Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:40:46

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdésed a témában feltennéd, kérlek olvasd el az alábbi ÖSSZEFOGLALÓT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) retesz147 válasza retesz147 (#948) üzenetére


retesz147
addikt

nagyobb a doboza is.....és tényleg létezik....remélem utólag is "átalakítható" lesz...

Xiaomi 13 eu dev...

(#952) Optika01 válasza qqzs (#943) üzenetére


Optika01
tag

nekem 2 burkolatváltó került egymás mellé fedéssel, és úgy szélesítettük ki.

Optika

(#953) blg válasza retesz147 (#948) üzenetére


blg
senior tag

nem felmosós/feltörlős az A6

(#954) retesz147 válasza blg (#953) üzenetére


retesz147
addikt

igen, eddig nem is volt az.....de ez az iLife A6/X623 már az....nézzétek a képeket és a feedback-es képeket.

Xiaomi 13 eu dev...

(#955) picur10 válasza tibcsi0407 (#950) üzenetére


picur10
aktív tag

Rákerestem, nekem is kijár egy küszöb, talán cserélhető valami ilyesmire:
http://www.parketta-zona.hu/Valtosin_furatlan_Roll_10cm_szeles_ezust_300cm.html

[ Szerkesztve ]

(#956) tibcsi0407 válasza picur10 (#955) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Van ez, csak meg kell találni. :)

https://utdetailing.hu/

(#957) Steady74 válasza retesz147 (#948) üzenetére


Steady74
addikt

Határozottan nem.

(#958) Timmcsy


Timmcsy
tag

Kezdődik a Xiaomi árának csökkenése, 229,99 a geekbuying-on (közelíti az iLife 6om árát), kár, hogy itt nincs valami trükkös szállítás. Esélytelen, hogy egy robot átcsússzon, ugye? :) Biztos gearbesten is megy majd még lejjebb...

[ Szerkesztve ]

(#959) Timmcsy válasza retesz147 (#954) üzenetére


Timmcsy
tag

Hmm, ez szép találat, érdekes. Vajon rátehető lenne a sima A6ra a watertank, vagy magának a gépnek is tudnia kellene valami plusz vízkiengedő funkciót?

(#960) retesz147 válasza Steady74 (#957) üzenetére


retesz147
addikt

A GB-n vásárolhatónál határozottan nem tudja, az álltalam linkelt Alisnál határozottan tudja.
Szóval új van a nap alatt A6/A623 alatt.

Timmcsy:
Jókor vettem Xiaomit... :W
Sajnos nem tudtam kideríteni, hogy az összes A6 kompatibilis-e ezzel a vizes tankal. Szinte sehol semmit nem találtam róla (Yt-n se). Pedig engem is érdekelne, mert úton van egy.

Xiaomi 13 eu dev...

(#961) wierra válasza qqzs (#943) üzenetére


wierra
senior tag

Konkrét adatokkal hatékonyabb lenne a segítség.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#962) wierra válasza retesz147 (#960) üzenetére


wierra
senior tag

249 USD-re + szállítás végösszegére nyugodtan számolj rá vám + ÁFA-t. Úgy már nem is olyan jó az ajánlat.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#963) retesz147 válasza wierra (#962) üzenetére


retesz147
addikt

Igazából nem a mostani árra írtam, hanem arra, hogy valszeg 1-2 hónapon belül sokat fog esni az ára.

Xiaomi 13 eu dev...

(#964) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello,
Valakinek esetleg tapasztalata? Dirt Devil M607 - céges ajándékként kaptam, nem vennék ilyet magamtól - bekapcsolásra nem indul semerre. Akku jó, bekapcsolva sem esik le a fesz. Bekapcsolásra a power LED felvillan, majd az akku LED pirosan világít, ez azt jelentné, hogy
- nincs a talajon (de ott van)
- nem jól tetted vissza a tetejét (de)
- töltés közben bekapcsoltad (nem)
Látott már valaki ilyet?
Köszi minden tippet :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#965) Turbobacsi válasza Timmcsy (#959) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

szvsz: a gravitáció által kicsorog belőle: így nem sok értelme van

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#966) tibcsi0407 válasza hcl (#964) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nincs valamilyen szenzor leragasztva esetleg?

https://utdetailing.hu/

(#967) hcl válasza tibcsi0407 (#966) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Semmi... Ami látszik, az nem.
Ezen a képen (hibás SSL cert, ez az egy kép van az egész neten) látszi, hogy mi van benne. A kép szerinti bal felső oldalán a nyákon van egy optokapu, az érzékeli a tetőt, illetve azt nem tudom, hogy a porszívő szája körüli (kis nyílás a gép alján) két szürke izé micsoda? Mert azok figyelik a portartályt, gondolom.
Szét még nem szedtem, meglátom holnap, hogy lehet gariztatni, majd ha macerás, szétkapom :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#968) tibcsi0407 válasza hcl (#967) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hát ez tényleg nincs túltolva. :D Nincs több ötletem sajna.

https://utdetailing.hu/

(#969) ANOka válasza picur10 (#955) üzenetére


ANOka
őstag

Ezt utána milyen ragasztóval ragasztod le pl. egy linóleum - metlaki kombóra?

(#970) hcl válasza tibcsi0407 (#968) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

No para, gondoltam hátha valaki már túrta :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#971) picur10 válasza ANOka (#969) üzenetére


picur10
aktív tag

Mit tudom én, soha nem használtam ilyet, csak guglit. :P
[link]

De ezt csavarozni kell:
[link]

Ez meg öntapadós (ha jól értem)
[link]

De mint írtam, soha az életben nem csináltam ilyet, szóval egy szakembert kellene megkérdezni. :K

[ Szerkesztve ]

(#972) wierra válasza ANOka (#969) üzenetére


wierra
senior tag

Két komponensű epoxy ragasztóval (epokitt), vagy F.BS szilikon-alapú ragasztóval. ;)

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#973) ANOka


ANOka
őstag

(#971) picur10, (#972) wierra :R

A küszöb helyett ~10 cm széles jöhet csak szóba!

[ Szerkesztve ]

(#974) qqzs válasza ANOka (#973) üzenetére


qqzs
őstag

a linkelt 10 centis 25ezer ft 3 meter abbol mondjuk eleg 3-4 ajtora . Picit tobbert mar kuszobos is megcsinalja, nekunk hat ajtora szalcsiszolt inox kuszobot hajtott es felszerelt 6 ajtora panelba.
A burkolat valto meg nem kuszob, csak arra valo hogy a ketfele burkolat csatlakozasat eltakarja, pl laminalt padlo- padlolap vagy szonyeg-padlolap stb.

Eladó: GTS450

(#975) retesz147


retesz147
addikt

Ismeritek ezt az oldalt DBAY Store? Megbízható lehet? Sajnos nincs Paypal-os fizetés.
Ha jól látom, ezek refurbished gépek.

Xiaomi 13 eu dev...

(#976) qqzs válasza retesz147 (#975) üzenetére


qqzs
őstag

Szerintem kamu ceg. Nincs term and conditionjuk es nem adnak meg ceg nevet se ceg reg szamot.

Eladó: GTS450

(#977) ribarszki válasza retesz147 (#975) üzenetére


ribarszki
őstag

Ez átverés. 980-as roomba 83 dollárért? :D

(#978) Mosqu!to válasza retesz147 (#975) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Tele van ilyen fake oldalakkal a net. Az a különös ismertetőjegyük, hogy van csomó termék kb normál áron, és 1-1 termék őrült akcióban (roomba top széria 80% feletti akcióban, hát persze).

De amúgy ahogy qqzs is írta, hiányoznak egyéb kötelező dolgok, valamint amerikai telefonszámuk van angol címmel, na és persze a címen egy keresház szerepel, semmilyen store nincs.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#979) retesz147 válasza Mosqu!to (#978) üzenetére


retesz147
addikt

Igen, közben kutakodtam....

A fizetésnél Alis oldal van kivágva a Payment rész :)

Fake az egész...

Xiaomi 13 eu dev...

(#980) sagit válasza Mosqu!to (#944) üzenetére


sagit
addikt

Régi scooba 385, de borzalmasan zavaró hogy állandóan eltéved. Amúgy a felmosás milyenségével elégedett vagyok csak nagyon kényelmetlen egy xiaomi mellett.

A moppos nedves áttörlés is elég lenne napi szinten, akkor kézzel felmosok majd hetente-két hetente és kész. Én várom nagyon ezt a kis kütyüt, a mostaniba teljesen bele vagyok szerelmesedve egy Roomba 620 után.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#981) Mosqu!to válasza sagit (#980) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Én is épp így vagyok vele, nincs nagy kosz, de rendszeres, hogy a kutya összetapicskolja a padlót, ami pont egy ilyen sima mopolással eltűntethető.

Mellesleg amúgy is mopot használok felmosásra, csak kézit.

Amúgy én is ezt mondogattam, hogy majd 1-2 hetente porszívózok, de hogy őszinte legyek amióta megvan a Xiaomi, azóta egyszer porszívóztam, akkor is inkább a szőnyegek miatt, szóval gyanítom, hogy a felmosás is tavaszi nagytakarítással jönne max elő :D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#982) wierra válasza Mosqu!to (#947) üzenetére


wierra
senior tag

Az új Xiaomi MiJia Roborock Sweep One leírása magyarul.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#983) Mosqu!to válasza wierra (#982) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Azért van pár fura dolog ebben a cikkben:

Egy új, növényi (bionikus) nedves tisztítási rendszert használ.

Erről nem derül ki, hogy mi ez.

A belső szűrő automatikusan felszívja a vizet, és mindig megfelelő vízmennyiséget biztosít. A szennyeződéseket a vízben is szűrheti.

Hogy szívja fel egy szűrő a vizet, pláne ha belső? Mit jelent az, hogy vízben IS szűrheti?

Felszerelték egy saját fejlesztésű, nagy pontosságú LDS érzékelővel, amely képes szkennelni a helyiséget 5 x 360 ° / sec-on egy eredeti SLAM algoritmuson keresztül.

Ebben nincs semmi újdonság, az előzőn is ez volt.

A porszívó akkuja is nőtt, már egy 5200mAh kapacitású akkumulátort tartalmaz

Eddig is ekkora volt.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#984) ANOka válasza Mosqu!to (#983) üzenetére


ANOka
őstag

Tudod: ez NER kompatibilis cikk lett! :D

(#985) Silent77 válasza Mosqu!to (#983) üzenetére


Silent77
veterán

Az akkut gondolom úgy értették, hogy szoftveresrn javítottak picit és ezzel nőtt az üzemidő.
Nem mintha eddig kevés lett volna. :)
A többi meg, leírtad. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#986) Mosqu!to válasza Silent77 (#985) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Amúgy a cikk kísértetiesen hasonlít az egyik korábban linkelt cikkre (vagy lehet nem linkeltem, de olvastam tegnap). Tisztán látható volt, hogy kínairól google translate segítségével fordították angolra. Gyanítom, hogy a cikk írójának ezt sikerült tovább fordítania magyarra.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#987) wierra válasza Mosqu!to (#986) üzenetére


wierra
senior tag

Nyilván nincsenek nagy csodák. Ellenben aki nem tud angolul és nem akar kínlódni a google translate-tel, az egyszerűbben tud információhoz jutni. :U

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#988) Mosqu!to válasza wierra (#987) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Ha már létrehozok valamit, az ne egy copy-paste legyen (pardon, fordítás), hanem valós tartalom.
Ha úgy van, akkor ki kell hagyni az olyan infót, amit nem tudunk értelmezni, ahelyett, hogy ellenőrizetlen - értelmetlen tartalmak kerülnének bele.

Legalábbis én így publikálnék, de bocs, ha ezzel megbántottalak.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#989) tibcsi0407 válasza Mosqu!to (#988) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Kínai termékekről nem könnyű első kézből információt kapni, így mindenképpen átmegy egy dupla fordításon.
Az persze más kérdés, hogy lehet szépíteni itt-ott a megfogalmazáson, vagy kihagyni, ami nem egyértelmű.
De akkor meg az lenne a baj. :)

https://utdetailing.hu/

(#990) wierra válasza Mosqu!to (#988) üzenetére


wierra
senior tag

Engem ugyan nem bántottál meg, nem az én kezem munkája az ismerető...vagy fordítás. :P

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#991) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Geekbuying-on
Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner 2
$450
MIJROT kuponnal

(belpiacos ár $380)

[ Szerkesztve ]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#992) retesz147


retesz147
addikt

Vasárnap délelőtt Gearbest EU raktárból megrendelt ilife A6 robot most érkezett meg.
Nagyon szép időt futott! :C

Boldogság van, viszont csak hétvégén lesz időm kipróbálni. Majd írom a tapasztalatot a magas szőnyegekkel kapcsolatban.

Xiaomi 13 eu dev...

(#993) retesz147


retesz147
addikt

Ismeritek? iLife X620. Ha jól látom random a takarítási mód, de van egy kis félrevezető a videóban.
Vagy tán szisztematikus?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#994) Mr.Csizmás válasza retesz147 (#993) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

öööö, egyik vágókép szerint van szisztematik is, de nem látom a xiaomi féle vezérlőgombát a tetején :U :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#995) retesz147 válasza Mr.Csizmás (#994) üzenetére


retesz147
addikt

Valóban megtévesztő.
Viszont az Alis árakból 220 USD környéke kiindulva random lesz.
2 kefés, főkefés, feltörlős, szisztematikus ennyi pénzért 'ingyen' lenne.

Valszeg csak van benne egy program, ami hasonlít a szisztematikus mozgására...

Xiaomi 13 eu dev...

(#996) Mr.Csizmás válasza retesz147 (#995) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

giroszkópos? az átmenet a kettő között. azoknak meg nincs vezérlőgombájuk.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#997) retesz147 válasza Mr.Csizmás (#996) üzenetére


retesz147
addikt

Miben jobb egy giroszkópos egy "butától"? Mit képes érzékelni a giroval, szőnyeget?

Xiaomi 13 eu dev...

(#998) Mr.Csizmás válasza retesz147 (#997) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

navigálni, de csak inerciális alapon, magyarul ha felveszed és leteszed máshol, azzal átb*szod a fejét :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#999) ultio


ultio
senior tag

Na megjött a Xiaomi robot. De nem küldtek hozzá adaptert, pedig rajta van a listán (Delivery list).
Hol lehet reklamálni?

rasti rusti

(#1000) Mosqu!to válasza ultio (#999) üzenetére


Mosqu!to
addikt

100 forint egy olyan adapter bármelyik hiradástechnikai boltban, szerintem ezen ne rugózz :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.