Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:40:46

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdésed a témában feltennéd, kérlek olvasd el az alábbi ÖSSZEFOGLALÓT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) gyuzso válasza farkas26 (#1) üzenetére


gyuzso
tag

Szia! roborock s50 max robotporszivót vettem és nem akar sikerülni a telepités ios rendszerre, már az elején nem enged tovább kodot kér de nem kapok hogy tovább lépjek, hiába irom be a telefonszámot

(#12002) feherl


feherl
újonc

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni, hátha van rá megoldás, van egy S5 max-om lassan egy éve, teszi a dolgat rendesen , de az a hang amit a járólapon művel a fugán való áthaladás közben,na az rohadt idegesítő .szerintem az első kerék koppanása okozza , lehet tévedek . esetleg ötlet ,mit csináljak ... az újra burkoláson kívül :) . készítettem egy videót is a dologról,remélem meg tudjátok nézni. köszönöm előre is . üdv Laci

https://youtu.be/e-9n5r_arWo

(#12003) Pozsi85 válasza feherl (#12002) üzenetére


Pozsi85
tag

nekünk gen 1 vacuum nem csinálta, a mop pro detto ugyan ilyen mint neked. mi úgy hívjuk, mozdony amikor a padlólapon megy.

(#12004) noorbertt válasza feherl (#12002) üzenetére


noorbertt
őstag

S5 is ezt csinálja, mivel nálunk csak kis területen van ilyen felület így nem foglalkoztam még vele.
Esetleg kapd ki a kereket és ragassz rá valami puhább gumit.

(#12005) Begi válasza gyuzso (#12001) üzenetére


Begi
senior tag

Email cimes regisztracioval probaltad?

(#12006) feherl válasza noorbertt (#12004) üzenetére


feherl
újonc

igen valami hasonlót gondolnék én is, csak nem sok hely van hozzá, meg ugye nem kerek a forma van egy él a közepén, valószínűleg az esti takarítások elmaradnak :D

(#12007) noorbertt válasza feherl (#12006) üzenetére


noorbertt
őstag

Az a legegyszerűbb megoldás:)

(#12008) moriak


moriak
tag

Sziasztok,

Mai nappal vége a Blitzwolf BW-VC1 pályafutása, 1 évet sem bírt ki. Először a cliff szenzorok adták meg még magukat, most pedig a lidar sensor.
Részemről erősen nem ajánlott.

(#12009) hunluigi válasza moriak (#12008) üzenetére


hunluigi
senior tag

Hmmm... van pár Blitzwolf cuccom, eddig jók a tapasztalataim velük. Mondjuk a porszívóm nem onnan van.

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#12010) moriak válasza hunluigi (#12009) üzenetére


moriak
tag

Nekem is van LT1-es LED-es munkalámpától a kábelen keresztül a töltőig minden tőlük, de ez most öngól lett.

(#12011) hunluigi


hunluigi
senior tag

Mi van ezekkel? Unatkoznak? A második updatet kapja az s5max két héten belül. :N

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#12012) Gubu0101 válasza hunluigi (#12011) üzenetére


Gubu0101
veterán

Mop Pro-ra meg semmi,legalább is eu szerveren :(

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#12013) huliganboy


huliganboy
addikt

S5 max esetén a nomap zóna hogy kapcsolható ki? Ha felveszem a szónyeget pl?

(#12014) hunluigi válasza huliganboy (#12013) üzenetére


hunluigi
senior tag

Ha a nomop-ra gondolsz, roppant egyszerű. Ha ráadod a moptálcát, nem megy a nomop zónába, ha nincs rajta bemegy.

[ Szerkesztve ]

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#12015) huliganboy válasza hunluigi (#12014) üzenetére


huliganboy
addikt

Igen ezt kellene másképp... :DDD Fel akarom szedni néha a szőnyeget és alatta feltöröltetni. Ha rajta a mop nem megy a nő-mop zonára ha leveszem meg nem töröl fel.. :))

(#12016) herrká válasza moriak (#12008) üzenetére


herrká
senior tag

Az akku neked jó? Nekem 3 hónapja állt meg, nem veszi a töltést. A neten kutakodva kiderült, hogy tömegével halnak be egy éves koruk előtt az akkumulátorok és nincs lehetőség rendelni! Nagy nehezen a BG visszautalt 25 ezret.

(#12017) huliganboy válasza hunluigi (#12011) üzenetére


huliganboy
addikt

Mi home vagy roborock alkalmazásban használod? Mi homeban kapott legutóbb, de ezt amit jelze nem jelzi...

A két alkalmazás között meg resetelni kell wifit és kezdeni előről mindent!

(#12018) hunluigi válasza huliganboy (#12017) üzenetére


hunluigi
senior tag

Mivel van más xiaomi smart cuccom nálam mihome-ban van kezelve minden.

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#12019) huliganboy válasza hunluigi (#12018) üzenetére


huliganboy
addikt

Hmm.. Hivatalos vagy fordított Mi home-t használsz?

(#12020) hunluigi válasza huliganboy (#12019) üzenetére


hunluigi
senior tag

Nem vagyok oda a pimpelt dolgokért... hivatalos play áruházi.

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#12021) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Szabad ilyen Lild géppel foglalkozni?

(#12022) wagzo


wagzo
csendes tag

Sziasztok.
Xiaomi Vacuum Mop Pro.
Amikor az első térképézes volt, az alábbi térképet készítte.
Viszont a room6 nevű helyiség az lépcsőház és oda is állandóan menni akar, de mivel lépcső van, nyilván nem megy le. De kb. 4-5 percig forgolódik ott, mire rájön, hogy nem tud lemenni és akkor megy tovább a többi helyiség felé.
Hogyan lehetne a room6 és room5 helyiségeket véglegesen törölni a térképről. Mondjuk nem értem, hogy a room5-öt hogyan térképezte fel, mert az a ház falán kívül van, a szomszéd telkén lenne. :)

[ Szerkesztve ]

(#12023) huliganboy válasza wagzo (#12022) üzenetére


huliganboy
addikt

Virtuális fal? Nem tudom, hogy ezen verzió esetén elérhető e.

(#12024) mikesgabor válasza wagzo (#12022) üzenetére


mikesgabor
aktív tag

Virtuális fallal le tudod zárni a lépcsőt.Csak faltól falig kell húzni.Akkor már tudja,hogy azon túl ami van az őt nem kell hogy érdekelje.Rájön magától is csak időbe telik.
Hát a room5 az csak úgy lehetséges,ha átlátott a szomszédba.Törölni sajnos nem tudod.A megoldás csak az ha új képet készítessz és arra az időre kitakarod azt a részt ahol átlát.

(#12025) mikesgabor válasza wagzo (#12022) üzenetére


mikesgabor
aktív tag

Esetleg tökör nincs ami be tudott zavarni a room5-be?

(#12026) wagzo válasza mikesgabor (#12025) üzenetére


wagzo
csendes tag

A piros vonal mentén tükör van a falon. Az 1 és 2-es számmal jelölt helyiségeket nem is láthatja, mert fal van ott, továbbá a 2-es számmal jelölt világos kék helyiség pedig a házfalon kívül van - lenne.

(#12027) Janaboy


Janaboy
veterán

Robot felmosó mennyire a topik témája?
ILife W400 rol van vkinek tapasztalata?

Janaboy

(#12028) mikesgabor válasza wagzo (#12026) üzenetére


mikesgabor
aktív tag

és erről megy be.A játék ugyanaz.A térképezés idejére a tükröt le kell takarni.Majd utána virtuális fallal ki kell zárni.Amikor a beállítás után bemegy a szobába újra be fogja rajzolni,de a virtuális fal miatt nem fog foglalkozni vele és nem menti el sem a berajzolt részt.

[ Szerkesztve ]

(#12029) MBalu0001 válasza Janaboy (#12027) üzenetére


MBalu0001
csendes tag

Szeva!
Csak hogy az aldiba is kapható, (ha még kapható). 60 környékéért osztogatták..

Volt: xiowa light, Xiaomi gen1 ,roborock s50, Mi mop pro, Lenovo X1(360 s7(pro?)) roidmi eve plus, 360 S7,Dreame Bot L10 pro. Jelenleg:s5max, Roborock s7, 360 S10.

(#12030) MBalu0001


MBalu0001
csendes tag

Sziasztok!
Újabb robot került piacra, a xiaomi dream-től (ami eddig akkus álló porszívókat csinált) Dream F9 néven.

https://a.aliexpress.com/_dY6Pc5z

Spanyol és lengyel raktárból is rendelhető.

[ Szerkesztve ]

Volt: xiowa light, Xiaomi gen1 ,roborock s50, Mi mop pro, Lenovo X1(360 s7(pro?)) roidmi eve plus, 360 S7,Dreame Bot L10 pro. Jelenleg:s5max, Roborock s7, 360 S10.

(#12031) Janaboy válasza MBalu0001 (#12029) üzenetére


Janaboy
veterán

Igen, láttam tegnap.
A kerdes inkább a tapasztalatra ment, de jelek szerint nincs senkinek :)

Janaboy

(#12032) MBalu0001


MBalu0001
csendes tag

Sziasztok!

Van valaki akinek volt már 360 gépe meg xiaomi is?
Összehasonlítva a 2 márkát, vélemény?

Volt: xiowa light, Xiaomi gen1 ,roborock s50, Mi mop pro, Lenovo X1(360 s7(pro?)) roidmi eve plus, 360 S7,Dreame Bot L10 pro. Jelenleg:s5max, Roborock s7, 360 S10.

(#12033) neural2


neural2
friss újonc

Sziasztok!

Vettem a napokban egy BlitzWolf bw- vc2-es robotporszívót. Letöltöttem a Blitzwolf clean applikációt, viszont az az eddigi tapasztalatom, hogy a robotporszívó állapota gyakran offline lesz az applikációban.
Olyan mintha elveszítené a porszívó a kapcsolatot a wifi-vel. A wifi 2.4Ghz-es.
Az üzenet az applikációban: Device is offline
Tud valaki megoldást a fenti problémára?

(#12034) MBalu0001 válasza neural2 (#12033) üzenetére


MBalu0001
csendes tag

A blitzwolf sajnos ilyen..
Jó készülék lenne ha a blitzwolf nem hagyná magára, értem ezalatt ritka frissítés, porszivóhoz 0 alkatrész ellátottság..(alkatrész alatt nem a keféket meg a szűrőt értem, hanem a többit..).

Volt: xiowa light, Xiaomi gen1 ,roborock s50, Mi mop pro, Lenovo X1(360 s7(pro?)) roidmi eve plus, 360 S7,Dreame Bot L10 pro. Jelenleg:s5max, Roborock s7, 360 S10.

(#12035) neural2 válasza MBalu0001 (#12034) üzenetére


neural2
friss újonc

Maga a keszulek az nagyon szepen takarit, erosebb is a szivoereje mint a korabban kolcsonkapott xiaomi roborock S50-nek, de az applikacio - robotporszivo kapcsolat nem stabil sajnos es ez picit bosszanto. Illetve meg az se a legjobb hogy max 1.5cm-es kuszobon tud atmenni. Jelenleg azonban 80.000 Huf korul nem nagyon tudtam mast venni, a xiaomi S6 majdnem duplaannyiba kerul..

(#12036) MBalu0001 válasza neural2 (#12035) üzenetére


MBalu0001
csendes tag

Igen ezt mondtam, nagyon jó kis gép lenne ha a BW nem hanyagolná el a dolgokat..Néztem teszteket, csak nem emléxem hogy a 360 nak vagy az s6 vagy az s7 mászott meg 2,4-es küszöböt..

Volt: xiowa light, Xiaomi gen1 ,roborock s50, Mi mop pro, Lenovo X1(360 s7(pro?)) roidmi eve plus, 360 S7,Dreame Bot L10 pro. Jelenleg:s5max, Roborock s7, 360 S10.

(#12037) neural2 válasza MBalu0001 (#12036) üzenetére


neural2
friss újonc

elso robotporszivonak jo egyebkent :) aztan ha nagyon bevalik es blitzwolfeknal nem hajlandoak a szoftveres reszben erosodni, akkor majd nezek egy kiforrottabb, jobban tamogatott tipust.
Elvileg amugy az elso verziokhoz kepest mar javult a blitzwolf app-ja, de jok lennenek a rendszeres javitasok/upgrade-ek.

(#12038) MBalu0001 válasza neural2 (#12037) üzenetére


MBalu0001
csendes tag

Persze hogy jó, sokkal jobb mintha egy véletlenszerűvel kezdesz, bár el kell kezdeni valahol :) ne érts félre én kedvelem nagyon, olyan dolgok vannak benne amik pl.:kb egyikbe se volt akkor.. csak nem értem miért hagyták magára, simán felvehette volna a versenyt a xiaomival ha nem hagyják magára, nekem is van az egyes csak az akksival van szívás egyre több az olyan poszt, panasz hogy az akksi megadja magát..és szerezni kb nem lehet..vagy egy lidar esetleg kerékcsere lehetetlen mert NINCS...mondjuk én megoldottam de azért na..

[ Szerkesztve ]

Volt: xiowa light, Xiaomi gen1 ,roborock s50, Mi mop pro, Lenovo X1(360 s7(pro?)) roidmi eve plus, 360 S7,Dreame Bot L10 pro. Jelenleg:s5max, Roborock s7, 360 S10.

(#12039) neural2 válasza MBalu0001 (#12038) üzenetére


neural2
friss újonc

Erdekes, mert tegnap visszajott az offline allapotbol a BW porszivo, egyelore nem tudom ez mitol fugg. Remelem azert a jovoben foglalkoznak majd valamicsket az app-al is :)
Hat ha nincs alkatresz akkor pedig remelem nem nagyon fog elromlani a mienk...
Irni fogok majd a BW vc2-rol ha mar kirapasztaltuk a kicsiket

(#12040) Magicrat válasza humigabi (#11958) üzenetére


Magicrat
tag

Szia!

Megkérdezhetem, hogy a Mop PRO-hoz kellékeket honnan rendeltél? Xiaomitól vagy valami alis cucc? És ha utóbbi, akkor gondolom gond nélkül kompatibilis....

Köszi
Mr

(#12041) humigabi válasza Magicrat (#12040) üzenetére


humigabi
aktív tag

Szia!

Rendeltem a Xiaomishop-tól is, meg Aliról is, de ami az Alitól jött, az is gyári csomagolású Xiaomi volt, teljesen u.a. mint amivel szerelve van. Csak szettben lényegesen olcsóbb kintről, mint itthon.

Üdv:

humigabi

(#12042) axlfsi


axlfsi
veterán

Sziasztok!

Sajnos, amit 3 hónapja rendeltem és nagynehezen megérkezett Bangoodról, az egy gyenge utángyártott valami; minden második kefe és szűrőre error-t mond a gép és nem fogadja el (nem is értem, mert látszólag jónak kellene lennie).
Az anyagminőség és ugy egyáltalán, az egész teljesen más, egy gyenge utánzat (a kefehenger két végéről pl. nem is leszedhető az a két korong, hanem fixen áll rajta, ...).

Ezt NE vegyétek meg, egyáltalán nem ajánlom.

S5 Max-hoz tudnátok ajánlani Ali-ról (vagy máshonnan; BG, GB, eBay, ...) olyan tartozék szettet, ami eredeti vagy legalábbis, jó tapasztalaitok vannak vele? :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#12043) humigabi válasza axlfsi (#12042) üzenetére


humigabi
aktív tag

Szia!

Itt nézz körül Tartozékok

Üdv:

humigabi

(#12044) axlfsi válasza humigabi (#12043) üzenetére


axlfsi
veterán

Szia!

Köszönöm, Ali-t ismerem és a keresőjét is :) ... de a rengeteg találat közül még mindig nem derül ki, hogy melyik az eredeti és melyik egy hitvány utángyártott vacak.

Van esetleg saját tapasztalatod, bevállt eladó, akiről tudod, hogy eredetit/jó minőségű utángyártottat árul?
... olyat keresek.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#12045) Erdei88 válasza axlfsi (#12044) üzenetére


Erdei88
veterán

Én innen rendeltem

Viszont ahogy régebben beszéltünk róla, ez a kefe nem jó a Mop Pro-hoz.
Úgy, hogy ez drága próba volt. :O

(#12046) axlfsi válasza Erdei88 (#12045) üzenetére


axlfsi
veterán

Köszi a store linket, igen, Ők az eredetinek tűnnek, szét is nézek, ...

Mop Pro? ... nekem nem rémlik a beszélgetés, szerintem nem velem beszélted.
Én csak az S5 Max-ot ismerem, nekem olyanom van...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#12047) Erdei88 válasza axlfsi (#12046) üzenetére


Erdei88
veterán

Már egy külön gondolat akart lenni. :B
Innen indult anno a beszélgetés

(#12048) humigabi válasza axlfsi (#12044) üzenetére


humigabi
aktív tag

Oké, megértettem.

Nekünk Mop Pro-nk van, ahhoz rendeltem Aliról szettben cuccokat, amihez oda volt írva, hogy eredeti gyári. Megjött, Xiaomi dobozokban és kottára u.a. minden, mint ami gyárilag benne van.
Szóval ha keresel olyat, amihez ez oda van írva, jó eséllyel gyárit kapsz.

humigabi

(#12049) humigabi válasza axlfsi (#12046) üzenetére


humigabi
aktív tag

Bocsi, én is innen rendeltem, de csak most jöttem rá, hogy ez az az oldal az Alin belül.
Nem ugrott be, csak így.

Innen nyugodtan rendelhetsz (3 hét alatt itt volt)

Üdv:

humigabi

(#12050) humigabi válasza Magicrat (#12040) üzenetére


humigabi
aktív tag

Szia!

Kis segítséggel a fórumtársak rávezettek, honnan is rendeltem a Mop Pro-hoz a tartozékokat Tartozékok

Üdv:

humigabi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.