Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20101) SeriouS_77


SeriouS_77
tag

Aki szeret Monopolyzni az az angol appstorebol letöltheti ingyen. :))

(#20102) leslieke válasza csatahajós (#20098) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

De a keresőt se volt kedved használni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20103) Con Troll


Con Troll
senior tag

Arról nincs valami információ, hogy az újabb verzás böngészővel lehet-e majd letölteni megauploadról, illetve ilyen-olyan oldalakról? Ez sem lenne hátrány, ha beletennék már...

(#20104) csabám válasza TomWexX (#20100) üzenetére


csabám
addikt

Az enyém már vagy 300 mb - ot letöltött de sehogy sem akar befejeződni:D

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#20105) nyesix válasza Paca2 (#20097) üzenetére


nyesix
senior tag

itt is vannak témák rendesen, és jók is:
[link]

(#20106) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ez a kies frissítés kezd olyan lenni, mint a mesében, csak itt: hol megy, hol nem megy...

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20107) lasarus1988 válasza csabám (#20104) üzenetére


lasarus1988
tag

Nekem megint 850 körül jár de még dobálja az ablakot. Még van egy kis türelmem, de ha elfogy megint lelövöm. Lassan rekordokat lehet dönteni, hogy egy KIES frissítés mennyit tölt le.

Elértem a 900 megát :N

Még valami:
Az ablak dobások éppen 25932KB-ként történnek. Érdekes!

[ Szerkesztve ]

(#20108) Paca2 válasza nyesix (#20105) üzenetére


Paca2
senior tag

eddig egy téma volt másoktól, ami maradéktalanul tetszett:

Kevin's Woody Theme

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#20109) DonMedve válasza Varszegig (#20093) üzenetére


DonMedve
addikt

Hát akkor sortörés most sem várható valószínű.Nem tudom ez akkora feature?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#20110) lotek18 válasza leslieke (#20106) üzenetére


lotek18
csendes tag

Heló akinek nem müködik a KIES frissités... probálja meg kikapcsolt tűzfallal. Nekem igy megoldodott a probléma és frissitette rendesen .

(#20111) lasarus1988 válasza lotek18 (#20110) üzenetére


lasarus1988
tag

:R THX, működik.

Pedig már 1,5Gigánál jártam

(#20112) Varszegig válasza lasarus1988 (#20111) üzenetére


Varszegig
veterán

hát nekem nem. igaz én annyi tűzfal mögött ülök, hogy nem is tudom megszámolni :DD

(#20113) lasarus1988 válasza Varszegig (#20112) üzenetére


lasarus1988
tag

Teljesen újraindítottad a frissítést? Nekem is csak akkor csinálta meg.

Egyébként ez a KIES már nem ajánlja fel nekem a JI3-ra frissítést.

(#20114) Csabi42 válasza Varszegig (#20093) üzenetére


Csabi42
tag

Szia. Lefordítanád, hogy kb. mik lesznek a változások? Köszi. Én már annak is örülnék, ha a szaggatás megszűnne és a nagyítás simábban menne a böngészőben. Flash támogatásról van hír? Lesz vajon badára?

[ Szerkesztve ]

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#20115) TomWexX válasza lasarus1988 (#20113) üzenetére


TomWexX
addikt

Én újra indítottam tűzfal kikapcs után de nem jó! Lehet nekem is el kell mennem 1,5 Gb-ig! :D :W

Na jó! Hagyom a f*szba! Meguntam az 'Ismét' nyomkodást! Rohadjon meg a Kies!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20116) KillArmy


KillArmy
tag

Sziasztok!
A GPS nektek hogy áll? Mert az enyém még helymeghatározásra se jó, behozza az EU térképet úgy kábéra, írja hogy pozíció lekérése, de semmi, 10 perc után sem.
Egyébként 1 napos a teló, magentás.
(Nem a GPS szoftver érdekel, csak fura, hogy még a helymeghatározó se működik...)

(#20117) DonMedve válasza KillArmy (#20116) üzenetére


DonMedve
addikt

Első alkalommal kellhet neki akár 20 perc is mire jelet fog.Türelem.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#20118) Varszegig válasza Csabi42 (#20114) üzenetére


Varszegig
veterán

ok, röviden.
Böngésző:
+ a com gombot nyomva egyéb lehetőségek jönnek elő pl. .org, .net. (A magyar verzióban jó lenne .hu is véleményem szerint.)
+ Akár 5 lapos böngészés is megy kiakadás nélkül
+ Új kinézetű gombok
+ Zoom simább
- Nincs full screen
- Zavaró popup címsor (ezt nem értem, majd ha látom)

Rendszer:
+ Új nyíl, a képernyő lezárására
+ Szabad szemmel is láthatóan gyorsabb a rendszer
- Továbbra is csak egy 3rd party alk. futhat

KillArmy:hülye kérdés, de ugye szabadban próbálod?

[ Szerkesztve ]

(#20119) TomWexX válasza KillArmy (#20116) üzenetére


TomWexX
addikt

T-s szoftverrel nekem is ilyen volt! Első próbálkozásra meg pláne! De miután frissítettem, mindig 1 percen belül talál jelet! A T-s JF2 ezek szerint szar ilyen téren! :F
Hozzá teszem hogy T-s telóra nincs frissítés mielőtt megkérdezed! :D Én multival frissítettem...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20120) KillArmy válasza TomWexX (#20119) üzenetére


KillArmy
tag

Multival? :) Ez mit takar, nálam nem lehetséges? :D

Ablakban amúgy

(#20121) Csabi42 válasza Varszegig (#20118) üzenetére


Csabi42
tag

Okés, köszi szépen, akkor azért, ha kicsit is ,de javulni fog a böngészés, ha minden igaz.

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#20122) lasarus1988 válasza TomWexX (#20115) üzenetére


lasarus1988
tag

Nekem NOD32 van, azt teljesen lelőttem és utána pikk-pakk megoldotta.

(#20123) Varszegig válasza KillArmy (#20120) üzenetére


Varszegig
veterán

akkor először menj ki a szabadba, és ott légy türelmes. Meg fog találni, csak rá kell jönnie, merre vagy épp a föld nevű sárgolyón:) A T-s szoftver ilyen szempontból tényleg szar, azóta rengeteget javult a gps, sokkal gyorsabb.

(#20124) TomWexX válasza KillArmy (#20120) üzenetére


TomWexX
addikt

Ablakban akkor ne is csodálkozz hogy nem talál holdat! Az nagyon ritka ha talál! Szerintem egyenlőre ne frissíts, inkább ismerd meg a telót! De azt nem árt tudni hogy ha T-s telót frissítesz, akkor a gari kicsit körülményesebb lesz a továbbiakban!

Varszegig: Már megint gyorsabb volt! :P

lasarus1988: Nekem Eset Smart Security van (u.a. mint a nod32), és csak a tűzfalat lőttem ki! Az nem segített rajta...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20125) KillArmy


KillArmy
tag

Már amúgyis akartam kérdezni, de akkor most témánál vagyunk: Ennek a T-s butításnak mi értelme van? Vagy később lehet majd frissíteni? Mert ez így elég zavaró, és ha ilyen is marad, akkor már egyenesen kiábrándító :( Szóval várható valami változás? Vagy van kiskapu, amit egy normál felhasználó mint én, is ki tud használni? :)

(#20126) DonMedve válasza KillArmy (#20120) üzenetére


DonMedve
addikt

Multival lehetséges,KIES-el nem!Vagyis KIES-el csak ha belenyúlsz a regeditbe,akkor tudsz frissíteni.

TomWexX: Nekem NIS 2011 van fennt aktiv,+ a routerbe is be van lőve a tűzfal,most pikk-pakk lement a KIES update.Ez augusztus eleje óta a 2. alkalom,hogy sikerült.Nem tudom minek a függvénye,de ez a 2 úgy ment mint az ágybaszarás.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#20127) KillArmy válasza DonMedve (#20126) üzenetére


KillArmy
tag

Jólvan, ez nekem MÉG sok.. :) Köszi a segítséget, egyenlőre csak a GPS ami zavaró hiba, de a hsz-ek alapján ez is hamarosan megoldódik :)

(#20128) Varszegig


Varszegig
veterán

sikerült a kies frissítés:) Nem a tűzfalat kell lekapcsolni, hanem a vírussvédelmet, uis egy darabig ellenőrzi a letöltött file-t (a legnagyobb az usb drivers), ezért a hülye kies update azt hiszi elhalt a kapcsolat, majd ismétre megint letölti, nod megint ellenőrzi, és így tovább until the end of the world. ha kikapcsolod a nodot, akkor leszalad egy pillanat alatt. addig ne böngéssz, ne nyitogass maileket:) (Azért ez kurva gáz kedves samsung...)

DonMedve: Gondolom a NIS nem ellenőrizte ezeket a file-okat ezért nem volt gond:)

[ Szerkesztve ]

(#20129) DonMedve válasza Varszegig (#20128) üzenetére


DonMedve
addikt

Attól függetlenül,hogy de,ellenőriz minden letöltött fájlt,amivel néha az őrületbe is kerget,pont arra akartam rávilágíttani,hogy nem hiszem,hogy ezen múlik.Mert mint mondtam csak 2x sikerült eddig frissítenem KIES-ből a KIES-t,mindíg le kellett töltenem,és reinstallálni.Vagy akkor csak most 2x nem vizsgálódott? :)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#20130) TomWexX válasza DonMedve (#20126) üzenetére


TomWexX
addikt

Nekem eddig nem volt bajom a Kies update-el azon kívül hogy tetü lassú volt! Mindegy nem szórakozok vele, majd ha lelehet tölteni a samu oldaláról akkor feltelepítem! Addig a telóról töltök apps-okat! (már ha töltök egyáltalán :) )

Varszegig: Na kipróbálom! :) És sikerült! :R Egyszer sem jött elő a szakadós ablak! Igazad volt, köszi! ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20131) Varszegig válasza DonMedve (#20129) üzenetére


Varszegig
veterán

nemtom. én már vagy 6 éve kerülöm a NIS-t, mióta anyósom gépéről bekapcsolt NIS mellett 28 vírust szedtem le noddal. Mióta a családban mindenki nodot használ több időm van másra :DD

[ Szerkesztve ]

(#20132) DonMedve válasza Varszegig (#20131) üzenetére


DonMedve
addikt

Mivel nem akarom szétoffolni a topikot avval,hogy melyik víruskergető a jobb,mert szerintem ez felhasználástól is függ.Nekem bevált,mondjuk a 2008-as még tényleg hulladék volt,meg előtte,de a 2010-est kipróbáltam,tesztelgettem,és maximálisan bejött.A 2011 meg mégjobb lett,NOD-ot Én is használtam,de sok vakrisztása van,de amióta kerülöm a tört cuccok használatát,azóta tized annyi gondom nincs a vírusokkal.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#20133) ABal válasza DonMedve (#20132) üzenetére


ABal
őstag

Hoppá, bocsi! Nem neked szántam, csak új hsz lett volna.

Ezek szerint én ma szerencsés voltam: nem telt öt percbe sem a KIES frissítés

Viszont még soha nem ajánlott fel fw frissítést... lehet, hogy egyszer csak rá kell szánnom magam egy multibulira?

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#20134) study válasza DonMedve (#20132) üzenetére


study
tag

Sok éve használom a NOD-ot.Nagyon bevált.Most elösször kellett kikapcsolnom,de igy gond nélkül lefutott a KIES frissítés.

(#20135) DonMedve válasza ABal (#20133) üzenetére


DonMedve
addikt

Attól függ mire gondolsz.Ha teló fw.jére,és arra nem ajánl fel,akkor reghack-re kell rászánnod magad.

study: Félreértés ne essék,én nem azt akarom sugallni,hogy a nod szar(holott az),de kinek mi jön be.Én maradok a NIS-nél,meg az offline virusvadászatnál. :R

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#20136) TomWexX válasza study (#20134) üzenetére


TomWexX
addikt

...és ez sem a NOD hibája hanem a samsungé! :(

Ezt most találtam apps-on! Hihetetlen! :DDD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20137) lasarus1988 válasza TomWexX (#20124) üzenetére


lasarus1988
tag

Nekem is az van, ezért írtam, hogy mindent lekapcsoltam. Bocs, ha nem volt érthető :B

(#20138) s4hu|SyD^ válasza DonMedve (#20132) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

NOD--ot sose szerettem, már csak a vak riasztások miatt sem, nem beszélve arról, hogy szétlassítja a gépet. Normális esetben elég fél évente csinálni egy vírus, spyware keresést és annyi. Nekem a McAfee vált be. Volt egy vírusom, amit csak az tudott leszedni. Se a NOD se más. Egyébként nem használok semmilyen víruskeresőt, tűzfalat, ha már érezhető a gépen, hogy baj van akkor telepítek valamit és irtás, talán még rendszert is újrarakok. :P

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#20139) csabám


csabám
addikt

Nah nekem is sikerült végre a frissítés Nod kikapcsolásával. . . Köszi a tippet.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#20140) SlyChocolate válasza Paca2 (#20108) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Nálam most ez adja...

Carbon THEME

(#20141) DonMedve válasza s4hu|SyD^ (#20138) üzenetére


DonMedve
addikt

Érdekes,mert épp azért szokták szeretni a NOD-ot mert nem lassítja a gépet,meghogy rohadt gyors.Én a Nortonnal ritkán szoktam teljes rendszert vizsgálni,Hiren's Boot CD azt hadd szóljon.Na,azt akkor ennyit a virúskergetőkről,mert kapunk egy tockost. :K

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#20142) s4hu|SyD^ válasza DonMedve (#20141) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Illetve csak a rendszerindulást lassítja, de az engem zavar, azon kívül tényleg mindig csipog.
Na off vége.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#20143) Varszegig válasza TomWexX (#20136) üzenetére


Varszegig
veterán

én ezt az elképesztően innovatív appsot már reggel láttam,de azt gondoltam még egy párezer évig tudok nélküle élni :DD :DD

(#20144) csabám


csabám
addikt

Ezt a 3 db képet nem tudja valaki véletlenül, h honnan tudom megszerezni: [link]????

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#20145) boszitom


boszitom
csendes tag

Hali Mindenkinek!

Korábban egyszer sem sikerült a Kiest frissíteni az általa felajánlott frissítéssel, de most
- a NOD kikapcsolásával - kevesebb, mint 5 perc alatt fenn termett.
Ismét csak dicsérni lehet a FÓRUMot ill. a hasznos hsz-k szerzőit.

Köszönöm a tippet.

SGS 5 a csúcs

(#20146) KillArmy


KillArmy
tag

Hali!
Nem először írok, meg valszeg még lesz is pár kérdésem a napokban.. :)
Az előbb találtam egy pixelhibát a telómon, ilyesmivel érdemes még 3 napon belül visszavinni? Ez az 1 nem zavar, de ha van 1, akkor már könnyen kialakulhat több is, nem?

[ Szerkesztve ]

(#20147) DonMedve válasza KillArmy (#20146) üzenetére


DonMedve
addikt

SOS-be vidd vissza.Cserélik.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#20148) KillArmy válasza DonMedve (#20147) üzenetére


KillArmy
tag

Oké, köszi a segítséget :). A memóriakártyán levő alkalmazásokkal lesz valami teendő? Vagy berakom az új telóba, és meg is jelennek a menüben?

(#20149) s4hu|SyD^ válasza KillArmy (#20148) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nem fognak, újra kell őket telepíteni.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#20150) Varszegig válasza KillArmy (#20148) üzenetére


Varszegig
veterán

újra kell telepíteni, de a kies is, meg a teló is tudja, mit telepítettél.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.