Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) CptAdamica válasza Rimuru (#5700) üzenetére


CptAdamica
veterán

Éljen 2021! :D

#5699Aweriot
Ez valamennyit segít: [link] viszont ilyen mama felület lesz, bazi nagy minden a scale miatt.

Megyen!

(#5702) Rimuru válasza CptAdamica (#5701) üzenetére


Rimuru
veterán

Ugyanezt el tudod erni sima nagyitassal is ctrl+ +/-/0.

Vigyázat, csalok!

(#5704) Gerzsi


Gerzsi
tag

hello, napokban volt a havi fordulópont a prémium előfizumnak de apum is jönne így elgondolkoztam nagyobb csomagon... ha most váltok akkor egész díjat fizetnem kell?
gondolom igen de erősítsetek meg hogy így van vagy nem...

[ Szerkesztve ]

(#5706) Gerzsi válasza #20749568 (#5705) üzenetére


Gerzsi
tag

köszi

(#5708) CptAdamica válasza #20749568 (#5703) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igen, eddig legalább középre tudták tenni a kontentet. Most meg valamelyik ügyes grafikus kitalálta, hogy ez így jó lesz, hogy nyakferdülést kapjak. :D

Megyen!

(#5709) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Most csak én nem találom vagy nincs rá lehetőség hogy az egyik általam kreált playlistből átmozgassam az adott vagy akár több számot egyszerre egy másikba?!

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#5711) GreenGoblin válasza #20749568 (#5710) üzenetére


GreenGoblin
tag

Bocs telefonos appról van szó, azon belűl IOS.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#5713) vamosip


vamosip
tag

Sziasztok!

Nem biztos, hogy Spotify probléma, de 1-2 napja jelentkezett.

Samsung A72-ról szól a Spoti Tp-Link HA100 BT vevőre. Rengetegszer megszakad a BT kapcsolat, ilyenkor leáll a lejátszás. Néha meg szól 1-2 órát hiba nélkül majd újra.
Ma kipróbáltam külső BT hangszóróval, Buds+-al, szintén leáll/megszakad a BT.

Telefonon simán szól, tehát valami a BT átvitellel lehet.

(#5715) vamosip válasza #20749568 (#5714) üzenetére


vamosip
tag

Ja, laptopról jó. Valami a telefonnal lesz, pár hete is produkált hasonlót, de 99% jól működött (egész nap erről szól a zene BT-on)

(#5716) pube111


pube111
senior tag

Android app 4-5 naponta kijelentkeztet. Bejelentkezésnél nem fogadja el a jelszót, email beléptetővel tudok bejelentkezni. Megváltoztatom a jelszót, 4-5-6 nap múlva újra ez a helyzet.
kb már 5-ször volt ez.
Ha a jelszóváltoztatásnál az éppen aktuálisat írom be, akkor nem fogadja el, mert ezt már használtam.
Másnál is van ilyen?

(#5717) vamosip válasza pube111 (#5716) üzenetére


vamosip
tag

Még sosem léptetett ki.

(#5718) pube111 válasza vamosip (#5717) üzenetére


pube111
senior tag

Családi fiók, 6 készülékkel. Mind a 6nál kb hetente egyszer előfordul.
:F

(#5720) patex1983 válasza #20749568 (#5719) üzenetére


patex1983
őstag

Nekem épp néhány héttel ezelőtt volt ugyanez... Szépen kiszürkítettem az egész listát a végére... Mondom ezért hátha jár valami bónusz, de hát nem... :D :(

X

(#5722) vacs válasza pube111 (#5716) üzenetére


vacs
veterán

Nekünk is 6 fős családi csomag van, de sose dobott ki, páromat se, tesómat se.
Ott inkább a telefonba lévő takarító app, vagy valami optimalizáló csoda app lesz a hunyó! :K

(^)(>.<)(^)

(#5723) vamosip válasza #20749568 (#5721) üzenetére


vamosip
tag

Nekem rendszeresen lengyel meg orosz előadókkal van tele a hétfői meg a pénteki ajánló :U Többnyire magyar/külföldi metált, rockot, alternatív zenét hallgatok...

(#5724) domerator válasza #20749568 (#5719) üzenetére


domerator
veterán

Nálam immár kb. 2 éve erőltet valami Bobaflex zúzós bandát és a hasonlóit... olyan mértékben, hogy a kedvenc szívecskés zenéim közé egy tonnányi számot pakolt ettől... :W :W
A heti 6 db Daily Mixből 1 biztosan ilyen... :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#5725) vamosip válasza domerator (#5724) üzenetére


vamosip
tag

Nálam a daily mixek rendben vannak.

(#5726) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Nem lehet hogy valaki mas is hasznalja a logineteket?

(#5728) #86564352


#86564352
törölt tag

Még több podcast :U
Spotify, Warner Music Group Strike Podcast Deal - Variety

Mivel száz milliókat fektetnek ebbe, keresni is akarnak rajta. Hogyan érik el? Még több podcast erőltetés. Ha user kevesebb zenét hallgat, nekik kevesebb jogdíjat kell fizetni. Minden hónapra jut már egy (számomra) negatív hír.

(#5730) vamosip válasza vamosip (#5713) üzenetére


vamosip
tag

Újratelepítettem a telefont, most működik rendesen.

(#5731) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Sikertelelen fizetés után mikor várható az újabb kártyaterhelés?

(#5732) erikke17


erikke17
őstag

Sziasztok. A múltheti kalandban volt egy zane amit nem tettem kedvelt dalok közé. Nevét sajnos nem tudom valahogy nem lehet vissza nézni miket hallgattam :F
Előre is köszi :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#5733) Gerzsi válasza #20749568 (#5705) üzenetére


Gerzsi
tag

Nem kellett fizetnem semmit a nagyobb csomagra váltáskor hanem ameddig kitart az új csomag szerint a prémium és úgy módosították a fordulópontot. Így a minden hónap 9ből lett minden hónap 4.a forduló és akkor kell majd az új összeget fizetni.

(#5735) Akelaus válasza erikke17 (#5732) üzenetére


Akelaus
senior tag

Android alatt a fogaskerék mellett van egy mostanában hallgattad "gomb".
Nekem most sikerül több mint egy hetet megnézni.

(#5737) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Én tényleg nem vagyok az a károgó, aki rögtön sír, ha jön valami új frissítés/új design, mert általában örülök a fejlődésnek. De ez az új desktop app akkora egy szar lett, hogy az leírhatatlan.

Felajánl egy listát a főoldalon, rákattintok, bedob egy büdös nagy üres oldalt középen egy felkiáltójel ikonnal, meg egy szöveggel: "Rákeresel valami másra?" és itt meghal az egész. Bármire kattintok, bármelyik listára bal oldalt, akkor ugyan ez az oldal fogad és indíthatom újra. Bezárom, indítanám újra, majd: "The Spotify application is not responding." Lőhetem ki a folyamatok közül is és ezt minden egyes nap eljátssza. Másnál is van ilyen?

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#5738) #86564352 válasza CptAdamica (#5737) üzenetére


#86564352
törölt tag

Windows? Ha honlapról telepített változat, akkor próbáld az Áruházból telepíteni.

(#5739) CptAdamica válasza #86564352 (#5738) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igen, a windows store-ból másfajtát lehet leszedni?

Megyen!

(#5740) #86564352 válasza CptAdamica (#5739) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ugyanaz, csak a telepítés módja más. Olvastam reddit spotify kommentekben, hogy ez megoldotta a fagyás problémákat.

(#5741) CptAdamica válasza #86564352 (#5740) üzenetére


CptAdamica
veterán

Kipróbálom, köszi!

Megyen!

(#5742) Akelaus válasza CptAdamica (#5737) üzenetére


Akelaus
senior tag

Nálam tegnap mobilon az app hülyült meg, csak az adott dalt mutatta hiába komplett albumot játszott le. Lista is tök üres volt. Mostanában a connect sem remekel, léptetem a dalt a telefonon és amit vezérlek vele ott nem történik semmi, vagy nagyon soká.
Az új albumok is hol megjelennek, hol eltűnnek.
Ha nem a Spotify lenne amit nem számol mint adat az előfizetésem, már tuti átmentem volna a Google Prémiumra.
A próbahónapot ellőttem, ott nem voltak ilyen gondok, kivéve hogy ott meg nem tudtam vezérelni azt a készüléket a mobilomról, amiről hallgatom a zenét.

(#5743) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Hogyan tudom egyszeruen elerni a mar kovetett podcastokat?
Valahogy teljesen elveszek neha mindket appban. :F

(#5745) PhilBrick válasza #20749568 (#5744) üzenetére


PhilBrick
őstag

Óh, a library, podcasts, shows menupont kellett nekem! :R

(#5746) #86564352


#86564352
törölt tag

Be kell hozni az exkluzív podcastokra szórt pénzt, árat emel a Spotify:

Spotify is raising prices for lots of its plans - The Verge

(#5748) fausto válasza #86564352 (#5746) üzenetére


fausto
addikt

Sziasztok,

Ez vajon hivatalos? Nekem kicsit sánítit a cikk:
"Student and Duo increasing by a euro each per month, to €5.99 and €12.99 per month respectively" - A Student 2.49, a Duo 6.49 havonta.

"The Family plan in Europe is also increasing from €14.99 to €17.99 per month" - a családi előfizetés 7.99

Az is fura, hogy a honlapon még a régi árak vannak, pedig elvileg napokon belül emelkedne az előfizetési díj. E-mail-t kapott valaki ezzel kapcsolatban?

(#5749) #86564352 válasza #20749568 (#5747) üzenetére


#86564352
törölt tag

Tömegesen nem, azért USA és UK, Nyugat-Európa (több Apple cucc) családok nézhetnek Spotify family csomag helyett más felé. 15 euróról 18 euróra emelt Spotify Family helyett 20 euró Apple One family és zene mellé tv, arcade, icloud is és jogilag elég egy országban lenni a családnak, nem azonos lakcímen ahogy Spotify-nál. USA egyelőre családi csomagot érinti és csak egy dollár, mert ott fej-fej mellett már az AM. UK és Nyugat-Európa a diák, duo, family is és már két font, euró az emelés. Reddit vélemények.
A Spotify inflációval elintézhetné a kritikát, viszont mégis rosszul néz ki user fizessen többet, cserébe:

nincs opció a kezdőoldalról eltüntetni a podcast ajánlást
dalszöveg még mindig nincs minden régióban
Android app lemaradásban
művészeket felbosszantották
kétes húzások Spotify will let artists give their songs a boost — and get paid less in exchange

Viszont a cég szórja a pénzt:
100 millió dollár ennek a faszinak, 25-30 millió dollár az Amerikába emigrált herceg házaspárnak, a Spotify alapítója focicsapatot venne.

Kelet-európai változásról nem írtak egyelőre, 30-án kiderül. Eddig az euró-forint árfolyam miatti hátrányt lenyelte az ember, mert jobb általánosan a Spotify, emeléssel már rosszul fog kinézni, ha a konkurencia marad amennyi. Pl. a családi csomag most 8 euró nálunk, 2900 Ft. Ha emelnék 10 euróra, 3600 Ft. AM forintban kér nincs árfolyam a képletben, változatlan 2300 Ft. Hát 1300 forinttal szerintem jobb a Spotify. Éves szinten az már nem elhanyagolható. Meglátjuk marad-e nálunk az ár.

fausto:
a cikkből from April 30th
Spotify confirmed the increases in a statement

Redditen már posztolják az emailt userek

minket érintő kelet-európai változásról még nincs hír, 30-án meglátjuk, ez árérzékeny piac, talán megússzuk

[ Szerkesztve ]

(#5750) kmarci25 válasza #86564352 (#5749) üzenetére


kmarci25
veterán

"Eddig az euró-forint árfolyam miatti hátrányt lenyelte az ember"

Épp az előbb néztem: 1 év alatt az euró 2%-ot erősödött a Ft-hoz képest, úgyhogy egy esetleges emelést erre nehéz lenne fogni, inkább az inflácoóra, ahogy írtad feljebb.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.