Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:40:46

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdésed a témában feltennéd, kérlek olvasd el az alábbi ÖSSZEFOGLALÓT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) poli27 válasza hackeeeee (#18999) üzenetére


poli27
veterán

Az első térképezésnél ne legyen semmi elöl mindenhova be tudjon menni... ez lényeges. Utána ha elöl marad valami berajzolja a térképre, de ha következőre nincs ott kitörli... Mosható gépben... Azt kell eldöntened jó az utángyártott vagy eredetit akarsz venni hozzá

Origina Xiaomi Roborock T7 T7plus S7 S7 s7Max s7maxv S70 S75 T7S S7PLUS Robot Vacuum Cleaner mop, side brush, main brush, filter|Vacuum Cleaner Parts| - AliExpress
Ez eredeti nem eredetit bárhol találsz.

(#19002) hackeeeee válasza poli27 (#19001) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szia!

Köszönöm!

Szóval, az első térképzés az egyben maga az első takarítás is? Ha mégsem lesz teljesen úgy, akkor törölhető a térkép, hogy újra menjen az első folyamat?

Hát, ha megéri eredetit, akkor veszünk eredetit, ezen nem múlik, természetesen. Köszönöm a segítséget!

Ps: a felmosásnál érdemes/ajánlott a desztillált víz? Mosószer javasolt, vagy elég a sima víz is, ha nincs akkora kosz?

Véleményem szubjektív...

(#19003) evo87


evo87
őstag

Sziasztok!

Mivel 2 szintes sorházban élünk és egyre jobban unjuk a hurcolást, arra gondoltunk, hogy bővítjük a családi robotporszívó flottát. Jelenleg egy Xiaomi Vacuum Mop Pro van, amivel ugyan meg vagyunk elégedve, de itt a topikban elég vegyesek vele a tapasztalatok.

Ár/érték arányban én még mindig elég jó választásnak gondolom, plusz egy applikációban lehetne kezelni mindkettőt, ami azért elég fontos lenne.

Volna esetleg más, hasonlóan 100k alatti, jobb alternatíva ötletetek vagy a Mop Pro elfogadható ebben a szegmensben?

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#19004) Silent77


Silent77
veterán

Ezek vannak most akcióba:

allowance kuponnal további 8$ kedvezmény: [link]
Roborock S6 Robot Vacuum Cleaner!
EU raktárból!
399.99$ utolsó darab

Xiaomi Mijia MJSTS1 Pro Robot Vacuum Cleaner!
EU raktárból!
Kupon: BGCZPLMP +120/8 allowance kupon: [link]
$404.40

allowance kuponnal további 8$ kedvezmény: [link]
Xiaomi Mijia STYTJ02HZM 1T Robot Vacuum Cleaner!
EU raktárból!
Kupon: BGCZXMET
299.99$

Dreame F9 2 in 1 Robot Vacuum Cleaner!
EU raktárbó!
Kupon: BGHU1312 + 120/8 allowance kupon: [link]
183.99$

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19005) Silent77 válasza Silent77 (#19004) üzenetére


Silent77
veterán

Csökkentették az árát, kupon maradt.

Dreame F9 2 in 1 Robot Vacuum Cleaner!
EU raktárból!
Kupon: BGHU1312 + 120/8 allowance kupon: [link]
177.99$

120 pontért 8$

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19006) frenk74 válasza hackeeeee (#19002) üzenetére


frenk74
tag

Mindenképp desztvízzel ajánlott használni, mert a vízkő eltömíti a rendszert, és többet nem működik a felmosó része.

(#19007) hackeeeee válasza frenk74 (#19006) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Okézsoké, köszönöm! :R Akkor majd DM-ből veszünk egy nagyot, aztán egy időre elég lesz. :)

Mosószer használata? Nálunk szerencsére nincs akkora kosz, talán a sima víz is elég lenne.

A térkép törlést megtaláltam, mentést ki-be kapcsoltam, és törölte a térkép töredéket.

Véleményem szubjektív...

(#19008) Dorian


Dorian
félisten

Egyébként ezeknél van valós értelme a felmosás funkciónak? Ilyen kis víztartállyal ami ezekbe fér nem csak szétkenik a koszt?

A Viomi SE nem tud szőnyegfelismerést. Ha nem akarom, hogy felmossa a szőnyeget is, akkor célszerű a szőnyeges részt valahogy külön helységként meghatározni a térképen és arra külön beállítást (csak porszívózást) alkalmazni?

Holnap próbálkozom még tegnap egyelőre vmiért az eszközt párosítása nem sikerült az appban. (Itt az irodában ma egy légtisztítóhoz sikerült csatlakoznom)

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#19009) hackeeeee válasza Dorian (#19008) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát a Roborock ugye elvileg nem csak elmegy a felületen, hanem mozgatja is a mop-ot, elméletileg. Ezért is választottuk ezt, mert hatékonyabb, plusz nomop, ami szintén hasznos.

Ezért is szeretném majd kipróbálni, de akkor majd veszek desztillált vizet. DM-ben van nagy kiszerelés egész baráti árban, az egy ideig elég lesz. :)

Igen, vagy ha kikapcsolható a felmosás akkor kikapcs, és akkor nem mos fel. De ha meg nomop-os, akkor ő felismeri a felületet.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#19010) ada19 válasza Dorian (#19008) üzenetére


ada19
senior tag

Az az értelme hogy azt a sok apróport amit nem tud felszívni, feltörli. Nem kell tőle sokat várni, juharszirupot meg kávéfoltot nem fogja eltüntetni meg azt is széthordja utána a lakásban.

Úgy tudom a Viomi SE is tud no-mop zónát, annyit jelent hogy ha a mop rajta van, nem fog arra a területre bemenni de ha nincs akkor porszívózni fogja. Legalábbis S5 Max így megy.

#19009 hackeeeee: igen S7 már emel is rajta valamennyit meg nem pancsolja a vizet közben.

[ Szerkesztve ]

Mégsenem

(#19011) pooty válasza Dorian (#19008) üzenetére


pooty
tag

Én a mopra domestost szoktam önteni, az legalább valamennyit fertőtlenít.
És ahogy ada19 írja, Viome SE-nél egy pár hete jött ki a no-mop zóna lehetősége, így megadhatod, hogy melyik területre ne menjen mop-al.

(#19012) Dorian válasza pooty (#19011) üzenetére


Dorian
félisten

Ó, akkor ezt nem értettem, mert a tesztekben mindenhol írják, hogy nincs no-mop meg szőnyegérzékelés. Király, h már tudja! :)

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#19013) frenk74 válasza Dorian (#19008) üzenetére


frenk74
tag

Felmosnak ezek rendesen, csak nem mindegy, hogy csinálod.
Ahogy én szoktam: desztvízzel megtöltöm a tartályt, mosdókagylóban összekeverek kb 1-2 dl csapvizet kb 2 cl (egy kisebb löttyintés) W5 univerzális tisztítóval (Lidl termék, ezzel mosom az autót is, nagyon jól tisztít, jó az illata). Ebbe a keverékbe beáztatom a mopot. Annyit nyomok csak ki belőle, hogy ne csurogjon, és felteszem a tartályra, be a gép alá. Beállítom, hogy 2x takarítsa az adott helyiséget, maximális víz adagolással (először hosszában felmos a vegyszeres tocsogós moppal, majd másodjára keresztben mos fel, az addigra már csak vizes moppal. Olyan tisztaság van, mint a kézi felmosás után. Ezt a módszert, csak vízálló burkolaton javaslom.
Még nem mertem eddig a w5-öt beletölteni a tartályba a vízhez, félek eltömődik a fúvóka, vagy mi lesz ha a gép mozgásától felhabzik a cucc, és a habot próbálja kinyomni a fúvókán.

(#19014) Luigi962


Luigi962
őstag

Szervusztok. Szakmai tanácsra lenne szükségem. Eddig volt már 2 robotom/Roborock gen1 és vacuum mop pro/ és most vásárlás előtt állok ismét. Roborock S6 max V, Roborock S7 és talán Dreame Z10 pro? A keret 500USD max. Ti mit vennétek és mi az amiért azt? Van 2 nagyobb szőnyeg is a lakásban aminek a porszívózása is lényeges!

(#19015) Dorian válasza frenk74 (#19013) üzenetére


Dorian
félisten

Mondjuk onnan indultam ki, mint igény, hogy az étkezőt - konyhát magától, rendszeresen porszívózza fel és már boldog vagyok. (Nagy kétszárnyú ajtó a terasz, kert felé, gyerekek, kutya ki-be, így nagyon gyorsan porosodik). Ehhez képest minden csak extra és örülök, h nagyobb a tudása :)

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#19016) Syd69 válasza hackeeeee (#18999) üzenetére


Syd69
aktív tag

Az első "clean" inditaskor szépen körbe megy es felderit mindent? - IGEN

Valóban célszerűbb desztillált vízzel használni - Nem vízkövesedik le

Dobozok, változások - Automatán leköveti a változást, kb ahova be tud menni, bemegy

[ Szerkesztve ]

Alma

(#19017) LordBurgur


LordBurgur
újonc

Sziasztok! Talán végső elkeseredésemben fordulok hozzátok. Sok helyről tájékozódtam a robotporszívókról, - azonban tapasztalat és olyan ismerős híjján, akinek lenne/lett volna ilyen gépe - továbbra is azt érzem, teljes a tanácstalanság.
Ami biztos: szisztematikus mozgású gépet szeretnék, mert az albérletben gyakorlatilag nincsenek ajtók :K és sok a helység. A másik: a lakásban gyakorlatilag terem a por, így gyakorta, akár naponta is használnám, gondolom ez fontos az aksi miatt. (60 nm). Szőnyegem van, de nagyon rövid "szőrű", öröm lenne, ha arra is fel tudna kapaszkodni és meg tudná dolgoztatni. (Talán ennek köze van a szívóerőhöz/teljesítményhez és a főkeféhez) Azt nem tudom, hogy a gumihengert érdemes-e, ha nincs háziállat, de mindenkinek hosszú és sok a haja. :D A vizes funkcióra, felmosásra nem tartok igényt. Felső plafon: ha ez reális, 150k
Nekem ami még nagyon fontos: szervizelés, reklamáció, visszaküldés, alkatrészcsere megoldható legyen magyarul, Magyarországon (még ha ez drágítja is) :B
Röviden: köszönöm!
Ui.: itt találtam olyan infót, aminek hatására letettem arról, hogy robzone-ról vásároljak. Azért is köszi!

(#19018) Gyarmati_ válasza LordBurgur (#19017) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

S5max a te géped.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#19019) hege1989 válasza gps76 (#18951) üzenetére


hege1989
tag

Tegnap visszavittem. Nemsokára tesztelik majd és értesítenek. Max 2 hetet kértek a vizsgálódásra.

http://hardverapro.hu/tag/hege1989

(#19020) hackeeeee válasza Syd69 (#19016) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Köszönöm! :) :R

megvolt az első porszívózás. Egész ügyes volt a gép, igaz a küszöbbel kicsit meggyűlt a baja, azt lehet valahogy ki kellene zárni h ne akarja felmosni. :D

Szóval, a kérdés, ha megcsinálom a zónákat, akkor azzal meg tudom adni, hogy bizonyos terülekre csak felmosást kérek néha, amúgy meg mindig takarítson fel teljesen? És pl, ma kb. belövöm a küszöböt mint zóna, akkor azt ki tudom zárni, hogy azt ne akarja használni, csak menjen át rajta a másik szobába, folyosóra?

Véleményem szubjektív...

(#19021) kirkri válasza hackeeeee (#19020) üzenetére


kirkri
addikt

Egyedileg tudod konfigurálni, hogy adott szobákra milyen szabályok legyenek érvényesek.

21 éve a Prohardveren! ™

(#19022) hackeeeee válasza kirkri (#19021) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az a baj h nem szedte szét, egyedül a konyha lett más színnel. Van 2 szoba, és közbe egy folyosó,és ez mind kék lett. Pedig más a felület. Ezért gondoltam, h szétszedném zónákra.

Véleményem szubjektív...

(#19023) ada19 válasza hackeeeee (#19022) üzenetére


ada19
senior tag

Faltól falig szét tudod te is darabolni. Csak arra figyelj, hogy sorrendet és szobánkénti beállításokat elveszti az érintett terület.

Mégsenem

(#19024) hackeeeee válasza ada19 (#19023) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megpróbáltam, de ahol látszik a küszöb, ott próbáltam, de nem sikerül, ha leokéznám akkor "failed".

Update, addig mozgattam míg elvileg sikerült.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#19025) Dorian


Dorian
félisten

Nna, megvolt az első lépés, a térképezés. Egyelőre kevés sikerrel (Viomi SE)

Sajnos a szintkülönbségekkel problémája van, a kicsivel 2 cm alatti(!) burkolatkülönbségen megakad, így két szobába nem tud bemenni. :((( Egyik helyen pedig csak 1,5 cm a különbség, a másikon 1,9. Ilyenkor kénytelen leszek 3 külön térképet csinálni és áthelyezgetni a gépet?

A gumis aljú és vékony gyerekszőnyeget felgyűri. Ez sem nyert.

Elvileg mielőtt lemerül, visszamegy a helyére. Nem ment vissza.

A térképezést majd újra kell kezdenem, mert elsőre megcsinálta a 80%-ban, aztán megakadt, és utána előröl újra kezdte az egészet, de akkor meg kihagyott egy helyiséget.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#19026) kirkri válasza Dorian (#19025) üzenetére


kirkri
addikt

A vékony (vagyis inkább könnyű) szőnyeget a Roborock S7 is felgyűri, de szerintem minden robot. Nekünk olyanból csak kis méretűek vannak, így felszedjük porszívózás előtt.

21 éve a Prohardveren! ™

(#19027) Silent77 válasza Dorian (#19025) üzenetére


Silent77
veterán

Szőnyeg ahogy kirkri írja.
Küszön váltó a megoldás ha nehezen birkózik meg vele.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19028) Dorian válasza Silent77 (#19027) üzenetére


Dorian
félisten

Ok, hát akkor felszedem. Csak gondoltam azt sem ártana ha kiporszívózná.
Egyébként először ráment és alaposan kiporszívózta, aztán amikor visszament abba a szobába a szoba többi részét felmérni, akkor kezdte mindenhogy felgyűrni.
Mondjuk régen volt már takarítva, lehet, hogy poros volt a gumiréteg, és/vagy alatta a parketta így nem tapadt annyira mint lehetne. Kipróbálom majd h letisztítom az alját és úgy engedem rá.

"Küszön váltó a megoldás ha nehezen birkózik meg vele."
Ezt nem értem. A magasabb helyiségek burkolatváltóval vannak elválasztva, ráadásul olyannal, ami az alacsonyabb helyiség felé "lejtőt képez" nem függőlegesen ugrik fel.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#19029) Qtya123 válasza frenk74 (#18997) üzenetére


Qtya123
őstag

Köszi a tippet. Annyi a nyűgöm vele, hogy időzített indítást nem akarok, mert takarítás előtt fel szoktam tenni a székeket az asztalra, hogy minél több helyre be tudjon menni a porszívó. Ha beállítanék egy időzített indítást, lehet épp otthon sem lennénk, mikor indul.

Nyilván az If Roborock Finished cleaning Then Air Purifier switch to auto mode tökéletesen működik, de a fene enné meg az app készítőit, hogy egy nyamvadt Roborock Start Cleaning opciót nem tettek bele az If részbe....

[ Szerkesztve ]

(#19030) Dorian válasza Dorian (#19028) üzenetére


Dorian
félisten

Így néz ki a magasságilag 2 cm-es szintkülönbség és a lejtős burkolatváltó

De hogy valami jót is mondjak, ahová eljutott, ott kifogástalan tisztaságot csinált. Még az étkező székei között is, pedig azoknak ilyen genyó lábaik vannak. Kívül-belül végigment minden egyes U alakon.

A szintkülönbség problémára viszont megoldás kell. Kell csinálnom a nem-megmászható helyiségekre külön térképet és letenni oda, h takarítson ott?

Ja és az egyikbe a térképezés során elfelejtett bemenni (meg se próbálta) pedig ott csak 1,5 cm sima szögletes szintkülönbség van. Ezzel mi a teendő, teljesen újra kell térképeznem, és imádkozni, h bemenjen mindenhová ahová tud?

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#19031) szabonagyur válasza radi8tor (#16584) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hmm vettem egy szett kiegészítőt, azonban méretileg nem okés :( Még tavasszal vettem, most lenne aktuális a csere, de így nem.

MOP 1C

A kefe túl rövid

A szűrő szélesebb 2-3 mm-el, a forgó seprű kisebb.

Honnan tudok venni vajon?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#19032) Silent77 válasza Dorian (#19030) üzenetére


Silent77
veterán

Lehet picit meredek neki, vagy csúszik rajta.
Nálunk nincs már küszöb, így csak tipp.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19033) Dorian válasza Silent77 (#19032) üzenetére


Dorian
félisten

Tényleg. Van öntapadós foszforeszkáló szalagom, teszek a rámpára. Az érdes felületű.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#19034) Qtya123


Qtya123
őstag

Amúgy milyen sűrűn ajánlott hadra fogni a robotporszívót?
Viszonylag könnyen porosodó lakásról van szó. A porszívó felmosására én úgy tekintek, mintha egy nedves portörlés lenne a padlón.
3 naponta gondoltam végigjáratni a robit. Ez optimális gyakoriság lenne? Állat, gyerek nincs.

(#19035) ada19 válasza Qtya123 (#19034) üzenetére


ada19
senior tag

Én jelenleg napi 1x járatom (1 hete van meg), előtte alaposan kitakarítottunk. Elképesztő mennyi cuccot összeszed egyetlen nap múlva. A mop is mindig koszos utána.

Mégsenem

(#19036) Qtya123 válasza ada19 (#19035) üzenetére


Qtya123
őstag

Mi is azzal kezdtük, hogy alapos porszívózás a rendes porszívóval előtte. Aztán 2 nap múlva megjött az S7 és valóban egy csomó koszt össze tudott még szedni.

Nem is tudom elképzelni honnan, hogyan a kis pörgő seprűcskéjével, meg a kis hengerrel.
A rendes porszívónak olyan ereje van, hogy ez a nyomába sem érhet, a sarkokat mindig kitisztítom a hegyes formájú adapterrel és ez a kis gyösz mégis talál még koszt.

[ Szerkesztve ]

(#19037) frenk74 válasza Qtya123 (#19036) üzenetére


frenk74
tag

Nálam naponta 2x megy macska mellett. Délelőtt teljes lakás. Késő délután előszoba (ahol ki-be járkálunk a lakásba, és behordjuk a koszt), és a hozzá kapcsolódó konyha (esetleges lehullott morzsa, vagy előszobából behordott kosz). Ilyenkor csak porszívóz. Felmosás, mikor úgy látom, hogy kell.
Nem spórolok vele, azért vettem, hogy mindig tisztaság legyen.

(#19038) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Nálunk két ember, két kutya, két macska, naponta zsúfolásig van a tartály, pedig látszatra tiszta lakásra indítom a robotot. :D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#19039) NomAd_82


NomAd_82
aktív tag

Hello mindenkinek.
Én nemrég lettem egy Irobot i3 tulajdonosa és mivel itt a fórumon szinte semmilyen véleményt nem találtam róla, még a neten sem sokat, gondoltam megosztok egy-két dolgot róla, hátha valakinek szüksége van rá.

Első körben baromi szép, már amennyire egy robotporszívó lehet szép.
Nagyon minőségi anyagokból készült. Érezni, hogy jó a cucc.

Eddig 35 nm lakásban dolgozott és igencsak megdöbbentett, hogy porszívózási szokásaim ellenére még mennyi koszt, port tudott összeszedni.
A wifire csatlakozás gyorsan ment,
appról indítva, tökéletesen teszi a dolgát, elindul a kis állomásáról és kb. 25-30- perc múlva vissza is tér hibátlanul. Az app meglehetősen egyszerű de nekem megfelel. Be lehet állítani tervezett porszívózást és vezérelhető tabletről is. Zsír :D
Térképet nem rajzol, giroszkóppal navigál de szisztematikusan sorokban haladva takarít. Mivel kicsi a lakás, nem érzem szükségét térképnek.
A kábeleket nem szereti, persze egyik ilyen technikai vívmány sem, így azokról gondoskodni kell, hogy ne legyenek útban.
A szőnyegem hosszú szálú, abban meg is purcant de egy szőnyeg csere megoldotta a problémát és a rövid szőrben szinte hasít.
Az egyik kisebb szőnyeg sarkában többször elakadt de próbálkozott folyamatosan és a 4. próbálkozásra folytatni is tudta a munkát. A portartály ürítése egyszerű és gyors.
Az alkatrész ellátottság folyamatos, így biztos hosszabb ideig fog segíteni a takarításban.

A mai napon egy 55nm lakásban is volt szerencsém kipróbálni és meglepetésemre a 2 cm magas küszöb sem volt akadály egyik oldalról sem. Minden szobába be tudott jutni és 45 perc alatt végzett a takarítással.
Egy töltéssel kibírta ( kb. 15 % maradhatott benne ) de elvileg a cucc munka közben képes visszamenni a töltőre merülés esetén, majd onnan folytatni a munkát, ahol abbahagyta.
Én nagyon pozitívan csalódtam ezekben a gépekben, nem is gondoltam volna, hogy ennyire hasznos lehet. Ha van rá keret én mindenképpen javaslom a beszerzést márkától függetlenül, mert a többi gyártó terméke is biztosan jó cucc.
Nekem ez a típus volt szimpatikus és erre volt keret. :D
További jó porszippantást mindenkinek.

(#19040) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

Sziasztok!
Olyannal találkoztatok már, hogy a robot(roborock s7) letükrözte a térképet? :D
Mitől lehet?

[ Szerkesztve ]

(#19041) KilgoreTrout válasza mézespálinka (#19040) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Semmi

[ Szerkesztve ]

(#19042) kirkri válasza mézespálinka (#19040) üzenetére


kirkri
addikt

Ha elforgatod a programban 180 fokkal akkor jó lesz nem? Az elő feltérképezés után nekem is el kellett forgatni.

21 éve a Prohardveren! ™

(#19043) mézespálinka válasza kirkri (#19042) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Nem sajnos. Eddig jó volt, ma valamiért elkezdte tükrözni és össze-vissza csinálta a dolgát :D

(#19044) Nikaré válasza mézespálinka (#19040) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!
S5Max egyszer nekem is ezt csinálta, meilyedtem, hogy elkezdődtek a bajok!
Kikapcsoltam, dokkolót is.
A gépet "manuálisan rátettem a dokkolóra. 30 perc pihenő után bekapcsoltam a dokkolót, megvártam míg teljesen feltöltődik az akkumulátor. Appban a két térképen között váltogattam, beállítottam minden egyéb mást.
Elindítása után kb 2 percig forgolódott, nehezen, de pozícionálta magát. Azóta jó.

(#19045) Dorian


Dorian
félisten

Ha térképezés alatt vmelyik helyiségbe elfelejt bemenni, akkor ha ezalatt arra jár meg lehet "ösztökélni" vagy addig kell újra előröl kezdeni a térképezést amíg egyszercsak be nem megy?

Pl. múltkor két helyiségbe nem ment be térképkészítéskor. Manuálisan be tudtam küldeni, ki is takarított, de ahogy kijött el is felejtette a helyiséget.
Most indítok egy új térképezést, mert a szintkülönbséges-lejtős burkolatváltóim leragasztottam dörzsis szalaggal, ha korábban az volt a baj, h csúszik, akkor most már át kell tudni mennie azokon is.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#19046) metalanti


metalanti
csendes tag

Hello, roborock s5 max-hoz honnan érdemes csere tartozékokat (szűrő, kefe) rendelni?
Nézegettem az aliexpress-t, de túl nagy a választék és a kommentek alapján a legtöbb cucc minősége nem túl bíztató.
A válaszokat előre is köszi

ZTE Blade > Amoi N828 > Doogee X5 Pro > Xiaomi Redmi 4A > Redmi Note 7

(#19047) Silent77 válasza metalanti (#19046) üzenetére


Silent77
veterán

Original Roborock S5 max tartozékok.
Roborock S7 tartozékok.

lehet van olcsóbb, de azt nézd melyik original.
Reggel 9-től picit olcsóbb lesz.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19048) szabonagyur válasza szabonagyur (#19031) üzenetére


szabonagyur
félisten

Erre ötlet??

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#19049) ada19 válasza metalanti (#19046) üzenetére


ada19
senior tag

Engem a Roborock support ide irányított és ezt a boltot már ajánlották itt topikon belül is: [link]

A minőségről csak később tudok nyilatkozni mituán megérkezett a csomag.

Mégsenem

(#19050) Dorian válasza Dorian (#19045) üzenetére


Dorian
félisten

A dörzsicsík bevált a burkolatváltón, így már simán mássza.
Viszont a nappali takarítását elfelejthetem vele:
A 2-2,5cm magas, sűrű szövésű szőnyegre van hogy felmegy, de inkább elakad, error. A kanapé alja bőr borítású, az mentén meg ha fordulni akar és hozzáér akkor "odatapad" és error. A hangfalaim lábára megpróbál felmászni, persze megakad, error.
Amikor ilyenkor odébb tettem meg teljesen összekutyulta az addig elkészített térképet, kezdhetem előröl. Persze csak majd ha feltöltődött,. mert a nappaliban annyit elvacakolt hogy már félig lemerült miközben még a fele szintet fel se térképezte.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.