szerkesztve ]

(#5949) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Jó pár hónap Deezer HIFI előfizetés után vissza tértem Spotihoz.. Egyértelműen rosszabb minőségben szól mint a Deezer. Spotify nem támogatja a FLAC minőséget?

(#5950) PhilBrick válasza Maxxy10 (#5949) üzenetére


PhilBrick
őstag

Spotify nem támogatja a FLAC minőséget.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.