Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) Rimuru válasza #86564352 (#5300) üzenetére


Rimuru
veterán

Volt olyan eset amikor a dalszoveg miatt toroltek az egesz eloadot... [link]

Vigyázat, csalok!

(#5302) WhiteWalker válasza #86564352 (#5300) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mondjuk legalább egy nyamvadt email értesítőt küldhetnének , ha eltűnik valamilyen dal a kedvencekből/ lejátszási listából... Vagy egy tetves értesítés lenne róla a noti bar-n ...
Ez helyett mi van? Nagy kuss.

Na én ezt érzem teljesen inkorrektnek a pénzemért. :(((

(#5304) FoxiestFox válasza #86564352 (#5300) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Valóban nem jó, sőt elég fostos dolog. És nem sok minden utal arra, hogy ez megváltozna a közeljövőben. :(

(#5305) leeva


leeva
friss újonc

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Lányom regisztrált a nyáron a 3 hónapos ingyenes verzióra, ami tegnap járt le. Próbálta lemondani, de nem sikerült, ráadásul ha belép a fiókba, az aktuális csomag : free. Már tegnap be is terhelték az előfizetési díjat. Hogyan tudnám lemondani? Próbáltam én is a spotify súgója szerint, de nem megy. Köszönöm előre is a segítséget!

(#5307) #86564352 válasza Rimuru (#5301) üzenetére


#86564352
törölt tag

Az más. Te linkedről ide jutva kiderül napokon belül visszakerült az előadó, azóta is fent van mindhárom album. (akármilyen explicit szöveg)
Én hetek, hónapok óta nem tudok hallgatni Spotin egy adott albumot, dalt mert nyom nélkül eltűnt. Apple Music-nál még ott van. Fizessek két szolgáltatásra, menedzseljek két gyűjteményt? Ki tudja meddig lesz ott? Ennyi erővel aggódjak náluk is eltűnik? Az egész streaming szolgáltatásnak az volt a lényege, hogy kényelmesebb az innen-onnan beszerzett mp3 fájlok kezelésénél.

(#5309) C. s.


C. s.
addikt

Sziasztok!

Most telepítettem, de a kliensem offline. Telepítéskor szólt a Defender, engedélyeztem, de mégsem látja a netet. Letöröltem (még a Defenderből is kitöröltem), újratelepítettem, a Defender kérdésére a mégsem gombot nyomtam meg, de így sem jó. Ez utóbbi legalább nem meglepő.

A kliensből regisztráltam a fiókot. Ez lehet a probléma?

(#5311) Rimuru válasza #86564352 (#5307) üzenetére


Rimuru
veterán

Pont a massag miatt emlitettem, hogy ilyen is van. :)

Vigyázat, csalok!

(#5312) C. s. válasza #20749568 (#5310) üzenetére


C. s.
addikt

Ja, igen, Windows 10. Bocsi, elfelejtettem írni az előbb.
Van valahol egy kapcsoló, mit a Steam-kliensben, hogy online-offline legyen? (Úgy rémlik, abban választható is.)

Köszönöm, tovább keresgélek a megoldás után.

[ Szerkesztve ]

(#5313) leeva válasza #20749568 (#5306) üzenetére


leeva
friss újonc

Amikor megpróbáltuk lemondani, akkor free volt, ezért nem is értem. A terhelés igen, 5 eur volt. Lehet, hogy mi vagyunk bénák, de ahogy az oldalukon le van írva, úgy nem is tudnánk lemondani:
"Premium előfizetésedet bármikor lemondhatod a következő lépésekben.
Jelentkezz be a fiókod oldalára. Az Előfizetésed menüpont alatt kattints az ELŐFIZETÉS MÓDOSÍTÁSA elemre.Görgess a Spotify Free opcióhoz és kattints a PREMIUM LEMONDÁSA elemre.Menj végig a folyamaton a megerősítő üzenetig. "
No, ilyen előfizetés menüpont pl. nincs is..

(#5315) unravel válasza FoxiestFox (#5297) üzenetére


unravel
őstag

Én csak most értem ide vissza. Nincs időm figyelni melyik dal tűnik el. :)
Tudtam hogy lesz aki egyetért velem.
Nekem is a fogyasztói társadalom jutott eszembe. Mindig a jobb kell, a több , és ami nem elérhető .

¯\_(ツ)_/¯

(#5316) WhiteWalker válasza #20749568 (#5303) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Lényegtelen a lista darabszám. Maga az elv ami felháborító.

(#5317) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
Podcasttal kapcsolatos kérdésem lenne:
Gyűjtemény --> Podcastok --> Epizódok menüben hogyan lehet megváltoztatni a lejátszási listát? Ugyanis itt a legújabbaktól a régikig vannak sorrendben, én viszont fordítva, időrendi sorrendben szeretném meghallgatni.
Eddig csak úgy tudtam megoldani, hogy a kívánt sorrendben egyesével "Felvételi listára" tettem minden epizódot. De gondolom van ennél gyorsabb megoldás is.

(#5318) leeva válasza #20749568 (#5314) üzenetére


leeva
friss újonc

Küldöm

[ Szerkesztve ]

(#5320) leeva válasza #20749568 (#5319) üzenetére


leeva
friss újonc

Én sem értem, miért terhelték be, írok nekik. Köszönöm a segítséget!

(#5321) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok!
Össze akarjuk rakni a családit... Mindenkinek van most elő prémium. Tudom, hogy csak nem -prémiumot lehet belevenni pakkba. Meg kell várni, hogy leketyegjen mindenkié vagy ha lemondjuk is jó?!
Ki lehet fizetni előre egy évre, vagy csak havonta lehetséges?!
Köszönöm

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5322) I02S3F válasza marilllyo (#5321) üzenetére


I02S3F
őstag

Tudomásom szerint csak havonta. De fix me.

(#5323) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! A fiókomban be van kapcsolva az új zenék és ajánlott zenékről való e-mail küldés, de mintha 2-3 hete nem kapnék ilyet. Előtte rendesen jöttek heti egy alkalommal és szerettem is átnézni ezeket. Megnéztem az e-mail fiókomat is, de a levélszemétben sincsenek, tehát nem került oda véletlenül. A törölt levelek között ott vannak a korábbiak. Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5325) unravel


unravel
őstag

Ha nem tudod a dal címét , írj a dalszovegbol a keresőbe .
:)
[kép]

Szerk: és magyarral is működik .

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#5328) borges7 válasza unravel (#5325) üzenetére


borges7
aktív tag

Ez egy jó fejlesztés, bár az lenne az igazi, ha a dalszövegeket is visszahoznák :) de ez is örvendetes

(#5329) #86564352 válasza #20749568 (#5327) üzenetére


#86564352
törölt tag

Hát igen, ez az app kezdett már túl népszerű lenni. (keresni kell olyat ami még működik) Az app fejlesztői szerint máshonnan Spotify irányba viszont még nyitva hagyták nekik a kaput. Micsoda véletlen! :)

(#5331) #86564352 válasza #20749568 (#5330) üzenetére


#86564352
törölt tag

Folyton siránkoznak valamiért. Viszont még mindig övék a legjobb szolgáltatás összességében.

(#5332) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Le lehet valahogy szoktatni a PC-s Spotit arról, hogy állandóan induljon a rendszerrel, ha annak leállításakor meg volt nyitva?
A folyamat nincs összefüggésben a szokásos autostart beállítással, vagy egyéb megszokott autostart paraméterekkel.
Ha a gép kikapcsolása előtt kinyomom a Spotit, a kövi indulásnál nem indul.
Viszont ha nem lépek ki belőle (esténként csak simán a PC kikapcsológombjával állítom le a gépet, akkor automatice kilép minden program), a következő indításnál elindul a Spoti.

(#5333) #86564352 válasza FoxiestFox (#5332) üzenetére


#86564352
törölt tag

Windows 10 funkció ez:

gépház - fiókok - bejelentkezési opciók - legalul kapcsold ki az automatikus folytassa ahol abbahagyta funkciót
settings - accounts - sign-in options - use my info to...

(#5334) FoxiestFox válasza #86564352 (#5333) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Tényleg az volt. De furcsa, hogy csak a Spotival játszotta, más programmal nem.
Köszi.

(#5335) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Spotifyt offline módban csak prémium előfizetők tudják használni. Letölteni szintén csak prémiummal lehet. Kérdésem: Ha 1-2 hónapra fizetem a prot és töltök le zenéket ,akkor lemondás után a letöltött számokat tudom offline módban hallgatni ?

(#5336) jegenye77 válasza Tökimanó (#5335) üzenetére


jegenye77
addikt

Persze. Mindenki egy hónapot befizet és letölti a kedvenceket, utána offline hallgatja az összes zenét :DD :C :F

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5337) Tökimanó válasza jegenye77 (#5336) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Sejtettem hogy ez lesz a válasz. :(( De egy próbát megért volna :DDD

(#5338) FoxiestFox válasza Tökimanó (#5335) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Úgy tudom, hogy a Spotinak bizonoy időközönként online kapcsolódnia kell, hogy ellenőrizze az accountod állapotát.
Tehát azt elvileg megcsinálhatod, hogy közvetlenül lemondás előtt leszedsz ezt-azt, majd átteszed offline-ba, és lemondod a prémet.
Akkor a következő ellenőrzésig szerintem azt hallgathatod.

(#5340) FoxiestFox válasza #20749568 (#5339) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja akkor be van védve ez a majdnem-kiskapu. :D

(#5341) Keem1 válasza FoxiestFox (#5338) üzenetére


Keem1
addikt

A következő ellenőrzés az épp egy hónap múlva lesz :D
30 napig él a teljes offlineság, ezt közli mikor offlinera rakod.

(#5342) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Bámulatos amit műveletek... :F

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#5344) MADcat válasza #20749568 (#5343) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

van az a mondás a majommal és banánnal...

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#5345) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hé, én rendesen fizetem a jurókat, csak segítek a csóróbbaknak, jó? :P

(#5346) MADcat válasza FoxiestFox (#5345) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Te kis Robin Hood. :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#5347) unravel


unravel
őstag

ROCKZENÉT HALLGATSZ? – A SPOTIFY LEHET, HOGY NEM FEST MAJD RÓLAD JÓ KÉPET [link]

¯\_(ツ)_/¯

(#5348) patex1983 válasza unravel (#5347) üzenetére


patex1983
őstag

Ez a cikk baromság.

X

(#5349) kmarci25 válasza unravel (#5347) üzenetére


kmarci25
veterán

Ahamm. Szóval sikerült egy hírből, néhány "ha" hozzáadásával egy szép, új világ szerű cikket rittyenteni. Magyarul azt írják, hogy a spoti tervezett algoritmusa, ami személyiségjegyeket saccol abból, hogy mit hallgatunk (már eleve :DDD ), majd kategorizálja a személyeket is, jókra-rosszakra, barátságosakra-barátságtalanokra stb. osztva őket. És ha még ez meg is történik, akkor mi van? Hol lesz ennek bátmilyen hatása? Gondoljuk, hogy bármilyen hatóság komolyan vesz egy olyan állítást, hogy ez a személy biztos nem fizet tisztességesen adót, mert sosem hallgatta meg Anastacia Paid My Dues című számát?! Ugyanmár... :U :W

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5350) I02S3F válasza kmarci25 (#5349) üzenetére


I02S3F
őstag

"Gondoljuk, hogy bármilyen hatóság komolyan vesz egy olyan állítást, hogy ez a személy biztos nem fizet tisztességesen adót, mert sosem hallgatta meg Anastacia Paid My Dues című számát?! Ugyanmár...  " - Ez még vicces is :) (innen nézve)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.