Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:40:46

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdésed a témában feltennéd, kérlek olvasd el az alábbi ÖSSZEFOGLALÓT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) ANOka válasza ribarszki (#850) üzenetére


ANOka
őstag

Köszönöm! :R
De, az egészet.
Nem tudtam, hogy a kefe további alkatrészeire szedhető! :o Akkor azt majd beszerzem itthonról.

"Kövön" (Ilyesmi a felület (link #2), csak a minta más. Lehet, hogy ez tényleg metlaki, habár nem tudom, hogy mi az. :F), linóleumon meg kb. 1 négyzetméternyi szőnyegen van használva.

[ Szerkesztve ]

(#852) grafur válasza wierra (#842) üzenetére


grafur
csendes tag

Köszönöm, akkor egy ilyen szettre lecsapok! :)
Köszi a magyarítás tippet is; igazából én az angollal jól elvagyok; nekem az úgy már tökéletes. VAGY esetleg ezzel a robot hangja is lecserélhető magyarra?! (A család lehet örülne neki :) )

(#853) wierra válasza grafur (#852) üzenetére


wierra
senior tag

A hangcsomaghoz szerintem nem fognak nyúlni, így max angolul tud jelezni.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#854) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Most szólt a feleségem,hogy valami csomag jön, hívta a futár. Lehetséges,hogy a 08.31-én rendelt porszívóm érkezett meg?

A tracking nem frissült, vártam valami második csomagszámot, de nem jött.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#855) Silent77 válasza V.Stryker (#854) üzenetére


Silent77
veterán

Mi volt a tn?
Elé raktad a 1550-et? Mert akkor lesz teljes a tn. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#856) Atomgeszi válasza Silent77 (#855) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Megy az 1550 nélkül is, csak az https://track.aftership.com/dpd-uk/xxxxxxxxxxx oldalon kell követni. ;)

(#857) DriveR_Art


DriveR_Art
csendes tag

Sziasztok!

ILIFE A4S-hez nem tudtok valamilyen kuponkódot? Köszönöm az esetleges válaszokat!

[ Szerkesztve ]

15 éve a prohardveren...

(#858) V.Stryker válasza Silent77 (#855) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ezt látom szinte a második naptól csak:

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#859) Atomgeszi válasza V.Stryker (#858) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az érdekes.. Checkolás nélkül eljutott volna egészen a házig?!?!

(#860) V.Stryker válasza Atomgeszi (#859) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Még nem tudni biztosan. Ha újra jelentkezik a futár, meglátjuk. :)

Ami furcsa, hogy a vásárlások menü alól eltűnt ez a vásárlás pár napja. Mobil appon keresztül látszik csak.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#861) Silent77 válasza Atomgeszi (#856) üzenetére


Silent77
veterán

Tudom, elég csak a dpduk oldalára menni, ott is lehet követni. ;)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#862) V.Stryker válasza V.Stryker (#854) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem ez jött meg. :O

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#863) Atomgeszi válasza V.Stryker (#862) üzenetére


Atomgeszi
veterán

:(

Viszont nem akarlak megrémíteni, de ennyi idő alatt nekem már itthon berregett a Xiaomi.

Kérdezz rájuk supporton,hogy mi van a TN-eddel szerintem..

(#864) qqzs


qqzs
őstag

Az euexpress belassult. Nalam ez a helyzet

Picit visszaterek a multkori V5SPRO, A6, Xiaomi irasomhoz amivel nem akarnek megint melyik a jobb stb vitat gerjeszteni csak nalam megint elojott egy erdekes tapasztalat.

A6 , V5spro, Xiaomi sorrendben probaltam oket, aminek eredmenye az lett hogy az emeletre is jon most egy xiaomi.

Csak roviden a az elso benyomasok. A6 csendes, tok jol mukodik, teteje pormagnes. Kivancsisagbol mire lehet kepes egy olcsobb kozepkefenelkuli. V5spro ugyanugy mindent felsziv kb olyan csendes, kissebb tartaly kisebb hepa filter. Xiaomi jo nagy, jo hangos, szuper a terkepezo mod gyorsan vegez, szuper az app, es kifuvas alajan szuper szivoero. De a tartalyt valahogy sosincs ugy megtomve mint a elozo kettonel. A csaladi hazba vegul vettunk meg egyet sok szoba emelet miatt a butak sose vegeznek rendesen. Csak padlolap es laminalt padlo van. Es asszony azt mondta jéé nem poros a badlo ezt sose mondta az elso ketto utan

Most tortent egy olyan hogy A6ot kolcsonadtam es csak a v5 spro volt a regi lakasban ahol a nagyszobaban padloszonyeg van. Nem is nagyon hasznaltuk mert se fokefe meg tul kicsi tartaly meg alig sziv , szoval elado sorba kerult. De azert csak leraktam es minden nap megtoltotte a tartaly egy 20m2 nappalin. Minden egyes alkalommal uriteskor elcsodalkoztam hogy a fenebe szed ez ossze ennyi cuccot fokefe nelkul szinte semmi szivoerovel. Erre eszembe jutott hogy holnap visszahozom a xiaomit kivancsisagbol. Elso menet utan eleg nagy csalaodas mert hianyzott az a "Hogy a fenebe szed ossze ez ennyit" erzes.
Ezutan leraktam v5sprot ami meg ennyit osszeszedett. (jobbra a xiaomi)

Az en konkluziom a kovetkezo.
Xiaomi:
Egyetlen elonye a xiaominak (az app stb csilivilin kivul ami tok jo) hogy isten hata mogul is visszatalal. Nagy csaladi hazba (ahol nincs kuszob) emiatt ez a jo valasztas.
Padlolap/lamianalt padlon eleg egyszer is napi hasznalat soran ha kimaradnak napok mar 2x rakuldonem. A padloszonyeges szobakra meg 3x is meg akar napi hasznalatban is.
Meg egy szemelyes negativum ami inkabb engem minosit :) hogy meg mindig nem tudom egybol kinyitni a tartaly a hepafilter mar megtanultam kivenni. Mindketto egy mozdulat de valahogy nem esik kezre a tartalynyitas, sokszor odaadom az asszonyak hogy nyissa mar ki :)
V5spro:
Valami x akta miatt jobban takarit meg a maxon meno xiaomitol is ugy hogy szinte semmi levego nem jon ki belole es fokefeje csincs. Az osszes babos rizses youtube video ellenere valodi elthelyzetben. Es nem tenyezo a xiaomi okossaga miatti gyorsasag mert a vele nyert idot elvesztjuk ha tobbszori menet kell ugyanahoz a tisztasaghoz,
Kicsi tartaly tobbszor uritendo es mindig(most pl harmadszor :) ) elakad a forgoszekek labai kozt. Ha csak par helyiseg van es a rakosgatas nem gond akkor ez a jo valasztas vagy hasonlo

(most leraktam a v5sprot hogy a kepen levo teszt utan mit szed meg fel, majd updatelek)

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#865) Atomgeszi válasza qqzs (#864) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Takarítási időben melyik mennyit megy?

Amúgy amit észrevettem, hogy sokszor hiányzik a két oldalkefe a Xiaomi-ról. Néha csak azon múlna egy egy morzsa. Persze nálam lényegtelen, mert napjában 2x25-30 perc alatt megcsinálja a lakást, szóval arányaiban nem veszem észre hátrányát, csak hétvégén, amikor látom is. :)

Cserébe az app-ja nagyon jó, jó érzés, hogy otthon sem vagyok és mire hazaérek pont végez a takarítással, és erről üzenetet is küld. :D

(#866) Gsx-rr válasza qqzs (#864) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Es ha 2x takarittatsz a Xiaomival, mennyit szed fel maga utan?

(#867) Dr. Gonzο


Dr. Gonzο
senior tag

Nagyjából 1 hónapja van meg az ilife V7, ami kb 60 négyzetméternyi egybefüggő területet vett bírtokba. Ez egy szoba, előszoba, fürdő és konyha. A gyerekszobát nem látogathatja, tulajdonosa félti a széthagyott játékait! :DDD Tudni kell, hogy a csajok hosszú hajasak, ez látszik is a főkefén és a tartály tartalmán. Alkalmanként egy shih-tzu kutya is a képben van. Szőnyeg egyáltalán nincs, laminált padló és járólap a takarítandó felület. Minden nap egyszer van kimenője a robotnak és számunkra is érthetelen az összegyűjtött napi szemétmennyiség. Most nagyjából 1 hete nem volt otthon a kutya és mégis jelentős mennyiség gyűlik össze, nem is értjük. Honnan jön ez össze? :F Megtanultuk a robot ellenségeit, lelógó cipőfűző, laptopkábel, lelógó hosszú függöny stb elhelyezni, hogy zavartalanul dolgozhasson. Üzemideje elég változó másfél órától akár 3 óráig is képes sétálni. Viszont munka közben érdekes módon a dokkoló kőrnyékét kerüli, így azt a részt nem takarítja fel alaposan! A munka végeztével a dokkolóra mindíg hazatalál kivétel nélkül. Mivel sokan írták, hogy az övék nem mindíg talál haza, ezért próbáltam átverni, megzavarni. Ha a házával szembe közel "falat" teszek amiről visszaverődhetnek a jelek, akkor teljes a tanácstalanság, össze-vissza cikázik a dokkoló kőrnyékén. Mivel nálunk alapból nincs semmi a közelében, így gond nélkűl mászik rá a csatlakozókra. Ha úgy gondolja, hogy eleget takarított, akkor belassít, párat cikázva keresi a dokkoló jelét. Ha nem találja hamar, akkor falkövető üzemmódban addig megy amíg az útjába nem esik.
Maximálisan elégedettek vagyunk, megfizethetetlen az érzés, hogy nem ragad semmi a talpunkra ha épp úgy van kedvünk közlekedni a lakásba. Mindennapos tisztaság fogad minket, mire hazaérünk a munkából. Asszony boldog, gyerek imádja, kutya menekűl én meg vigyorgok! :D

[ Szerkesztve ]

(#868) Steady74 válasza Dr. Gonzο (#867) üzenetére


Steady74
addikt

A6-tal ugyanez a tapasztalat, érződik a talpunk alatt, hogy nincs por a lakásban (vagy sokkal kevesebb). Első héten minden alkalommal telerakta a portartályát, most, a második teljes héten csak félig van a tartály. Hosszú hajakat csavarja főkefe tengelyére, így azt mindig ki kell vegyem. Család örül, jó vásár volt.

(#869) Turbobacsi válasza Steady74 (#868) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

+1!

(az ágy alatt állandóan por volt, most tisztaság, a "szőnyeg soha nem volt ilyen tiszta" mondta a feleség. kétnaponta szaglász körbe a menyét (A6), mindíg van anyag a tartályba)

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#870) Steady74 válasza Turbobacsi (#869) üzenetére


Steady74
addikt

lassan arra állok majd át, hogy 2 naponta meg a felső szintet fogja körbejárni, most hetente 1X csinálom meg, hogy felviszem. Ott laminált padló van, sokat szellőztetünk, így jön be a por rendesen. Érződik takarítás után, hogy Rozi tényleg járt ott :DDD

(#871) Atomgeszi válasza Steady74 (#870) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Jó nektek, nekem napi 2x megy.
Tetőtér(pozdorja mennyezet), + macska + hosszú hajú macskanő. :DDD
Mindennap van mit kiszedni a tartályból.

(#872) Turbobacsi válasza Atomgeszi (#871) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

+ ráadás: a macsek állandóan szemmetartja a menyétet :) koslat utána...

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#873) Steady74 válasza Atomgeszi (#871) üzenetére


Steady74
addikt

Kutya, 2 hosszúhajú fiatal ember egyed. Itt sem kevés a cucc, de igy a napi menet mellett tényleg kevesebb a szálló por is, ezt a sötétbarna szekrényen látom.

(#874) #54715584 válasza qqzs (#864) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nálam is megtelik az iLife két körben 46m2-en. Nem tudom hogyan csinálja, amikor van 1 szőnyeg + 2 kisebb lábtörlő. A múltkor jött a család és rácsodálkoztak, hogy milyen tiszta a szőnyeg. :D

(#875) farkas26 válasza Steady74 (#873) üzenetére


farkas26
Topikgazda

Mi is tapasztaltuk,hogy kevesebb a por a bútorokon,meg a szőnyeg is sokkal tisztább,én sose tudtam ilyen tisztára varázsolni a szőnyeget,pedig még szivaccsal is dörzsöltem azt már,de hála az A4s-nek már nem kell ilyet csinálnom. :DD

"A jövő sem a régi"

(#876) qqzs


qqzs
őstag

Sajnos a utolso tesztkep elmarad mert asszony nemtudta hogy teszt takaritas megy es elvitte masik szobaba.
Sajnos xiamomi masodik takaritast sem csinaltam

Egy erdekesseg tortent a xiaomival. Mikor visszavittem a hazba es leraktam kb 3 meterre a toltotol nem talalta meg osszevissza maszkalt ellenkezo iranyba pedig egy csomoszor volt ralatasa majd mikor 1 meterre leraktam kb 4 perc alatt talalta meg de ugy hogy elobb elment a szoba masik sarkaba. Ezt akkor nem ertettem.
Majd megfogtam es elvittem egy ket szobaval U alakban arrebb levo szobaba ahol leraktam es spot takaritast csinaltattam vele. Majd hazakuldtem. Es gondolkodas nelkul nyilegyenesen hazament harom ajton keresztul U alaku utvonalat megteve minden fele kereses nelkul. Na ha ezt megmagyarazza valaki akkor le a kalapom.

Valami olyasmit sejtek hogy a terkepet megjegyzi es terkepezes utan be tudja azonositani hol van ami alapjan egybolt tudja az utat vissza. Es azert nem talalta eloszor mikor leraktam mert az a szoba korbe lett pakolva dobozokkal igy nem tudta elhelyezni magat terben. Ez olyasmit jelent hogy nincs tavoli ravezetes mint a Ilifeba hanem csak valami nagyon kozeli.
De ez csak logikazas, mondja ha tudja valaki hogy tortent ez.

Eladó: GTS450

(#877) idegen lény


idegen lény
őstag

[link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#878) retesz147


retesz147
addikt

Srácok, egy viszonylag kicsi szobában van 2 gurulós "irodai" szék. Azokkal hogy boldogul egy Ilifa A6 pl?

Dr. Gonzο: köszi! ergó alá nem megy be (talán be se fér) de körülötte feltakarít?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#879) Dr. Gonzο válasza retesz147 (#878) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Nem veszi észre.Nagyott koppan és elfordul.

(#880) Mr.Csizmás válasza Dr. Gonzο (#879) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem a mitugrász (A4S) meg tud halni az ikea markus szék lábain, mert pont akkora hogy befér, de kitolatni a forgolódással már nem tud :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#881) Dr. Gonzο válasza retesz147 (#878) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Az enyém (V7) nem megy be alá, nem fér be a két görgő között. Körülötte simán feltakarít. Ha falkövetőben ér éppen oda, akkor szépen körbejárja a lábakat.

[ Szerkesztve ]

(#882) werszomjas válasza Mr.Csizmás (#880) üzenetére


werszomjas
őstag

Nálam a V5S Pro szintén elakad az ikea markus székben, de csak akkor, ha az a szőnyegen van, ha kihúzom a laminált padlóra, ott nem akad el benne.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#883) retesz147


retesz147
addikt

Srácok... 1,8-2cm vastag szőnyegre felkapaszkodik mondjuk az A6-os? :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#884) retesz147 válasza retesz147 (#883) üzenetére


retesz147
addikt

Közbejött egy telefon, lecsúsztam a szerkesztésről....

Ismerős is gondolkodik egy A6 vásárlásán, csak ilyen vastag szőnyegei vannak és hát, ez már elég netszes, nem?

Igazából nem "átmenetes" a szőnyeg, hanem olyan mint egy bútorlap, hogy a szélétől rögtön ilyen vastag, sőt, talán ott vastagabb is mint bent, a szövés miatt. "Így magyarázta ki Árpi:)"

Xiaomi 13 eu dev...

(#885) Steady74 válasza retesz147 (#884) üzenetére


Steady74
addikt

Sztem nem.

(#886) retesz147 válasza Steady74 (#885) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi!
Akkor azt mondod, nem akad el az érzékelője egy cca 2 cm-es szőnyegnél? Felmegy rá?
Akinek van A6-ja, megkérhetném, meg tudná mérni a hasmagasságot, vagy vmi 2cm-s tárgyon át tud-e menni?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#887) Turbobacsi válasza retesz147 (#886) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

egy pontosan 2 cm-es bútorlapnak küldtem neki: simán visszapattant róla (az ütközõ visszafordította róla) puhább 2cm vastag dolognak nem tudtam nekiküldeni...

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#888) Steady74 válasza Steady74 (#885) üzenetére


Steady74
addikt

Bocsanat egyel feljebb levo hsz-re akartam irni, h a 2 cm-es szonyegre sztem nem megy fel. Sry

(#889) retesz147


retesz147
addikt

Uhhh ezek nem jó hírek.... Hasmagasságot esetleg tud vki mérni még?
Így lehet meghiúsul a vásárlás, az én szőnyegem is 1,5cm-s..

Xiaomi 13 eu dev...

(#890) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

iRobot Scooba 450 esetleg Moneual Everybot RS500 tapasztalat valaki?

Szeretnék felmosó robotot, mert a fürdőben is állandóan foltok vannak, meg a kutya is kiissza a vizet a táljából, aztán belelép, és a világos járólapon széthordja.

Ez a kettő tűnik szimpatikusnak, előbbi mintha már nem lenne hivatalosan kapható, az utóbbi meg elég kevés vízzel gazdálkodik, de a teszteken jókat megy (kis területen).

Ha van itthon bárkinek ilyen, nagyon kiváncsi lennék a tapasztalataira.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#892) werszomjas válasza retesz147 (#889) üzenetére


werszomjas
őstag

Miért hasonlítotok egy bútorlapot egy szőnyeghez?

Nekem ikea ÅDUM szőnyegre, ami több mint 2 cm magas gond nélkül jár fel-le a V5S Pro.
Van hosszú szálú Hampen szőnyegem is, szintén 1,5 - 2 cm vastag, egyszer sem akadt még el benne.

Ha V5 boldgul vele A6-nak is kell.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#893) Steady74 válasza werszomjas (#892) üzenetére


Steady74
addikt

A mi szőnyegünk kb 1cm, az A6 hasmagassága is kb annyi. Nagyot döccen amikor felmegy. A 2 centire írtam, hogy szerintem nem, eléggé merevnek tűnt a szőnyeg a fotón. Aztán ki tudja, ki kellene próbálni.

(#894) Timmcsy válasza retesz147 (#886) üzenetére


Timmcsy
tag

Nekem a 0.7es kemeny labtorlore eleg hangosan megy fel. Magasabb nincs, de ebbol ketto van, ugyh holnap egymasra rakom oket es letesztelem, mit szol hozza az A6.

(#895) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

V5S Pro-ra mi volt eddig a legalacsonyabb ár?

(#896) retesz147 válasza Timmcsy (#894) üzenetére


retesz147
addikt

Nagyon szépen köszönöm! Mindenkinek!

Xiaomi 13 eu dev...

(#897) retesz147


retesz147
addikt

Sikerült fotókat beszereznem, meg a sajátomról is csináltam.
Elég masszív szőnyeg mindkettő, ismerősé (1,8cm) korrektül a végén visszahajtott, az enyém (1,5cm) talán laposabb.

Fotók.

Szerintetek meg tudja őket mászni egy A6?

Xiaomi 13 eu dev...

(#898) retesz147


retesz147
addikt

A keresgélésben az amazonon találtam elég sok véleményt, képet, videót. Lehet segít valakinek a választásban.

Amazon iLife A6 vélemények.

@Timmcsy: Nagyon hálás vagyok a segítségedért!! :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#899) Timmcsy válasza Timmcsy (#894) üzenetére


Timmcsy
tag

Megírtam privátban a tapasztalatokat, de közzé teszem, hátha mást is érdekel.

Vegyes lett a végeredmény, szerintem az 1.5 cm is necces kemény felület esetén. (Vastag gumi lábtörlővel teszteltem, aminek a teteje tapadós, így nem tudta eltolni egymásról a kettőt...)
- 1 cm-re simán rámegy
- 1.5-re hol felugratott, hol nem:
* ha egyenesen, lendületből ment neki, akkor felugratott és átment rajta többször is, de volt, hogy csak az orra ment fel és a kerekek megakadtak, így letolatott :(
* ha nincs lendülete, mert épp akkor fordult rá, vagy épp irányt módosított picikét, mert mondjuk került valamit, akkor meg sem próbálta, nekiment és elfordult. Valamint akkor sem, ha csak a sarkát kapta el a szőnyegnek, vagy nem volt rá teljesen merőleges az orrával.
-> Szerintem sok múlik majd a szőnyeg pontos anyagán és elhelyezésén, ha nagy tere van nekifutni, akkor jó eséllyel fel fog rá menni, de ha kis lendületet tud csak szerezni, akkor nem fog menni neki
- 2-vel meg sem próbálkozik, nekimegy és tovább áll

Fontos, hogy ezt vastag gumi lábtörlővel teszteltem, mert az első kép arról volt, persze most, hogy látom, rendes szőnyegről van szó, az 1.5 cm-re biztosan rámegy szerintem. Az 1.8-ról nem merek nyilatkozni, mert annak pont a széle vastag, ahol duplázva van. Ezt letesztelhetné valaki, akinek van szőnyege otthon, nekem csak lábtörlőm van... (Én lehet, megkockáztatnám ezt is, max. eladjátok. A két lábtörlő egymáson is hol 1.5, hol 1.7 cm magas volt, hol felment, hol nem és ez kemény anyag, a szőnyeget össze tudja picit nyomni...)

(#900) Turbobacsi


Turbobacsi
senior tag

2 hét használat után egy rövid összegzés (iLife A6)
2 naponta engedjük el a hálószobában (leginkább ide szántuk) de a nappaliban is megy kb. 1 órát
+ nagyon szűk helyre is betalál és ki is jön onnan
+ halk
+ a franciaágy alatt szépen kiporolt
+ a szőnyeg (macska)szőr mentes
+ a sarkok/szélek mentés is jól megy
- a szőnyeg kék, fekete részekkel: na ezen megbolondul néha, a szőnyeg fekete részein forgolászik, de aztán csak lemászik róla :)
összegzés: elégedettek vagyunk!

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.