Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:40:46

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdésed a témában feltennéd, kérlek olvasd el az alábbi ÖSSZEFOGLALÓT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Silent77 válasza Mosqu!to (#300) üzenetére


Silent77
veterán

Jaaa értem, azt meg sztem a 260 vs 300-ra írta. :)
Tehát hiába olcsóbb, áfával már drágább és jobban megéri gb-ről.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#302) sagit válasza Silent77 (#301) üzenetére


sagit
addikt

Nekem megérte geekbuyingról, itt 20% az áfa

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#303) Louro


Louro
őstag

Szinte friss sztori. Még egy hetes se.

GearBest-ről csak annyit fizettem, ami az oldalra ki volt írva. SEmmi egyéb költsége nem volt.

GeekBuying-on többször kérdeztem a Supportjukat,hogy lehetne más futárt választani, de azt mondták, hogy nem. A DHL meg nem sz@rral gurigázik. Lever mindent a vásárlón. Többször rendeltem már úgy, hogy rajtuk keresztül jött. Mindig kaptam a kis nyugtát, hogy ennyi, meg annyi az extra költség.

Mess with the best / Die like the rest

(#304) tbs válasza Louro (#303) üzenetére


tbs
addikt

Itt (Malta) mindket helyrol jovo csomagon leverik a vam-afa kombot. Mondjuk mindket helyrol $100-os szamlaval jonnek a dragabb cuccok - szerencsere, szoval +€29 fix. :DDD

(#305) farkas26


farkas26
Topikgazda

Egy ilyen fajta lakással megbirkózik az ilife A4s ?


72nm2

[ Szerkesztve ]

"A jövő sem a régi"

(#306) ribarszki válasza farkas26 (#305) üzenetére


ribarszki
őstag

Ha be tudod csukni az ajtót, és elég számodra, hogy egyszerre 1-2 helyiségben dolgozzon, akkor tökéletes. Ha azt szeretnéd, hogy az egész lakást körbejárja.. hát az szerintem nagyon necces így kép alapján..

[ Szerkesztve ]

(#307) tam@s


tam@s
tag

Kb egy árban van az Ilife A4s és a V7S Pro. (~160$) A kettő közül ki melyiket választaná? 3 szoba, parketta mindenhol, kb 50%-ban alacsony szőnyegekkel lefedve. Nem kell, hogy egyszerre végezzen a 3 szobával, de nem hátrány nyilván.

A V7Spro az elnevezésből azt sugallja, hogy ez a jobb, de ebben csak egy sepregető van.

(#308) Mr.Csizmás válasza tam@s (#307) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

V7SP tud felmosást, de gyengébb a szívóereje elvileg, és kisebb a kereke (mászómagasság), mint az A4S-nek.

(én A4S-t fogok rendelni, mert nem kell felmosás, csak padlószőnyeget kell hajtani egy szobában.)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#309) farkas26 válasza ribarszki (#306) üzenetére


farkas26
Topikgazda

Azt megtudom oldani bár sztem 3szobát végig tud járni, mert elég sok bútor van benne azok foglalják a teret.
Wc,fürdőszobába nem tud bemenni,meg szerintem a konyha melletti kis szobába se mert ott elég magas a küszöb.

"A jövő sem a régi"

(#310) BomiBoogie válasza Mosqu!to (#257) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez a báránybőr utánzat pedig szintén nehezére esett, úgy-ahogy rászenvedte magát, de majd forgott egy helyben, de nem tudta végigcsinálni.

Érdekes, nálam ezt az iLife V5S Pro eltologatja mindig (nincs rögzítve a szőnyeg), tehát túl könnyű, ezért nem tud rá felmászni.

(#311) Mosqu!to válasza BomiBoogie (#310) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Az elmúlt napok tapasztalatai alapján nálam is hol rámegy, hol eltolja.

A fekete fürdőszobaszőnyeg a legmisztikusabb, néha szakadék, néha rámegy, néha meg úttorlaszt csinál belőle.

Próbálkoztam a cliff sensorok leragasztásával, ügyesebb nem lett, viszont a bejárati ajtóra fel akart mászni, majd megállt a gép, hogy takarítsam ki a szenzort. Úgyhogy ez a maszkolószalagos leragasztás nálam nem vált be.

Az viszont elképesztő, hogy napi szinten mennyi dzsuvát (főleg kutyaszőr+por) össze tud szedni a látszólag tiszta lakásból.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#312) Mr.Csizmás válasza #54715584 (#271) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

meg is rendeltem, 2 kefe, meg mellé egy 2$ promó vízhatlan zsák, várjuk :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#313) #54715584 válasza Mr.Csizmás (#312) üzenetére


#54715584
törölt tag

Szuper! A HOME kódot tudtad használni?
Az a vízhatlan zsák milyen? :)

(#314) Mr.Csizmás válasza #54715584 (#313) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

home kódos, igen. (EE shipping meg 0.00$)

NatureHike Multifunctional Ultralight Outdoor Waterproof Dry Bag - 2L ORANGE 175299901

ezt ajánlotta fel 1.99$-ért promóban, az összesítő tetején.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#315) #54715584 válasza Mr.Csizmás (#314) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ezek szerint nekem elkerülte a figyelmemet a promós cucc. :)
De a 2 + kefe nálam is megvan.

(#316) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Penteken rendeltem es mar a tolton pihen a V5sPro. Ez aztan a gyorsasag!

(#317) Mr.Csizmás válasza Gsx-rr (#316) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

eu raktáras, fogadjunk :P

(#315) Crisp Rat ezt láttam értelmesnek, voltak más filléres vackok, órák, olcsó hátizsák, kulcstartó. talán jó lesz valamire.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#318) Gsx-rr válasza Mr.Csizmás (#317) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Persze, de 2 munkanap akkor is rekord nalam. Itthoni rendeles is van ennyi altalaban.

Mar olvasgatom a hasznalatit.
Erdemes hosszabb ideig tolteni elso hasznalat elott?
A vizes felmosasrol nem sok infot talaltam. Oke ,hogy masik tartaly kell, de a torlokedot hogy kell felrakni?

(#319) Silent77 válasza Gsx-rr (#318) üzenetére


Silent77
veterán

Nem kell, használd nyugodtan.
Van egy műanyag alap, arra kell a rongy. Azt szépen helyére pattintod, és csak utána rakod bele a vizes tartályt. :K
Én a rongyot felrakás előtt jól átnedvesítem, mert egy darabig csak vékony csíkot húzna.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#320) Gsx-rr válasza Silent77 (#319) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Most mar eljottem es este 10 kor erek haza. Akkor elinditom.
Kivancsi leszek a haloban van egy meter szeles 2 meter hosszu resz oda el fog-e talalni.
Furdoszobaszonyeget akkor erdemes felszedni?

(#321) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Kozben haza tudtam szaladni. Elinditottam es kb 5 perc utan azt mondtam magamban: HOGY LEHETTEM EKKORA MARHA,hogy nem vettem mar 3-4 eve egy ilyen eszkozt, amikor mar olvasgatta teszteket es egy jobb darab 100.000.- korul mozgott.
Nagyon tetszik,mar reg orultem ennyire valaminek. Hasznos,szerintem alapnak kellene lennie minden haztartasban.
Neztem kb 20 percig mit csinal.
Megkonnyebbultem ,mikor betalalt a haloszobaba de kb a felenel visszafordult es a nappaliban ujra alaposan vegigment.
Ekkor a konyha meg felig volt bejarva.
Kicsit lejjebhagyott az ujjongasom ,gondoltam kb ennyit tud, a haloban nem lesz alapos!
De visszament es az altalam kenyesnek hitt reszeken is a vart folott teljesitett!
Magara hagytam igy mar bizalommal,hogy visszafele a konyhat siman bejarja!
Koszi mindenkinek itt akinek az irasai alapjan megvettem!

(#322) Silent77 válasza Gsx-rr (#321) üzenetére


Silent77
veterán

Ezzel pont így voltam én is. :)
Felesleges dolognak tartottam.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#323) ribarszki válasza Gsx-rr (#321) üzenetére


ribarszki
őstag

Hagyd menni amíg le nem merül az akksija, akkor nagy eséllyel bejár mindent. Az a véletlenszerű titka, hogy nem kell nézni amaikor dolgozik, mert akkor idegeskedsz, hogy miért nem megy oda, miért fordul vissza? De hát vak a lelkem.. Viszont ha hagyod végigfutni, akkor egész tisztességesen bejárja a lakás részeit. :K

(#324) Gsx-rr válasza ribarszki (#323) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mennyi ideig megy kb?

(#325) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

The iLife A4s (MSRP $249) is our second-best affordable robot vacuum, beat only by the popular Eufy RoboVac 11. :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#326) Silent77 válasza Gsx-rr (#324) üzenetére


Silent77
veterán

Maxon 2 órát ment nálam, de meguntam és kikapcsoltam. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#327) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy melyik a legjobb legolcsóbb porszívó. :D
Két parkettás szoba (mindkettő bejáratánál ~5 cm-es küszöb) + előszoba-konyha csempézett és egy alacsony szőnyeg fut rajtuk. Egyszerűen nem fér bele már manapság a porszívózás (hol a meleg miatt nincs kedv, hol egyszerűen nem jön ki az idő). 20-30k fele nézelődnék van erre is alternatíva? Sok helyen láttam az iLife nevű masinát is, tényleg ennyire jó? :D
Kár, hogy nem tudok egy próbakörre elvinni egyet, hogy megnézzem tényleg szükséges-e.

Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#328) Mr.Csizmás válasza SkiDev (#327) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] pl.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#329) Gsx-rr válasza Mr.Csizmás (#328) üzenetére


Gsx-rr
veterán

X5 talan meg olcsobb!

(#330) Mr.Csizmás válasza Gsx-rr (#329) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kérdés mire kell neki, ha lesz elég hideg söröm/kávém, magyarítom és kibővítem ezt a táblázatot: [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#331) SkiDev válasza Mr.Csizmás (#330) üzenetére


SkiDev
senior tag

Semmi extra. Csak 2-3 naponta beindítanánk konyha-folyosó területén (édesanyám, ha főz a liszt + egyéb főzési maradékot eltávolítaná, illetve édesapám munkásember, így homokos a cipője elég gyakran) egy laza tisztaságot tartson. Ritkábban kelljen a porszívót elővenni (vagy ha ugyanennyit vesszük elő, mint most, akkor legalább nem kell nézni a koszos padlót ;] ).

Az iLife V1 tesztjét olvastam el most, még lehet, hogy ez is elég lenne. Azért meg lett dicsérve azon a bizonyos rendelj**** blogon, hogy árához képest csak kényelmi extrákat hagytak ki. (Tiltott területe nincsen - virtuális fal, elindítani el tudjuk mi is - távirányító, a töltődokk sem túl fontos, az olcsóbbak úgysem találnának rá).
Ennél olcsóbb nem hiszem, hogy van, maximum áruházaké, de gondolom az nem képvisel hasonló minőséget. :)

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#332) farkas26 válasza Mr.Csizmás (#330) üzenetére


farkas26
Topikgazda

Ha sikerül kibővíteni a táblázatott akkor be rakom a téma összefoglalóba :)

"A jövő sem a régi"

(#333) sysrq válasza SkiDev (#331) üzenetére


sysrq
őstag

...a töltődokk sem túl fontos, az olcsóbbak úgysem találnának rá...

ILIFE X5 a maga 120 dolláros árával eddig mindig visszatalált, ez nagyban lakásfüggő, számít hogy hol helyezed el a dokkolót.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#334) Gsx-rr válasza sysrq (#333) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nekem ma az elso utja utan a dokkolon pihent mire hazaertem!
Igy 100 szazalekig elegedett vagyok.

(#335) Mr.Csizmás válasza SkiDev (#331) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szerintem a töltődokk és távirányító megéri azt a pár ezres felárat...parkol valamelyik félreeső helyen, és egy pittyentés útnak indítani.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#336) #28752640


#28752640
törölt tag

Szasztok.

(#337) ribarszki


ribarszki
őstag

Sziasztok!

A moderátorokkal záratom a Amit a robotporszívókról tudni érdemes című cikk hozzászólásait, és az utolsó bejegyzésben mindenkit átirányítottam ide, hogy ne fusson két topikban ugyan az a beszélgetés.

Üdv:
a szerző

[ Szerkesztve ]

(#338) BomiBoogie válasza ribarszki (#337) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönjük, jó ötlet! :K

@farkas26:
Köszönjük a téma összefoglaló fejlesztését előre is, szóljatok, ha tudok valamit segíteni. :)

(#339) Gsx-rr válasza BomiBoogie (#338) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Jol latom,hogy az idozitest nem lehet kikapcsolni? Minden nap elindul?
Ahhoz hogy ne ,ki kell kapcsolni a gepet?

(#340) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

A jó kis logoutos cikk megerősített abban, hogy kell nekünk egy ilyen robotporszívó. :D

A nappali egybenyílik a konyhával, így effektíve két helységről beszélünk, de nem tudom megér-e számunkra olyan nagy felárat a szisztematikusan takarító az összevissza kalandozóval szemben. :U

A lakás járólapos, szőnyeg nincs, kutya van.

Felmosós nem kell. Ez a nagy kefés vagy gumihengeres amire gondoltam. Szeretném, ha hazai nem is, de nemzetközi alkatrészellátás megoldott legyen. Pl. itt nem tudom a gumihenger mennyi idő alatt megy tönkre, jó lenne utánrendelni.

Árban mindenképpen 100k alatt, de ha 50k-hoz van közelebb, akkor az boldoggá tenne. Szeretnék minőségi eszközt, nem feltétlen kell a legolcsóbb kínai, ha 10-15k-t rá kell dobni egy jobb cuccra, akkor rádobom.

Szeretném ha ilyen hazatalálós dokkolós típus lenne, mert az k.rva menő. :DDD

Tudnátok javasolni pár típust?

Gearbestes rendelés, stb. nem gond.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#341) #54715584 válasza V.Stryker (#340) üzenetére


#54715584
törölt tag

(#342) ribarszki válasza V.Stryker (#340) üzenetére


ribarszki
őstag

50k alatt az iLife gépek nagyon jók. Akár a linkelt 4s is remek választás, én is használtam megelégedéssel. A Xiaomi szisztematikus gépe már másik kategória, legalábbis a navigáció tekintetében. De ha tényleg két nagy helyiségről beszélünk, ami egybenyílik, azzal az iLife is simán el fog boldogulni. Ha meg pár hónap után úgy érzed, hogy feljebb lépnél, akkor minimális veszteséggel eladod, és veszel egy Xiaomi gépet.

(#343) V.Stryker válasza ribarszki (#342) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Figyi, venném első körben 3-5 évre. Szóval ha azt mondjátok,hogy ennyi időre a Xiaomi jobb választás, akkor egyből tudjuk le a 80k-t, mint 50k-val kezdjük a vége meg úgyis azt lesz 1 éven belül. :)

A Xiaomira tudtok egy normális teszt és beszerzési linket?

Crisp Rat: Köszi. megnézem ezt is.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#344) DuDieHUN válasza V.Stryker (#343) üzenetére


DuDieHUN
aktív tag

Láttam többen is írtátok a Xiaomi-t, hogy 80e, hol lehet ennyiért megvenni?

(#345) cris78


cris78
őstag

Egy ILife kb mennyi idő alatt végez egy 6nm-es szobában, amiben egy tv állvány van és egy francia ágy ami alá betud menni (kvázi 4 láb akadálya van). Mert erről sehol nem olvasok, hogy mennyi idő alatt jár be egy területet.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#346) Mr.Csizmás válasza DuDieHUN (#344) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gearbesten most 329$, amit lehet faragni kóddal, ponttal nem mert flash sale. ja és EU express szállítás kötelező.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#347) Silent77 válasza Mr.Csizmás (#346) üzenetére


Silent77
veterán

Gb-nél nem számít, akciósra is mehet a pont. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#348) V.Stryker válasza Mr.Csizmás (#346) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ezeket a kódokat honnan vadásszátok?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#349) Mr.Csizmás válasza Silent77 (#347) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akciós =/= flash sale

nekem nem engedte tegnap pl. :F

(#348) V.Stryker ott feletted az úr :DD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#350) V.Stryker válasza Mr.Csizmás (#349) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Amúgy jobb kétszer a Xiaomi az iLifenál? Merthogy árban ugye duplája.

iRobotot nem érdemes akkor? A roomba 605 még beleférne.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.