Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-15 12:29:40

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél valamit olvasd el az alábbi Téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25151) PrinceHerceg válasza junior11 (#25149) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

:Y Kösziiiiiiiiii... :Y

(#25152) K Norbi


K Norbi
addikt

(#25146) PrinceHerceg
(#25147) junior11 Az Androidhoz érteni kell, Pl milyen appok vannak a tv-n? Néha telón is szokott gubanc lenni. Fossák össze magukat összeakadnak a dolgok, vagy csak egyszerűen nem tetszik neki egy applikáció akkor takarítani kell.
Nekem 2.5 hónapja van meg a tv de egyet nem köhögött még.

A telefonommal sincs soha gond, míg az ismerősök állandóan fikázzák mennyire szarok az androidos telefonok, közbe meg user hülye hozzá, átkozzák mert állandóan fagy, gyorsan merül stb.

(#25153) lasse001 válasza K Norbi (#25152) üzenetére


lasse001
senior tag

Mindennel egyetértek amit írtál. Nálam is ez a helyzet. Mindenemen tuti az android. Csak az fikázza aki nem ért hozzá.

(#25154) PrinceHerceg válasza K Norbi (#25152) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Nálam csak a gyári alap appok vannak fenn, így szerencsére még nem igen fordult elő komolyabb rendszerszíntű anomália.

Gondolom, a kevesebb itt több, de telefonokon tényleg bitang lassú tud lenni, mert orba szájba frissíti magát, mégha a kezére csapsz akkor is, így a Cyanogen módra váltás szvsz anno felért egy komplett megváltással!

:K

[ Szerkesztve ]

(#25155) junior11 válasza K Norbi (#25152) üzenetére


junior11
veterán

Nyugi, értek az androidhoz, nekem is olyan teló van, de a tévén más tészta, régebben rengeteg gond volt vele, melyek nagy részét már kijavították, de néha még ma is akad vele gubanc, és nem mindig user error, az, hogy az egyiknek jó, nem jelenti azt, hogy a másiknak is.

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#25156) PrinceHerceg válasza junior11 (#25155) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

+1 pacsi :DD

(#25157) K Norbi válasza junior11 (#25155) üzenetére


K Norbi
addikt

Ha értesz hozzá akkor nincs gond. :DDD

(#25156) PrinceHerceg -1 ;]

(#25158) K Norbi


K Norbi
addikt

Valami készülődik!

Izgalmas napok előtt állunk! Figyeljétek az oldalunkat, vagy a facebookot!

(#25159) Dealer95 válasza K Norbi (#25158) üzenetére


Dealer95
őstag

Csak nem 20% kedvezmény? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25160) Bzzz


Bzzz
senior tag

Szaisztok!

A Sony Bravia KDL43W755 és a KDL43W805 között van lényeges különbség, megéri a közel 40 ezres differencia?

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#25161) K Norbi válasza Dealer95 (#25159) üzenetére


K Norbi
addikt

Ki tudja milyen akciók lesznek, valami hangprojectort illő lenne vennem a tv hez. :K

[ Szerkesztve ]

(#25162) junior11 válasza Bzzz (#25160) üzenetére


junior11
veterán

A 3D a difi a W805 javára.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#25163) blakey válasza Bzzz (#25160) üzenetére


blakey
titán

Csak a 3D a különbség, sőt az sem, mert menüből bekapcsolható, ha valaki 3D-re "gerjed" Azt vedd amelyik olcsóbb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#25164) robroy7919


robroy7919
tag

Sziasztok egy olyan problémám lenne ,hogy ha megy a tv semmi baja,be kapcsolom a számítogépet ami lanba egy upc routeren összevan kötve elkezd szét esni az egész tv,kép hang minden. ha kikapcsolom a pc-t újra semmi baja. Ötlet ? Valaki hallot már iyenről? Mert én még soha :(

(#25165) Bzzz válasza blakey (#25163) üzenetére


Bzzz
senior tag

Oké,úgy lesz köszönöm!

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#25166) kispéé válasza blakey (#25163) üzenetére


kispéé
aktív tag

Azt hogy? A 3d-nek nem feltétele egy másik LCD panel? Vagy csupán csak szoftver kérdés a dolog?

Van valami hátulütője annak ha bekapcsolom?

[ Szerkesztve ]

(#25167) Joshi válasza kispéé (#25166) üzenetére


Joshi
titán

A panel is feltétele, de mivel a 7xx-es széria is a 8xx-es széria paneljét kapta meg, ezért szoftveresen is megoldható. ;)

(#25168) kispéé válasza Joshi (#25167) üzenetére


kispéé
aktív tag

Közben visszaolvastam, be is léptem a service menübe. egyenlőre nem babrálok semmit sem. Ma lesz egy hete ,hogy megvettem, mindenesetre jó tudni, hogy 3D-t is tud! :DD

(#25169) blakey válasza kispéé (#25166) üzenetére


blakey
titán

A két tv ua., aki bekapcsolta a 3D-t annak már W805C-t jelzett. :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#25170) donat_sz válasza robroy7919 (#25164) üzenetére


donat_sz
senior tag

upc? nálam is csinálta már (EB alatt meg volt hülyülve rendszeresen, amig a neten volt terhelés -NASon ment a torrent :) - addig esett szét a kép, amint lekapcsoltam a wifis routert, nem volt net terhelés és jó volt a kép a tv-n nem esett szét)!

kihívtam upc-t kimérték hogy gyenge volt a jel (cserélték a 3as elosztót) és villámcsapásra megjavult.

eltelt pár hét és most megint újrakezdte (itt járunk most) de most nem olyan gyakran és nem olyan durván..
ha gyerekek nem nagyszülőknél lennének már rég sürgős probléma volna..

ide a bökőt hogy a probléma igazi okozója nem az elosztó volt, az max csak rátett egy lapáttal.. szerintem upc-nél van valami komolyabb gond.

ui. Bp? azon belül melyik kerület? lehet hogy lokális a probléma?

(#25171) donat_sz válasza blakey (#25169) üzenetére


donat_sz
senior tag

de a w805c és a w808c az hw-esen is különbözik, igaz?

[ Szerkesztve ]

(#25172) blakey válasza donat_sz (#25171) üzenetére


blakey
titán

Nem, ugyanaz, W80C a kategória, a szám ami utána van, valamilyen dizájnbeli eltérést mutat, többnyire más a talp szine vahy a káva, semmi különbség még akkor sem ha 800 vs. 100Hz-et látsz. Van amelyik csak egy bizonyos áruházban kapható, stb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#25173) Sdmv8 válasza jófejsrác (#25148) üzenetére


Sdmv8
tag

Szia, köszi ennek a 43 colos testvére tudásban megegyezik ugye? (képminőség, frissítés (Hz) )[link]

Többieknek esetleg valami javaslat.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#25174) robroy7919 válasza donat_sz (#25170) üzenetére


robroy7919
tag

Szia,komolyan ez botrány,egy ekkora szolgáltató és ez a tré van velük. Amúgy 13 kerület..

(#25175) Keksz


Keksz
senior tag

Helló!
Van vmi jó alkalmazás amivel van airplay a 755os Sony tévén? (android tv az OS)
Eddig kettőt próbáltam és mindkettőnek pénzvisszafizetés lett a vége, elég bénák voltak.
Olyan kellene ami 720p videót elvisz hanggal és képpel is, ezt teszi egyszerre és kb azonnal ha elindítom.
Köszi!

(#25176) Bzzz válasza blakey (#25169) üzenetére


Bzzz
senior tag

aztaaaa,na ha megvettemm, mahjd áruljátok el hogy ezt hol kell bekapcsolni :DD

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#25177) OrLiX válasza blakey (#25163) üzenetére


OrLiX
tag

Az oké, hogy a 3D bekapcsolható szerviz menüben, DE
ki is kapcsolható? Tehát, hogy visszakapjam a papír szerinti tévémet. :)

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ.

(#25178) krx21 válasza junior11 (#25149) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát az olcsóbb Samsung-ot jobbnak tartják... Nem túl biztató! Vagy egyszerűen most nem küldött külön "teszt" pénzt mellé a Sony? ;]

(#25179) blakey válasza OrLiX (#25177) üzenetére


blakey
titán

Gondolom igen, engem nem érdekel a téma, pontosan emiatt nem is vettem már 3D tv-t. Van aki már bekapcsolta, meg kell kérdezni tőle.
Miért is kapcsolnám be a 3D-t ha nem olyan tv-t vettem, de tény, hogy a 3 tv ua.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#25180) K Norbi


K Norbi
addikt

(#25176) Bzzz [link] ők 2 en már bekapcsolták.
(#25177) OrLiX Igen visszaállítható az eredeti állapota [link]

Csak én nem tudok benne segíteni, mert sose csináltam :N

(#25179) blakey Miért is kapcsolnám be a 3D-t Előbb utóbb tuti befogod.
Már csak azért is hogy tudj segíteni itt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25181) blakey válasza K Norbi (#25180) üzenetére


blakey
titán

Biztos nem, 6 év alatt 4-5 filmet néztem meg 3D-ben, nem érdekel, nem ad annyival többet a filmhez, hogy megérje. Projektoron más a helyzet, ott még lenne értelme.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#25182) K Norbi válasza blakey (#25181) üzenetére


K Norbi
addikt

Értem, pedig neked jó volna, külső lejátszón sokkal jobb lenne a 3D :K

(#25183) junior11 Kezdek én is elfele fajulni tegnap ezt nézegettem, jövőre biztos még olcsóbb lenne. [link] [link]
Azért ezt már körbeszagolgatnám. :DDD Távirányítója, menü gyorsasága hmmm kontrasztaránya is brutál jó.

[ Szerkesztve ]

(#25183) junior11 válasza krx21 (#25178) üzenetére


junior11
veterán

Biztosan jó a KS9000 is, erről szó sincs, de azért várjunk még meg pár tesztet, néha a whathifi-nek vannak fura meglátásai :D

Na, akkor melyiket veszed? ;]

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#25184) blakey válasza K Norbi (#25182) üzenetére


blakey
titán

Soha nem használtam a tv-k lejátszóját. :) Pedig az összes képes volt erre az utóbbi 7 évben. Mindig, mindnt külső eszközról nézek.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#25185) atthany


atthany
aktív tag

755-ös tvn WIFI csatlakozási problémám van!
a helyzet az, hogy egy mobil HOT-SPOT-tal szeretnem parositani, de nem látja a készuléket, probaltam mindkettonel kikapcs-bekapcs es a kézi beírást is, de nem megy, persze a telom látja és kapcsolodik is!
mi lehet a gond?

(#25186) blakey válasza atthany (#25185) üzenetére


blakey
titán

Van valami spéci titkosítás? Milyen frekin osztja a netet? Volt a tv-n firmware frissítés? Más hálózatokat esetleg lát? Próbáld meg úgy, hogy a mobillal osztód a netet, csak a próba miatt.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#25187) atthany válasza blakey (#25186) üzenetére


atthany
aktív tag

az a fura, h frissites elott meg siman latta a HOT-Spot allomast, persze le is ment rendesen a frissites!
mas halozatokat lat, csak sima jelszavas "titkositas" van!
meg probaltam a WPS-t is (ennel nem tudom, h folyamatosan vagy csak egyszer kell megnyomni a WPS gombot?!)
vsz hulye kerdes: a wifire csatlakozott telefonnal tovabb lehet kuldeni a jelet?

(#25188) lasse001 válasza Keksz (#25175) üzenetére


lasse001
senior tag

WiFi PC File Explorer Pro. Hónapok óta ezt használom.

(#25189) blakey válasza atthany (#25187) üzenetére


blakey
titán

Próbálj meg egy gyári visszaállítást. Lehet, hogy a frissítés megzavarta a hálózatot.
Még nem próbáltam wifit tovább osztani telefonnal.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#25190) Bzzz válasza K Norbi (#25180) üzenetére


Bzzz
senior tag

köszi!

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#25191) #TOTTI válasza blakey (#25181) üzenetére


#TOTTI
őstag

Én bekapcsoltam és nem fájt, ugyanott ki is lehet kapcsolni, vissza állítva az eredeti típust.

(#25192) blakey válasza #TOTTI (#25191) üzenetére


blakey
titán

Itt kérdezték, melyik menüpontban?
:R

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#25193) K Norbi válasza #TOTTI (#25191) üzenetére


K Norbi
addikt

Leírhatnád kicsit bővebben hogy tudják a többiek is. :K
lépésről lépésre, esetleg képekkel kiegészítve. :B

(#25194) #TOTTI válasza K Norbi (#25193) üzenetére


#TOTTI
őstag

Ahol be lett állítva, nem tudom fejből ott vissza lehet állítani az eredetit. Sajnos nem vagyok se tv se gép közelében, így bővebben nem tudom kifejteni.

(#25195) KoVee84 válasza #TOTTI (#25194) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ha a közelébe keveredsz írd már majd meg lsz, mert én tényleg nem találtam...

köszi :R

(#25196) K Norbi


K Norbi
addikt

KDL-55W809C
280 helyett. 224.000Ft
[link] :Y :Y :Y

(#25197) Lauda Az is jó!

[ Szerkesztve ]

(#25197) Lauda válasza K Norbi (#25196) üzenetére


Lauda
félisten

SONY KDL-65W857C Android TV 399 900 Ft

(#25198) tuta1975 válasza K Norbi (#25196) üzenetére


tuta1975
tag

Bitang jó ár érte!
2,5 hete vettem mindenkinek ajánlom ezt a tv-t.
1080p brutál jó képe van.
Vegyétek vigyétek
:)

(#25199) Bzzz válasza Lauda (#25197) üzenetére


Bzzz
senior tag

Sziasztok!

Erről a tv-ről van valakinek véleménye?
SONY KDL-40WD650

vagy inkább maradjak ennél?
Sony Bravia KDL43W755

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#25200) blakey válasza Bzzz (#25199) üzenetére


blakey
titán

Marardj a W755-nél, nem egy kategória.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.