Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:40:46

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdésed a témában feltennéd, kérlek olvasd el az alábbi ÖSSZEFOGLALÓT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) Sliderxy válasza mrlujoak (#22999) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Totál átérzem a sztoridat. Nekem is most jött meg a kefe+szűrőcsomag, persze 1 héttel az új akksi előtt, mert miért ne.
Nekem ez már a második amivel beszívtam. Előtte egy navon volt amivel hasonló hercehurcát vívtam szervíz ügyben. 3 hónap volt mire visszakaptam az árát és annál még szerencsém volt az első hónapban megdöglött.
Ezt meg nagyon jól beidőzítették, hogy a rengeteg átolvasott kommentből az jön le, hogy nagyjából 1 év az élettartama ennek az ipari hulladéknak.
Boldog vagyok nagyon, hogy még költöttem is az új akksira és rohadtul nem azzal volt akkor ezek szerint gond.
Még kínzom magam vele, aztán lehet ez is megy a kukába mint a tiéd.

(#23002) csikaszka35 válasza Breaker (#23000) üzenetére


csikaszka35
tag

Üdv.

Én Január elején vettem itthonról (Mulan) 106-ért.
Úgy látom hogy azért ennek is feljebb kúszott az ára.....
Egyébként a géppel teljesen meg vagyok elégedve, tökéletesen teszi a dolgát.

(#23003) Breaker válasza csikaszka35 (#23002) üzenetére


Breaker
tag

Köszi, hát igen. most 150ért adják. Kb 30%ot ment fel, ami elég durva.

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#23004) Eclips21


Eclips21
őstag

van mostanában valami best buy gép amit normális áron meg is lehet venni?
(Gondolok itt most a Roborock S7 esetére amit venni se lehet de ha igen akkor jóval drágábban mint mondjuk nyáron, perdig a Forint épp életrekelt 410 vs 375)

Mert ha már a S7 ilyen drága lehet jobban megéri egy Dreame L10s Pro vagy egy full állomásal rendelkezp Xiaomi Eva.

Van esetleg valakinek egy jövőbe látó gömbje hogy a piac mikor szedi összemagát vagy erre nem érdemes várni?

(#23005) 2thletme2day válasza Eclips21 (#23004) üzenetére


2thletme2day
őstag

Ha valami kell ne várj arra, hogy olcsóbb lesz mert nagy valószínűséggel nem lesz olcsóbb semmi. Egy-egy akció lehet, hogy lesz de ezt előre megjósolni nem lehet.

(#23006) Silent77 válasza Eclips21 (#23004) üzenetére


Silent77
veterán

Most kint sincs S7-re semmi jó. 466-ért volt legutóbb, hétfőn rá tudok kérdezni ha érdekes lehet.
Ezek vannak Banggood-on.
Dreame Bot L10 Pro
$329.99

Dreame D9 Max
249.99$

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23007) tranceplanet válasza Breaker (#23000) üzenetére


tranceplanet
addikt

Leginkább sehol ne vedd meg!
Más típust javaslok, kicsit visszaolvasol, nagy a választék amiből válogathatsz. Elsősorban Roborock, másod sorban Dreame. Esetleg, ha még van beragadt S5 Max.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#23008) Breaker válasza tranceplanet (#23007) üzenetére


Breaker
tag

Szia!

Mielőtt irtam ebbe a topicba, olvastam a problémákat amiket a kollégák irtak lejjebb. Az volt a benyomásom hogy az első generációsokat érintette és a mop 2-t nem (mert nem panaszkodtak rá eddig).

De akkor ezekszerint mégis problémás széria ez is..?

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#23009) ka64 válasza Eclips21 (#23004) üzenetére


ka64
tag

Én a héten vettem egy S7 Pro ultra-t a Geekbuyingon. 950$ volt az akciós ár, ami kuponnal 328 000 Ft-ra jött ki. Kedden rendeltem meg, ma már hozta is a futár (csak nem tudtuk átvenni, mert senki nem volt otthon).

(#23010) Silent77 válasza ka64 (#23009) üzenetére


Silent77
veterán

Szóltál volna, 930-ért tudtam :( jeleztem is a topikba.
Jelenleg $917.92-ért van.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23011) harylmu


harylmu
őstag

Akinek Roborock-ja van és kopó alkatrészeket keres nem-Kínából, találtam cseh raktárban.
Compatible with: Xiaomi SDJQR02RR 1S Roborock S50 S51 S55 T4 T6 S5MAX S6 S6MAX Vacuum Cleaner

(#23012) Silent77 válasza harylmu (#23011) üzenetére


Silent77
veterán

Kupon nélkül ne vegyetek semmit, szóljatok és kérek rá.
Hétfőn rákérdezek.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23013) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Végül rendeltem egy Xiaomi Lydsto W2-t, remélem nem bánjuk meg :N

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#23014) hubber1 válasza Silent77 (#23012) üzenetére


hubber1
kezdő

Melyik áruházakhoz tudsz kupont intézni?

(#23015) Silent77 válasza hubber1 (#23014) üzenetére


Silent77
veterán

Banggood, Geekbuying, hekka, Tomtop, stb.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23016) hubber1


hubber1
kezdő

Remélem maradhat:
akit érdekel modellváltás miatt eladó kiegészítő csomag van nálam, vadi újak természetesen : XIAOMI Gen1 porszívóhoz vettem : Xiaomi SDJQR02RR : 1S Roborock S50 S51 S55 T4 T6 S5MAX S6 S6MAX ezekkel kompatibilis még.
Tartalma :
1 db nagy központi (kör)kefe
3 db oldalsó kefe
5 db HEPA szűrő
Ha érdekel, dobj egy privát üzit. :C

[ Szerkesztve ]

(#23017) KMT válasza hubber1 (#23016) üzenetére


KMT
addikt

Off, de tök hasonlók. Ezek nem jók véletlenül 360 S8-ba?

(#23018) Mik^ válasza KMT (#23017) üzenetére


Mik^
tag

360 S5-höz innen rendeltem:
https://www.aliexpress.com/item/1005002957314878.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.4.167f1802mcUwjw

Gyorsan megjött és mértben jók. Hogy mennyit fognak bírni... nem tudom.

(#23019) hubber1 válasza KMT (#23017) üzenetére


hubber1
kezdő

Na azt nem tudom, de közben elkelt: ma indult el Packeta-val a vevőhöz.

(#23020) zoleeno1 válasza Mik^ (#23018) üzenetére


zoleeno1
addikt

Azt tudja valaki, hogy 360 s6, s7, s9 alkatrészek jók az s8-ba is? Ránézésre olyanok...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#23021) Silent77 válasza Silent77 (#23006) üzenetére


Silent77
veterán

Email only ajánlatban a Roborock S7 $459.99: [link]

Kupon a tartozékokra: BGXIFD345 , $19.54 + posta
[link]

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23022) MBalu0001 válasza zoleeno1 (#23020) üzenetére


MBalu0001
csendes tag

Ha vársz pár napot megmondom, a héten érkezik az s8.

Volt: xiowa light, Xiaomi gen1 ,roborock s50, Mi mop pro, Lenovo X1(360 s7(pro?)) roidmi eve plus, 360 S7,Dreame Bot L10 pro. Jelenleg:s5max, Roborock s7, 360 S10.

(#23023) zoleeno1 válasza MBalu0001 (#23022) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ráér, köszi! :R

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#23024) Luigi962 válasza Silent77 (#23021) üzenetére


Luigi962
őstag

Ezek a tartozékok nem jók Roborock S7-hez.

(#23025) Silent77 válasza Luigi962 (#23024) üzenetére


Silent77
veterán

Nem is írtam, hogy jók lennének.
ígértem kupont, arra válaszoltam. A linkből rögtön kiderül: Compatible with: Xiaomi SDJQR02RR 1S Roborock S50 S51 S55 T4 T6 S5MAX S6 S6MAX Vacuum Cleaner

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23026) zsamiatt válasza Silent77 (#23025) üzenetére


zsamiatt
őstag

L10 prohoz is van tartozek kupon?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#23027) Silent77 válasza zsamiatt (#23026) üzenetére


Silent77
veterán

Nem látok banggodon. Alira most ezek vannak:
MARUP3 – $3/25
MAR6 – $6/50
MAR9 – $9/80
MAR14 – $14/140
MAR24 – $24/200

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23028) Alvin76 válasza Breaker (#23008) üzenetére


Alvin76
tag

nekem mop 2 pro van, Én mint teljesítményre, mint "okosságra" teljesen meg vagyok elégedve. Az egyik lányom szobájában egy nagyon vastag szőnyeg kivételével mindent feltakarít.

(#23029) ka64


ka64
tag

Sziasztok!
Megérkezett az S7 Pro Ultra. A térképekkel nem nagy boldogulok. Két szintes házunk van. Bekapcsoltam a multi level üzemmódot. A földszintről csináltattam térképet, beállítottam no go zónát, elneveztem a szobákat, felosztottam az amerikai konyhás nappalinkat konyhára, ebédlőre, nappalira. Majd elindítottam a takarítást full üzemmódban. Szépen meg is csinált mindent. A földszint kitakarítva. Felvittem az emeletre -csak a porszívót, dokkolót nem. Csináltattam térképet az emeletről. Itt is elneveztem a szobákat, a lépcsőhöz virtuális falat állítottam be. A térképek között ott volt a földszint és az emelet is. Majd elindítottam a takarítást az emeleten. Itt is full üzemmódban, de csak azt a szobát (folyosót) takarította ki, ahová letettem. Elindítottam takarítást a folyosóról kiválasztott szobára. Megtalálta az ajtót, ott alaposan letakarította a küszöböt, majd azt mondta, hogy végzett. (A térképezésnél símán átment a küszöbön.) Betettem a szobába, ott elindítottam a takarítást a kiválasztott szobára, ekkor szépen megcsinálta. És így a többi szobával is.
(Mikor végzett egy-egy szobával mindig azt mondta, hogy nem találja a dokkolót -persze, mert az a földszinten maradt.)
Az utolsó szoba után levittem a földszintre a dokkoló elé, majd dokkolóba küldtem. Kicsit forgolódott, majd bement a dokkolóba. És itt jött a meglepetés. Eltűnt a földszint térképe.
Mit csináltam rosszúl, hogy kell kétszintes lakásban használni a gépet. Mindig fel kell vinni az emeletre a dokkolót is? Vagy mi volt a probléma?
(Bocsánat, kicsit hosszúra sikerült.)
ka64

(#23030) Breaker válasza MBalu0001 (#23022) üzenetére


Breaker
tag

Már meg lehet vásárolni valahonnan? Vagy a héten csak megjelenés lesz?

[ Szerkesztve ]

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#23031) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Sziasztok,

kinek van Lydsto W2-je? Szeretnék pár dolgot kérdezni:
- Melyi applikációval érdemes használni (iOS-em van)
- Nagy probléma-e, ha néha áthelyezem a dokkolóállomást, vagy próbáljak neki fix helyet találni?
- Használja-e emeletes házban? Ha igen, volt-e valami trükkje a térképezésnek illetve az eltérő szintenkénti használatnak?
- Honnan lehet porzsákot és egyéb kiegészítőket venni/rendelni?

Előre is köszönöm! :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#23032) atos30


atos30
aktív tag

Midea M7pro

Én is csatlakozok a kerékproblémások klubjába :) .
Ma arra értem haza, hogy a robot nincs a helyén. A sarokban állt mozdulatlanul. Az app azt írta , hogy elakadt a kerék. Namondom kezdődik :).

A bal kerék nehezebben forgott. Kicsit rásegítve a kerékre, ment egy darabig a robot, de aztán megint beállt a kerék.

Szétkaptam.
Magát a műanyag kereket szét lehet pattintani, az tele volt szösszel. A fogaskerékházba is jutott a szöszből az első műanyag fogaskerékre. A műanyag fogaskerekek amúgy renben voltak. Kikaptam a motort. Egyértelmű volt, hogy a motor forog nehezebben.
Szétkaptam a motort is.
Amitől nehezebben forgott, az a szénkefék miatt volt. Letakarítottam a szénport és kicsit felcsiszoltam a szénkeféket. Egyből úgy forgott ,mint a másik oldal. Úgy láttam a mágnesgyűrű is el van törve. 4 USD az új motor Ali-ról + posta.

Nem egyszerű szétszedni a motort, de nem lehetetlen.

Most működik rendesen. Az előszobát kitakarítattam vele, azt szépen megcsinálta.
Ami anomália volt még, hogy összerakás után nem tudta merre van az előre és a hátra. Felcserélte a haladási irányokat a forgási irányokkal. Megoldás az volt, hogy az alaplapon lévő gombelemet kikaptam egy órára és utána vagy háromszor reseteltem a gépet.

Holnap letesztelem a teljes lakáson.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#23033) MBalu0001 válasza Breaker (#23030) üzenetére


MBalu0001
csendes tag

Nem a robororock, hanem a 360 s8 érkezik.

Volt: xiowa light, Xiaomi gen1 ,roborock s50, Mi mop pro, Lenovo X1(360 s7(pro?)) roidmi eve plus, 360 S7,Dreame Bot L10 pro. Jelenleg:s5max, Roborock s7, 360 S10.

(#23034) -cobra- válasza atos30 (#23032) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Szép munka, így kell ezt csinálni :K

(#23035) Caranita válasza Caranita (#22844) üzenetére


Caranita
aktív tag

Update a Geekbuyingos garis ügyintézéshez:

02.13-án írták, hogy lesz refund, én 5 percen belül küldtem a paypalom.

Ugyanaz játszódott le, mint korábban, időhúzás, lassú reagálás, mellébeszélés, ma reggel érkezett meg a pénz.

így sikerült majdnem 8 hónara feltornázni az ügyintézést. :C

(#23036) atos30 válasza Caranita (#23035) üzenetére


atos30
aktív tag

:C Az jó hosszú ügyintézés lett :).
Nem biztos ,hogy magyar boltból vásárolva rövidebb lett volna.Lehet simán elutasítottak volna, hogy az a kerék nem magától esett ki, hanem nem rendeltetésszerű használattól.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nálam viszont sikeresen végig ment a lakáson a gép. Megúsztam egy alaposabb motor takarítással a dolgot.(bal kerékkel többet fordul, hamarabb lekoszolódik szénporral)

Nem Midea specifikus, az összes robotra jellemző:
Akinek hasonló problémája lenne a jövőben a gépével (nem forog az egyik kerék, vagy csak nehezebben forog, esetleg a gép csak körbe-körbe megy), annak a tippem, hogy szét kell szedni és kipucolni rendesen a kereket, a fogaskerékházat és adott esetben a motort is. (már ha szét tudod szedni)
(lehet még tápvezeték szakadás, hall szenzor hiba, kopott gumi, fogtörés, alaplaphiba)

Fogaskerék fogtörésnél lehet Ali-n kapni 1-2 USD-ért 60-70 darabos fogaskerékkészletet "plastic toy gears". Valamelyik csak jó lesz.
Motorok 4-5 USD
komplett kerék motorral 20 USD/darab

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#23037) Pug válasza Caranita (#23035) üzenetére


Pug
veterán

Csak a szokasos Geekbuying service level :DDD

(#23038) membrandj válasza membrandj (#22995) üzenetére


membrandj
nagyúr

Na, eltelt 1 hét és nem tölt a töltő, így vissza se talál a helyére. Kapott factory resetet, de hiába teszem manulisan a töltőre, nem írja az app, hogy töltené. Tippek vagy mehet gariba?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#23039) smilod0n


smilod0n
csendes tag

Sziasztok,
Robotporszívó vásárlásán gondolkozok, de kicsit bajban vagyok, annyi féle-fajta van, nehezen tudok választani. Igazából felmosás funkció nem lényeges, csak sima porszívózásra lenne használva. A lakás 70%-ban laminált padló, a maradék pedig padlólap, szönyeg meg csak egy darab van, az is kb 2m².. tehát elméletben nem lenne neki útban semmi :)

Első körben ezeket néztem:
- Xiaomi Roborock Q7 Max
- Xiaomi Dreame D9 Pro
- Xiaomi Dreame Bot L10 Pro

Ezek közül melyik lenne a legjobb választás; vagy esetleg ~160k környékén (akár alatta, akár picit fölötte) van bármi más ajánlott termék?

Előre is köszönöm a segítséget :R

(#23040) membrandj válasza smilod0n (#23039) üzenetére


membrandj
nagyúr

Hali!
Én most vittem vissza 1 hét után gariztatni a d9 pro-t. Nem veszi fel az áramot vagy a töltő nem tölt. Szervíz: Lengyelország..

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#23041) rabtibus válasza Silent77 (#23021) üzenetére


rabtibus
tag

Üdv,
Rég jártam a fórumon de most újra rátaláltam.
Ha kintről rendelek az általad küldött linken (én tehetem-e), akkor vannak valami buktatói a vasárlásnak ?
gari (hova viszem vissza) ?
Nincs Paypal-om.
Mit kell tudnom ha innen veszem (jóval kisebb értékben rendelgettem régebben az Aliról), segítsetek kérlek ha időtök engedi.
Köszi előre is ha válaszoltok. :R

[ Szerkesztve ]

(#23042) MBalu0001 válasza zoleeno1 (#23023) üzenetére


MBalu0001
csendes tag

A 360 s7 és s10 biztos nem egyeznek semmiben, az s8-al.(azt hiszem az s5 kompatibilis az s7-el, úgyhogy az se)

Volt: xiowa light, Xiaomi gen1 ,roborock s50, Mi mop pro, Lenovo X1(360 s7(pro?)) roidmi eve plus, 360 S7,Dreame Bot L10 pro. Jelenleg:s5max, Roborock s7, 360 S10.

(#23043) zoleeno1 válasza MBalu0001 (#23042) üzenetére


zoleeno1
addikt

Köszönöm az infót :R

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#23044) Silent77 válasza rabtibus (#23041) üzenetére


Silent77
veterán

Szia!

Email only ár, pár napig szokott működni.
Buktató nincs, pár nap alatt nálad a termék. Garancia ha fontos akkor itthoni vásárlást javaslok. Nem szokott velük gond lenni.
Paypal ad extra védelmet, de én is szoktam simán kártyával fizetni.
Ha tudok segíteni írj privátot nyugodtan.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23045) rabtibus válasza Silent77 (#23044) üzenetére


rabtibus
tag

Jó reggelt,
Köszi a választ, megrendeltem tegnap este, láttam több magyar megrendelő is volt, gond nélkül zajlott minden.
Köszi a kedvezményes linket. :R
Beszámolok majdna fejleményekről.
Szép napot Mindenkinek :)

(#23046) Zigi válasza atos30 (#23032) üzenetére


Zigi
senior tag

Ugyanilyen robotom van kb 1 éve, még nem hibásodott meg. Szomorú vagyok hogy kefés a motor, de örülök hogy javítható. Szép munka!
Te honnan rendeled a tartozékokat? Most kopik el a második szett ali-s, főleg a vibrás mop használódik gyorsan, mert sok a járólap.

ui: szerintem a mágnes nincs eltörve hanem két félből van emlékeim szerint :)

[ Szerkesztve ]

(#23047) atos30 válasza Zigi (#23046) üzenetére


atos30
aktív tag

Én úgy látom, hogy a főmotor kivételével az összes gyártó kefés motorokat rak be a gépekbe a kerekekhez meg Lidar-hoz. Viszont cserébe javítható. (a szervízben biztos nem fognak ezzel szórakozni és kompletten cserélik az egész kereket ha kellene)

Közben rájöttem, hogy valószínűleg tényleg két félből van a mágnes, csak úgy néz ki a fotón is, mintha el lenne törve.

Még nem rendeltem kopó alkatrészeket. Jó állapotban vannak. Az oldalkeféket szoktam felcserélni, hogy a másik irányba is forogjanak. A főkefét ha leporszívózóm a rendes porszívó résszívófejével, akkor majdnem újnak néz ki.
Feltörlésre nemigen használom, de már tavaly néztem, hogy sima feltörlőmoppból lehet varrni ilyen moppokat ha nagyon kellene (már ha valaki tud varrni és varrógépe is van :) )

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#23048) humigabi


humigabi
aktív tag

Szépen megy lefelé a Dreame L10S Ultra ára itthon is

Dreame L10S Ultra

humigabi

(#23049) Viktor81


Viktor81
senior tag

Sziasztok !

Szeretnék venni egy ilyen masinát 100-200e Ft között. Elkezdtem teszteket olvasni, de egyre jobban elbizonytalanodtam. Egy dolog biztos, nem akarok Kínából semmit, mert én nem akarok alkatrész rendelésekkel, meg havi szoftverfrissítésekkel bajlódni. Nekem olyan kell, hogy van üzlet, vagy szerviz, bemegyek, megveszem a kefét és szűrőt, otthon beleteszem és kész. Nem lenne hátrány, ha "felmosni" is tudna, de mivel egy térben a járólappal van szőnyeg is, ismerje fel és ott ne vizezzen. Rowenta elég szimpatikus gépeket csinál, van ezekről véleményetek ? Van valami best buy jelenleg ? Szóval, legyen szisztematikus, legyen kettő oldalsó, forgó keféje, tudjon "pacsálni" és legyen itthon képviselete. Tudtok ajánlani valamit ?

Köszönettel: Viktor

(#23050) alexandrosz válasza Viktor81 (#23049) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Ro-val kezdődik a jó, de szerintem Roborock ;-)
Nem tudom, van - e még S5 Max, de az egy nagyon megbízható gép.
És minden téren más kategória, mint az említett brand - ebben a témában.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.