Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:40:46

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdésed a témában feltennéd, kérlek olvasd el az alábbi ÖSSZEFOGLALÓT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) Silent77 válasza Peti9009 (#17997) üzenetére


Silent77
veterán

Alin 200$ alatt ment jul 1 előtt, annyiért nagyon jó áron volt.
Tekintve, hogy itthoni ár nem rossz, de inkább S5 max, vagy Viomi SE.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18002) ben11 válasza zsoltinyho (#17996) üzenetére


ben11
őstag

Erre szerintem igen, csak férjen el a székeknél. Akkor térkép csak a bejárható részről lesz. A szobákban meg kvázi vakon fog tudni menni.
60m²-re pont elég.

(#18003) velizare válasza BiP (#17989) üzenetére


velizare
nagyúr

régió-problémáim vannak más eszközökkel, és emiatt meguntam n különböző appot használgatni, ha egyet is tudnék. az érdekel, hogy mennyire fog fájni az átállás.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18004) BlackJack21


BlackJack21
tag

Kis összefoglaló: Előző hét hétfőn megrendeltem a Roborock S7-et a BG-ról, az itt ajánlott kuponnal. Kicsit aggódtam, de minden probléma nélkül ment, a DPD futár péntek délben ki is szállította. Nem volt extra költség sem. Azóta naponta megy 1-2 alkalommal. Eddig minden az elvártak szerint működik. Alaposan takarít, nedvesít. A portartályt kell üríteni, tisztítani, meg a víztartályt tölteni. Az applikáció eddig jól működik, illetve egyszer-egyszer késik a térképen a pozíció a valóshoz képest, de ez pár másodperc alatt rendeződik.
Összehasonlítási alapom nincs, lévén ez az első robotporszívónk, de eddig jó választásnak tűnik.

(#18005) KrAt


KrAt
veterán

Tegnap este sikerült hazajuttatni a Viomi SE-t, és ment is a (még a régi, kis, tagolt) házban egy karikát.
Az install ment kicsit nehézkesen, egy S10-re (tehát nem egy lassú telóra) vagy 5p volt, mire települt a Mi Home app, majd utána a fekete témán a fekete checkbox-okat elég érdekes volt megtalálni, de sikerült megugrani.
A gép Wifi-re csatlakoztatása volt még akadozós, kb. 3.-ra sikerült, de sikerült.
Onnantól kezdve minden rendben működött, jött, ment, szépen feltérképezett, szeretni való volt. Ahol tudott, bement a székek alá, ahol nem, ott kikerülte, egyszer akadt be térképezés alatt egy sarokba, pont sikerült az első ütközés-érzékelő sarkával beakadni a szekrény sarkába, majd felforogni a mögötte lévő ajtóra :D Ott levettem, nehogy sérülés legyen.
Utána bement a dohányzóasztal alá, ahol volt egyik oldalról papucs, másik oldalról egy puff, harmadik oldalról meg egy kanapé, néztem is, milyen szépen betalált, na ott eltévedt, mert nem látta a papucsot, csak nekiütközött, majd jött volna a mellette lévő oldalon a puff felé, ott lézerrel érzékelte, hogy nem lesz jó, a kanapé fele nem is próbálkozott, csak ment körbekörbe. Egy ideig vártam, hogy kitalál-e, majd megszántam, és elvettem a papucsot, mert jelzett már, hogy merülne, és menne a dokkolóra.
Dokkolón töltés közben kivettem a portartályt, feleségem csak annyit mondott, hogy aztak.., honnan szedte ezt mind elő? Mivel lemerült, csak a fél lakáson ment körbe, de hogy honnan szedett elő ennyi koszt? :Y
Ma megy majd körbe még egyszer, már a térképen tagoltan, de eddig bőven szeretni való.

Kérdés: miket érdemes rendelni pluszban hozzá, hogy legyen itthon?

(#18006) BiP válasza KrAt (#18005) üzenetére


BiP
nagyúr

"kivettem a portartályt, feleségem csak annyit mondott, hogy aztak.., honnan szedte ezt mind elő? "
Na, ilyeneken én is meglepődöm. Gyakorlatilag nem ér végig a lakáson, és üríteni kell. Pedig nem putriban élünk. (igaz, macskáink vannak, meg jópár szőnyeg, így van mit gyűjtenie).

(#18007) pooty válasza velizare (#18003) üzenetére


pooty
tag

én a magyar mi home appra álltam át. Minden eszközt újra fel kell venni... nálam szerencsére csak 2 porszívó volt...

(#18008) velizare válasza pooty (#18007) üzenetére


velizare
nagyúr

a térképet megjegyezte? és a szűrők/kefék üzemidejéből hátralévő időt?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18009) kmarci25 válasza pooty (#18007) üzenetére


kmarci25
veterán

Ez miért jobb, mint ami az áruházból letölthető?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#18010) pooty válasza velizare (#18008) üzenetére


pooty
tag

Nekem a xiaomi essential volt régebbről, így onnan nem volt térkép (viszont a cleaning history törlődött), ellenben a szűrők/kefék üzemidejét megjegyezte.

(#18011) pooty válasza kmarci25 (#18009) üzenetére


pooty
tag

Amellett, hogy magyar, deaktiválva van a regió függőség az eszközök felvételénél. Nekem eddig egy kínai xiaomi essentialom volt, majd most jött a viomi SE, ami, mint kiderült, nem kínai (valószínűleg global). Így muszály volt ehhez folyamodnom.

(#18012) kmarci25 válasza pooty (#18011) üzenetére


kmarci25
veterán

Nekem csak 3 eszközöm van (Yeelight izzó, légtisztító, porszívó), de mindhármat gond nélkül felvettem a Play Store-os MiHome appba. Szerencsére nem futottam bele olyasmibe, amivel gond lett volna...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#18013) paparazzi2


paparazzi2
tag

Sziasztok!

A 2021.09.13-án megrendelt Roborock S7 ma 2021.09.16-án megérkezett Prágából.
Magyar nyelvű használati útmutató elérhető esetleg valahol?
Szeretném a térképet úgy kialakítani hogy helyiségenként vigye fel a kb 10 szobát ami a házban van. Valami javaslat, hogy kezdjek neki az Mi Home appal?

Köszönöm

(#18014) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Első 3 nap remek, 4. meg már megint nem az igazi. Igaz most elforgatva, de hiba és időhúzás nélkül végigment...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18015) BiP válasza paparazzi2 (#18013) üzenetére


BiP
nagyúr

Én úgy kezdtem neki, hogy a Roborock appot szedtem le a Mi Home helyett :)
korábban azt olvastam, hogy a Roborock app kényelmesebb, használhatóbb. Nincs összehasonlítási alapom, de baromi kényelmes, ami eddig kellett, azt tudta, azonnal felcsatlakozott a wifire, egyszerű volt a megosztás, így 2 telefonról is látszik/vezérelhető.
Ma beállítottam, hogy a 2 emelet külön térkép legyen, és egyből fel is ismerte a helyiségeket. Bevallom, nem foglalkoztam vele nagyon, mert nekem az "elindítom és végigmegy a lakáson", akár nulláról, az bőven elegendő volt eddig ebben a pár napban.

(#18016) bandigno válasza paparazzi2 (#18013) üzenetére


bandigno
senior tag

tök egyszerűen végigengeded a házban, mikor befejezi, felosztja a helyiségekre a térképet! HA neked a felosztás nem tetszik, akkor javíthatod a térképen kézzel, szerkesztéssel! :)
ez a legbiztosabb, mivel ha ismét rábízod, h na majd most "rendesen" feltérképezi és "rendesen" be is rajzolja a szoba határokat, valószínű az eredmény ua lesz, mint legelőször ;)

(#18017) velizare válasza pooty (#18010) üzenetére


velizare
nagyúr

köszi, ha az megmarad, az már jó.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18018) chipi-85


chipi-85
aktív tag

EVE Plus vásárlása előtt állok.

Jelenleg a legolcsóbb a 7mall és a Techsend webáruházat hozza az Árukereső.
Van valakinek tapasztalata ezekkel a cégekkel?
Mindkettő cég 2019-ben lett bejegyezve, és mindkettőnek kínai az ügyvezetője.
E-mag is ezt a két céget dobja.

Vagy legyen inkább +23.000 ft és akkor kicsit nevesebb cég (PCX, Euronics, IPON) :F

(#18019) luciferk


luciferk
senior tag

Szevasztok, a BlitzWolf BW-HC1 vezeték nélküli kézi porszívóról van valakinek valami gyakorlati tapasztalata? Ár-érték arányban elég jónak tünik.

(#18020) Black&White válasza Silent77 (#17935) üzenetére


Black&White
addikt

Köszi, nekem is megjött ma a Viomi SE (vasárnapi rendelés), 212$ volt coinokkal. :)
Most megy az első etap, ügyes cuccnak tűnik! :D

(#18021) olajbogyo


olajbogyo
aktív tag

Sziasztok!

Ma megjött az S5, már egyszer fel is térképezte a lakást, most töltőn pihenteti magát. Nagyon tetszett asszonykámnak, (no jó nekem is). Nekem nem tűnt hangosnak, kicsit tartottam tőle, hogy az lesz.... van aki szerint az?! Bár az is igaz, hogy én nem sok különbséget vélek felfedezni mondjuk a csendes, és a turbo között sem...? Szerintem szinte ugyanolyan. Vagy én bactam el valamit a beállításokban, de alig érezhető az eltérés. Ez rendben van így? Mosást, majd kipróbálom még, de nem akarom csapvízzel, mert nálunk keményebb a víz, mint a hetes babasz@r. Olyan intelligens a kicsike, hogy mindjárt kiderült, hogy az egyik szobában az asus routerem (AP nek van beállítva) nem megy, bedöglött. Szólt az alkalmazás, hogy nincs hálózat....mondom ott vagy a router alatt wazze, hogyne lenne. Oszt tényleg nincs...kakukk lett neki. No, de mindegy is, majd kifigyelgetem még azért, a kicsikét.

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#18022) Rellind


Rellind
senior tag

gyorsan vegyétek.... [link] 24 690 Ft

(#18023) gyalu 1 válasza Rellind (#18022) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Köszi. Egyet be is rendeltem. Megvan a karácsonyi ajándék :DD

(#18024) kovacs65 válasza Rellind (#18022) üzenetére


kovacs65
senior tag

Gyorsan elfogyott

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#18025) Rellind válasza kovacs65 (#18024) üzenetére


Rellind
senior tag

mondtam hogy gyorsan..... Ha megjön lehet lesz egy ETA eladó :DDD

(#18026) kovacs65 válasza Rellind (#18025) üzenetére


kovacs65
senior tag

THX, nekem nincs rá szükségem a Viomi Se helyett

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#18027) #34232064


#34232064
törölt tag

En drukkolok neked, de jo esetben is max egy edigis kupon lesz ebbol, nem porszivo. Nyilvanvalo elarazas. Mas fiam vett a nagy messzeben xiaomi dreame D9-et, sajnos rossz. Porog egy helyben nekirohan a butornak ..... Erre valami tippetek nincs veletlenul?

[ Szerkesztve ]

(#18028) MBalu0001 válasza #34232064 (#18027) üzenetére


MBalu0001
csendes tag

Valamelyik szenzor lesz, ha még nem tetted próbáld megtisztítani az érzékelőket..
Esetleg egy kikapcs, bekapcs..

[ Szerkesztve ]

Volt: xiowa light, Xiaomi gen1 ,roborock s50, Mi mop pro, Lenovo X1(360 s7(pro?)) roidmi eve plus, 360 S7,Dreame Bot L10 pro. Jelenleg:s5max, Roborock s7, 360 S10.

(#18029) ben11 válasza #34232064 (#18027) üzenetére


ben11
őstag

Nem hiszem, baromi sok terméket áraztak le 70,80,90% körül.

[ Szerkesztve ]

(#18030) Bendegúz98 válasza ben11 (#18029) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Less be a bestbuy topicba .... Pl.: Igen, nekem is jött teljes áras e-mail, 33 ezerért rendelt xiaomi porszívót akarnak 125 ezerért átadni..

[ Szerkesztve ]

(#18031) Leonov0


Leonov0
újonc

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek! Kaptunk egy Tesla T40 típusú robotporszívót, mely az első 2-3 alkalommal egész jól körbejárta a lakást és porszívózott. A minap viszont azt vettük észre, hogy elindítva a töltőről lejön, elkezdi a folyamatot a közelben, de nagyjából egy törölközőnyi helyen bolyong és nem megy sehova tovább. Csipogva leáll és visszaaraszol a töltőre. Nekem úgy tűnik, hogy fel van töltve, a porgyűjtő rekesz is ki van takarítva. Körbenéztem a testét és nem látni rajta sehol semmi olyat ami mondjuk zavarná a szenzorait, könnyen mozog. Viszont hiába kapcsoltuk ki, húztuk ki, már mindent csináltunk vele, de csak egyfelé indul el és azon a területen meg is ragad, vagy 10x elkóvályog oda-vissza ezen a fél négyzetméternyi területen, majd csipog és "hazamegy". A hazamegy is túlzás, mert akkor is ezen a területen kóvályog egy 5 percet félgőzön, de egyszer csak hazatalál. Esetleg újra lehet neki tanítani a lakást, vagy lehet reset-elni? Vagy valamelyik szenzor a hibás? Még bőven garanciális, esetleg lehet cserélni kéne egy megbízhatóbbra? :F

Előre is köszi a válaszokat!

Tomi

(#18032) Begi válasza Leonov0 (#18031) üzenetére


Begi
senior tag

Resetelni probaltad?

(#18033) szatocs1981


szatocs1981
aktív tag

Sziasztok, Viomi SE mennyire jó vétel most?

(#18034) -cobra- válasza szatocs1981 (#18033) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Hali! Aránylag sokan viszik a jó ár-érték arány miatt, ebben az ársávban jó választás lehet.

(#18035) Leonov0 válasza Begi (#18032) üzenetére


Leonov0
újonc

Próbáltam igen. Megtakarítottam az alján az infra érzékelőket is, a töltő kontaktokat is, a keféket is. Sajnos továbbra sem kezd el takarítani. Csak akkor hajlandó elhagyni azt a területet, ha a töltőhöz megy vissza. És a visszatérése is lassabbnak tűnik azóta (azon túl, hogy ugyan úgy 2-3x körbebolyong azon a kis területen előtte csak porszívózás nélkül és lassabban) :(

(#18036) MBalu0001 válasza Leonov0 (#18035) üzenetére


MBalu0001
csendes tag

Nekem erősen cserésnek tűnik..

Volt: xiowa light, Xiaomi gen1 ,roborock s50, Mi mop pro, Lenovo X1(360 s7(pro?)) roidmi eve plus, 360 S7,Dreame Bot L10 pro. Jelenleg:s5max, Roborock s7, 360 S10.

(#18037) MBalu0001 válasza MBalu0001 (#18036) üzenetére


MBalu0001
csendes tag

A többiektől kérdezném, ez a tesla t40 ez valami ilife klón, nem? (Ilife v3 talán)

Volt: xiowa light, Xiaomi gen1 ,roborock s50, Mi mop pro, Lenovo X1(360 s7(pro?)) roidmi eve plus, 360 S7,Dreame Bot L10 pro. Jelenleg:s5max, Roborock s7, 360 S10.

(#18038) Silent77


Silent77
veterán

Még mennek: [link]

Midea M7 Pro Robot Vacuum Cleaner!
EU raktárból!
Kupon: M7PR40
$277.49

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18039) atos30


atos30
aktív tag

Sziasztok! A Sencor srv 9250 milyennek számít? Úgy látom az aksi kapacitásán kívül válalhatónak tűnik.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#18040) atos30


atos30
aktív tag

Mégvalami: mi a különbség a Midea M7 és M7 pro között? Én csak azt találtam, hogy az M7 pro rezgeti a felmosó részt, minden másban egyenlőnek látom őket.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#18041) Silent77 válasza atos30 (#18040) üzenetére


Silent77
veterán

Különbséget nem tudom, de jó, hogy mondtad, mert az is nagyon jó áron van. :R
Ilyen olcsón még eddig nem volt.

Midea M7 Robot Vacuum Cleaner!
EU raktárból!
Kupon: M7RC60
194.00$

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18042) sentinel


sentinel
aktív tag

Sziasztok,
Mi robotporszívónk (Gen1) meghülyült, csak forog, falnak megy majd vissza és újra... szoftvert már reseteltem, majd frissítettem is a hivatalos app-ban a legfrisebbre, de ugyanaz. Valami érzékelő vagy mi baja lehet...

Kérdés hova küldjem be diagnosztizálni, javítani? Kit javasoltok?

Köszi

(#18043) Luigi962 válasza sentinel (#18042) üzenetére


Luigi962
őstag

Ilyet akkor csinál mikor pókhálót szedett be valamelyik szenzor.

(#18044) D1Rect válasza Silent77 (#18041) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez jó?

(#18045) Silent77 válasza D1Rect (#18044) üzenetére


Silent77
veterán

Nem ismerem. :B
Talán itt a topikban volt szó róla. Amit eddig halottam pozitív.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18046) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

A Valetudo-t használóktók szeretnék kérdezni. S55 esetében tudja a Valetudo, hogy a térképe(ke)t mentse/visszatöltse? Gondolok itt arra, hogy több szint esetén az alsó és a felső szintek térképeit lehessen váltani a szintek takarítása előtt. Annak idején azért tértem át egy Valetudo fork-ra, mert az eredeti Valetudo ezt a funkciót még nem tudta. A kérdesem az, hogy azóta változott a helyzet? Mert nem találtam erre utaló infót a github oldalon...

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#18047) Silent77


Silent77
veterán

Még futó akciók összegyűjtve.

Viomi SE Upgraded Version!
EU raktárból! Megrendeléskor válasszuk Kínát! Lengyel raktárból fogják küldeni!
Kupon: 8AESELETED19
215.03$

360 S7 Laser Navigation Robot Vacuum Cleaner!
EU raktárból!
Kupon: 8AESELETED19 + 2$ store
220.13$

Roborock S5 Max!
EU raktárból!
Kupon: BGANI044
349.99$

Xiaomi Mijia 2 in 1 Robot Vacuum Mop Pro Vacuum Cleaner STYJ02YM!
EU raktárból! Cseh és Lengyel.
Kupon: BGHU0989
235.99$

Dreame Bot L10 Pro Robot Vacuum Cleaner!
EU raktárból!
Kupon: BGCZFDEL
$339.99

Roborock S7 robot vacuum cleaner!
EU raktárból!
Kupon: BGANI039
559.99$

Midea M7 Pro Robot Vacuum Cleaner!
EU raktárból!
Kupon: M7PR40
277.49$

Midea M7 Robot Vacuum Cleaner!
EU raktárból!
Kupon: M7RC60
194.00$

Dreame D9 Robot Vacuum Cleaner Global Version 3000Pa!
EU raktárból!
Kupon: 8AESELETED19
273.10$

A kuponokat próbálgassátok más termékere is!
Kupon $50/6: 8AESELETED6
Kupon $90/11: 8AESELETED11
Kupon $120/14: 8AESELETED14
Kupon $160/19: 8AESELETED19

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18048) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Az ALZA őszi akciójában az Elektrolux Pure i9.2 PI92-6DGM - 147ezer ft. Ami nagyon nagyon jó ár.
[link]

(#18049) D1Rect válasza chipi-85 (#18048) üzenetére


D1Rect
félisten

A gép is nagyon-nagyon jó?
Hol lehet kiművelődni ezekből?

(#18050) tome0001


tome0001
senior tag

Tipp:
Mivel nálunk parkettán van a töltő/dokkoló, azt vettem észre hogy a porszívó alatt még 3 nap elteltével is nedves a MOP, ezáltal a parketta is ázik egy picit.
Emiatt vettem alá az IKEA-ban egy íróasztal alátétet ami méretben pont jó. Ha más is parkettán tartja, érdemes lehet beszerezni egyet, hogy ne ázzon a parketta. :)
Gondoltam megosztom veletek ezt a gondolatot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.