Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:40:46

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdésed a témában feltennéd, kérlek olvasd el az alábbi ÖSSZEFOGLALÓT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) Lasersailing válasza ricogsm (#25000) üzenetére


Lasersailing
senior tag

Valaki itt nekem válaszban küldött egy videót - persze angolul van...
Röviden leírom amit a videóban látok értelemszerűen tapasztalat nincsen. L10-s:
- van benne kamera - akadályelkerülés, videómegfigyelés otthonról, tárgyakról mutat képet miért nem tudott az adott helyen takarítani
- dokkolóról is indítható
- tisztítószer adagolás automata
- porszák telítettség jelzése
- 3 helyett 4 térkép kezelése
hogy melyik mennyit ér meg Neked azt Rád bízom, 400-ért én sem vettem volna meg a fentiek miatt, az mondjuk egyértelmű...

(#25002) mauimagic


mauimagic
aktív tag

Megjött ma a Roidmi EVA, egyelőre csalódás. A xiaomi home appal elég használhatatlan.
A Roidmi appal adok még egy esélyt neki...ott be lehet állítani, hogy melyik helyiséget mikor porszívózza? A xiaomi appban csak az egész lakást lehet.

Azt se tudtam, hogy mindig mos is, ha fennt van a mop, és a szőnyegeket úgy ki is hagyja.

Olyan gép, ami tud moppal is csak porszívózni és van gyűjtője is, az milyen áron van?
Vagy van olyan gép max 200 körül, ami porgyűjtős, akár mop nélkül?

(#25003) Graphics válasza mauimagic (#25002) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez eddig beállítási kérdés.

De vásárlás előtt elolvastad a tesztet?

A gépnek semmi baja, nem az igényeknek megfelelőt vettél.
Előbb a tesztet kellett volna.
De amúgy van beállítási mód, csak végig kéne nézni.

Ha pedig ez nem jó, akkor újfent az igényeket kell megfogalmazni. Ezt visszaküldeni, és akkor kitalálni, mit is szeretnél pontosan :) Merthogy nincs két egyforma ember, valaki nem is akarja, hogy szőnyegre menjen vizesen , van olyan gép, ami meg felhúzza a mopot.

De elég sok minden beállítás kérdés, előbb ismerkedj meg a géppel.

Mert itt javaslatnak kaptál tippet Dreamie L10s ultra es a Roborock Q Revo-ra, de valahogy nem azt vetted. :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25004) mauimagic válasza Graphics (#25003) üzenetére


mauimagic
aktív tag

bevallom, nem végeztem kutatást, kérdeztem itt 2-3-at, aztán vettem egyet, ami gondoltam jó lesz.
Úgy látom egy 100-assal minimum több lenne egy mop emelgetős csoda, annyit nekem nem ér.
BTW a mi home appomban nincs semmilyen beállitasi mód helységre szabott porszívózásra, screenshotolni már nem tudok, mert miután a Roidmi appot is letöltöttem, eltűnt az eszköz a mi home-ból...

(#25005) Graphics válasza mauimagic (#25004) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én értem ezt a vettem egyet majd jó lesz elvet.

De a robotporszívóknál nem kapsz meg minden tudást alapvetően.

Lehet venni roborock rezgő moposat is, ami emelgeti.

De ki kell találni, te mit is szeretnél valójában.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25006) mauimagic válasza Graphics (#25005) üzenetére


mauimagic
aktív tag

De ki kell találni, te mit is szeretnél valójában.

Leginkább olyan fórumozókat, akik az értő olvasási készséggel rendelkeznek:
Úgy látom egy 100-assal minimum több lenne egy mop emelgetős csoda, annyit nekem nem ér.

[ Szerkesztve ]

(#25007) Graphics válasza mauimagic (#25006) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Rendben.

Szívesen segítek alapvetően embereknek, de az ilyen hálás-gáláns beszólásokból egy ideje már nem kérek.

:R Használd a mostanit. Hisz értő olvasásból valószínűleg én vagyok hiányban.

Amúgy meg akkor vedd le erről a mopot és készen van a történet. :) Mop nélküli bármelyik, amire nem teszed fel ,de ez a "ficsőr" már benne van a gépekben.

Használni lehet nélküle.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25008) mauimagic válasza Graphics (#25007) üzenetére


mauimagic
aktív tag

nagy segítség ez (a magyar családoknak) ;)

(#25009) Graphics válasza mauimagic (#25008) üzenetére


Graphics
Jómunkásember


Válaszd ezt a módot: ---------------------------------------###

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25010) tranceplanet válasza mauimagic (#25006) üzenetére


tranceplanet
addikt

" Mint a durcás kisgyerek, kinek elvették a játékát " ;]

Ezek után ne nagyon várd, hogy bárki is segít neked. :N
Szerintem egy ilyen fórumon alapvetőnek kellene lennie, hogy tiszteljük a másikat, ilyen viselkedést itt nem díjazzuk. :N

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#25011) ricogsm válasza Lasersailing (#25001) üzenetére


ricogsm
őstag

:R Köszönöm ,hogy leirtad! Ezek tök jó dolgok. Akkor várunk. Vagy nézek olcsóbbat. :( ennél lejjebb melyik a jobb alternatíva?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#25012) mauimagic válasza tranceplanet (#25010) üzenetére


mauimagic
aktív tag

Ha büntetésből holnap kiporszívózok, akkor vissza lehet csinálni a feketepontot? ;]

[ Szerkesztve ]

(#25013) tranceplanet válasza mauimagic (#25012) üzenetére


tranceplanet
addikt

Seprűvel! :DD

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#25014) Gzolo válasza mauimagic (#25004) üzenetére


Gzolo
senior tag

Szia, ezbígy ebben a formában megint beállítás kérdése. Roidmi Eve plus felhasználó vagyok Mi Home nappal, ha fel van osztva helyiségekre a térkép, akkor szobánként lehet állítani a szívóerőt is, már 2 éve is így volt. Oszd fel előbb a mapot.

Mi home-nál a kiválasztáshoz képest visszafelé sorrendben kezd el dolgozni, tehát először az utoljára kiválasztott szobát takarítja, és így tovább visszafelé.

(#25015) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

Kivancsisag keppen rakerdezek, mert nemtalaltam olyan opciot, de a roborock q8 maxon tudok a kameran nezelodni, avagy sem?

(#25016) laca112


laca112
tag

Nem lapul valakinél esetleg Xiaomi Vacum MOP 1C-hez való jobb oldali kerék akár használt?
Az utóbbi időszakban többször megállt most pedig éppen, hogy elindul az alábbi hibaüzenetet küldi:
Szétszedtem, alaposan kitakarítottam de nem lett jobb.

(#25017) Lasersailing válasza ricogsm (#25011) üzenetére


Lasersailing
senior tag

Én még a roborock q revoban gondolkoztam. Hasonló a tudása: abban nincs tisztító szer adagolás, ill. kamera, valamint nyitottabb a dokkolója. Cserébe az óvatosan megy a szőnyegre (megáll, megallitja a mopot, így kevesbe vízezi össze a szőnyegeket), meg abból van fekete is. Szerintem újonnan a fekete szebb, de azon a por jobban meglatszik.

Amikor én néztem 300 ill. 305 volt egyik másik. Most 398 vs 305 az elég nagy különbség, ennyi tudásban biztos nincs a kettő között. Vagy vársz türelmesen hátha lejjebb megy az ára...

Biztos van más különbség, ezekre emlékszem amik nekem fontosak voltak.

(#25018) Lasersailing


Lasersailing
senior tag

Dreame l10s ultra porszívóhoz próbált már valaki nem gyári tisztító szert? Gyárit honnan lehet venni? (Mármint jó áron, amazonon most elfogyott)

(#25019) rebb válasza mauimagic (#25002) üzenetére


rebb
tag

Szia,

Nekem is Roidme EVA van és ha már a lakás fel van osztva partíciókra, akkor bármelyik helységet, bármilyen időpontra be tudod programozni.
Ezt most lőttem a xiaomi home appban.
[link]

képet hogyan lehet ide tenni? :(((

[ Szerkesztve ]

(#25020) mauimagic válasza rebb (#25019) üzenetére


mauimagic
aktív tag

Nem tudom hogy sikerült összehozni, de először a meglévő mi home apphoz adtam hozzá az EVA-t és tök más volt a felület.
Aztán a Roidmi appal már állitható volt minden.
Ma meg újratelepítettem a mi home-ot, és ugyanazt látom, mint a linked (egyébként a Roidmi app is full ugyanez)....

Ráadásul a feltérképezés után már választható a "sweep only" mód is, nem kell levenni hozzá a mopot, így a 1st world problem-em is megoldódott :)

(#25021) soldi3r


soldi3r
veterán

Most, hogy a Roborock S8 20%-kal dragabb "csak" itthon, mint a Q7 Max, megeri azt 32.000Ft felarat? Mar az utobbi ara is erosen kilog az ingerkuszobombol, viszont nem vagyok hajlando a gep indulasa elott etkezo asztal szeket stb. pakolgatni. Sot, akkor uzemelne, amikor itthon sem vagyok.

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#25022) Graphics válasza soldi3r (#25021) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezek a robotok okosak, és van jó pár lehetőség arra, hogy ha téged izgat, hogy a székek közé beszorul-e, akkro oda teszel egy virtual falat, no-go-zone-t.
:)

Mi Vacuum üzemelt nálunk 4 évig , akkor ment, amikor nem voltunk itthon. :) és az csak egy 80 ezres porszívó volt.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25023) ricogsm válasza Lasersailing (#25017) üzenetére


ricogsm
őstag

:R

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#25024) ricogsm válasza soldi3r (#25021) üzenetére


ricogsm
őstag

Nekem is pakolászással kezdődik a robotporszívó indítása. :DDD

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#25025) Elemental válasza ricogsm (#25024) üzenetére


Elemental
addikt

Szintén.

(#25026) Gigi01


Gigi01
őstag

Sziasztok!

Kíváncsiságból rendeltem egy Roborock Q7Max-ot.
Viszont hatalmasat csalódtam,és nagyon bejön.
A kérdésem.Van értelme jobbra lecserélnem,amíg elállhatok a vásárlástól?

(#25027) Graphics válasza Gigi01 (#25026) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Viszont hatalmasat csalódtam,és nagyon bejön.

Nem értem, mi a gond akkor?

Mi a probléma? Ez egy jó cucc.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25028) yetijetnyak válasza Gigi01 (#25026) üzenetére


yetijetnyak
csendes tag

Ha bejon (elegedett vagy vele): ne csereld
Ha nem vagy vele elegedett: csereld :)

Y

(#25029) Gigi01


Gigi01
őstag

Okksa,rendben köszöntem!

(#25030) rdi


rdi
veterán

Sziasztok, kezd bennem kialakulni, hogy a Lydsto W2 -őt vegyem meg.
Nálunk inkább felmosórobot kellene, de az iRobot -é sajnos nem megy át a küszöbökön.
Esetleg a Dreame 10w is tetszene.
Melyiket javasoljátok?

Fej! Tor! Potroh!

(#25031) soldi3r válasza Graphics (#25022) üzenetére


soldi3r
veterán

Nem lehet mindig mindenhova falat rakni. Pl tegnap megjottem a melobol, leraktam az utazotaskam, most epp a kanape melle, maskor mashova. Jott egy csomagom a szerszamostol, este kibontottam, de ma nem jutottam el addig, hogy elpakoljam.

E30 (oo=[][]=oo)

(#25032) Graphics válasza soldi3r (#25031) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Oké, de mi a kérdés? Mert eddig székekről beszéltél.

A robotporszívó eleje finom ütköző. ( Nagyjából már a legolcsóbbaknak is.)

Emiatt ha tárgy kerül elé koccol, majd kerül.

Oldalszenzor is van.

Ki fogja kerülni az új tárgyat, nem fogja meghágni, ha ez lenne a kérdésed.

Kell egy alap térkép, ezt hívjuk első körnek, majd ha ez megvan, akkor utána bejelölni, hová ne menjen.

Ha pedig kerül be valami új tereptárgy, nem fog gondot okozni.

---
Még azóta nem sikerült porszívót venni?
Mert egy ideje megy a matek, mi a kérdés még, ami felmerült? Hátha tudunk segíteni.

Sokat olvastál a témában szerintem, tudod hogy ezek a porszívók nem fognak gondot okozni.

Veheted a Q7 Max-ot is nyugodtan.
S8-at is, meg ott van a Dreame is.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25033) ricogsm válasza Gigi01 (#25026) üzenetére


ricogsm
őstag

Honnan rendelted ?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#25034) DGery


DGery
aktív tag

Sziasztok!
Robotporszit szeretnénk vásárolni, de picit elvesztem a témában, és lehet túl sokat is olvastam :D
Szeretném kikérni a véleményeteket, hogy mi lehetne a legjobb választás az alábbi preferenciák mellé:
- családi ház, alsó szint kb 60nm, így kintről is könnyebben kerülhet be kosz
- nappali részen 1db rövid szőrű szőnyeg(5-6nm), a többi rész járólap és laminált (csak burkolatváltók vannak)
- kislányom hosszúhajú, így haj is akad bőven
- nyuszi is van a lakásban, így azért némi szőr is előfordulhat
- jó lenne viszonylag elfogadható feltörlés (tudom, csodát nem kell várni tőlük)
- Xiaomi alapú előnyben, mert van több Xiaomi eszközünk
- iOS-el való minél jobb kompatibilitás, mivel nincs más eszköz a kezelésére :D
- no go / no mop zónázási lehetőség
- lehetőleg alacsony kialakítás (persze ez nem mindent döntő preferencia)

Árban jó lenne, ha 110-120-ba beleférne.

Amik eddig szóbajöttek:
Xiaomi X10
Dreame D10S Pro
Roborock Q7 Max
Roidmi EVE PLus (ürítős dokkoló végett, h ne kelljen minden nap foglalkozni vele)

Köszönöm szépen a segítségeteket előre is :)

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#25035) mauimagic válasza DGery (#25034) üzenetére


mauimagic
aktív tag

Pár napja van Roidmi EVA nálam, úgy látom hasonló az EVE plus, csak abban más a mop (?)
Kertből behordott dzsuva, gyerek, kutya, hosszú haj itt is van. A rövid szálú szőnyeget szépen kiporszívózza, pedig hullik rendesen a kutya szőre. A félig sörtés félig szilikon kefére azért rá tud tekeredni a hosszú haj, de szerintem max heti egyszer kell majd tisztítani.
Navigálás szuper, ma pl útban voltunk neki az előszobában, mert épp a cipőt vettük fel, nem esett pánikba, talált egy kerülőutat 2 másik szobán keresztül.
De ha van rá keret és sok a hidegburkolat a lakásban, én lehet hogy emelhető mop-os gépet néznék, ha ez nem lenne az...

[ Szerkesztve ]

(#25036) ricogsm válasza ricogsm (#24994) üzenetére


ricogsm
őstag

Párszor ránéztem a termékre, hogy elcsábuljak. L10s Ultra szériáról már úgyis lecsúsztam. Azért ez is elfogyott 270e ért. (Úgy voltam vele ha nincs más megveszem.)
Ha láttok jó akciót ne kíméljetek! :)

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#25037) ricogsm


ricogsm
őstag

Tudja valaki ,hogy egy idő után miért esik szét a térkép?
midea m7

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#25038) ricogsm válasza ricogsm (#25036) üzenetére


ricogsm
őstag

Na megint maradt 2 db. Kérdés ez a L10 ultra típus magától felismeri a szőnyeget és nem vizezi össze?
vagy külön kell neki jelölni a no mop zónát ?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#25039) Graphics válasza ricogsm (#25038) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Teljesen jó a leírás, benne a közepén a lenyeggel.

7mm-rel felemeli a mopot.

De a szőnyeg sejtésem szerint nem sokat mozdul el alapból.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25040) sonkamiki válasza DGery (#25034) üzenetére


sonkamiki
tag

+1 voks a Dreame D10s Pro mellett. Nekem nagyon bevált. Nálunk 75nm takarít, 4 helységben, vegyesen laminált padló, parketta, rövid szőrű szőnyeg, hosszú hajú feleség 😁 és amióta megvan a robot azóta a feleségem porallergiája is megszünt! A fel törlés is használható, ha 1-2 naponta takarít az sem lesz gond, rendbe vágja a lakást. Mi naponta használjuk. Általában nem vagyunk otthon akkor dolgozik a robot és a széthagyott tárgyakat (felismeri és értesít majd befotózza mert kamerás is 😁) és szépen kikerüli. Nem eszi meg nem dugja el a ágy alá 🙂. Annyit pakolunk csak el előle, hogy odaférjen takarítani. Volt hogy kupis volt a lakás (cipők széthagyva, leesett sál, zokni 🙄) de ezeket a tárgyakat szépen kimerülte. Üríteni meg kiürítem kézzel a portartálya, kb 1 percet vesz igénybe.
Én 100%-ban elégedett vagyok vele.

(#25041) soldi3r válasza Graphics (#25032) üzenetére


soldi3r
veterán

Ahh, mindig "kozbe jon" valami mas. Most is erosen gondolkozom, hogy a napoljam el a robot vasarlast es egy DWV901/ASR35 legyen inkabb a kovetkezo.
De mar legalabb azt tudom, hogy e ketto kozul a lenyegi kulonbseg nagyjabol a rezgo mop.

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#25042) Graphics válasza soldi3r (#25041) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát, ha dolgozni kell, akkor utóbbiak, ha az otthon tisztasága szempont, akkor robotporszívó.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25043) ricogsm válasza Graphics (#25039) üzenetére


ricogsm
őstag

Köszi!
14. napos elállás érvényes a porszívóra is ha online rendelem?
Kipróbálás ,használat után is visszaküldhetem ha nem jönne be?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#25044) Graphics válasza ricogsm (#25043) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Erre az az üzlet fog pontos választ adni.

Ezt már velük kommunikáld le.:)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25045) nepszter1


nepszter1
addikt

Sziasztok!
Igazából nem tudok dönteni hogy Roborock S8 vagy Q8 max +
árban egyforma , a q8 max ugye valamivel gyengébb de viszont dokkolóval van mennyire hasznos?
Ki melyikre szavazna?

(#25046) yetijetnyak válasza nepszter1 (#25045) üzenetére


yetijetnyak
csendes tag

A Q8max+-t nem ismerem, nekem az S8+ van (portartályos dokkolóval), én dokkoló nélkül nem vennék robotporszívót, mert sokkal egyszerűbb nekem használni.

A dokkoló minden porszívózás után kiüríti a porszívó portartályát és a szürőjét is, a porzsákot kb 1-3 havonta kell elvileg cserélni, szóval ezt a részét kezeli helyetted, bármikor indíthatod porszívózni, nem kell azon agyalni, hogy a most akkor ki van-e ürítve a tartálya, vagy hát izé, ha indítom a porszívózást, akkor megint mennem kell majd üríteni a tartályt.

Ha nem lenne dokkoló, akkor kb minden porszívózás után ürítgetni kellene a portartályt, meg a szűrőt leporszívózni, különben csökkenni fog a szívóhatása a gépnek, ürítés közben meg száll a szmötyi mindenfelé.

Nem egy nagy művelet, de macera, és ha ezt manuálisan kellene csinálnom, valószínűleg kevesebbet használnám a porszívót. Volt annó egy kéziporszívóm, ami nagyon jó volt, de folyamatosan manuálisan ürítgetni kellett a portartályát, meg a HEPA szűrőből valahogy kiszedni/porszívózni a beragadt szmötyit, különben jelentősen csökkent a szívóerő. Nem dőlt össze a világ, de mindig eszembe jutott, hogy ha ez nem lenne, sokkal szívesebben használnám a gépet.

Ez csak személyes preferencia, ahogy olvastam, másoknál annyira nem preferencia a dokk, szóval végeredményben ez is tőled függ majd, hogy nálad limitálja-e a használatot, ha minden porszívózás után lesz egy ilyen kötelező művelet.

Ami még tényező, hogy mekkora területet szeretnél vele porszívózni egy alkalommal, mert ha nagy és szennyezett területet, akkor könnyen megtelhet a portartálya, és akkor lényegében járkálnod kellene utána porszívózás közben ürítgetni a tartályt (én amikor először körbeküldtem az S8+-t a 48nm lakásban, akkor ennyire lett tele a portartálya).


Nyilván ez a probléma kezelhető a rendszeres porszívózással, hogy kevesebb szmötyi legyen, de ez is tényező, hogy 1 indítás alkalmával meg tudja-e csinálni a teljes tisztítást, nem-e limitálja pl. a portartály mérete, akksi méret, mop tisztítás, víztartály mérete, stb. Szerintem úgy érdemes méretezni a gépet, hogy egy indítással mindent meg tudjon csinálni, amit szeretnél, mert az macera, ha pl. túl nagy területet kellene tisztítani, lemerül közben az akksi, és vissza kell mennie tölteni takarítás közben.

A Q8max+-nál még elvileg a felmosó része sokkal gyengébb, mert nem mozgatja a mopot, csak huzza maga után a vizes rongyot, és nem is emeli fel, ha szőnyeget lát, talán a szívóerő is kicsit alacsonyabb, de a gyakorlatban szerintem nem lesz jelentősége. Ha nem fontos annyira a felmosás, és ebben az ársávban maradnál, akkor a két model közül a Q8max+ a dokkolóval jó opció lehet szerintem. Ha van rá keret, akkor lehet inkább S8+-t vennék, vagy hasonló képességűt a többi gyártótól.

Y

(#25047) Medajk


Medajk
csendes tag

Sziasztok!

Most fogunk egy nagyobb lakásba költözni és ennek a takarításához keresek egy robotporszívót. (kb. 80 nm a takarítandó felület) Szőnyeg nincs, csak laminált és járólap apró küszöbök, burkolatváltó.

Ami fontos, hogy van 1 cicánk és ő vedlési időszakban nem kíméli a lakást. :D (közepes hosszúságú a bunda) Nem feltétlen ragaszkodom a felmosós típushoz azt lehet megoldom én is, de meghallgatom azokat az ajánlásokat is. Árban én úgy kb. 100-200 ezer között gondoltam, de ha van olyan ami megéri a többlet költséget azt se vetem el.

Ha esetleg valamilyen infóra még van szükség nyugodtan írjátok meg és megválaszolom azokat is :D

Köszi előre is a segítséget! :R

(#25048) ricogsm


ricogsm
őstag

Sziasztok!
egész jó áron van.
210e Ft
[Roidmi EVA 2023
mit gondoltok ?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#25049) mauimagic válasza ricogsm (#25048) üzenetére


mauimagic
aktív tag

azt gondolom jó gép jó áron

(#25050) Silent77 válasza ricogsm (#25048) üzenetére


Silent77
veterán

Nem rég olcsóbb volt 20k-val.
Ha nem sürgős lehet érdemes várni, hátha lesz még karácsony előtt jobb áron.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.