Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:40:46

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdésed a témában feltennéd, kérlek olvasd el az alábbi ÖSSZEFOGLALÓT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Mr.Csizmás válasza zolomon17 (#799) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

A4S: van két bajusz körkefe, egy fő hengerkefe, távirányító, időzítő és hazatalál, ennyi. a többinél van felmosó lehetőség virtuális fal, telós app stb. típustól függően.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#802) zolomon17 válasza Turbobacsi (#800) üzenetére


zolomon17
senior tag

Szia!

Köszönöm az összehasonlító táblázatot, ezt jelentősen megkönnyíti a dolgom :)
Nálam pont szőrt kell majd főleg szedni (kutya+macska), úgyhogy olyan kell, ami ebben könnyít az életemen.

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#803) Turbobacsi válasza zolomon17 (#802) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

A4s v. A6!

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#804) Steady74 válasza knoxhu (#795) üzenetére


Steady74
addikt

Nálunk egy golden retriever szőre az, amit össze kell szedni (kinti kutya de esténként és reggel beengedjük) és tökéletesen végzi az A6 a dolgát. Lányaim hosszú hajúak, a keresztben lévő hengerre állandóan feltekeri a hajakat, azokat kézzel le kell szedni róla.

(#805) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

kutyaszőr az semmi, hosszú hajú csaj, na az :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#806) qqzs válasza Atomgeszi (#792) üzenetére


qqzs
őstag

En eppen most csinalom csak meg nemtudom hogy a felszedett kuszobot es a kuszobtarto lecet mivel helyettesitsem. Lehetne kuszobossel hajlittatni álkuszoboket amitol olyan hatasa van mintha kuszob lenne csak egy sikban van a burkolattal vagy a fohelyiseg padlolap maradekabol burkoltossam le a kuszob helyet es csak egy vekony burkolatvaltoprofillal kossem ossze a ketfele burkolatot

Eladó: GTS450

(#807) zolomon17 válasza Mr.Csizmás (#805) üzenetére


zolomon17
senior tag

Van az állatkert mellé az is :)

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#808) Mr.Csizmás válasza zolomon17 (#807) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

még jó, hogy az előző is vörös volt, lenne botrány, ha szőkét találna ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#809) Silent77


Silent77
veterán

Megjött a Haier XShuai T370.
Első benyomások.
Nagy szívóerő, kicsi tartály, szerintem kisebb mint a ilife.
Telefonos app jól használható, viszont irányt nem lehet változtatni. Érdekes.
A gyro jól működik, tényleg olyan mint a szisztematikus.
Viszont a haza menetel katasztrófa.
Nem is vártam meg, helyére raktam.
Pedig nem volt messze, csak el kellett volna fordulnia.
Ez minden felé ment, csak arra nem.
A tetején van a infra értékelő, máshol biztos nem fért volna el. Szépen beszorul a szekrény fiókja alá, de nem érzi a kis hülye pörög tovább.
Ha bármi elakadás van, jelzi a telefon.
Vezetéket ha véletlen felcsavarja szinte rögtön leáll, és megpróbálja kiszabadítani magát. Eddig mindig sikerült.
Tartály ha megtelt jelzi. Ez is hasznos.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#810) cris78 válasza Silent77 (#809) üzenetére


cris78
őstag

Ez olyan vegyes beszámoló volt.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#811) Silent77 válasza cris78 (#810) üzenetére


Silent77
veterán

Ez ilyen gyors volt. :)
Amúgy igen, vegyesek az érzéseim így hirtelen, de majd nagyobb tesztnél.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#812) farkas26


farkas26
Topikgazda

Vélemény :F
[link]

"A jövő sem a régi"

(#813) Atomgeszi válasza farkas26 (#812) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ezt a hülye cikket. Komolyan egy "buta"(elnézést a tulajoktól) robotot hoznak ki első helyre, csak azért, mert olcsó és neki 1 éve az van?

(#814) Turbobacsi válasza Atomgeszi (#813) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

+1 :F

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#815) Mr.Csizmás válasza Atomgeszi (#813) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

RK blog is fizetett reklám kb., mint az összes ilyen blog, egyik ismerősöm ilyen ex-blogger, a mai napig kap néha random mindenféle sz*rt "tesztelni", de nem kell visszaküldeni, pedig 1-2 éve tuti kiszállt már az adott blogból.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#816) ultio


ultio
senior tag

Ez jó ár a Xiaomi porszívónak?
Erre jön még vám és/vagy ÁFA?

Bár ahogy nézem, másik oldalon is hasonló árban van.

[ Szerkesztve ]

rasti rusti

(#817) Atomgeszi válasza Mr.Csizmás (#815) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Jaja. Láttam is egyszer, hogy keresnek embert, akinek a cégek küldenek cuccot és csak tesztelni kell őket.

[ Szerkesztve ]

(#818) Atomgeszi válasza ultio (#816) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A Banggood-on tudtommal nincsen ÁFA-mentes szállítás.
Így jelenleg, ha van kupon akkor Gearbest-ről éri meg a legjobban.

(#819) ultio


ultio
senior tag

Kaptam segítséget privátban, meg is rendeltem.
Remélem, jobban működik majd, mint az LG Homebot :).

rasti rusti

(#820) sysrq válasza Atomgeszi (#813) üzenetére


sysrq
őstag

Fizetős oldalként mindegyik porszívóról van pár jó szava, nagyon rosszul esett hogy nem azt hozta ki elsőnek ami neked van?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#821) Atomgeszi válasza sysrq (#820) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Gondoltam, hogy valaki majd erre fog gondolni, hogy emiatt nem tetszik. Igazából, ha első lett volna is ugyanez lenne a véleményem.
Csupán a cikkben semmi objektivitás nincs, nincs rendesen összehasonlítva eleve, hogy mi a szisztematikus és a nem szisztematikus között a különbség, a YT tele van videókkal. Nincsenek ott a hátrányok. Előnyök.

Felmos, távolról irányítható, AUTOMATIKUSAN DOKKOL(azért elég visszaolvasni hány fórumtárs írta, hogy inkább visszarakta kézzel - vagy akár a YT videók), A LAKÁS DÍSZE.... hagyjuk már. Ezeket a cikkeket nem lehet komolyan venni. :N

Én is elismerem, hogy jók az oda-vissza pattogó robotok is. De pl. írja le, hogy akinek nagy terei vannak annak jól jöhet egy olcsóbb pattogós. Akinek meg labirintus a lakása(mint ahogy nekem is), az válasszon szisztematikusat és indítsa el napjában 2x-3x, minthogy 3 órán keresztül pattogjon egy összevissza logika szerint működő.

A teljes objektivitás hiányzik a cikkből. Nem mindegyik ismerősnek ajánlottam Én sem a Xiaomit, miután megbeszéltük, hogy milyen lakása van. Mindenki tud mérlegelni.

Akkor mondom úgy, hogy valaki összehasonlított volna mondjuk egy Galaxy S8-at egy Doogee X5-tel... Teljesen más a célcsoport, teljesen más elv szerint próbálja magát megszerettetni mindkét telefon.

A cikk csak egy jó reklám az oldalnak, mert azt a réteget célozza meg, akik 20-40 ezer Ft-nál többet erre nem akarnak áldozni. De egyáltalán nem szakmai.

[ Szerkesztve ]

(#822) ribarszki


ribarszki
őstag

A jófogáson most Neato dömping van. Van nagyon jó 85, D85 és D5!! korrekt áron. hátha valaki ilyet keres. (Az a D5 140k-ért nagyon rendben van. Persze majdnem fele árért már Xiaomit is kapni..)

[ Szerkesztve ]

(#823) wierra válasza Atomgeszi (#821) üzenetére


wierra
senior tag

:K :C
Úgyis mondhatnánk, hogy nesze semmi fogd meg jól.

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#824) sysrq válasza Atomgeszi (#818) üzenetére


sysrq
őstag

HK raktárból XMIVCHK kupon él még, de fogy elég gyorsan.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#825) Silent77 válasza sysrq (#824) üzenetére


Silent77
veterán

Ott nincs EU express szállítás.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#826) wierra


wierra
senior tag

Vámmal, ÁFA-val együtt 300 dodóért vehető a Xiaomi porszívó GearBest-en (Priority Line - EU Express-szel). :C

Ilyenkor azért rág belülről az ideg, hogy én 30 USD-vel többért vettem. :W
Mondjuk több is veszett már Mohácsnál... :DDD

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#827) retesz147


retesz147
addikt

Elgondolkodtam egy ilyen kütyü vásárlásán.A nappaliban 2 szőnyeg egy étkezőasztal, 4 szék és egy dohányzóasztal van. Hálóban 3 hasonló szőnyeg és a fürdő WC-ben is van 1-1 szőnyeg. Laminált padló és járólap a folyosón-konyhában. Az egész lakás 50nm. Ezekkel eddig sztem nem lenne gond egyik porszívónak sem.
Szeretnék felmosósat venni, viszont a szőnyegek lent maradnának, nem szedném fel őket. Így van értelme a felmosónak?, gondolom nem érzékeli, hogy épp szőnyegen van, így felmossa azt is. Egyáltalán a felmosó funkció ér valamit? A felmosó nem enged sok vizet a laminált padlónál?

Ha nem felmosós, akkor viszont 2 kefés, mert videók alapján talán azok egy fokkal jobban teljsítenek.
Elméleti határ 200USD.

Melyik az ajánlott ebben a kategóriában? Érdemes az iLife család felmosós változatait venni, vagy inkább egy X5 vagy a forgókefés A4S vagy egy A6?
A6 valóban annyival jobb, mint amennyivel drágáb?

Nagyon szépen köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#828) hati válasza retesz147 (#827) üzenetére


hati
addikt

A felmosós, az inkább feltörlős.

(#829) retesz147 válasza hati (#828) üzenetére


retesz147
addikt

igen-igen....por feltörlő....de jól gondolom, hogy a szőnyeget is feltörli?, amit viszont nem szeretném...

Xiaomi 13 eu dev...

(#830) Turbobacsi válasza retesz147 (#827) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

A6 v. A4 kell neked:
A6 + az A4-hez képest : szilikon forgókefe, virtuális fal, burkolat anyaga

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#831) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

ti a bajuszkeféket és hepa szűrőt mikor cserélnétek?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#832) retesz147 válasza Turbobacsi (#830) üzenetére


retesz147
addikt

:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#833) #54715584 válasza Mr.Csizmás (#831) üzenetére


#54715584
törölt tag

Bajuszkefe nálam nagyon bírja, szerintem még marad 1-2 hónapot.
A filterem viszont bő egy hónap után majdnem fekete. Szóval rendelek majd egy olyan sok darabos pakkot és utána havonta fogom cserélni.

(#834) Gsx-rr válasza #54715584 (#833) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Siman ki lehet mosni parszor.

(#835) #54715584 válasza Gsx-rr (#834) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ez jó hír. Köszi. :)

(#836) Silent77 válasza Gsx-rr (#834) üzenetére


Silent77
veterán

Hepát nem szabad mosni. :N

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#837) Gsx-rr válasza Silent77 (#836) üzenetére


Gsx-rr
veterán

En siman mososzeres vizben atoblitettem.
Sima papirszuro nem tudom milyen baja lehetne.

(#838) Silent77 válasza Gsx-rr (#837) üzenetére


Silent77
veterán

Kézikönyvbe is benne van, én inkább kicserélem filléres tétel.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#839) Atomgeszi válasza Gsx-rr (#837) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hatékonysága fog csökkenni minden mosással.

(#840) Turbobacsi válasza #54715584 (#833) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

úton van nekem egy 6-os pakk (6*HEPA filter+6*Sponge+12* Brush(6 pairs)----24pcs/set) 12 dodóért...
3e ft only....

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#841) grafur válasza Turbobacsi (#840) üzenetére


grafur
csendes tag

Sziasztok!
Múlthét közepén Silent77 segítsége nyomán nálam is megérkezett a Mijánk (Xiaomi), azóta rendesen teszi a dolgát, sokkal jobban teljesít, mint vártuk! (Ha érdekel valakit, rövid véleményt szívesen írok)
Az applikációban szépen látszódik a "Care" alatt, ahogy a szűrő, oldalkefe és főkefe csereidőtartama ketyeg. Ezek beszerzésére van valami jó forrás? :)
@Turbobacsi: Xiaomi-hez érkezik ilyen jó áron a pakk? :)

(#842) wierra válasza grafur (#841) üzenetére


wierra
senior tag

Ennél olcsóbbról én nem tudok.

MiHome robotporszívó pluginhez van egyébként magyarítás is, már linkeltem a topikba nem rég.

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#843) ribarszki válasza Gsx-rr (#834) üzenetére


ribarszki
őstag

Mivel a Hepa mikron szinten szűr, a vízkő faszán beül a Hepa pórusaiba, amivel kvázi haza is vágtad. Amelyik Hepát lehet mosni (Electrolux) azt is ioncserélt, vagy RO víz alatt tanácsos.

(#844) Turbobacsi válasza grafur (#841) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

nem, iLife A6

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#845) ANOka


ANOka
őstag

Neato D95-höz van bevált - és olcsó - alkatrész beszerzési forrás? (HEPA szűrő, henger, oldalkefe.)

(#846) Timmcsy válasza Turbobacsi (#840) üzenetére


Timmcsy
tag

Honnan vetted? En innen vettem 5 szivacs es 5 Hepabol allo szettet (volt meg kefem) iLife A6hoz 7.79$ert, ezt talaltam akkor a legolcsobbnak.

(#847) ribarszki válasza ANOka (#845) üzenetére


ribarszki
őstag

AliExpress tökéletes. Onnan vettem Hepát, oldalkefét. Főkefe nem kellett. Neked miért? Tönkrement?

(#848) ANOka válasza ribarszki (#847) üzenetére


ANOka
őstag

Hát eléggé elhasználódott és a "szőröset" ~6 hónap után kidobtam. Most a gumis van rajta, ami meg a másikhoz képest hangosabb.
Írsz/küldesz termék linket/eladót? (Akár privát üzenetben is jöhet, de szerintem mást is érdekelhet itt a topikban.)

[ Szerkesztve ]

(#849) Turbobacsi válasza Timmcsy (#846) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

konkréten ezt: [link]
de akkor 11.85 dodó volt (volt valami akciós hét minap.,..)

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#850) ribarszki válasza ANOka (#848) üzenetére


ribarszki
őstag

Szűrő, oldalkefe

A D-szériához nem találok kombó kefét. De ugye nem az egészet dobtad ki? :Y Mert azt tudod, hogy a gumi és sörtecsíkok kihúzhatóak egyesével és lehet őket pótolni?

Nekem is fél éve megy a gép, 100nm-t takarít a szőrös kefe, de a legkissebb kopásnyom sincs rajta. Olyan felülete, (durvább metlaki, kő) indítottad ami elette?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.