Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:41:15

LOGOUT.hu

A Sony 2010. május 11-én bejelentette a MILC (tükörnélküli cserélhető lencsés) fényképezőgépcsaládjának első két tagját, a NEX-3, és NEX-5 gépeket, APS-C méretű szenzorral. A piaci várakozásnak megfelelően az APS-C vázak rövid, de gyors evolúciója után 2013.október 13-án megjelent az első full frame méretű érzékelővel szerelt Sony MILC ILCE-A7 néven. Az összefoglaló a rendszert átlátni próbál segítséget nyújtani.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47) sebgutkopf válasza futo001 (#46) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Azt én se tudom, hogy miért jobb az alfa obi. Ezt legalább adapter nélkül fel lehet tenni.

Valóban egyéni felhasználás kérdése a tele. Amire én a nex-et használom ott egy tele csak holt súly lenne a táskában. Amikor viszont valóban teléznem kell, oda a nex teljesen alkalmatlan, lassú. Kirándulni nem is szoktam telét vinni, régen többször csak megsétáltattam, így ma már csak akkor viszek telét, ha olyan fotózásra készülök, ahova eleve az a célszerszám kell, de akkor eleve hozzá való vázat viszek.
Beláttam, hogy nincs univerzális fotós felszerelés, felhasználási céltól függ mire mi a legjobb és olyan nincs, hogy valami mindenre és mindenben optimális.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.